Liberate - lubi - strona 2

 • Liberate lubi Komentarz

  Brzmi jak manifest PKWN hehehe....

 • Liberate lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • Liberate lubi Komentarz

  Pan Mietek Poułkard pochodził z okolic Warszawy, jeżeli dobrze pamiętam to urodził się w Wołominie ... We Wrocławiu zakończyła się jego wojenna tułaczka i tam osiadł na parę lat...

 • Liberate lubi Komentarz

  Pewnie nie chodzisz w mojej wadze. A tak poważnie .Mieszkałem przy stadionie.Lelewela/Kozietulskiego.Teraz w bogatej gminie pod Bydgoszczą.[Białe] Tu 220 od domu jestem w pracy swój biznes.Starajmy się dyskutować ale czy my coś zmienimy? Wszyscy Ty ja moi przyjaciele którym pojechałeś [a znam ich] chcą jednego by ta Nasza Polonia znów była wielka.Więc dyskutujmy i trzymajmy pewien poziom.Na moje to i Władek mimo że podobnie jak Lesiu to zgrana płyta. trzeba by dobrej myśli. Sparta też wiele lat była na dnie .Może i dla Nas zaświeci słońce.Miłego wieczoru.Ale kolegów zostaw w spokoju. Każdy ma prawo mieć swoje zdanie.

 • Liberate lubi Komentarz

  Jeszcze dużo rzeczy nie wiesz. Bo pijar prasowy z wiadomych celów jest wybitnie anty Władkowi [a to pewnie też pomaga przy zdobywaniu sponsorów?]
  Z chłopakami z którymi tu dyskutujesz i czasem dokładasz do pieca,są blisko Polonii.Bywają na spotkaniach gwiazdkowych,są zapraszani na spotkania z byłymi żużlowcami Naszego klubu[ostatnio Opera]Dodam Ci że to oni zaczęli organizować pierwsi spotkania z byłymi zawodnikami[pierwszy był Paweł Bukiej]
  Przeczytaj niżej co napisał Liberate. Ocenił bardzo trafnie całą sytuację.
  Na koniec niech Ci koledzy tak pamiętają cudowny czas Pana Leszka[bardzo go lubię]przypomną mi kiedy była Prezentacja drużyny,czy był otwarty parking czy może możliwość wspólnego grilla?Tylko nie mówcie że nie było kasy na to przy 12-15 tyś widzów.Miłego dnia.

 • Liberate lubi Komentarz

  Pewnie masz rację.Starsi ludzie mają inne spojrzenie na świat.Mieli też wpojone inne wartości.Kiedy Władek przejął klub,miałem mieszane uczucia[jego charakter] jednak z kilku spraw się cieszę,że mimo słabego wyniku drużyny spłacamy pewne zobowiązania.Że kilka osób zostało w końcu odsuniętych od tego klubu.
  A wiesz co smuci? My kibice .Na mecz dla Tomka przyszło ponad 7 tyś[i mieli to co w sporcie najważniejsze-emocje] Na mecz z Gdańskiem już nie przyszli w takiej ilości..Miłego.

 • Liberate lubi Komentarz

  Jestem przeciwnikiem kładzenia kłód pod nogi, kiedy próbuje się ratować klub z jego beznadziejnej sytuacji, niezawinionej przez obecnego prezesa, który ma wiele wad i podjął się misji niewykonalnej!

 • Liberate lubi Komentarz

  Brawo nic dodać nic ując.Szkoda,że nie wszyscy to rozumieją i nagle ponownie kochają Leszka.Dlaczego teraz nagle im się nie podoba spłacanie długów i nawet spadek do drugiej ligi,a po słynnym okrągłym stole głośno krzyczeli.ZACZYNAMY OD DRUGIEJ LIGI!!!!
  Właśnie dla nich kieruję te słowa:
  "Wiatr przyganiał chorągiewce,
  Że się zdeklarować nie chce.
  - Ależ moje przekonania
  Zależą od kierunku wiania!"
  Pozdrawiam Rysio:)

