Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • pawel88 napisał/a komentarz do Żużel. MRGARDEN GKM z najmłodszym zawodnikiem w PGE Ekstralidze? W klubie mówią, że nie jest bez szans

  Porownując to co reprezentowali Lotarski,Zieliński i Łobodziński w poprzednim sezonie, to faktycznie Kacper, mimo, ze najmłodszy to niewiele odbiega od starszych kolegów, ba może i już jest na podobnym poziomie co oni. Po cichu liczę, ze to właśnie jego talent rozbłyśnie w nadchodzącym sezonie. Może to nie jest i nie będzie Zmarzlik, ale Kacper przy odpowiednim prowadzeniu, pracy nad sobą, może za jakiś czas być wyróżniającym się juniorem w Polsce.

 • pawel88 napisał/a komentarz do Żużel. MRGARDEN GKM z najmłodszym zawodnikiem w PGE Ekstralidze? W klubie mówią, że nie jest bez szans

  @sproket55: Generalnie taki "nasz" w 100 % z tej trójki jest tylko Lotarski, ale co tam , trzeba trzymać kciuki za nich wszystkich i za ich szybki rozwój. Kacper zaczynał na miniżużlu w BTŻ, później od licencji 250cc jest w Grudziadzu. Denis - wiadomo.

 • pawel88 napisał/a komentarz do Żużel. W Falubazie wyglądał jak pączek. Czy GKM na pewno zrobił dobry interes kontraktując Pedersena

  Lubię to.
  Nicki po kontuzji , to juz może nie być ten Nicki
  Nicki konfliktowy, rozwali atmosferę w drużynie
  Nicki wyglądał jak pączek, bedzie za wolny
  Nicki za stary itd. etc.

 • pawel88 lubi Komentarz

  A co w tym dziwnego? Zmiana parametrów toru = rekordy na nowo. Znowu "tytułowe dziadostwo".

 • pawel88 napisał/a komentarz do Żużel. Dziwny przypadek z torem w Grudziądzu. Bogdanow straci rekord, choć nikt go nie pobije?

  Sezon 2009, to był sezon, gdy dosypano na tor nawierzchnię po starym stadionie Apatora. Taka ostatnia poważna dosypka. Później były również, ale mniejsze. Ten mecz faktycznie był rozgrywany pod znakiem bicia Nowego Rekordu Toru. Najpierw pobił go Matej Ferjan - 65,15 jak dobrze kojarze a później Maksim jeszcze bardziej wyśrubował to osiągnięcie. Wczśniej chyba przez lata Rekord Toru miał Robert Dados - 66,20.
  Przez te 10 lat do rekordu zbliżył się tylko Lindbaeck, podczas derbowego meczu w deszczu z Apatorem, Anton wykręcił czas 64,54. Byli i zawodnicy, którzy pojechali po mniej więcej 65 sekund, ale to już rzadko.
  Zobaczymy co z tym odwodnieniem, być może prace ruszą już w lutym. Być może tor będzie krótszy o ok. 15 metrów.

 • pawel88 lubi Komentarz

  Przykre. Przykre wpisy niżej. Torres (świadomie lub nie) złamał zasady i powinien ponieść karę .Jaka? Nie wiem, sezon na bank! Chłopak popłyną i to mocno. Ostafa nie szanuję, ale "panie dziennikarku", może dowiesz się co na to wszystko ma do powiedzenia Sławomir? Tylko nie na zasadzie "mój znajomy, który rozmawiał z...." Chłopak swoim zachowaniem zniechęca do siebie normalnych z środowiska. Faktycznie może nie mieć wsparcia na górze. Kibicom z Wrocławia też proponuję trochę pokory, po co się jeżyć i napinać

 • pawel88 lubi Komentarz

  @luisso: oczekujesz jazdy fair, ale zgadzasz się na łamanie przepisów antydopingowych. Bez względu na to, jakie były powody itd. itp., zostały one złamane, a za to jest kara. Koniec kropka.

 • pawel88 napisał/a komentarz do Żużel. Piotr Markuszewski wybrał drużynę dekady GKM-u. Szarże Pawlickiego momentami przypominają popisy Golloba

  @k 53 GKM: No i mimo, ze nie jestem entuzjastą Mroczki w drużynie dekady, ciężko na kogoś wyraźnie postawić za niego. Turoś fajny sezon w elidze , ale na razie tylko jeden w GKMie. Cyran tez sezon w 1 lidze w 2012 i pare występów jako gość. Rozkręcił sie w pewnym momencie,ale to za mało. Łęgowik niezły jako gość w 1 lidze, ale przed sezonem 2015, ladnie przyciął w wuja z kontuzją. Woelbert na podobę do Mroczki, Kudriaszow ? nie spełnił pokładanych w nim nadziei. Rujner ? stracona kariera...Wieczorek, Wawrzyniak ? Mamy świezo w pamięci..Trzensiok...

