espanadavid - lubi

 • espanadavid lubi Komentarz

  Wnioskuje o anulowanie tej serii gry!!!
  Z racji na zamieszanie (kalendarz, wyjazd Włókniarza/Rafała) rozegrajmy etap play-off w krótszej formie od przyszłego tygodnia.
  Kto z Was popiera moje stanowisko?!

 • espanadavid lubi Komentarz

  Tak jest, nie wiem, co tam odwaliłem - uroki ręcznego liczenia. Dzięki za czujność.

 • espanadavid lubi Komentarz

  Ok:)
  Potwierdzamy

 • espanadavid lubi Komentarz

  Wyniki końcowe:
  1. rabhadh 175
  2. czerwiec74 164
  3. espanadavid 152
  4. tarnowiak16, Falubaz40 148
  6. fan sparty Wrocław 146
  7. BKSIK 144
  8. RAMBO3 141 + 22 KX3
  9. Penhal 140
  10. Pempuś 139

  11. kierowca pociągu 137
  12. gregbyd 134
  13. Jankes 132
  14. Przemek Wrz, Big Lebowski, Maciula87, Włókniarz Forever 130

  18. BillyGKM 126
  19. Rick Grimes, dastin 123
  21. Krzyżacy, Rysio-z-Klanu 118
  23. Kasyx 89

 • espanadavid lubi Komentarz

  I co panie Ostafiński, da się napisać o kontrowersji artykuł, w którym wypowiedzą się obie strony? Da się! Jeszcze nie całe rzetelne dziennikarstwo na SF zostało przykryte spamem nakierowanym na odsłony i z jasno postawioną tezą.

  PS. "Cenieni eksperci" Wojciech Dankiewicz i Robert Dowhan nie są dwiema stronami w sprawach drużyny z Torunia ;)

 • espanadavid lubi Komentarz

  Będzie wtedy tylko jako senior.

 • espanadavid lubi Komentarz

  Szczęście sprzyja nieznanym jeszcze użytkownikom. Honor starych wyjadaczy ratuje nasz forumowy Greg Hancock, czyli drugi Penhal, ale nie miał on jednak szans z najlepszym wczoraj Czerwcem74. Przegrał z nim o 19 punktów.
  Trener jego klubu - bydgoskiej Polonii ma niemałe problemy przed najbliższym meczem ligowym. Co prawda, prowadzący typera przeżywa swoją czwartą młodość, ale czy to wystarczy? Zdecydowanie poniżej oczekiwań zaprezentowali się Big Lebowski i Gregbyd. W dniu turnieju widziano ich nad ranem wychodzących z popularnej meliny u Artura KSF w towarzystwie psa płci żeńskiej i dwóch skąpo ubranych ludzi (też płci żeńskiej). Czy nocny tryb życia przeszkodzi doświadczonym zawodnikom Polonii?
  Nie wiele lepiej spisała się formacja juniorska (jej jedyny zawodnik chyba za bardzo integrował się ze starszymi kolegami przed zawodami) oraz pierwszy doparowy Maciula. Na osobną wzmiankę zasługuje też Rysio, który zapłacił w pierwszej kolejce frycowe. Stremowany debiutem w cyklu pomylił beczki i zatankował motocyklowi żużlowemu benzynę 95 ze swojej taksówkarskiej Skody Superb. Nie był więc w stanie nawiązać walki z rywalami. Jego problemu nie skończyły się po przejechaniu linii mety ostatniego biegu. Dziś rano odwoził pewną starszą panią z dworca PKP do Fordonu. Hamulce przegrały walkę z metanolem i czeski cud techniki zatrzymał się dopiero na kasach toruńskiej Motoareny. Na szczęście ucierpiała jedynie Skoda.
  Cała nadzieja bydgoszczan leży teraz w jokerze-BKSiku. O jego sylwetce krążą legendy. Podobno sam Tomasz Gollob wydał całą prezesowską pensję na ogladanie w szpitalnym telewizorze powtórek jego akcji z wczorajszych zawodów.
  Na dole tabeli znajduje się jeszcze wiele tuzów. Wyjątkową gościnnością wykazuje się zwłaszcza gospodarz gry, który solidaryzuje się z wynikami swojego ukochanego klubu. I tak wyprzedza on jednak swojego asystenta. Ten z kolei ma tu inne cele. Wciąż myśli, że Maciula87 (ten nick z "a" na koncu...) to trzydziestoletnia singielka i stara się za wszelką cenę oglądać jego plecy (i to co niżej).
  Następna kolejka zapowiada się równie emocjonująco. Do zobaczenia na stadionach!

