Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Worowa napisał/a komentarz do eWinner Apator Toruń - Zdunek Wybrzeże Gdańsk

  Wchodzę na SF i widzę: Wybrzeże dogoniło Apatora. Wynik 37:23. Brawo SF!

 • Worowa napisał/a komentarz do Unia Tarnów - eWinner Apator Toruń

  @Przecież to ja: Napisałem : Jeżeli awansują bo tego nie wiadomo ale raczej tak to będzie problem. Trzeba cieszyć się tym co jest teraz a czas pokaże." więc gdzie tu rozpędzanie jest? :)

 • Worowa napisał/a komentarz do Unia Tarnów - eWinner Apator Toruń

  @Przecież to ja: Napisałem że : Jeżeli awansują bo tego nie wiadomo ale raczej tak to będzie problem.

 • Worowa napisał/a komentarz do Unia Tarnów - eWinner Apator Toruń

  @Asphodell: Wydaje mi się że największy problem w PGE będzie juniorka a jeśli chodzi o seniorów to pytanie kogo kim zastąpić? Powiedzmy że w Gorzowie będzie zgrzyt i Zmarzlik będzie do wzięcia to za Musielaka to najlepsza opcja bo Tofik jest spoko ale na PGE będzie słaby. Miedziński i tu jest największy problem bo w wszyscy wiedzą ze Miedziak na PGE jest słaby ale też trzeba pamiętać że jest coś takiego jak marketing. Brak wychowanków lub wywalenie ze składu źle wygląda w mediach i sponsorzy mogą być niezadowoleni. Kułakow teoretycznie Doyle za niego ale jak chłopak robi wynik teraz to trochę lipa z niego rezygnować. Jack to nie jest gwarancja na dobry wynik ale 2 linia to raczej lepszego nie znajdą a i czasami 2 cyfrówkę zrobi. Chris to stara marka w Toruniu więc go zostawią ale Chris w PGE to nie jest materiał na lidera. Jeżeli awansują bo tego nie wiadomo ale raczej tak to będzie problem. Trzeba cieszyć się tym co jest teraz a czas pokaże.

 • Worowa napisał/a komentarz do PGG ROW Rybnik - Fogo Unia Leszno

  Dobrze że Rybnik ma atut toru to z 30 wyjdą a tak na serio to szkoda ROW-u ale taki lub podobny los czeka każdego beniaminka przez parę lat nawet jak Toruń awansuje to też super składu nie zbuduje :( Brak seniorów na rynku zwłaszcza Polaków no i juniorzy. Trzeba mieć nadzieje że osoby zarządzające ligą zaczną coś robić w tym kierunku żeby było lepiej. Powodzenia Rekiny.

 • Worowa napisał/a komentarz do Betard Sparta Wrocław - RM Solar Falubaz Zielona Góra

  Holder to jedzie po swój i brata kontrakt na przyszły rok w Toruniu bo jak Wrocław spadnie do 1 ligi a Toruń awansuje to będą mieli kim zastąpić Holderów (Janowski i Tai) a jak Rybnik zleci to pewne miejsce w składzie. :)

 • Worowa został fanem tagów: Żużel, eWinner Apator Toruń

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.