 • pawel88 napisał/a komentarz do Żużel. Piotr Markuszewski wybrał drużynę dekady GKM-u. Szarże Pawlickiego momentami przypominają popisy Golloba

  @Adista: Pierwsze primo, to nie jest drużyna wszechczasów a DEKADY czyli dzięsięciolecia. Sezony 2010-2019. Po drugie jest to opinia jednej osoby, byłego zawodnika klubu. Po trzecie pamiętajmy , ze Gollob w Grudziądzu przejechał dwa pełne sezony i szykował się do trzeciego no gdyby nie ten wypadek na crossie. Prócz samej jazdy trzeba docenić i inne aspekty jego pobytu w klubie. Dlaczego jest w zespole ? Gollob to nie był gość tylko od zdobywania punktów, zreszta wiemy jak mu szło na wyjazdach. Mimo wszystko potrafił zrobić wiele na grudziądzkim torze i walnie się dokładał do rozwoju klubu w tamtym czasie od swojej nieocenionej wiedzy i doświadczenia poczynając choćby. Marketingowo to też był dla klubustrzał w dziesiątkę. Trudno tego nie potrafić docenić.
  Mnie z kolei zastanawia usilne stawianie nawet przez prezesa czy Kempesa i teraz Markuchę, na Mroczkę w tych typach. Wiadomo, ze pod względem juniorów od dawna w Grudziądzu jest tragedia, ale czy faktycznie wiecej zrobił w tej 1 lidze przez rok, niż dajmy Turowski choćby teraz w elidze. Jeżeli podsumujemy cały okres Mroczki w Grudziądzu to owszem, ale w tej dekadzie jeździł w GKMie tylko w 2010. Miał super mecze, miał też fatalne. Nowakowi miejsce należy się w tej drużynie bez pytania, trzy sezony i bardzo dobry zwłaszcza ten ostatni. Drugi junior może być problem, byli słaby, albo jeździli w Grudziadzu w tej dekadzie tylko rok jak Mroczka czy Woelbert.

 • pawel88 napisał/a komentarz do Doping w żużlu! Maksym Drabik złamał przepisy?!

  Może po to było to L4.......Maksym dlaczego i po co ? Jak się potwierdzi, to naprawdę szkoda.... kariery....a Sparta będzie mieć problem...

 • pawel88 napisał/a komentarz do Grudziądz miastem żużla. MRGARDEN GKM jest numerem jeden, bo zmiótł konkurencję z powierzchni ziemi

  Co do tematu. Frekwencja od lat najwyższa na żużlu oczywiście. Piłka miała swoje pięc minut tak 8-10 lat temu, ale nigdy frekwencyjnie nie przebiła żużla. Bywały mecz na Olimpii z Lechem czy z Legią lub Zawiszą z bardzo dobra frekwencja. Teraz piłkarska sekcja jest w tarapatach finansowych, ale zrobili dobre strzały przy kontraktach z Haydarym, którym interesuje się kilka ekstraklasowych klubów. MKS czyli piłka ręczna powstała z kolan, jeszcze niedawno pustki na koncie, ale teraz kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa i powinni awansować na zaplecze Superligi. Mala Salka Olimpii nie pozwala na niewiadomo jaka frekwencja na meczach ping-ponga, ale bywały czasy, ze hala pękała w szwach. Olimpia/Unia ma na koncie jak się nie myle 3 tytuły mistrzowskie. Teraz od poprzedniego sezonu walczy o utrzymanie, jak na razie skutecznie.
  Dalej, są kluby kolarski jak Stal czy wioślarski jak Wisła, ciężko oglądać je na trybunach, ale sukcesów mają naprawdę sporo. Zawodnicy tych klubów często reprezentują nasz kraj na Igrzyskach Olimpijskich. Lekkoatletyczna Olimpia niegdyś wypuściła w świat złotego i srebrnego medalistę IO - Bronisława Malinowskiego...Magdalena Fularczyk medalistka IO w Londynie i w Rio, rozpoczynała kariere w Wiśle Grudziądz.

