Nafciarz - lubi

• Nafciarz lubi Komentarz

"Czy nikt, naprawdę nikt nie zwrócił uwagi, że karetka, która miała być w hali godzinę (sic!) przed meczem jeszcze się nie pojawiła?"
    Człowieku piszesz newsy a o rozeznaniu sytuacji nic nie wiesz ! Wystarczyłoby poczytać a wiedziałbyś że klub wielokrotnie dzwonił do służb medycznych lecz nikt nie odbierał.
    "czy aby w jego klubie dopełniono wszelkich starań, by środowy mecz się odbył? "
    Prezes na stronie sprwislaplock.pl potwierdził że ze strony klubu zostało wszystko zrobione i sfinalizowanie żeby mecz mógł się odbyć więc co chcesz osiągnąć?.

Daj spokój koleżko, połowa zobaczyła jakiś art. że Wisła przegrała meczu, który się nie odbył i wbiła na forum. Nie byli nawet na "meczu" a się mądralują bo przeczytali jakieś ploty na forum. Osobiście wierzę że mecz się odbędzie. Fakt jest taki że Wisła jest mocno podkur... teraz , może i dobrze. A fakt kolejny że frajersko straciliśmy pkt.

POSZUKIWANE JAJA Z PIOTRKOWA, JAK KTOŚ WIE COŚ NA TEMAT ZAGINIONYCH NIECH DA ZNAĆ :)

WSTYD!!! Hańba i łzy.
    Piłkarzyki z Piotrkowa nie zasługują na grę w Super Lidze. Nie zasługują w ogóle na grę w pikę ręczną. To jest gra dla prawdziwych mężczyzn, dla prawdziwych wojowników i twardzieli. Tchórzliwe panienki z Piotrkowa narobiły wstydu swojemu klubowi i miastu. Współczuję kibicom z Piotrkowa takiej drużyny.
    Patrząc z innej strony to gdzie tu szacunek dla sportu, gdzie tu szacunek dla przeciwnika? Piłkarze z Płocka wylewają hektolitry potu na treningach, narażają swoje zdrowie w walce o każdy punkt. Gdzie jest szacunek dla kibiców z Płocka, którzy stęsknieni po 2 miesięcznej przerwie po ciężkim dniu pracy idą na halę dopingować soją ukochaną drużynę? Widziałem twarze kibiców, co nie którzy mieli łzy w oczach. Gdzie tu szacunek dla kibiców z Piotrkowa?
    Gdzie tu jakakolwiek logika? Piłkarze rozgrzani czekali na pierwszy gwizdek. Jaka tu wina klubu? Zwykły, pechowy splot wydarzeń. 36 sekund? O co tu chodzi? Czy tylko chodzi o kasę i punkty? Norma wartości w sporcie to fair play! Gdzie tu honor. Wolałbym przegrać z honorem aniżeli podkulić ogon i uciec z 2 pkt. Ci biedni, tchórzliwi grajkowie z Piotrkowa nawet nie zdają sobie sprawy jak mocno im się jeszcze odbiją te 2 punkty.
    WSTYD!!!
    Nie ma szacunku dla tej drużyny.

Jedyną "winą" klubu jest to że jorgnęli się że punkt 18 karetki nie ma i nie wiadomo dlaczego tak jest,wystarczyło wtedy wezwać erkę do "kibica który poczuł ucisk za mostkiem" ,przyjechaliby na bombach w 5 minut.

O czym ty w ogóle bredzisz człowieku? Piotrków to frajerzy, którzy zamiast honoru wybrali hańbę! Może i dostaniecie te play-offy, ale wiesz ile ten smród się będzie za wami ciągnął? Aż nie spadniecie do I ligi jak Warmia i wszyscy o was zapomną. A takie rzeczy się zdarzają!! Jeśli ktoś olewa kilka tysięcy widzów, rywala i fanów w całej Polsce dla 2 punkcików, których nigdy by nie uzyskał to JEST FRAJEREM! KTO MNIE POPRZE?!