 • Liberate lubi Komentarz

  Co trzeba zrobić ,byś zdanie zmienił? Władek ma oddać klub? BTŻ?Dla kogo walczysz? że nie widzisz ze innej opcji nie było? Bo niby wiedzę masz a udajesz całkowicie ślepego .Podajesz teksty o lizusach dupowłazach ale nic do Ciebie nie dociera.Piszesz o darmowych biletach których nie ma. A nawet jakby były to ani Rysiu ani nikt inny by ich nie brał.Sytuacja jest taka że klub ma Władek[po układach?]A może Bruski myślał że on się szybko wyłoży? Kilku osobom się to nie podoba bo pralnia zamknięta ?Ale jestem spokojny dojdziesz kiedyś do tego. Miłego.

 • Liberate lubi Komentarz

  Dokładnie tak! Na następnym meczu WYPIJĘ jego zdrowie ;)

 • Liberate lubi Komentarz

  Panowie myślę ,że zbyt EXPRESSOWO najeżdżacie na użytkownika usunoł konto vel Władysław G-barz.:)

 • Liberate lubi Komentarz

  Chwila, chwila. A czy nie za czasów BTŻ-tu zaczęły się matactwa i nepotyzm? Kto zatrudnił experta od marketingu niejakiego Januszkiewicza? Oprócz wpuszczania kolesi na lewo i suszenia zębów w parkingu, niczym chudzina nie błysnął. To samo koleżanka, sekretarka Mendel. Kim Ona była na prawdę i za co pobierała nie małą pensję? A może byś tak przybliżył niejasną działalność prezesa BTŻ, Bąkowskiego? Kogo okradł i co się z Nim stało? Nie qwa. Tu będziesz trzymał zgryz i palec w odbycie swych mocodawców oraz kolegów. Lepiej ujadać na Władka, który powyrzucał wszystkich pasożytów na zbity pysk, niż ujawniać niewygodne fakty. A przecież takie sprawy powinny być przekazywane opinii publicznej expressowo. Prawda? Pzdr!

 • Liberate lubi Komentarz

  W doopach Wam się poprzewracało od dobrobytu ;)))
  Raptem pierwszy sezon od wielu lat udało się skończyć z dobrym wynikiem finansowym cudem unikając spadku, a tu już temat Emila powraca. Na razie cieszmy się obecnością "nocnych wilków"... :)

 • Liberate lubi Komentarz

  Oczywiście, że jest dorosłym facetem i to On decyduje, czy będzie nadal współpracował z Prosiaczkiem. Nikt inny. Prędzej uwierzę w dogadanie się Sawarskiego z Gollobem, niż w rozstanie Emila z tym pierwszym.

 • Liberate lubi Komentarz

  Witaj.
  Dołomisiewicz mówi, że w momencie, w którym Gollob przejmował klub lepszego wyjścia nie było. - Kontrkandydatem był Andreas Jonsson, ale on był raczej osobą, za którą schowali się panowie niechętni Gollobowi. Miasto mogło więc dać Polonię panu Władysławowi, względnie mogło zlikwidować klub i rozpocząć od zera. To pierwsze rozwiązanie z pewnością było uczciwsze, bo nikt nie został na lodzie, a Gollob, mimo trudnych uwarunkowań, jakoś sobie radzi - kończy Dołomisiewicz.
  Myślę że ten kawałek tekstu Ci wystarczy.Pewnie powiesz że Rysiu też nie widział co jest grane? I chyba nie powiesz mi że chce coś ugrać? Moim zdaniem po tym co razem przeszli trudno o bardziej uczciwą laurkę dla Pana Władka. A o sponsora się nie martw. Wszystko w swoim czasie się dowiesz.

 • Liberate lubi Komentarz

  Brawo Dołek za trafną i obiektywną wypowiedz - duża klasa!

