Wróżby

autor: Łukaszek z Falubazu | 2016-11-12, 13:21 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Pierwszy blog w moim wykonaniu zobaczymy czy to się przyjmie. Zacznę od podsumowania dotychczasowego okresu transferowego, który w zasadzie zamknął ekstraligę.
Stal Gorzów tutaj trzeba oddać działaczom z "północy" że odrobili zdanie domowe a ściągnięcie Vaculika to nic innego jak wisienka na torcie.
Apator Toruń drużyna, której okres transferowy jest pokłosiem tego co się w powyższej drużynie działo w poprzednim sezonie. Wypowiedzi prezesa i cała otoczka z tym związna spowodowały ni mniej ni więcej że dzisiaj w tym klubie kontraktują Walaska i MJJ licząc że obaj będą mieli "sezony koni" a szkoda bo zasługują na dobry skład.
Falubaz ZG drużyna, któr utrzymała skład z sezonu poprzedniego szkoda tylko że znowu w okres po żużlowy wchodzimy z dzwonem u lidera.
Wrocław drużyna fajnie wzmocniona w miejscach gdzie tych wzmocnień potrzebowła jak to pojedzie na nowym nikomu nie znanym torze?
Rybnik działacze co chcieli to w zaasadzie mają jedyny, który się im zerwał to Holta, który wolał pewność składu od pewnych pieniędzy.
Grudziądz "masowy król okresu transferowego" jako jedyni mają 7 seniorów, ktorzy nie walczą  a oczekują występów jak to się sprawdzi zobaczymy oby nie było u nich piekiełka.
Leszno prawdziwy "Król polowania" ubiło największego zwierza do wzięcia w osobie Kołodzieja no i ostatni ruch z Pedersenem pokazał że poszli tam po rozum do głowy odnośnie win i nie win za poprzedni słaby sezon w ich wykonaniu.
Częstchowa drużyna, która pozbierała co spadło nie żeby to było jakkolwiek złe bo Falubaz 2016 zrobił identycznie. Czy ta mieszanka ma jakieś perspektywy zobaczymy tu chyba zdecyduje początek sezonu i to w którą stronę to pójdzie.
Na koniec do wszystkich wróżbitów na tym portalu i do jego redakcji dajcie sobie spokój ze wszystkimi prognozami za które jako redakcja jeszcze płacicie.
Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.