Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • DrawA lubi Komentarz

  Co do zachowania w parku maszyn. Emocje, nic się nikomu nie stało, chociaż jeśli rzucano czymś w stronę Madsena to przesada. Bardzo rzadko zawodnik potrafi zaakceptować negatywną dla niego decyzję sędziego niestety. To była ewidentna wina Leona. Btw przyjechał dzisiaj z kosiarkami to i wynik adekwatny... Co do sytuacji z Przedpełskim to jest to moim zdaniem niestety błąd sędziego, nie nadawał się do wykluczenia.

 • DrawA lubi Komentarz

  no tak. Mrożek dobry papa dla każdego zawodnika :) bo z takim zachowaniem - nie nadaje się na prezesa klubu.

 • DrawA lubi Komentarz

  Ty taki kur.....a bohatera nie strugaj bo cie braknie na pierwszym lepszym łuku na drodze. Madsen tyś chłopie idź się leczyć

 • DrawA lubi Komentarz

  "Jechałem ostro, ale fair. Nie jestem zawodnikiem, który jeździ ostro". CO za łajza z tego matsenika. Powinien dostać czerwoną kartkę.

 • DrawA lubi Komentarz

  Ale żeby prezes klubu rzucał czymś w strone zawodnika drużyny przyjezdnej nawet jak wszedł bardzo ostro.. No sorry nie przystoi prezesowi

 • DrawA lubi Komentarz

  Nie jestem za ROW ale za naszym Pawłem:)! Madsen zawinił nie ma co paluszkiem kiwać :))) Slaby był dziś i próbował szukac punktów za wszelką cenę. . . zresztą jak zwykle. . . Dobra decyzja! Pzdr! Kibice!

 • DrawA lubi Komentarz

  Mrozio co ci zależało trzeba było anorektyka z Wejherowa kładem przejechać!

 • DrawA lubi Komentarz

  Ten Madsen ma trochę pod kopułą nie tak uderzył Szczepaniaka i jeszcze płacze o Mrozku się nie wypowiadam bo to już jest całkiem duże zero

 • DrawA lubi Komentarz

  Biedny Matsenik moralny zwycięzca znowu został skrzywdzony, co to nie jeździ ostro, ale jednak jeździ ostro.

 • DrawA lubi Komentarz

  "...pokazały, jak Madsen w charakterystyczny sposób kiwa palcem i nie dowierza w postanowienie arbitra" - wpadł Madsenowi włos do oka, czy uwierał kask lub cisnęła czapka??


 • DrawA lubi Komentarz

  Przebadać Madsena bo ma objawy covida-19, na 100% tego świrusa.

 • DrawA lubi Komentarz

  Ładne zbliżenie było jak Madsen ściął przednie koło Szczepaniakowi. Chyba każdy motocyklista wie z czym to się wiąże. Co on wgl prdli?

 • DrawA lubi Komentarz

  Jeśli ktoś bardzo interesuje się żużlem i śledzi poczynania wszystkich zawodników, to nie rozumiem jal można kibicować szmadsenowi. Na przestrzeni kilku lat, z różnych zawodów przytoczę co najmniej 5 sytuacji, którym nikt nie zaprzeczy, że ten gość jest pier####ty...

 • DrawA lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • DrawA lubi Komentarz

  To nie jest sportowiec. To johnny, który wygrał na loterii i się lansuje.

 • DrawA lubi Komentarz

  Tak działacze prezesi plujcie jeszcze na telewizję A niedługo usmażycie się sami w swoim piekiełku. Najlepiej przenieść szum z siebie na innego to stara strategia cicho o GKM A głośno o TV. Dzięki TV jestesmy najlepsza ligą na świecie,macie sponsorów, rozpoznawalność w całej Polsce i nie tylko, dodatkowa kase od TV chcecie wrócić do tego co było kiedyś??to pytam po co się czepiać telewizji chcecie by wszyscy się odsunęli od żużla? Bo to wszystko co się teraz dzieje zmierza mu temu. Rysiu Kowalski napisał swoje zdanie na temat czarnego sportu i w pełni się zgadzam z jego opinią bo patrząc na mecze i regulamin to już nie da się tego spokojnie oglądać. Zastanawiałem się czy niedługo podprowadzający nie będzie stał z metrówką i sprayem pod taśmą i ustawiał zawodników i rysował linię jak obecnie jest w kopanej. Coraz ciężej ogląda się mecze patrząc na to wszystko w przeciągu 40 letniego kibicowania i oby nie skończyło się to źle dla żużla. Na tym zakończę bo się rozpisałem. Pozdrawiam prawdziwych obiektywnych fanów Szlaki.

