Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • EQ Iskra napisał/a komentarz do Liga Mistrzów. Orlen Wisła - Dinamo. Uczucie ogromnego niedosytu

  @petertk: Spodziewałem się, że po meczu z nami, dostaną takiego kopa energii i wiary w siebie, że poradzą sobie z drużynami pokroju GOG, czy Dinamo. Do tego nie trzeba być europejską potęgą, starczy być solidnym średniakiem. Co do meczu z Wisłą, to fakt, że graliśmy słabo, ale równocześnie oni zagrali bardzo dobrze. Do tej pory jak graliśmy słabo to i tak wygrywaliśmy mecze, a tym razem nam na to nie pozwolili. Chciałbym też zapytać, gdzie ich wynoszę na wyżyny (w którym elemencie mojej wypowiedzi?) i po czym mam ochłonąć? Chciałbym, też nieśmiało zauważyć, że wielokropek nie zastępuje wszystkich innych znaków interpunkcyjnych i ładowanie go 5 razy z rzędu, byle gdzie, świadczy o nieumiejętności poprawnego pisania, a co za tym idzie o poziomie piszącego.

 • EQ Iskra napisał/a komentarz do Liga Mistrzów. Orlen Wisła - Dinamo. Uczucie ogromnego niedosytu

  Wydaje mi się, że już jest pozamiatane, wczoraj Wisła grała po prostu źle a i tak fartem mogła ten mecz nawet wygrać, bo przeciwnik też nie grał nic wielkiego. Ten sezon może być najsłabszy od dawna, bo mimo wygranej z Iskrą może się skończyć szybkim odpadnięciem z rywalizacji o wyjście z grupy LM, a w finałach z Iskrą już tak łatwo nie będzie nie będzie. Jest to o tyle ciekawe, że Wisła na prawdę ma w końcu materiał ludzki i pojedyncze mecze na bardzo wysokim poziomie. Spodziewałem się, że po meczu z nami, rozjadą resztę stawki w grupie LM w drobny mak, tymczasem przegrywają i remisują z drużynami personalnie słabszymi. Kolejna kolejka będzie w zasadzie meczem o wszystko jeśli chodzi o LM, jeśli Płocczanie dadzą ciała, to trzeba odpuszczać LM i szykować się na Kielce, bo tylko to już pozostanie.

 • EQ Iskra napisał/a komentarz do Liga Mistrzów. Orlen Wisła - Dinamo. Deja vu. Znowu pod ścianą

  Wisła musi ten mecz wygrać i myślę, że wygra, choć Dinamo prezentuje się solidnie i gra bardzo fizyczny handball. W sumie wiele będzie zależeć też od tego na co pozwolą sędziowie.

 • EQ Iskra napisał/a komentarz do Menatyper - 16.10.2019.

  1. Barcelona 29 - 27 PSG
  2. Aalborg 23 - 25 Flensburg
  3. Celje 31 - 28 Elverum
  4. Zagrzeb 26 - 32 Pick
  5. Porto 31 - 23 Motor
  6. Mieszkow 29 - 30 Vive
  7. Montpellier 26 - 30 Kiel
  8. Veszprem 32 - 26 Vardar
  9. Wisła 32 - 31 Dinamo

 • EQ Iskra napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Wisła - VIVE. Dzień przełomu! Złoty dotyk Mindegii

  Ok, to teraz na spokojnie można coś napisać. Po pierwsze, gratulacje dla Płocka, bo na prawdę rwali parkiet zębami, żeby z nami wygrać i chyba nie można mieć pretensji, że tak się stało. Nasi też chcieli, choć ewidentnie w głowach mieli już sobotni mecz w Kielcach, który trzeba wygrać. Tak czy siak, zwyciężyła wczoraj drużyna walcząca z większą ambicją. Jeśli chodzi o indywidualne wyróżnienia, to zdecydowanie Góralski, który był bardzo pewnym punktem Płocczan i kończył wszystko co miał. Poza tym bardzo dobrze wyglądało rozegranie (jako całość). U nas zaimponował Andy, gdyby bronił wczoraj cały mecz to wynik mógłby być zgoła inny. Bardzo na minus kolejny raz Fernandez. Od początku sezonu w ataku chłopak gra po prostu źle, a już kwintesencją był rzut obok bramki w 100% sytuacji. Ja ze spokojem oglądałem ten mecz bo czułem, że wynik może taki być, patrząc na okoliczności i etap sezonu. Jeśli chodzi o zachwyty nad Płocczanami lub krytykę Kielczan to proponuję poczekać spokojnie, najpierw na rewanż w Kielcach a później playoffy, gdzie nie będzie już kalkulowania i odpuszczania, bo w tym sezonie utrata MP kosztowała by Iskrę bardzo wiele. Nie możemy sobie na to pozwolić. Na sam koniec kilka słów o pracy sędziów. Linia sędziowania jaką obrali nie przystawała niestety do rangi zawodów. Kilka dwójek w obie strony totalnie bezsensownych, m in. 2 minuty w ostatniej akcji dla Gullio kompletnie niezrozumiałe, ale przynajmniej gwizdali ch****o ale stabilnie i w obie strony, co powodowało, że nie stali się gwiazdami wieczoru. Wiele więcej wymagać chyba nie można. Ogólnie rzecz biorąc, wczorajszy mecz to był kawał widowiska, oby więcej takich w naszej lidze.

