Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Spidłej napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  75 rocznica

 • Spidłej zaczął obserwować kierowca pociągu

 • Spidłej napisał/a komentarz do Typer Żużlowy - 2 runda

  05.04 Zielona Góra - Toruń 50-40
  05.04 Częstochowa - Gorzów 51-39
  07.04 Leszno - Wrocław 49-41
  07.04 Lublin - Grudziądz 47-43
  1 liga
  06.04 Rybnik - Łódź 50-40
  07.04 Gdańsk - Tarnów 53-37
  07.04 Ostrów - Gniezno 49-41
  2 liga
  07.04 Bydgoszcz - Opole 48-42
  07.04 Piła - Rawicz 54-36

 • Spidłej napisał/a komentarz do Typer Żużlowy - 1 runda

  Gniezno - Gdańsk 49-41
  Tarnów - Lokomotiv 53-37
  Opole - Poznań 52-38

 • Spidłej lubi Komentarz

  Marta dała całkiem realne typy, jednak myślę że Gdańsk zamieni się miejscami z Ostrowem na pozycjach 3,4 i Loko też może być wyżej

 • Spidłej został fanem Williams

 • Spidłej napisał/a komentarz do Marek Bobakowski: Kubica na torze, polski Janusz już hejtuje (komentarz)

  Panie Bobakowski, zajmij się pan ambitniejszymi tematami a nie komentowaniem żółci wylewanej przez półgłówków w internecie. Tym trollom właśnie o to chodzi aby ktoś zwrócił uwagę na ich chore komentarze. FORZA ROBERT!

 • Spidłej lubi Komentarz

  Wiecej takich ludzi,i nie tylko w zuzlu,a ten kraj bedzie lepszy.
  Pani Marto-szacun

 • Spidłej lubi Komentarz

  pamiętajmy, że twarz ma się tylko jedną. W każdej chwili ktoś może nam "wyciągnąć papiery" z przeszłości, dlatego postępujmy tak, jakbyśmy chcieli żeby inni postępowali wobec nas.

  Brawo Marta:)

 • Spidłej lubi Komentarz

  Pamiętajmy, że odpowiadamy nie tylko za czyny, ale także za słowa.


  Szkoda, ze tak niewielu stosuje to w praktyce.

 • Spidłej lubi Komentarz

  Idiotyczne i płytkie myślenie. Jaka jest wina Półtorakowej że ktoś inny płacił Gollobowi ryczałtem? Zmusiła go? Czy komuś kazała się przebijać? Różnica między tym co robiła Półtorakowa, a tym co wtedy działo się na rynku jest taka, że Półtorakowa oferowała dużo, ale z umów się wywiązywała, natomiast znajdywały się osobniki (jak Maślanka), który oferował jeszcze więcej, a kasy takiej nie miał. Czy ktoś mu kazał? Jaka tu wina Półtorakowej, że inny nieodpowiedzialny prezes chcąc na siłę ją przebić zrujnował sobie klub? Jeżeli mamy dwa kluby: klub A i klub B, gdzie klub A ma budżet na poziomie 5 mln zł, a klub B na poziomie 2 mln, to rozumiem, że idąc Twoim tokiem myślenia klub A nie powinien oferować zawodnikom więcej niż 2 mln bo w przeciwnym wypadku będzie to "psucie rynku"? To jest równanie poziomem w dół i promowanie słabizny. Każdy powinien wydawać tyle, na ile go stać, jak ktoś może wydac 5 mln i chce to zrobić to czemu ma się blokować? Kto ma bogatemu zabronić i w imię czego? Wolny rynek na tym polega że bogatszy wygrywa, głupie jest stwierdzenie, ze Półtorakowa "zepsuła rynek"... Czy teraz nie widzimy tego samego? Bogate leszno czy Falubaz biorą sobie kogo chcą, Łaguta został tak przebity przez Kępę, że prawdopodobnie będzie kroił 8 tysięcy za punkt, będąc jednocześnie jednym wielkim znakiem zapytania po ponad rocznej przerwie. I czy to jest psucie rynku? Oczywiście, że nie, skoro leszno, Falubaz i Kępa taką kase mają i chcą ją wydać to czemu mają się powstrzymywać? Bo ktoś jest biedniejszy? To problem biedniejszego. Life is brutal.
  Co do Bjerre to ciekawy jestem skąd takie info masz? Niech zgadnę, od red. Ostafińskiego? Nic tylko pogratulować źródła...
  Półtorak nie miała nic wspólnego z kiepskim szkoleniem młodzieży w Rzeszowie. Nie ona tam trenowała chłopaków, nie ona wybierała który się nadaje, który nie. Kasę jakąś tam rzucała, ale nawet gdyby wpompowywała w to miliony to nic by to nie dawało jak nie ma komu jeździć.