 • pawel88 napisał/a komentarz do Grudziądz miastem żużla. MRGARDEN GKM jest numerem jeden, bo zmiótł konkurencję z powierzchni ziemi

  Dzisiaj o 22:00 na nsport, ciekawy program na temat właśnie grudziądzkiego żużla. Z tego co widziałem po zwiastunie, udział weźmą min. Paweł Staszek, Piotr Markuszewski,Kempiński,Buczkowski,Łaguta, Pedersen, Billy Hamill.

 • pawel88 lubi Komentarz

  GKM - początek sezonu naprawdę fajne i ciekawe mecze. Potem komisarze toru zaczęli się mieszać i zaczęło wiać nudą. Pytanie tylko po co to robili? Szczególnie ciekawy przypadek był jak ekipa z Częstochowy walcząca o PO zaczęła mieszać na torze GKM przed meczem z Zieloną Góra.

 • pawel88 lubi Komentarz

  A wprowadzenie tego badziewnego tlumika gdzie jest?!!! Az dziw, ze nie ma w zestawieniu "akcji L4".. tyle o tyym trąbili ;)

 • pawel88 napisał/a komentarz do Żużel. Hynek z Czosnyką biorą się za łby: Rewolucja w PGE Ekstralidze. GKM do baraży, Sparta poza pierwszą czwórką?

  @Kibic jak każdy: Turowski jeszcze rok temu był przeciętniakiem z 1 ligi, po tym sezonie pokazał, ze jest w stanie powalczyć z każdym z rowieśników i ten postęp poczynił, pokonał min. Smektałę w Lesznie czy Lamparta w Lublinie. A teraz wydaje się, ze o te punkty wśród juniorów może być łatwiej, odpadli tacy zawodnicy jak Smyk,Drabik,Gruchalski czy Karczmarz. Wlasciwie kazdy junior jest w zasięgu Marcina . Co do reszty pełna zgoda. KSM won.

 • pawel88 lubi Komentarz

  A co tam u Curzytków bo cisza i zaczynam się martwić? :D

 • pawel88 lubi Komentarz

  W tym kontuzjegennym sporcie rozdawanie miejsc przed sezonem jest bardzo zabawne.

 • pawel88 lubi Komentarz

  baraze dla GKM-u sa mniej więcej tak realne jak medal dla Motoru...

 • pawel88 lubi Komentarz

  Co to za temat, że Grudziądz ma ekipę pod nową tabelę? Grudziądz ma pakę na play-off. Tak samo jak Leszno, Sparta i Włókniarz. Co ma do tego nowa tabela? Masz petardy - wygrywasz. Nie masz petard - walczysz o utrzymanie. Rozpiska/tabela nie ma znaczenia. Proste.

 • pawel88 lubi Komentarz

  No i zalecam okulary na łukach. Kamienie walą jak trzeba i gdzie popadnie. To mi się akurat podoba, bo po zabraniu nam hałasu i zapachu tylko to z żużla prawdziwego zostało.

 • pawel88 napisał/a komentarz do Żużel. Liga stadionów. Kapitalne widowiska w Grudziądzu. Miasto musi jednak włożyć więcej kasy w modernizację obiektu

  @Artysta_KombinATor: montaż daszku mozliwe,ze pod koniec 2020. Obecnie jednak maja sie zajac torem - odwodnienie itp. Powstał podobno plan rozbudowy tybun. No ale na razie miasto pieniążków nie ma i troche czasu mieć nie będzie.

 • pawel88 napisał/a komentarz do Żużel. Fortuna była na wyciągnięcie ręki! Przewidziałem sukces Zmarzlika i spadek Torunia (tak minął mi rok)

  No widzisz Seba, ale nawet wytypowanie Zmarzlika na IMŚ i spadku Torunia nie dało Ci miejsca na podium w naszym typerze xd

 • pawel88 napisał/a komentarz do Żużel. Ranking najszybszych torów w PGE Ekstralidze. W Lesznie można się rozbujać, a w Gorzowie trzeba mocno zawracać

  @avaterys.: Sporo mieliście mijanek, ale wtedy w 2017 minimalnie lepszy był tor w Częstochowie.

 • pawel88 lubi Komentarz

  Kameralny obiekt sasiadow.

