Nafciarz - lubi

 • Nafciarz lubi Komentarz

  "Czy nikt, naprawdę nikt nie zwrócił uwagi, że karetka, która miała być w hali godzinę (sic!) przed meczem jeszcze się nie pojawiła?"
  Człowieku piszesz newsy a o rozeznaniu sytuacji nic nie wiesz ! Wystarczyłoby poczytać a wiedziałbyś że klub wielokrotnie dzwonił do służb medycznych lecz nikt nie odbierał.
  "czy aby w jego klubie dopełniono wszelkich starań, by środowy mecz się odbył? "
  Prezes na stronie sprwislaplock.pl potwierdził że ze strony klubu zostało wszystko zrobione i sfinalizowanie żeby mecz mógł się odbyć więc co chcesz osiągnąć?.

 • Nafciarz lubi Komentarz

  Daj spokój koleżko, połowa zobaczyła jakiś art. że Wisła przegrała meczu, który się nie odbył i wbiła na forum. Nie byli nawet na "meczu" a się mądralują bo przeczytali jakieś ploty na forum. Osobiście wierzę że mecz się odbędzie. Fakt jest taki że Wisła jest mocno podkur... teraz , może i dobrze. A fakt kolejny że frajersko straciliśmy pkt.

 • Nafciarz lubi Komentarz

  POSZUKIWANE JAJA Z PIOTRKOWA, JAK KTOŚ WIE COŚ NA TEMAT ZAGINIONYCH NIECH DA ZNAĆ :)

 • Nafciarz lubi Komentarz

  WSTYD!!! Hańba i łzy.
  Piłkarzyki z Piotrkowa nie zasługują na grę w Super Lidze. Nie zasługują w ogóle na grę w pikę ręczną. To jest gra dla prawdziwych mężczyzn, dla prawdziwych wojowników i twardzieli. Tchórzliwe panienki z Piotrkowa narobiły wstydu swojemu klubowi i miastu. Współczuję kibicom z Piotrkowa takiej drużyny.
  Patrząc z innej strony to gdzie tu szacunek dla sportu, gdzie tu szacunek dla przeciwnika? Piłkarze z Płocka wylewają hektolitry potu na treningach, narażają swoje zdrowie w walce o każdy punkt. Gdzie jest szacunek dla kibiców z Płocka, którzy stęsknieni po 2 miesięcznej przerwie po ciężkim dniu pracy idą na halę dopingować soją ukochaną drużynę? Widziałem twarze kibiców, co nie którzy mieli łzy w oczach. Gdzie tu szacunek dla kibiców z Piotrkowa?
  Gdzie tu jakakolwiek logika? Piłkarze rozgrzani czekali na pierwszy gwizdek. Jaka tu wina klubu? Zwykły, pechowy splot wydarzeń. 36 sekund? O co tu chodzi? Czy tylko chodzi o kasę i punkty? Norma wartości w sporcie to fair play! Gdzie tu honor. Wolałbym przegrać z honorem aniżeli podkulić ogon i uciec z 2 pkt. Ci biedni, tchórzliwi grajkowie z Piotrkowa nawet nie zdają sobie sprawy jak mocno im się jeszcze odbiją te 2 punkty.
  WSTYD!!!
  Nie ma szacunku dla tej drużyny.

 • Nafciarz lubi Komentarz

  Jedyną "winą" klubu jest to że jorgnęli się że punkt 18 karetki nie ma i nie wiadomo dlaczego tak jest,wystarczyło wtedy wezwać erkę do "kibica który poczuł ucisk za mostkiem" ,przyjechaliby na bombach w 5 minut.

 • Nafciarz lubi Komentarz

  O czym ty w ogóle bredzisz człowieku? Piotrków to frajerzy, którzy zamiast honoru wybrali hańbę! Może i dostaniecie te play-offy, ale wiesz ile ten smród się będzie za wami ciągnął? Aż nie spadniecie do I ligi jak Warmia i wszyscy o was zapomną. A takie rzeczy się zdarzają!! Jeśli ktoś olewa kilka tysięcy widzów, rywala i fanów w całej Polsce dla 2 punkcików, których nigdy by nie uzyskał to JEST FRAJEREM! KTO MNIE POPRZE?!