 • Spidłej lubi Komentarz

  _kto zrobił prezesem Pana Labudzkiego
  _kto był członkiem rady nadzorczej spółki w latach 2016 i2017 i miał z tego tytułu
  obowiązek kontroli działań zarzadu


  Czyż nie o to właśnie chodziło części krzykaczy z Rzeszowa w tamtych latach, żeby sobie poszła? No to tak właśnie zrobiła, prezesa nowego dostaliście i dalej Wam źle? Dziwi Cię, że zrobiła prezesem Łabudzkiego? A kogo miała wziąć, losową osobę spod monopolowego? Łabudzkiego znała od ponad roku, jak sam wspominał, często dyskutowali o speedwayu, dostał propozycję, wcale nie był na siłę forsowany, mógł odmówić. Miał odmienny plan prowadzenia drużyny, był kimś teoretycznie zaufanym przynajmniej dla Marty (nie tak jak Nawrocki, wielki biznesmen wzięty znikąd). Dostał całkowicie wolną rękę od Półtorakowej, nie był w ogóle kontrolowany i to akurat był błąd, ale z drugiej strony, patrząc z czysto biznesowego punktu widzenia - po co miała go kontrolować? Czy klub przynosił jej jakiekolwiek korzyści? Nie. Czy wiązała z nim plany przyszłościowe? Wątpię, skoro niedługo po swoim odejściu już oferowała sprzedaż swoich akcji, z których kasa w dodatku miała iść na klub. Śmieszne jest obwiniane Półtorakowej za niekompetencję Łabudzkiego, który liczył do budżetu kwoty z umów słownych, a jak sie skończyło każdy widział.

  _kto prowadził spory finansowe z Holta, Baranem, Okoniewski, Crumpem,


  Marta Półtorak, no i co z tego? To źle? Rozumiem że dobry prezes dla Ciebie, to ten dający się rąbac na kasę wszystkim dookoła i nie potrafiący walczyć o swoje? Zresztą z tego co pamiętam wygrała sprawy w Trybunale i z Holtą i z Baranem. Crump załatwił się sam, on nie był zainteresowany jazdą tylko wynegocjowaniem sobie bajecznego kontraktu bo akurat trafił na pewnego płatnika. A świadczyć o tym może sam fakt, że nie szukał sobie żadnego klubu po olaniu go przez Półtorakową tylko skończył karierę.

  _jak potraktowano Wdowe po Lee


  Zastanowiłbym się kto tu jak kogo potraktował bo czytając opisy zachowania żony Lee to mam mieszane odczucia czy w ogóle cokolwiek jej się należało. W każdym razie znowu podejrzewanie Półtorakowej o jakiegoś machloja na kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt tysięcy zł brzmi śmiesznie biorąc pod uwagę, ze co rok wpompowywała miliony w klub. Trochę nie ta skala finansów.

  _kto podejmował decyzję o odmowie jazdy w Lesznie na życzenie Nickiego


  Wszyscy dobrze wiedzą, ze Półtorakowa. Ale odpowiem pytaniem na pytanie - kto po tym meczu dostał karę za spreparowanie toru? Rozumiem, że mieli jechać na zaoranym bo skoro taki zastali to dlaczego nie? Najlepsze jest to, że Trybunał przyznał właściwie CAŁKOWITĄ rację Półtorakowej. Stal dostała karę za wyjazd z parku maszyn i tyle. Nie za brak fair play, czy nieuzasadnioną decyzję odmowy startu a za wyjazd z parku maszyn przed zakończeniem spotkania! Gdyby rzeszowska drużyna została wtedy w boksach ale i tak nie wyjeżdżała do biegów to Stal nie dostałaby nawet 1 zł kary.

  _kto odchodził obrażony po sezonie 2008(spadek Stali) by wrócić w styczniu 2009 robiąc skład z łapanki


  Chyba raczej należą się tu podziękowania że wróciła bo wszystko wtedy zapowiadało, że żużla bez niej w ogóle nie będzie w Rzeszowie. Po jej odejściu nie zgłosiła się ŻADNA firma gotowa przejąć klub...