Gdyby to była Dania, Niemcy albo Węgry to byłbym zaniepokojony, ale Litwa to akurat nie ta liga co Biało Czerwoni. A może jeszcze będzie mógł zagrać. Nie ma powodów do paniki.

Oj to może być problem na prawym rozegraniu w meczu z Litwą. Ale tak czy inaczej nasi sobie poradzą.

Gdy nasi będą w takiej formie jak w eliminacjach ,to będzie trudno nawet z Litwą wygrać.
    Aż chce się teraz kibicować bo nie ma pana B.W.

jestem pewien ze zawodnicy cos wiedza i dlatego tak sie stalo jak jest 4 miejsce

To co tutaj się wypisuje poniżej,ten festiwal jadu i ta eksplozja skrywanej furii świadczy dobitnie że Wisła jest czymś niezwykłym,indywiduum,zjawiskiem niepowtarzalnym i nie mającym swojego porównania z niczym innym:)Każdy inny wynik,mecz,klub zostałby skomentowany w dwóch zdaniach albo nawet i to nie.Tylko w przypadku Wisły mamy natomiast zadziwiające zjawisko że NIKT nie koncentruje się na tych co tytuł wywalczyli:)Nikt nie pisze o Viveje Targach,wszyscy mają ich głęboko:)Nikogo nie interesuje że akurat w tym meczu dobrze zagrał ten grajek czy inny.Nie ma o tym ANI SŁOWA:)Wszyscy koncentrują się tylko na Wiśle:)To chyba ostateczny i zupełnie wystarczający dowód na to gdzie jest jednak stolica polskiego szczypiorniaka:)

• Nafciarz lubi Dwa oblicza Michała Jureckiego (wideo)

Stronniczy artykuł napisany przez kibica Wisły. Dlaczego nie ma podobnego np. o Twardo lub Kwiatkowskim?

Są to faktycznie dwa oblicza Jureckiego - z jednej strony świetnego zawodnika, reprezentanta kraju, ambitnego i walecznego z drugiej strony frustrata i głupca nie panującego nad sobą, nie szanującego rywali i ich zdrowia. Jurecki pozwala sobie na "wycinanie" rywali w rozgrywkach ligowych natomiast nie robi tego w pucharach i meczach kadry - przypadek? czy też wie, ze tam nie ma statusu "świętej krowy". Ta zdziwiona mina po każdym celowym z premedytacja popełnionym a niebezpiecznym dla zdrowia rywali faulu, te rozłożone w geście niewinności ręce - to kpina z sędziów, kibiców a nade wszystko z rywali. Jeśli myśli , że jest sprytny i inteligentny bo potrafi za dwie minuty kary wyłączyć z meczu kluczowego zawodnika rywali to jest w błędzie. Tak postępując rozmienia się na dobre, niszczy rywalizację i ten piękny sport a jego mina to mina istoty o inteliencji dżdżownicy.Żenada.

Człowiek jaszczur tylko przeszkadza tyskim chłopakom i dlatego tkaczu ustala taktykę...

Zks masz rację,że wente mają w d...

Nie, on był z Biedronki :)

Panie bogdanie pan sie nie boi sedziowie i zwiazek za panem stoi

Kary 2 min ,Tyskie Vive Targi 12 minut,Wisła Płock 22 minuty:)Przez 1/6 meczu Tyskie Vive grały z przewagą jednego zawodnika a i tak ledwo ledwo:)Ja tam jestem dobrej myśli,nawet jeśli się nie uda:)

Brawo Wisło za walkę, zwłaszcza w drugiej połowie. Napędziliście kielczakom stracha, jutro będzie 1:1. Sędziowie dno, zachowanie Jureckiego zasługuje na solidne zawieszenie. Przez niego Adam Wiśniewski może mieć poważne problemy ze zdrowiem! To jest skandal!