 • espanadavid lubi Komentarz

  Lepsze podpisywanie przez kuriera niż w obecności agenta z providenta

 • espanadavid lubi Komentarz

  Czy ma ktoś juz zakupiony świat żużla. ?

 • espanadavid lubi Komentarz

  No właśnie! A powinny być przecież na wypasie!! Wszystkie kolory tęczy, logotypy wszystkich sponsorów, światełka choinkowe przymocowane po obrębie! Pomyśl jakie to daje możliwości! W zależności od koloru plastronu, światełka żółte, białe, niebieskie czerwone! Mogą świecić ciągłym światłem, albo migać na milion sposobów! Inaczej na każdym okrążeniu, inaczej kiedy zawodnik prowadzi, inaczej kiedy jedzie ostatni! Można też połączyć dwa łańcuchy światełek, jeden z lewej, jeden z prawej - wtedy mogły by też służyć za migacze! Oczywiście światełka zwycięzcy po zakończonym biegu grałyby jakąś skoczną melodię! No i sam plastron KONIECZNIE odblaskowy, żeby wszystko to było dokładnie widać :DD

 • espanadavid lubi Komentarz

  wypuściłeś już sędziego z wierzyczki?

 • espanadavid lubi Komentarz

  0:75

 • espanadavid lubi Komentarz

  Bardzo ciekawym meczem na otwarcie stadionu w Poznaniu byłby mecz Reprezentacja Wielkopolski : Reprezentacja(reszta) Polski. Oto jak ciekawe składy by powstały:(zawodników pisałem z pamięci, ale raczej dobrze przyporządkowałem)
  Składy:
  Reprezentacja Wielkopolski
  1.Prz.Pawlicki
  2.K.Gomólski
  3.Kasprzak
  4.Hampel
  5.Musielak/Baliński/Świderski/Gapiński
  6.Pi.Pawlicki
  7.O. Fajfer
  Reprezentacja Polski:
  1. Kołodziej
  2. Janowski
  3. Protasiewicz
  4. Miedziński/Gollob
  5. Walasek/Buczkowski
  6. Zmarzlik
  7. Przedpełski/Pieszczek

 • espanadavid lubi Komentarz

  Ktoś mnie oświeci dlaczego ciągle widniejemy jako "Unibax"?

 • espanadavid lubi Komentarz

  Dobre. Kiedyś mieliśmy taką akcję- wpłacaliśmy na poczcie na Radio Maryja 1 grosz na blankiecie. Rydzyk płacił za każdy przelew 33 gr niezależnie od sumy jaką ktoś przekazał więc za każdy blankiet był 32 gr do tyłu. Miny pań z poczty widzących 5 gości, każdy z dziesięcioma blankietami po 1 grosz- bezcenne :)

 • espanadavid lubi Komentarz

  Nawet ten tysiąc nie odwraca się plecami do swoich zawodników!

 • espanadavid lubi Komentarz

  Co za glupie pytanie. Rok sobie w EE pojezdzimy za realny budzet. Dlugow nie narobimy a poogladamy sobie najlepsza lige swiata przy H4. Warto? Pewnie ze tak. Najprawdopodobniej spadniemy bo nie stac nas na gwiazdy ale nic i tak nie mamy do stracenia a na pewno nikt nie bedzie plakal. Szykuje sie super ciekawy sezon. Osobiscie mam nadzieje ze GKM moze sprawic niejedna niespodzianke i niejednemu "dreamteam-owi" napsuje krwi

 • espanadavid lubi Komentarz

  Ostrów na prądzie zaoszczędził i teraz mają pieniądze :v

 • espanadavid lubi Komentarz

  Widzę że w Tarnowie będą mieli swojego Kuso-Kennetta ;D

 • espanadavid lubi Komentarz

  A wogóle dlaczego z Tarnowa w 7mce jest tylko Koldi? Najlepszym zawodnikiem z Tarnowa był pan Lis a w zestawieniu go pomineli