 • DrawA napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Krótko mówiąc należy się 10 razy zastanowić , czy transmitować mecze GKM-u. Lepiej nie transmitować i nie mieć problemu z władzami tego klubu. A jeśli nie ma transmisji - nie ma kasy...

 • DrawA napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Rot : Popatrz w dół. Widzisz jak Ci słoma z butów wystaje ? Marta Półtorak, to osoba , którą zna świat żużlowy. Trochę dla tego żużla zrobiła. Trochę swoich pieniędzy też wydała. A Ty? Może lepiej byłoby zrobić chociaż ułamek tego co zrobiła Marta , a potem ewentualnie leczyć swoje kompleksy. Tylko że to Cię przerasta. Łatwiej i prościej pluć po kobiecie i pokazywać jaki to jesteś "męski". Otóż głupota z "męskością" naprawdę nie ma nic wspólnego.

 • DrawA lubi Komentarz

  "Aż przypomniały się stare czasy, gdy nie było jeszcze komisarzy, pachniało samowolką i często zdarzało się, że nawierzchnie były preparowane na potęgę." - a to coś się zmieniło przy komisarzach, bo nie zauważyłem? Dlaczego władze i - jak widać - media udają, że sędzia winny dosłownie wszystkiemu? To komisarz jest odpowiedzialny za przyjęcie takiego toru do zawodów. Zacznijcie w końcu o tym mówić, a nie w kółko i do znudzenia obijać Substyka, on już dostał swoje.

 • DrawA lubi Komentarz

  W meczu w Grudziądzu została złamana podstawowa zasada wyznaczania arbitrów. Wyznaczono do sędziowania lokalnego sędziego zamieszkałego w pobliżu Grudziądza, który na domiar złego w każdej z sytuacji wykluczał zawodników gości. To jest totalny skandal.

 • DrawA lubi Komentarz

  Sędzia wali błedy jeden za drugim, delikatnie mówiąc sędziuje gospodarsko, Pomyłki Substyka krytykuje jego przełożony, Stępniewski w furii wyrzuca go na zbity pysk.... ALE WYNIK WYDRUKOWANEGO SPOTKANIA NIE PODLEGA WERYFIKACJI
  I to podobno w cywilizowanym i demokratycznym kraju...

 • DrawA lubi Komentarz

  Wg mnie, w wypadku utrzymania wyniku spotkania Zarząd Klubu sportowego Stal winna skierować sprawę przeciwko sędziemu Sybstykowi a zarazem PZM o działanie na szkodę Klubu Sportowego Stal. Sędzia popełnił błędy wykluczające gorzowskich zawodników, co nawet potwierdzają jego przełożeni. W tym sporcie gra toczy się nie o "zapałki" a grube pieniądze.Wreszcie nie może być tak, że za błędy nikt nie jest odpowiedzialny.

 • DrawA lubi Komentarz

  Oceniajac popisy Substyka w meczu trzeba powiedziec, ze okradl Stal z punktow. Dwa wykluczenia z kapelusza...o reszcie kabaretu nie ma co pisac. Wszyscy widzieli. Nawet komentatorzy turlali sie ze smiechu

 • DrawA lubi Komentarz

  Czyli co mecz zaliczony i żadnej kary dla GKM i Kempińskiego chama?

 • DrawA lubi Komentarz

  @ Kamcio. Trzeba wiedzieć, że ostateczne decyzje należą do sędziego i dlatego on jest też odpowiedzialny za nieprawidłowe działanie komisarza toru. Nigdy nie może być odpowiedzialności zbiorowej. Przy odpowiedzialności zbiorowej w rezultacie nie odpowiada nikt.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.