 • pawel88 napisał/a komentarz do Żużel. Liga stadionów. Kapitalne widowiska w Grudziądzu. Miasto musi jednak włożyć więcej kasy w modernizację obiektu

  @-ABC-: Nie trzeba być z Grudziądza, aby docenić atrakcyjność meczów z Grudziądza. Bywają i takie obiekty, gdzie te ścigania w ekstralidze masz mniej, nawet dużo mniej. Kolega chyba żyje własnie sezonami przed 2015,gdzie generalnie własnie był start i kreda.
  Wpisz sobie mecz GKM-Włókniarz z 2019, zobaczysz ile było mijanek na meczu i to nie tylko z powodu sciezki na 2 łuku. Liczba mijanek w Grudziądzu, może jest i przeciętna w lidze, klub zajmuje w tej statystyce mniej więcej miejsca 4-6. a wiele zależy od humoru komisarza, jak chce spartaczyć mecz i zaserwować kibicom, wyscigi gęsiego, to zrobi jak na meczu z Falubazem. Jak się nie miesza, to się zadzieje jak na spotkaniach z Włókniarzem czy Lesznem.
  Generalnie jeżeli nie wiesz, jeżdżąc na żużlu ryzykujesz życiem i zdrowiem.a jak ktoś nie jest w stanie zaatakować pod bandą, nabrać prędkości, to niestety ma problem z punktowaniem....
  Grudziądzki tor i wyjazdy ? Wałkowane wiele razy, po prostu mieliśmy najczęściej zawodników po prostu swojego toru, brak juniorów w przeciwieństwie do drużyn, które awansowały do PO. A taki Okoniewski czy Gollob preferowali twardą nawierzchnię. Tor z założenia ma i powinien być atutem gospodarza . Sredni skład to i srednie wyniki. Nie mieliśmy po prostu składów jak Leszno,ze jak ktoś gorzej pojedzie, to ktoś inny te punkty przywiezie. Tor tu nie ma nic do rzeczy. Po prostu forma i klasa zawodnika. Co roku jednak systematycznie się wzmacniamy, i wyniki na wyjazdach się poprawiają. Były remisy w Częstochowie, jest wygrana w Toruniu, może wyszarpana, ale jest...Łagucie nie przeszkadzało być skutecznym i na wyjazdach i w domu, podobnie Bjerre i tak samo pewnie problemów nie będzie miał Pedersen. Spójrzmy na Buczka, była forma i sprzęt to i na początku sezonu i na wyjazdach robil dwucyfrówki.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

zsmarti

Kolorowych jajeczek,
rozczochranych owieczek,
rozkicanych króliczków,
pyszności w koszyczku,
a przede wszystkim
mokrego ubrania
w dniu wielkiego lania!Życzy Marti;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
zsmarti

Wesołych świąt Bożego Narodzenia, To do Ciebie ślę życzenia, Bo narodził się Jezusek, To błogi moment i niech się nie kończy Boże narodzenie, piękne chwile, Bo o ile Ci wiadomo, Trzeba dziś radować się wesoło, Więc dla Ciebie zdrowia, szczęścia, Sukcesów i wolnego czasu, to rzecz najważniejsza, Byś odpoczął przed sylwestrem, I się bawił przynajmniej do pierwszej;) życzy zsmarti

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bart82gkm

Świąt wypełnionych
radością i miłością,
niosących spokój i odpoczynek.
Nowego Roku spełniającego
wszelkie marzenia, pełnego optymizmu,
wiary, szczęścia i powodzenia.
Życzy Bartek .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AM99 - StayStrongDarcy

To jest ta właśnie jedyna noc,
która ma w sobie magiczną moc.
Niech spełnią się dziś moje życzenia:
miłości, zdrowia i marzeń spełnienia!
Wesołych świąt i Szczęśliwego Nowego Roku! ;)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AM99 - StayStrongDarcy

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzę Ci:
Uśmiechów bez liku przy wielkanocnym stoliku,
przyjaciół wielu,
dużo w portfelu,
dyngusa mokrego i czasu radosnego,
a przede wszystkim szczęścia w miłości i moc radości!
Wesołych świąt Wielkanocnych :)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
zsmarti

Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego "Alleluja".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Gaizka

Witaj,

W typerze serie a zapomniałem o jednym meczu - Lazio Rzym - Hellas Werona
Masz czas na zatypowanie do poniedziałku

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AM99

Płoną sztuczne ognie,
Płynie już muzyka,
Idzie Nowy Rok,
Stary już umyka Więc wznieśmy puchary,
Tańczmy do rana,
Niech los nam nie szczędzi Kawioru i szampana.
Happy New Year, wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, by był lepszy od tego poprzedniego ;)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bart82gkm

Wigilijny nadszedł czas, całujemy mocno Was chcemy złożyć Wam życzenia w Dniu Bożego Narodzenia, niechaj Gwiazdka Betlejemska, która świeci Wam o zmroku doprowadzi Was do szczęścia w nadchodzącym Nowym Roku