 • EQ Iskra napisał/a komentarz do Mariusz Jurasik stracił pracę w kadrze. Artur Markowski następcą

  Jurasik zawodzi jako trener. Byłem pewny, że gość ma potencjał na bardzo dobrego szkoleniowca, ale okazuje się, że gdzie by się nie pojawił, to wyniki są kiepskie. Chyba pora iść na eksperta do TV.

 • EQ Iskra napisał komentarz na tablicy EQ Iskra

  dzięki za przypomnienie

 • EQ Iskra napisał/a komentarz do Menatyper - 06.10.2019.

  1. Flensburg 32 - 28 Zagrzeb
  2. Barcelona 38 - 25 Elverum
  3. Aalborg 27 - 33 Pick
  4. PSG 40 - 26 Celje
  5. Vardar 29 - 31 Kiel
  6. Vive 34 - 32 Montpellier
  7. Mieszkow 31 - 27 Motor
  8. Veszprem 29 - 30 Porto
  9. GOG 32 - 30 Wisła

 • EQ Iskra napisał/a komentarz do Liga Mistrzów. Zaskakująca niemoc Telekomu Veszprem, emocje w Zaporożu i Celje

  Uważam też, że LM bez zespołów jak Wisła bardzo wiele straci. Mimo animozji między naszymi klubami i kibicami, miejsce Wisły jest w LM.

 • EQ Iskra napisał/a komentarz do Liga Mistrzów. Zaskakująca niemoc Telekomu Veszprem, emocje w Zaporożu i Celje

  Jak pokazał zeszły sezon - liczy się forma w końcówce fazy grupowej a przede wszystkim w fazie pucharowej. Słaba w fazie grupowej Iskra eliminuje PSG i awansuje do F4. Co im dała ta wspaniała gra w fazie grupowej? Dochodzi do tego, że kluby coraz częściej początek sezony traktują jak okres przygotowawczy. Tak na prawdę starczy być w top 4 w grupie, żeby mieć spory komfort w późniejszej fazie. Jest w tym trochę patologii, bo grając na prawdę słabo cały sezon, nagle okazuje się, że jednym - dwoma meczami robi się wynik ponad stan. Dlatego też, mimo kiepskiej gry Vesprem na tą chwilę, współczuję drużynie, która trafi na nią w fazie pucharowej. Dużo normalniej wygląda to w grupach C i D, bo tam, żeby wyjść z grupy trzeba walczyć cały sezon. Już na starcie można pogrzebać cały sezon. Wymusza to większe zaangażowanie i uważam, że jest lepszym rozwiązaniem. Dlatego też uważam, że kolejne zmiany w LM idą w złą stronę. Trzeba by zrobić kilka mniejszych grup, np. złożonych z 4 zespołów, gdzie pierwsza gra dalej, druga gra w barażach, a dwie ostatnie odpadają. Dodało by to więcej emocji i smaczku, i takie przegrane jak nasza w Porto ważyły by dużo bardziej. Dodatkowo doszedł by aspekt losowości w sensie można trafić do lepszej czy gorszej grupy, a później najlepsi i tak zmierzyli by się w fazie pucharowej. Niestety wizja działaczy jest zgoła inna i chcą tworzyć drugi mocny szczebel rozgrywek a elitaryzować LM. Problem polega na tym, że żeby to wypaliło, trzeba by przeznaczyć dużo większe pieniądze dla zespołów zarówno w LM jak i w pucharze EHF, bo na tą chwilę, trzeba dopłacać za tą przyjemność. Trochę się rozpisałem, więc pewnie usuną mojego posta, jak to już drzewiej bywało.