  _kto po awansie w 2015 chciał nadal jeździć w 1 lidze bo podobno ciekawsza robiąc sobie jaja z kibiców


  tu nie chodziło o robienie sobie jaja z kibiców tylko lecenie w kulki przez władze żużla, poza tym istniał spór interesów pomiędzy sponsorem Stali PGE, a sponsorem Ekstraligi Eneą, gdzie klub wchodząc do ekstraligi miał realną szansę na stracenie masy pieniędzy o czym zresztą Liga poinformowała Półtorakową.

  _co znaczy zostawiłam klub we ekstraklasie z budżetem na 1 ligę


  Odchodząc po awansie wycofała swoją firmę ze sponsoringu, a co za tym dzie budżet spadł o ponad połowę. Nie wiem co jest w tym niezrozumiałego. Chyba nie liczyłeś na to, że zanim odejdzie to jeszcze właduje w klub kase "tak na dowidzenia". Po co miałaby to robić, skoro i tak odchodziła...

  _czy czasem umowa z PGE nie miała trwać tylko rok a była zresztą załatwiona przez Pana Burego
  _czy świetna sytuacja w jakiej został klub nie znaczyło braku długów i pustej kasy na rok następny


  Nie. Po jej odejściu w kasie było ok. 3mln zł o czym mówił Łabudzki oraz zero długów.

  _czy czasem to nie sposób w jaki Karkosik przekazał Toruń nie jest lepszym wzorem niż to co stało się w Rzeszowie


  Biorąc pod uwagę fakt, że w Toruniu jest masa sponsorów gotowych wspierać klub to pewnie tak, natomiast w Rzeszowie powiedzmy sobei ucziciwie tych sponsorów nie ma. Nie liczę maych firm wspierających żużel okazjonalnie. Pamiętam ile to było zapowiedzi kibiców nieprzychylnych Półtorakowej, że po jej odejściu to będzie eldorado bo on blokowała masę potężnych sponsorów i teraz jak sobie pójdzie to nawet tydzień nie minie jak znajdzie się sponsor strategiczny z milionami co to go Marta wczesniej blokowała xD Właśnie widziałem tych szejków z milionami. No nie licząc Nawrockiego diamentowego chłopaka xD
  Półtorakowa nie była idealna bo nie ma ludzi nieomylnych ale czasem trzeba doceniać to co się ma, obojętnie czy na poziomie ekstra czy 1 ligowym bo niedlugo może się okazać, że na mecze bedzie się jeździć do Krosna/Tarnowa.

 • Spidłej lubi Komentarz

  wszysko bylo placone zgodnie z zawartymi kontraktami.A to ze jeden czy drugi zawodnik wzial kase na sprzet i przygotowanie sie do sezonu i nic w tym temacie nie zrobil ,chcac kase za sredna biegopunktowa ktorej nie zrobil w sezonie tak jak mial w kontrakcie to juz inna Bajka.

 • Spidłej lubi Komentarz

  Nie wiem kto postawił Andrzeja, ale można poszukać wypowiedzi Marty, że nie powinniśmy w tamtym czasie pchać się do ekstralipy, a Andrzej o niczym innym nie chciał słyszeć. Uważam, że ten moment przesądził o odejściu Marty. Nie chciała walczyć z wiatrakami., zresztą wkładała w to kupę kasy i serducha, a dostawała tylko hejt i kłody ze strony granatowych.

 • Spidłej otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

 • Spidłej napisał/a komentarz do Marta Półtorak. Półtora okrążenia: Jako prezes nie przepłacałam. Pan Nawrocki pożyczył 500 tys. i nic więcej (felieton)

  Rozumiem, że widziałeś ten kontrakt i taką kwotę, a jeżeli nie widziałeś to zamilknij pelikanie!

 • Spidłej lubi Komentarz

  Pani Marta, jako jedna z niewielu osób, zawsze solidnie wywiązywała się z finansami ( chyba aż za bardzo rozpieściła tym zawodników) i ogólnie jest pozytywnie oceniana przez środowisko. Jedyna rzecz, jaka mi przychodzi na minus, to że mocno kulała szkółka, a Stal przecież zawsze była znana, jako kuźnia talentów. Piszę o juniorach, bo dla mnie 10 razy bardziej cieszy np wygrana biegu Gruchalskiego nad zawodnikiem z Grand Prix, niż wygrany mecz przez armię najemników.