 • Nafciarz lubi Komentarz

  Gdyby to była Dania, Niemcy albo Węgry to byłbym zaniepokojony, ale Litwa to akurat nie ta liga co Biało Czerwoni. A może jeszcze będzie mógł zagrać. Nie ma powodów do paniki.

 • Nafciarz lubi Komentarz

  Oj to może być problem na prawym rozegraniu w meczu z Litwą. Ale tak czy inaczej nasi sobie poradzą.

 • Nafciarz lubi Komentarz

  Gdy nasi będą w takiej formie jak w eliminacjach ,to będzie trudno nawet z Litwą wygrać.
  Aż chce się teraz kibicować bo nie ma pana B.W.

 • Nafciarz lubi Komentarz

  jestem pewien ze zawodnicy cos wiedza i dlatego tak sie stalo jak jest 4 miejsce

 • Nafciarz lubi Komentarz

  To co tutaj się wypisuje poniżej,ten festiwal jadu i ta eksplozja skrywanej furii świadczy dobitnie że Wisła jest czymś niezwykłym,indywiduum,zjawiskiem niepowtarzalnym i nie mającym swojego porównania z niczym innym:)Każdy inny wynik,mecz,klub zostałby skomentowany w dwóch zdaniach albo nawet i to nie.Tylko w przypadku Wisły mamy natomiast zadziwiające zjawisko że NIKT nie koncentruje się na tych co tytuł wywalczyli:)Nikt nie pisze o Viveje Targach,wszyscy mają ich głęboko:)Nikogo nie interesuje że akurat w tym meczu dobrze zagrał ten grajek czy inny.Nie ma o tym ANI SŁOWA:)Wszyscy koncentrują się tylko na Wiśle:)To chyba ostateczny i zupełnie wystarczający dowód na to gdzie jest jednak stolica polskiego szczypiorniaka:)

 • Nafciarz lubi Dwa oblicza Michała Jureckiego (wideo)

 • Nafciarz lubi Komentarz

  Stronniczy artykuł napisany przez kibica Wisły. Dlaczego nie ma podobnego np. o Twardo lub Kwiatkowskim?

 • Nafciarz lubi Komentarz

  Są to faktycznie dwa oblicza Jureckiego - z jednej strony świetnego zawodnika, reprezentanta kraju, ambitnego i walecznego z drugiej strony frustrata i głupca nie panującego nad sobą, nie szanującego rywali i ich zdrowia. Jurecki pozwala sobie na "wycinanie" rywali w rozgrywkach ligowych natomiast nie robi tego w pucharach i meczach kadry - przypadek? czy też wie, ze tam nie ma statusu "świętej krowy". Ta zdziwiona mina po każdym celowym z premedytacja popełnionym a niebezpiecznym dla zdrowia rywali faulu, te rozłożone w geście niewinności ręce - to kpina z sędziów, kibiców a nade wszystko z rywali. Jeśli myśli , że jest sprytny i inteligentny bo potrafi za dwie minuty kary wyłączyć z meczu kluczowego zawodnika rywali to jest w błędzie. Tak postępując rozmienia się na dobre, niszczy rywalizację i ten piękny sport a jego mina to mina istoty o inteliencji dżdżownicy.Żenada.

 • Nafciarz lubi Komentarz

  Człowiek jaszczur tylko przeszkadza tyskim chłopakom i dlatego tkaczu ustala taktykę...

 • Nafciarz lubi Komentarz

  Zks masz rację,że wente mają w d...

 • Nafciarz lubi Komentarz

  Nie, on był z Biedronki :)

 • Nafciarz lubi Komentarz

  Panie bogdanie pan sie nie boi sedziowie i zwiazek za panem stoi

 • Nafciarz lubi Komentarz

  Kary 2 min ,Tyskie Vive Targi 12 minut,Wisła Płock 22 minuty:)Przez 1/6 meczu Tyskie Vive grały z przewagą jednego zawodnika a i tak ledwo ledwo:)Ja tam jestem dobrej myśli,nawet jeśli się nie uda:)

 • Nafciarz lubi Komentarz

  Brawo Wisło za walkę, zwłaszcza w drugiej połowie. Napędziliście kielczakom stracha, jutro będzie 1:1. Sędziowie dno, zachowanie Jureckiego zasługuje na solidne zawieszenie. Przez niego Adam Wiśniewski może mieć poważne problemy ze zdrowiem! To jest skandal!