 • EQ Iskra napisał/a komentarz do Oficjalnie: pierwszy Japończyk w Superlidze. Rennosuke Tokuda związał się z Grupą Azoty Tarnów

  @Jasna Strona MOCY: Wiesz jak jest, jeśli błyśnie w lidze to zaraz go przytuli któryś z mocniejszych klubów, a jak okaże się graczem genialnym to może nawet Wisła czy Iskra się nim zainteresują. W Japonii nikt by o nim nie usłyszał a widać chłopak jest ambitny i chce grać w ręczną.

 • EQ Iskra napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Mecz pod pełną kontrolą. Orlen Wisła nie dała szans NMC Górnikowi Zabrze

  @hbll: To samo miałem pisać, ja rozumiem, że środek tygodnia, ale jednak do Płocka przyjeżdżał Górnik a nie jakiś totalny outsider ligi. Do tego młyn za bramką w postaci kilkunastu chłopców, których głosy przed mutacją odbijały się echem w pustej niemalże hali. W Kielcach też mamy pole do poprawy, bo o ile na LM są komplety o tyle ciężko się w środku tygodnia zebrać na mecz z drużynami kładącymi się na parkiecie przed meczem. Może nowa hala poprawi sytuację, zobaczymy.

 • EQ Iskra napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Mecz pod pełną kontrolą. Orlen Wisła nie dała szans NMC Górnikowi Zabrze

  @Wiślak zks: Pożyjemy, zobaczymy.

 • EQ Iskra napisał/a komentarz do Menatyper - 23.09.2019.

  1. Pick 29 - 27 Flensburg
  2. Elverum 24 - 32 PSG
  3. Zagrzeb 27 - 34 Barcelona
  4. Celje 29 - 28 Aalborg
  5. Kiel 35 - 27 Mieszkow
  6. Porto 26 - 30 Vive
  7. Motor 27 - 30 Vardar
  8. Montpellier 31 - 34 Veszprem
  9. Wisła 33 - 32 Kristianstad

 • EQ Iskra napisał/a komentarz do Liga Mistrzów. PGE VIVE Kielce - Motor Zaporoże. Różnica klas. Pokaz sił mistrzów Polski

  Najlepszym zawodnikiem na boisku był w obronie Guillo i basta. To co robił z zawodnikami Motoru to aż się śmialiśmy na trybunach. Brawo!

 • EQ Iskra napisał/a komentarz do Piłka ręczna chce iść z duchem czasu. Wideoweryfikacja wywołuje mnóstwo kontrowersji

  O ile będą techniczne możliwości, żeby szybko przeprowadzić videoweryfikację, to trenerzy powinni mieć przyznaną na mecz pulę 2 sprawdzeń (po 1 na połowę), w przypadku błędnego sprawdzenia tracą możliwość, przy dobrym sprawdzeniu ją zachowują. Sprawdzanie tylko w przypadku przerwy w grze lub posiadania piłki. Oprócz tego sędziowie powinni weryfikować we własnym zakresie brutalne faule by ewentualnie decydować o karze czerwonej kartki, poza tym zostawiłbym tak jak jest, bo skończy się tym, że każda akcja będzie weryfikowana i mecze stracą na dynamice i atrakcyjności. Dziąki pojedynczemu sprawdzeniu trenerzy będą mogli wyeliminować rażące i krzywdzące błędy sędziów a zmusi ich to do ostrożnego wykorzystywania tej opcji (doda tez nutkę taktyki do całej gry). To co zrobili skandynawowie to pomieszanie z poplątaniem.

 • EQ Iskra napisał/a komentarz do Liga Mistrzów. Orlen Wisła - Kadetten. Waleczny Stenmalm, zimnokrwisty Igropulo. Są pierwsze punkty

  Nie do końca wierzyłem w Wisłę, ale wyglądało to nieźle, szczególnie w obronie. Ciekawe kiedy zobaczymy Igropulo na boisku, chyba nieprędko. Na marginesie w wywiadzie krajek stwierdził, że dzisiaj gra Wisły zmieniła się o 360 stopni XDXD

 • EQ Iskra napisał/a komentarz do Liga Mistrzów. Orlen Wisła Płock - Kadetten Schaffhausen. Nafciarze na zakręcie

  @hbll: a ja czuję że Wisła wtopi...

