Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • opolanin 75 lubi Komentarz

  Dużo zdrowia mistrzu!

 • opolanin 75 lubi Komentarz

  Trzymam kciuki

 • opolanin 75 lubi Komentarz

  - Zdrowia Mistrzu i wytrwałości...

 • opolanin 75 lubi Komentarz

  Zdrrowia,oby wszystko szło po myśli.

 • opolanin 75 lubi Komentarz

  Panie Tomaszu , życzę Panu zdrówka , życia bez bólu i jak największej sprawności ! Powodzenia Mistrzu !

 • opolanin 75 lubi Komentarz

  Czekam na dzień, w którym usłyszę bądź przeczytam, że Tomek znowu zaczął chodzić. Dużo wytrwałości życzę.

 • opolanin 75 lubi Komentarz

  Tomek, trzymamy mocno kciuki,
  *


  *
  aby przeprowadzona operacja Tobie pomogla !!!

 • opolanin 75 lubi Komentarz

  NIE BYŁO I NIE BĘDZIE WIEKSZEGO,WSPANIALSZEGO JEZDZCA ŻUŻLA NIŻ TOMASZ GOLLOB. TRZYMAJ SIE TOMKU! POWODZENIA W USA!

 • opolanin 75 lubi Komentarz

  Teraz odliczam czas do usunięcia mojego poprzedniego postu :) obstawiam
  2min.

 • opolanin 75 lubi Komentarz

  Nie sposób jest jednoznacznie, bez dogłębnej analizy związanej również ze szczegółowym wyjaśnieniem, określić czy Pan Drabik jest winny naruszenia przepisów antydopingowych czy też okoliczności sprawy w pełni usprawiedliwiają jego postępowanie.

  Jako że obiektem nagonki medialnej związanej z rzekomym używaniem dopingu, padł ofiarą światowej klasy sportowiec Polski, sprawa zasługuje na dogłębne wyjaśnienie, a Pan Drabik na godziwą obronę i uwzględnienie jego perspektywy wydarzeń.

 • opolanin 75 lubi Komentarz

  I Panie Ostafiński młody Drabik dobrze powiedział na temat pana ,i to dlatego nie chciał udzielać wywiadów . Jest pan chorągiewką . W rozmowie z człowiekiem mówi pan jedno , potem się obraca mówi zupełnie coś innego , a potem jeszcze pisze zupełnie coś innego . Teraz jak sępy usiedliście na tego Drabika i próbujecie się tu bawić w wyrocznie . Jedziesz pan z nim najpierw po bandzie a teraz jaki wspaniałomyślny człowiek , zostawcie Drabikowi medal . Śmieszne jest to wasze pisanie . Dziennikarz to powinna być osoba obiektywna , a ja czasami mam wrażenie jakby tam pracowała banda flustratów która próbuje tu wywalić swoje żale .

 • opolanin 75 napisał/a komentarz do Żużel. PZM chciałby, aby kara dla Maksyma Drabika liczyła się dopiero od lutego

  Bo to jest polak i PZM powinien mu pomagać@Edward Kufel:

 • opolanin 75 napisał/a komentarz do Żużel. PZM chciałby, aby kara dla Maksyma Drabika liczyła się dopiero od lutego

  @Cysio: Mądrego to miło się czyta, a ta reszta mądrali myśli że jak ktoś coś zażył to będzie działać miesiąc

 • opolanin 75 lubi Komentarz

  I dzięki sprawie Łaguty mamy teraz totalny bajzel. Bo niby dlaczego Drabik miałby cokolwiek tracić ? Griszy zabrano tylko punkty z meczu w którym został złapany. A z następnych meczów już nie. Więc skoro Maksym miał wlewkę kilka dni przed finałem, to analogicznie nie powinien stracić ani punktów z finału ani tytułu IMŚJ. Punktów Griszy z DPŚ też przecież nikt nie zabrał.

 • opolanin 75 lubi Komentarz

  I teraz po przeczytaniu tej argumentacji pana Witolda wiem że jest w Polsce klub w którym można czuć się NORMALNYM człowiekiem i zawodnikiem oraz ci co będą jechać w Orle mogą z czystym sumieniem jak to się mówi i pisze " zostawiać serducho na torze " a nawet i coś więcej , gdyż zawsze będzie wszystkim wiadomo że Pan Skrzydlewski najpierw jest CZŁOWIEKIEM a dopiero potem sponsorem . Wielkie dzięki za to co zrobił wobec tych dwóch zawodników a i reszta ekipy może być spokojna , pan Skrzydlewski nikogo nie zostawia "na lodzie " i teraz widać że dla niego ważniejszą sprawą jest " być " a nie mieć i to cieszy . Witold jesteś wielki i w całej tej żużlowej " rodzinie " chyba już tylko ty zostałeś takim jakim byłeś zawsze bez względu na to co o tobie wypisywali i na cały hejt jaki nieraz zazdrośnicy wylewali na twoją głowę i osobę , teraz im będzie łyso nie ?