 • Liberate lubi Komentarz

  Dołkowi od jakiegoś czasu jest po drodze z Władkiem. Nigdy nie myślałem, że do tego dojdzie. Ale to dobrze. Rysiu też nieskazitelny nie jest ale przynajmniej nie ryje jak kret. Fakt, że Tyllinger przejechał się po Władku może świadczyć, że ma chłop jakieś zadawnione i niezaleczone konflikty. Do tego kojarzony jest z ekipą BTŻ-tu i największym defraudatorem mienia i pieniędzy niejakim Bąkowskim na czele. Zatem dobrze się stało, że ta ekipa nie miała szans na przejęcie Polonii. Ja też nie lubię Władka ale widzę, że się stara. Dyńka już nie ogarnia wszystkiego jak należy, ale robi chłopina co może. I chociażby za to, należą Mu się słowa uznania. Dziś trzymajmy kciuki za dogranie sprawy ze sponsorem. Potem powinno być z górki i kopara niejednemu opadnie. Fortuna kołem się toczy...
  Jest takie stare powiedzenie, że przyjaciół poznaje się w biedzie. Kiedyś przyjdzie czas, by to co poniektórym wyrzygać. Pzdr!

 • Liberate lubi Komentarz

  nie broni,tylko mowi jak bylo i jak jest.

 • Liberate lubi Komentarz

  Brawo Dołek za przedstawienie sytuacji czarno na białym.Mimo,że podczas kariery Dołomisiewicza papa Gollob nie raz,nie dwa wieszał na nim psy,to były żużlowiec Polonii mimo wszystko potrafi racjonalnie spojrzeć na obecne poczynania pana Władysława,a mógłby seniora rodu zmieszać z błotem. Co do Tillingera to jego ataki są jak ostatni łabędzi śpiew,ponieważ doskonale zdaje sobie sprawę,że on i jego kolesie z BTŻu raczej zaczynają przegrywać walkę z Władkiem,pomimo że nadal starają się rzucać kłody papie Gollobowi pod nogi.Zostali oderwani od koryta, na jaw wychodzą ich przekręty i zdefraudowane pieniądze.
  Co do sponsora to poczekajmy jeszcze kilka dni,a powinno być OK,no chyba że "oderwani od koryta" zrobią numer Władkowi tak jak swego czasu z firmą Gotowski. Idą po trupach do celu,byle uprzykrzyć papie życie,nie zważając na to ,że swoim postępowaniem niszczą całkowicie bydgoski żużel.
  ps1.Jeszcze raz wielkie podziękowanie i szacunek dla Rysia Dołomisiewicza za tą wypowiedz.
  ps.2 Jestem pewien,że za chwilę tuby BTŻu i różnego rodzaju "eksperci" i tak odwrócą kota ogonem i znajdą głupkowate argumenty,a jeśli ich zabraknie to zaczną wyśmiewać i minusować nie wygodne dla nich wpisy jak to mają w zwyczaju.

 • Liberate lubi Komentarz

  W.Golloba nie cierpie jak wscieklego psa,ale nie lubie tez konkurencji.Na Wladka Golloba moze sobie szczekac kto tam chce tylko lapy trzymac precz od Polonii.
  Tak jak interes zagranicznego gfiastora mam gdzies,tak interes kazdego zawodnika tez mam gdzies.Liczy sie prawo i dobro klubu.Polonia jest najwazniejsza.Jak zgodnie z prawem klub cos jest winien to pewnie zaplaci.Polonia to nie drukarnia pieniedzy,to nie fabryka balonow sukcesu.Wladek dlugi splaca czy je naprodukowal czy nie.
  I nie pytajcie co Polonia ma dla mnie bym przyszedl na mecz?
  Spytaj sam siebie co zrobiles by pomoc Polonii?
  Bo albo jest sie kibicem na cale zycie albo jest sie fanem.Dzis Polonii jutro Zawiszy a w srode Dody czy Szpaka.
  I chociaz jestem Krzyzak trzyman kciuki za Polonie.Za Wladka Golloba juz nie.Sumienie mi nie pozwala.