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
zsmarti

Za oknem biało się zrobiło,
Na niebie gwiazdka lśni,
W domu choinka, tak ciepło i miło,
A w sercu płomyczek się tli...
W tym dniu wyjątkowym
Samych szczęśliwych chwil,
Radości bez końca,
Uśmiechu i słońca.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AM99

Witaj;)
Czy chcialbys potypować mecze ligi Rosyjskiej?;) Myśle by typera poprowadzić, ale najpierw szukam czy ktos chętny byłby do typowania;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wars123

Hej. Napisałem wynik bramkowy, a nie typ :)
24 kolejki - Bastia-Nantes HIT (wynik bramkowy). Popraw ;)
http://sportowefakty.w...-glowny-15

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Cześć Pawle :) Fajnie, że wróciłeś. ;) Jeżeli chcesz to możesz podać typy do zaległych spotkań. : 21 kolejka - Caen-Nancy 24 kolejki - Bastia-Nantes HIT (wynik bramkowy) http://sportowefakty.w...-glowny-15...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ֆζαкαܠѵﺝћ

Przedstawiam Ci nowego prowadzącego Typera Serie A...jest nią małpa, ale nadal szakaluch ;)
[Tutaj miał być link do tego Typerka, ale syfy nie pozwalają mi wstawić:P Wierzę, że Sobie poradzisz;)]
Zaprasza Serdecznie do typowania 8.kolejki, która zaczyna się w sobotę o 15stej. Kolejkę zainauguruje HIT Napoli-Roma :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

Cos mi sie wkrecilo,ze wlasnie w ten weekend gra ekstraklasa ;) i sie spoznilem na te dwa piatkowe mecze

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
szakaluch

Przypominam o czwartej kolejce Serie A
O piątej i szóstej kolejce też przypominam ;)

http://sportowefakty.w...#Skomentuj
Początek dzisiaj o 20:45...Zapraszam :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

Cos mi sie wkrecilo,ze wlasnie w ten weekend gra ekstraklasa ;) i sie spoznilem na te dwa piatkowe mecze

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
szakaluch

Witaj Pawle pragnę Cię poinformować, że prowadzę typera Serie A:)
Musisz spróbować swych sił, bo przecież nie samą e-lipą człowiek żyje ;)

http://sportowefakty.w...r-20162017
Serdecznie zapraszam :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Nie ma sprawy. Z Wattem nie wiadomo, wiec nie bede snul domyslow,nasi na pewno chca go zatrzymać

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mariuszek

W te piękne Wielkanocne Święta,
gdy Pan Zmartwychwstanie,
życzymy smacznych jajek na śniadanie,
żółtego kurczaczka, białego zająca
i aby te Święta trwały bez końca.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
zsmarti

Gdy nadejdzie Wielkanocny poranek
Niech spełnią się życzenia tęczowych pisanek...
Mazurków kajmakowych, bazi srebrzystych,
Bogatego zająca i kurczaczków puszystych.
Świątecznego nastroju, biesiady obfitej,
Lukrowego baranka, a w dyngusa - głowy wodą zmytej!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
charismatic enigma

Niechaj Boże Narodzenie
stępi wszelkich bólów lody,
niech usunie wszystkie troski,
a otworzy szczęścia grody,
niechaj przy najlepszym zdrowiu
życie szczęściem opromienia,
w nadchodzącym Nowym Roku.
Zdrowych i wesołych świąt życzy charismatic enigma.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rysio-z-Klanu

Idą święta, widać gości -
Wydłub z karpia wszystkie ości.
Powyjadaj z barszczu uszy.
A gdy Cię za bardzo suszy,
Siądź wygodnie z flachą wina,
I obejrzyj dziś Kevina.
Tego z okazji świąt życzy Rysio-z-Klanu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
zsmarti

Jak obyczaj każe stary, według przodków naszej wiary, Pragnę złożyć Ci życzenia w dniu Bożego Narodzenia.
Niech ta gwiazdka betlejemska, co przyświeca nam o zmroku,
Doprowadzi Cię do szczęścia w nadchodzącym Nowym Roku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
szakaluch
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pawel88

hej. no mnie sie podoba bardzo. zobaczymy. jeszcze troche trzeba poczekac. dla dobra negocjacji ja z skladami czy z kim gadaja na razie nie bede pisac. Lubisz ich widze podpuscic hehe. Pozdro.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

Paweł ale zapodałem składzik co??niech sobie poujadają.....p.s.jak się podoba mój skład? ☺

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.