 • opolanin 75 lubi Komentarz

  Profesjonalny sportowiec nie powinien stosować nic bez sprawdzenia. Lista substancji dozwolonych dla "zwykłych" ludzi, a zabronionych w sporcie jest całkiem pokaźna.

 • opolanin 75 lubi Komentarz

  Kuczera powiem Ci jedno. WTS jako pierwszy w EL stosował i stosuje politykę antydopingową i z jakiegoś powodu Drabik dostał kroplówkę od lekarza, a w jakich okolicznościach to niech bada sprawę POLDA. Jeżeli miał, by zamiar oszukiwać to nie wpisał, by jej do protokołu przed meczem. W tej chwili porównywać Maksa do Warda, Dudka, Łaguty czy innych skazanych za doping nie wypada.

 • opolanin 75 lubi Komentarz

  "Szpila tygodnia: Kibice wpatrzeni w Drabika jak w obrazek." A co, mają patrzeć na pseudo dziennikarzy z SF? Bandę życiowych nieudaczników?

 • opolanin 75 lubi Komentarz

  Jak masz doła ciężki dzień wystarczy kliknąć sf i odrazu człowiek nabiera powera jak czyta te nagłówki i kom sebiksów hehe wam by się przydał doping o nazwie niedxjebiec mózgoodbudowy

 • opolanin 75 lubi Komentarz

  I już zaczyna się "polactwo"... Nie sportowiec roku a akcja marketingowa itp itd... Zmarzlik zapracował sobie na ten sukces i na niego zwyczajnie zasłużył - pracowitością, determinacją w dążeniu do celu, szacunkiem do ludzi (pan Tomek, pan Robert), dobrym wychowaniem. A ze żużel jest o 95% mniej popularny od piłki nożnej to już nie jego wina. Teraz przynajmniej znacznie więcej osób zauważyło istnienie czegoś takiego jak żużel i kogoś takiego jak mistrz świata Bartosz Zmarzlik - gościa, który robi takie rzeczy, jakie kopaczom mogą się przyśnić tylko w koszmarach. Bo co taki np. Wojtuś Kowalczyk zdziałałby na motocyklu żużlowym oprócz zrujnowania dmuchańca już na pierwszym wirażu? Nażelować włoski to łatwizna, gorzej gdy trzeba stówką pędzić w stronę bandy i jeszcze ścigać się z innymi wariatami. Szanuję Lewego, to świetny piłkarz i podpora reprezentacji, ale to Bartek jest mistrzem, takie są fakty. Zamiast cieszyć się, że środowisko żużlowe potrafiło coś zrobić razem, marudzimy i szukamy dziury w całym, jak to my, Polacy.

 • opolanin 75 lubi Komentarz

  Każdy kto został tknięty tym magicznym sportem i cały czas słyszy niepowtarzalny pomruk 500tki, ten wyjątkowy zapach spalonego metanolu i gumy, czuje tę adrenalinę walki na torze nawet przez chwile się nie zastanawiał na kogo należy oddać głos. I wierzę, że dotyczyło to 99,9% prawdziwych kibiców żużla. Tu animozje odkłada się na bok bo w sercu cały czas tli się metanol.... Mimo że chodzę na piłkę i gram z synami, dopinguję Lewego i kadrę, cenię inne dyscypliny - to jednak żużel cały czas wypala mi zmysły... byle do kwietnia !

 • opolanin 75 lubi Komentarz

  Władek nie żałuj, Wyślij mu dwa cygara

 • opolanin 75 lubi Komentarz

  Dobra wiadomość. Gratki dla Mrozka. Lubię faceta.
  Dużo tutaj go krytykuje ale jakbym miał iść na wódkę z któryś z prezesów to wybieram Mrozia i Kępe.

 • opolanin 75 lubi Komentarz

  Amon a co tam u was ? Będą jakieś śniadania dla sponsorów czy już bida aż piszczy?

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.