Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • DrawA napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Czego wymagać można od makaroniarza ? Głupek do potęgi. Nawet nie wie , że zabija żużel. Gorzej , jeśli wie. Wtedy robi to z premedytacją

 • DrawA lubi Komentarz

  "Dobra zmiana" dopadła SGP?...

 • DrawA lubi Komentarz

  W kolejnym sezonie wandy pewnie w lidze nie zobaczymy, i dojdzie do tego że niektórzy za nią zatesknia.

 • DrawA napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  I proszę się nie tłumaczyć lapsusem...
  Nazwisko , imię zawodnika z Finlandii powinno się pisać bez błędów. Jeśli się jest oczywiście fachowcem w tym co się pisze...
  Bo jeśli ja bazując na lapsusie zmienię Pana nazwisko ????
  Co wyjdzie ???
  Rozumiem ,że każdy musi z czegoś żyć.
  Ale nie każdy musi z siebie robić idiotę przy okazji ...
  Krew mnie zalewa przy czytaniu takich prymitywnych artykułów obliczonych na poklask. Może to zasługa jednak portalu ...
  Bo może nie ma tam kto pisać sensownie , to trzeba brać też ten najgorszy sort...
  Proszę. Niech się Pan zajmie jakąkolwiek inną dyscypliną. Dla dobra żużla i swojego spokoju ...
  Dobrze byłoby się może ogolić rano i zobaczyć samego siebie ???!!!
  Tak bez wstrętu do tego co się zobaczy ...

 • DrawA napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Panie Kamili. Takimi tekstami nie pomaga Pan nikomu. O to Panu chodzi ? To może niech zmieni Pan dyscyplinę. Zainteresowanie żużlem. Mam świadomość co się dzieje w Wandzie. Jest mi po prostu przykro , bo żużel dla mnie to najpiękniejszy sport. Pan go zabija swoimi nieprzemyślanymi artykułami. Być może swoją głupotą. Ewentualni sponsorzy w przyszłości dla tego klubu dostają po prostu w czambuł. Jeśli o to Panu chodzi - to gratuluję. Udało się Panu. Tylko będąc takim pismakiem bez mózgu może się okazać , że nie ma Pan o czym i dla kogo pisać za chwilę. Kraków nie jest Lesznem , Zieloną Górą , Wrocławiem. Znamy swoje miejsce w szeregu. Ale myślę że na mapie naszego kraju w kwestii żużla - każdy klub jest ważny. Rzeszów , Krosno ,Opole , Poznań , etc , etc. Takimi tekstami zabija Pan ten sport. Albo jest Pan tak ograniczony , albo bazuje na popularności jeśli tego Pan nie rozumie. Tak , czy siak - wychodzi Pan na półgłupka , żeby nie nazwać Pana...
  Bez sensu jest bowiem czytać te Pana wypociny obliczone na aplauz ...
  Nie pozdrawiam ...

 • DrawA lubi Komentarz

  Na tym portalu oraz w prasie regionalnej Były wypowiedzi fanów oraz obkrojone informacje sponsorów,na temat finansów, atmosfery w klubie.Fani dużo mówili oraz pisało na temat zarządu klubu.Jeżeli nic w temacie prezesa i zarządu nie drgnie to w czarnych kolorach jest przyszłość Wandy,Jeżeli dojdzie do zmiany w klubie oraz sponsorzy się przeproszą ,można coś myśleć o dalszej działalności klubu,

 • DrawA napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Może i utopiła się Wanda w Wiśle. Ale w Gorzowie raczej nie powinni tego komentować. Nawet Ci z Poznania. A propos. Wszyscy pospłacani w Gorzowie ????

 • DrawA lubi Komentarz

  Razem z żoną i dziećmi byliśmy na każdym meczu i nadal wierzę że ktoś przejmie ten klub i wyprowadzi na prostą!
  Lecz będzie to trudne bo miasto nie widzi żużla jako sport i pieniędzy nie dadzą!
  Nawet gdy było pewne że nie mają szans na wygraną rodziny z dziećmi pojawiali się na trybunach to jest za mało dla władz KRK że rodziny z dziećmi mogli miło spędzić czas w miłej atmosferze a nie jak na meczach piłkarskich przy wulgaryzmach!

 • DrawA lubi Komentarz

  W Opolu na początku lat 90-tych, czasy CemWap-u, też tak było i Opole się odbiło od dna.

 • DrawA lubi Komentarz

  Wielka prośba do użytkowników.
  Chciałbym sobie kupić takie urządzenie jak w tytule, przeszukałem wiele stron, najwięcej chińskich ale nie mogę znaleźć! Czy jest ktoś w stanie podać mi link do zakupu tego sprzętu? Bardzo proszę, obiecuję że wrzucę później filmik jak wysadza skalę w tym urządzeniu.

