fabioGKM - lubi

 • fabioGKM lubi Komentarz

  To jest najsilniejsza druzyna jaka kiedykolwiek stworzono w Grudziądzu. Co prawda zawsze byly problemy z pozycjami juniorskimi, jednak sądze ze Turowski da rade tak jak w tym sezonie, obok bardzo dobrej postawy na swojej ziemii dolozy rowniez dobre punktowanie wyjazdowe. Stac go na to aby walczyc nawet z Kuberą czy lublinianami. Nie jest bez szans. Ekipa seniorksa w GKMie jest silna. Takiego składu w Grudziadzu nie mieli nigdy. Na co to wystarczy? Trzymam kciuki za GKM w tym roku, aby udało zajść się jak najwyżej, oraz aby marzenia sie ziscily i skład ten najsilniejszy jaki zbudowano od powstania klubu, dał mu nagrode w postaci medalu DMP, tego zycze.

 • fabioGKM lubi Komentarz

  Trenerem ROW i tak jest pan Krzysztof Mrozek

 • fabioGKM lubi Komentarz

  Pewnie większość nie chciała aby prezes im się wpierda*ł w pracę i dlatego pozostało im zakontraktować kogoś bez doświadczenia.

 • fabioGKM lubi Komentarz

  Nie wiem czy to jest dobry pomysł , kiedyś po 2 sezonach się z niego wycofano , czy ktoś w tym PZM wyciąga jakieś wnioski ?

 • fabioGKM lubi Komentarz

  Jak pan prezes tak się martwi o żużel na świecie to dlaczego nie dopuścił Łotyszy do startu w ekstralidze?

 • fabioGKM lubi Komentarz

  Pachnie planem: jak ukrócić panowanie Unii L...

 • fabioGKM lubi Komentarz

  Panie RUSKO!!!
  Mamy Jaimona i jeszcze kilku młodych obco w kuźni Majstra Romana,więc nie tędy droga.
  Zacznij pan szkolić-nie tylko kupować,nie siedź pan każdemu po kolei trenerowi na plecach podczas meczów to może kiedyś wpadnie to złoto.
  Czy to już obsesja?

 • fabioGKM lubi Komentarz

  A może niech Rusko założy własną ligę ze swoimi przepisami i wtedy zdobędzie upragnione DMP. Odkąd pamiętam, to przy tym człowieku zawsze musiały być zamieszania.

 • fabioGKM lubi Komentarz

  Totalna bzdura . Uni skończył się Smektała to mogą wrzucić Lidseay na juniora i nie tracić na sile , Wrocław to samo . Czemu tego nikt nie wymyślił 2 lata temu . To jednak są machlojki . Motor ma to idźmy tokiem tym którym szliśmy wychowali to mają i tyle . Sraczka kogoś tu zaczyna łapać .

 • fabioGKM lubi Komentarz

  Kloc rusko i beton Witkowski. zaraz znowu szkolenie w Polsce padnie bo Kloc ma pomysł żeby jeździli juniorzy zagraniczni

 • fabioGKM lubi Komentarz

  Bez sensu. Ale nie ma się co dziwić, Rusko w swoim stylu. Maks skończył wiek juniuora, nikogo nie ma, to potrzebna jest nagła zmiana regulaminu, żeby na juniorce mógł jeździć Gleb...

 • fabioGKM lubi Komentarz

  Jak zwykle prywatny interes bierze góre nad rozsadkiem.Po co w takim razie obowiązek szkolenia?Wymogi licencyjne dla młodzieżowców?A gdzie Cieślak legenda w szkoleniu młodzieży?Ograniczenie liczby do 6 szesciu w kogo uderza? Tylko w Leszno a o to chodzi wszystkim.A Rusko pierwszy do tego szuja i kombinator.

 • fabioGKM lubi Komentarz

  Hahaha chyba to nikogo nie dziwi, że najbardziej zależy na tym Sparcie, która chce wystawić Czugunowa pod "15"... Dajcie spokój...

 • fabioGKM lubi Komentarz

  Smektała, Drabik czy Gruchalski kończą wiek juniora. i co z tego? do składów wejdą nowi juniorzy, początkowo pewnie będą mieli problemy z rywalizacją na poziomie, ale z czasem zbiorą doświadczenie, okrzepną i w ten sposób doczekamy się kolejnych talentów. propozycja zmiany pod jeden sezon, bo wyjątkowo zdolne pokolenie kończy wiek juniora. zero dalekosiężnego spojrzenia.

 • fabioGKM lubi Komentarz

  Super pomysl aby szkolenie i dostep do zuzla mlodych poszlo jak krew w piach . Prosze tylko nie plakac za kilka lat ,ze nikt nie garnie sie do tego sportu .Ograniczenie liczby polskich juniorow to samoboj , ktory doprowadzi do katastrofy i tak mizernego szkolenia . Dla zaspokojenia chorych ambicji jednego prezesa znowu bedzie wprowadzony nowy przepis . Czy ten sport bedzie kiedys funkcjonowal na normalnych zasadach ? Mam apel do wlodarzy Uni Leszno . ODPUSCIE SOBIE W NASTEPNYM SEZONIE DMP , pozwolcie zalozyc na szyje p.Rusko zloty medal !!! W innym wypadku Polski Zuzel przestanie istniec !

 • fabioGKM lubi Komentarz

  No, tęgie głowy się spotkały i uradziły by, cytuję: "... na szybko wprowadzić regulację, która przewróci wszystko do góry nogami."
  BRAWO!!!

 • fabioGKM lubi Komentarz

  Dlaczego jeśli już są pomysły to prawie zawsze są one złe i nietrafione? Do sześciu zawodników okroić? Co to za drużyny? Przecież tu już rzut beretem do czwórmeczu! Gdzie brakuje juniorów? Że niby w Polsce? Ciągle mamy nadmiar na ligę. Takim jak Drabik czy Smektała pozycja juniorska nie jest w ogóle potrzebna, ale chłopaki pokroju Turowski, Świdnicki, Kowalski potrzebują miejsca w składzie, bo niby jak mają uczyć się od lepszych. Żużla na świecie już się nie uratuje, trzeba myśleć o własnym podwórku. To powinno iść w przeciwną stronę od przedstawionych tutaj propozycji. Ten świat zniszczą nie klimat, lodowce, smog i plastikowe butelki ale po prostu pieniądze, bo każdą decyzję podejmuje się pod kątem kasy i niczego więcej.

 • fabioGKM lubi Komentarz

  Wprowadzenie zagranicznego juniora kilka lat temu sprawilo że zniknęło kilka roczników zawodników krajowych po zakonczeniu wieku juniora do tego durna tabela biegów dawała im jeden bieg w meczu w efekcie dziś brakuje zawodników krajowych urodzonych w drugiej polowie lat 80. Za wprowadzeniem przepisu o zagranicznym juniorze za jakś czas przyjdzie okrojenie Polaków w składzie meczowym do 1 a z czasem w ogóle będą składy złożone z samych obcokrajowców.Gratulacje

 • fabioGKM lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • fabioGKM lubi Komentarz

  Stety badz niestety jednak to prawda no coz jedyne co nam pozostaje to liczyc na to ze ten eksperyment sie uda