Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • tori lubi Komentarz

  To nie było żadne losowanie, bo nie było elementu losowości, przypadku tzn. w 1 kolejce Wisła gra ze Szczecinem to Iskra gra z Pogonią w 2 itd. no i w ostatniej grają ze sobą.

 • tori lubi Komentarz

  I ma facet rację. Oni mieli większe szansę w tym "konkursie" niż My. A, że My organizujemy kolejną imprezę... No coś każdy związek ma swoich ulubieńców i interesy. Tak jak pisałem wcześniej, szopka. Gdzie tu jest sport?

 • tori lubi Komentarz

  Pan Profesor Simon podaje sprawdzone i rzetelne informacje na temat koronawirusa, a więc, że zagraża on tylko osobom powyżej 60 roku życia i z chorobami współistniejacymi, a nie zagraża młodym i zdrowym. Z tych faktów wyciąga jednak bałamutne wnioski, że trzeba zakazać kibicowania w pomieszczeniach zamkniętych, zakazać imprez masowych, zakazać organizacji wesel itd. Tymczasem należy zakazać wchodzenia na te imprezy osobom z grup ryzyka oraz nakazać podjęcia przez te osoby działań wykluczających zakażenia (maski, ograniczenie wychodzenia, kontaktów z innymi osobami) do czasu nabycia odporności stadnej przez społeczeństwo lub wynalezienia szczepionki. Reszta nie powinna być objęta jakimikolwiek obostrzeniami. Pan Profesor daje dobry przykład nie chodząc na wesela i na imprezy masowe, powinni z niego brać przykład wszyscy z grup zagrożonych. Ale czemu zachowuje się jak pies ogrodnika, sam nie wyjdzie na imprezę lub wesel (co jest rozsądne) i drugiemu nie da, również tym co nic nie grozi. Doprawdy pokrętna logika

 • tori lubi Komentarz

  PAŃSTWO TEORETYCZNE TO I DECYZJE TEORETYCZNE!!!
  Ok... Niech imprezy sportowe pod dachem dalej będą bez kibiców, ale proszę w takim razie pozamykać w p.zdu z powrotem kościoły, kina czy galerie! Przecież koronawirus nie rozróżnia kto ogląda film, modli się a kto gra w kosza, więc albo wszystko pootwierajcie, albo pozamykajcie! Albo jest epidemia, albo jej nie ma!

 • tori lubi Komentarz

  Prezes Stali Mielec to niech się zajmie swoim portfelem, a nie do cudzego zagląda. Zbiórkę dla dzieciaków by zorganizował, a nie wyjeżdża z tą żebraniną.. My gdy jakiś czas temu szorowalismy po finansowym dnie i to tuż po wygraniu EHF, nie widziałem żadnych wyścigów żeby nas wspomóc. Ale daliśmy radę. Niektóre panie to nawet za free grały, mimo, że mogły sobie wybierać kluby w Europie. Jak Kielce to taka legenda jak to niektórzy twierdzą, powinni sobie poradzić z palcem w nosie bez łażenia umyślnych po prośbie.
  TYLKO MONTEX!

 • tori lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • tori lubi Komentarz

  Szkoda że jak klub z Mielca miał wielokrotnie problemy finansowe to nikt w Kielcach nawet się nie zająknął na ten temat. Taka przyjaźń na zasadzie- cieszcie się że się z nami możecie kumplować hehe

 • tori lubi Komentarz

  widzę ze Vardarowi nawet mimo grożącego upadku nie wpadło do głowy aby straszyć,wywierać presję i robić narodowe zrzutki bo jak nie to nie będziemy mistrzami świata , odeszło paru czołowych zawodników , budują od nowa tymi co zostali i dobieraja tzw. zdolnych , nie płaczą i nie lamentują ze tym składem to oni nic nie zwojują po prostu nie naciągają nikogo na drogie zabawki bo nie wiedza co będzie za rok....

 • tori lubi Komentarz

  Z roku na rok poziom 1 ligi staje się coraz bardziej śmieszny i równa się poziomowi 2 ligi sprzed 5-6 lat.
  Powinno się raczej dążyć do porządnej, 12-zespołowej 1 ligi, która miałaby swój prestiż (jak choćby teraz 1 liga w piłce nożnej mimo braku poziomu tego sportu w naszym kraju) a nie rozdawnictwo miejsc i 44 zespoły pierwszoligowe! Potem porządne drugie ligi i kozę by powstawały, mogły grać trzecie.

 • tori lubi Komentarz

  "Nie jestem tchórzem"
  Dlatego wobec wielomilionowych długów przenoszę firmę do Warszawy, wycofuję się ze sponsoringu i zrzucam odpowiedzialność na kibiców hehehe

 • tori lubi Komentarz

  Pamiętam ile razy w Kielcach się śmiano z biedniejszych klubów, pisząc że takie drużyny nie powinny grać skoro nie mają kasy, a teraz europejski hegemon żebrze o drobniaki, dodając jakieś łzawe teksty o zasługach dla polskiej piłki ręcznej. Szczyt bezczelności, zamiast na juniorów zbierać pieniądze to oni na Wolfów i Karaciciów się zrzucają.

 • tori lubi Komentarz

  Czy to tak po ludzku nie jest upokarzające żeby gimnazjaliści swoje kieszonkowe od rodziców albo pracownicy sortowni wpłacali na pensje idące w dziesiątki tysięcy euro dla gwiazdorów bo oni zaraz mogą zabrać swoje zabawki i odejść??? A co będzie jeśli kwoty wymaganej się nie uzbiera? Czy klub odda kasę wpłacającym, czy będzie nimi opłacał drugi garnitur Vive ?