 • DrawA lubi Komentarz

  Hynek wez się nie wypowiadaj. Wanda jako jedyna nie dostała w ogóle kasy z miasta. Chciałbym zobaczyć te super zarządzane kluby bez kasy z miasta. Wandziarze trzymam kciuki.

 • DrawA lubi Komentarz

  Dobrze zarządzane kluby z trzema bankami od miasta. Żenada.

 • DrawA lubi Komentarz

  Redaktor hynek by wolał aby Wanda nie jechała a osoby czekające na kasę opuściły sobie. Pseudoredaktorku ty jesteś od żużla czy przeciwko?

 • DrawA lubi Komentarz

  Takie kluby jak Wanda trzeba wspierać wszystkimi możliwymi sposobami. Niewielki klub w swoim mieście musi konkurować z kilkoma klubami piłki nożnej, z tego dwoma z najwyższej klasy rozgrywek. Wiem, ze wywołam burzę wśród internautów z mniejszych ośrodków, mimo to napiszę, że żużel bez dużych ośrodków skazany jest na zanik. Bez imprez żużlowych w dużych miastach ten sport zacznie nabierać cech festynów organizowanych z okazji np. dożynek, a i gdy dożynki stracą popularność to kto będzie na te wyścigi w kartoflisku chodził? I niech pan Hynek nie pisze bzdur! Zarządzać można gdy się ma czym! Czy dopuścić Wandę do przyszłorocznych rozgrywek? Oczywiście, że tak! Rynek sam ureguluje sytuację Wandy. Czy w niewypłacalnym klubie będą chcieli jeździć jacykolwiek żużlowcy? Trzymajcie się Krakusi!

 • DrawA lubi Komentarz

  Mam propozycję zawieszenie na rok

 • DrawA lubi Komentarz

  BRAWO Panie redaktorze! Nareszcie ktoś odważył się nazwać to wszystko "po imieniu"! Tak, tak dla wielu, bardzo wielu tych "gwiazdeczek" żużla to tylko dobra zabawa, kasa, lansik i nic więcej! 'W czterech literach" moja resztę spraw patrzą tylko kto da więcej i jak tu zagrać aby wyciągnąć podwyżkę od obecnego klubu! Poza tym tą ekipę "chorowitych" ściska w dołku tytuł Mistrza Świata Zmarzlika! Wychodzą kompleksy bo wiedzą, że nie osiągną tego!;))

 • DrawA lubi Komentarz

  A chooj im na doope i na imię.

 • DrawA lubi Komentarz

  Wiedzą, że są niezastąpieni. Za występ w koszulce z Orłem niejeden chłopak z kopanej dałby się pochlastać. Ale nie oni zmanierowane gwiazdeczki.
  Dziwię się kibicom którzy ich bronią. Napluli wam w twarz a wy mówicie, że deszcz pada. Żałośni jesteście.

 • DrawA lubi Komentarz

  A Janowski ani reszta gwiazdeczek nie będą nigdy mistrzami. Na mistrza trzeba mieć charakter.

 • DrawA lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • DrawA lubi Komentarz

  Możecie się czepiać Ostafińskiego, ale ma facet rację. Mówicie, że nie muszą jeździć, fakt, ale takie rzeczy mówi się wcześniej i załatwia inaczej. W końcu są zawodnicy, którzy w ich miejsce chętnie by pojechali. Też muszą to zaplanować. To zwyczajny brak szacunku do nich. Maćkowi napisałam na insta komentarz/wiadomość, że trochę to nie fair to jego zachowanie ( żadnych przekleństw, wulgaryzmów ) efekt taki, że dzieciak mnie zablokował. Bardzo dorosłe. Płakać nie będę, choć miałam go za tego najbardziej rozgarniętego. Cóż myliłam się. Fakt jest jeden - zachowali się jak zwykłe buraki. Zanim zacznie się gwiazdorzyć, pasowało by coś osiągnąć.... Wytatuować sobie mogą Orła nawet na czole, znaczyć będzie tyle samo co chińskie cytaty - niby ktoś wie co tam jest napisane, ale równie dobrze może znaczyć gów**.

 • DrawA napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Z panem Ostafińskim można się oczywiście zgadzać , lub nie , ale jak pisze prawdę , to nie ma co dyskutować. Chyba , że się jest alfą i omegą. Czyli wszechwiedzącym. Tutaj są same trolle nie potrafiące odróżnić prawdy od fałszu ...
  Stąd takie idiotyczne komentarze ...

 • DrawA napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nie trawię gościa , który pisze o żużlu jako o konserwatywnym sporcie. Człowieku - zejdź na ziemię. Sprawdź ilu kibiców było w ubiegłym roku na takich zawodach !!! A ilu na piłce nożnej ??? Nie masz o tym pojęcia i piszesz bzdury. Byle co zjesz , byle co napiszesz. Nie kompromituj się...

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.