 • EQ Iskra napisał/a komentarz do Amerykanie chcą grać w piłkę ręczną. Staffan Olsson z misją specjalną

  Gdyby faktycznie USA weszło do piłki ręcznej na poważnie, to byłaby najlepsza informacja dla naszej dyscypliny jaką można usłyszeć. Oby tak było, bo wtedy popularność ręcznej rosła by lawinowo.

 • EQ Iskra napisał/a komentarz do Menatyper - 1. notowanie.

  1. Flensburg 36 - 28 Elverum
  2. Barcelona 38 - 27 Celje
  3. Aalborg 32 - 32 Zagrzeb
  4. PSG 31 - 31 Pick
  5. Mieszkow 33 - 31 Montpellier
  6. Veszprem 29 - 28 Kiel
  7. Vardar 34 - 31 Porto
  8. Vive 36 - 33 Motor
  9. Wisła 28 - 29 Kadetten

 • EQ Iskra napisał/a komentarz do Piłka ręczna. Liga Mistrzów. Andreas Wolff zaskakuje nie tylko na parkiecie. Udzielił wywiadu po polsku (wideo)

  Rewelacja i to po 8 tygodniach! To jest właśnie charakter i zaangażowanie! Wolff może okazać się strzałem w 10 na lata.

 • EQ Iskra napisał/a komentarz do Liga Mistrzów: pokaz siły Telekomu Veszprem, Michał Jurecki pomógł Flensburgowi

  Dzidek gra ogony. Może jeszcze jest bez formy, ale ilość minut na parkiecie chyba go nie satysfakcjonuje.

 • EQ Iskra napisał/a komentarz do Piłka ręczna. Liga Mistrzów. Wielki mecz w Kilonii. PGE VIVE z ważnym punktem

  Komentarzy się już nie da edytować? Widze, że jest postęp. Oczywiście miał być Guillo nie Guillio.

 • EQ Iskra napisał/a komentarz do Piłka ręczna. Liga Mistrzów. Wielki mecz w Kilonii. PGE VIVE z ważnym punktem

  Ależ to był mecz! Nasi zagrali bardzo dobrze, podobnie jak THW które gryzło parkiet. Kiepski mecz Alexa (mimo uratowania remisu), za dużo strat i dziwne spowalnianie gry, choć trzeba przyznac, że miał przeciwko sobie ścianę. Karacić - bajka, Wolff bardzo dobrze, kołowi rewelacja. Skrzydła słabiutko w ataku (poza Mariuszem, ale jaki z niego skrzydłowy), szczególnie Fernandez zawodził. Kulesh jest bardzo ważnym zawodnikiem i oby był zdrowy bo bez niego zagrożenie rzutowe z drugiej linii mamy niewielkie a Pehlivan musi jeszcze wiele pracować. No i największe zaskoczenie - Guillio który mimo tego, że został ograny 2-3 razy 1v1 przez Bilyka grał bardzo dobre zawody w obronie. Ten remis trzeba cenić bo Kiel będzie w tym roku bardzo poważnym zawodnikiem w grze o F4.

 • EQ Iskra napisał/a komentarz do Liga Mistrzów. Siłowy mecz w Czechowie. Niedźwiedzie ograły Orlen Wisłę

  Wiele sobie nie obiecywałem, ale to co zobaczyłem w wykonaniu Płocczan powodowało chęc walenia głową w telewizor. Nawet nie wiem od czego zacząć, więc nie będę strzępił języka, jedyny malutki plusik dla Szity.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

jerseyus

LM rusza już w sobotę. Zapraszam do wspólnej zabawy w Menatypera. Zestaw swój skład - ci zawodnicy będą zdobywać dla Ciebie punkty. Poza tym typuj wyniki w każdej kolejce. Ogólny wynik wyłoni największego eksperta wśród kibiców udzielających się na SF. Na drużyny i pierwsze typy czekam do soboty, do godziny 17. Szczegóły wraz ze składami prawdziwych drużyn znajdziesz tu https://sportowefakty....natyper-lm

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Czar

Cześć. Mam pytanko jak zamieszczać linki do filmików/zdjęć aby były widoczne od razu w komentarzu? W pomocy od stronki nic na ten temat nie ma, a na eksperymenty trochę mi brak cierpliwości. xD
Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.