 • tori lubi Komentarz

  Dla mnie to trzeba być totalnym frajerem żeby wpłacić choć złotówkę. Gość nie płaci swoim pracownikom w sortowni, narobił długów na co najmniej 4 mln zł i zamiast pokazać jaja i samemu naprostować sytuację, to on najpierw ze swoją firmą ucieka z klubu i z miasta, zostaje prezesem żeby brać pensję, a na koniec wyciąga rękę do mieszkańców. I to nie dlatego, że klub ma upaść i totalnie zniknąć z mapy, ale żeby zatrzymać w drużynie gwiazdy z kontraktami na dziesiątki tysięcy euro. A jak to ktoś z kibiców Vive kiedyś pisał, lubi w Kielcach zjeść z małżonką śniadanie za kilkaset zł. Kabaret :D

 • tori lubi Komentarz

  Tytuł "Jest nadzieja!" "Dobry wynik zbiórki!"
  W drugim zdaniu - 5% zrealizowane :)
  Traktuję to jako prowokację w celu zwiększenia klikalności i tym samym lepsze zmonetyzowanie wierszówki.

 • tori lubi Komentarz

  Mój ulubiony redaktor to chyba orgazmu dostanie dzięki tej zbiórce. Dzień w dzień kopiuj/wklej i artykuły wyrastają jak grzyby po deszczu :D

 • tori lubi Komentarz

  Bez przesady z tymi płaczem jakoby Kielce to był jakiś szczególny i bardzo ważny punkt na mapie handballa.Osiągali sukcesy przez kilka ostatnich lat, to nie jest jakaś wieloletnia tradycja jak Veszprem czy THW Kiel. Po Ciudad Real, Portland San Antonio i wielu wielu innych klubach,swego czasu potęgach nikt dzisiaj nie płacze i tak samo będzie z Kielcami.

 • tori lubi Komentarz

  Tak, bardzo nas boli że najbardziej żenująca akcja w historii polskiej piłki ręcznej czyli przerzucenie całej odpowiedzialności za klub przez "wizjonera biznesu" na własnych kibiców bo gościu jest takim geniuszem że zadłużył klub który ma ponoć 130 sponsorów. I bardzo nas boli że po niesamowitej mobilizacji całe miasto po dwóch dniach uzbierało na felgi z oponami do dobrego samochodu :)

 • tori lubi Komentarz

  "Jest wychowankiem SMS-u ZPRP Gdańsk."

  Gówno prawda. Jest wychowankiem MOSiR-u Mysłowice. Z tego co wiem to zawodnicy/zawodniczki SMS (czy to Kielce, czy to Płock, czy to Gdańsk/Kwidzyn) są na wypożyczeniach ze swojego klubu.

 • tori lubi Komentarz

  Dobre zdjęcie nastolatka Szpery. Profesjonalizm sportowych faktów na najwyższym poziomie. Adekwatny do chlewu, na który pozwalają w komentarzach.

 • tori lubi Komentarz

  @Elzbieta Kobiec: Idee Każdy rozumie...tylko żeby pieniądze z tego wykupionego ppv poszły na klub a nie na telewizję ...albo, żeby nie było tak że 20% środków na klub resztę na telewizję...zasady muszą być czytelne...:)

 • tori lubi Komentarz

  @kck: Biorąc pod uwagę, że swego czasu Wisła zapłaciła za Zelenovicia ok 30 tyś euro, a Vive za Bunticia 75 tyś, to jest to jednak ogromna kwota, nieadekwatna na chwilę obecną do poziomu jaki zawodnik prezentuje.

 • tori lubi Komentarz

  Skąd się w ogóle wziął hype na tego Dawydzika?

 • tori lubi Komentarz

  Sami się wrzuciliśmy do zamrażarki. Najpierw co niektórymi powołaniami, a potem wynikami sportowymi w niezapomnianych meczach z Kosowem i Izraelem w eliminacjach, a potem przegranym meczem ze Szwajcarią na ME w Szwecji. Mecz trwał, minuty uciekały, a nasza ławka spokojnie patrzyła, jak Szmid z każdym zagraniem potwierdzał, gdzie jest nasze miejsce w europejskiej hierarchii. Jeśli ktoś zapomniał, to można sobie ten mecz odtworzyć. Jeszcze co do samych powołań, to sami wiemy ile było kontrowersji, a teraz w wywiadzie nasz najlepszy zawodnik na mistrzostwach i wybrany najlepszym zawodnikiem w lidze, przyznał sam że znalazł się w kadrze przez przypadek bo na skutek kontuzji Gendy. Co wy na to? Co kadrze dał Genda, a co Sićko? W sumie i tak wypada nam się ciszyć, że pojechał Majdziński i pokazał, że warto na niego stawiać. Podobnie Olejniczak. Choć pewnie jak wróci Dachu, to go wygryzie ze środka ... Brak słów. Nie będę po raz kolejny przytaczał nazwisk kandydatów do kadry, bo jeszcze dostanę bana za sianie prywaty ale 3 mecze na mistrzostwach pokazały, że młodzi dali radę. Niestety inni tej szansy nie dostali, bo miejsce zajęli im co niektórzy 30-letni obiecujący i rozwojowi młodzieńcy. Co pokazali to akurat pamiętamy.

 • tori lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • tori lubi Komentarz

  Rombel i Przybecki jako trenerzy kadry męskiej to jakieś nieporozumienie.....Rombel !!!jeśli masz chociaż trochę honoru.....to weż się za trenerkę w Legionovii....Szara da Ci szansę

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

jerseyus

Kurczę tori, prawie bym o Tobie zapomniał. Zapraszam do udziału w zabawie w Menatypera LM. Zasady znajdziesz na blogu w moim profilu SF. Kliknij w mój awatar, stwórz swój skład, wytypuj wyniki meczów i baw się razem z innymi :))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.