 • Spidłej lubi Komentarz

  Marta Półtorak jako jedyna poważnie traktowała klub, jej praca i podejście było bardzo profesjonalne. Stal nie miała długów, wszystko było normalnie jak powinno być. Wszyscy, którzy piszą inaczej nie wiedzą nic na temat funkcjonowania sekcji. Najlepszym przykładem niekompetencji jest Nawrocki. Pozdro dla prawdziwych kibiców.

 • Spidłej lubi Komentarz

  Uwielbiam czytać komentarze osób, które często nie zagłębiając się w temat wolą narzekać i obrażać osoby, dzięki którym przez długie lata mieliśmy możliwość być widzami najlepszej ligi żużlowej świata. Moi drodzy spójrzmy na sprawę trzeźwo i bez zbędnych i niepotrzebnych uniesień zadajmy sobie pytanie: kiedy w Rzeszowie był żużel na najwyższym poziomie, kiedy nie było zastanawiania się czy drużyna wystartuje, kiedy mieliśmy szanse oglądać najlepszych? Pozostawię bez odpowiedzi bo chyba każdy je zna.
  Proszę przestańmy narzekać i opluwać osoby, które ciężko pracowały na nasz Klub, a których praca dała nam tyle niezapomnianych chwil i radości.

 • Spidłej lubi Komentarz

  Jeden i drugi zasłużył na takie traktowanie, dla żużlowców powinny być premie jak i kary, prosta rzecz. Wg. mnie w całej historii klubu STAL, po czasie sponsorowania przez WSK, nie było tak solidnego sponsora. Oczywiście nie było medalu, ale poziom sportowy był bardzo wysoki. Dodatkowo za Marty nie było problemów finansowych. Nie wiem jak to się skończy, ale Marta była w środowisku żużlowym synonimem solidnej firmy, co zresztą sami zawodnicy mówili.

 • Spidłej lubi Komentarz

  Fundamentem była Marta Półtorak. Jak jej zabrakło to z roku na rok było tylko gorzej. Fakty mówią same za siebie. Bylismy w ekstralidze a jesteśmy w czarnej d.

 • Spidłej lubi Komentarz

  Wdowa po Lee załatwiła się sama na własne życzenie. Przyjechała na memoriał najdroższymi liniami, zamawiała drogie trunki na bajońskie sumy i najważniejsze- pomnożyła sobie liczbę kibiców razy koszt biletu dla dorosłych i domagała się tej sumy od klubu, obrażając przy okazji od oszustów. Klub przekazał wdowie pieniądze z biletów pomniejszone o opłacenie służb pilnujących meczu, startowe zawodników, koszty obsługi, karetki itd . Pani Marta tak potraktowana wyleczyła się skutecznie z następnych memoriałów. Wdówka, jakby miała odrobinę instynktu, to przez parę ładnych lat mogłaby ciągnąć profity z kolejnych memoriałów, a tak strzeliła sobie w stopę. Jej wybór.

 • Spidłej lubi Komentarz

  Pani Marto, nie jestem kibicem Stali ale kojarzę jeszcze okres w którym Pani była Prezesem i pozytywnie oceniam Pani działalność. Proszę nie zwracać uwagi na te negatywne opinie - zresztą najczęściej krytykują Ci, którzy nigdy nie będą na Pani miejscu.

 • Spidłej lubi Komentarz

  Co jak co napewno wielu chciałoby jej powrotu bo była uczciwa a uczciwych docenia się jak ich nie ma.

 • Spidłej napisał/a komentarz do Marta Półtorak. Półtora okrążenia: Jako prezes nie przepłacałam. Pan Nawrocki pożyczył 500 tys. i nic więcej (felieton)

  Ten stereotyp o przepłacaniu dodatkowo potęgowali pseudo dziennikarze, także na tej stronie. Żaden z nich nie siedział przy stole ale podawali dokładne kwoty podpisanych kontraktów. A gawiedź na forum tylko łykała jak pelikany te newsy i powielała dalej. No bo jak to Rzeszów stać na najlepszych? Przecież oni mogą tylko jeździć w Toruniu, Zielonce, Lesznie czy Gorzowie... ale w Rzeszowie? toż to wydane musiały być miliony! A może to były mniejsze pieniądze ale takie które na pewno trafią do kieszeni zawodnika a nie zostaną na papierze. No i jeszcze kwestia tego jak zmienił się stadion za czasów pani Marty. Krzesełka, park maszyn i nowa trybuna, kto nie widzi różnicy jest ślepy!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.