kip - lubi

 • kip lubi Komentarz

  Pan Jakub Biel nie powinien komentować meczów piłki ręcznej. Po prostu. Jego stronniczość w stronę opolan przeszkadza w oglądaniu i pisze to po raz kolejny jako kibic Gwardii. Jeżeli nie potrafi choć w niewielkim stopniu powściągnąć emocji, to niech nie zaburza widzom oglądania meczu. Tylko tyle i aż tyle. A co do meczu to fajne widowisko, remis po regulaminowym czasie gry to wynik sprawiedliwy. Szkoda wielu błędów po stronie Gwardii, ale jest z czego wyciągać wnioski przed potyczką w pucharze EHF, która, mam wielką nadzieję, zakończy się awansem opolan.

 • kip lubi Komentarz

  Tyle samo co #IsAn do miana znawcy piłki ręcznej ;)

 • kip lubi Komentarz

  Obawiam się, że poziom naszej ligi jest tak niski, a zainteresowanie piłką ręczną tak marne, że zwyczajnie NC+ nie chce pokazywać tej dyscypliny. I nawet mimo obniżenia poziomu transmisji zmiana nadawcy byłaby nawet z korzyścią dla piłki ręcznej w Polsce, za sprawą zwiększenia zasięgu i liczby potencjalnych odbiorców. Tyle, że poziom i atrakcyjność rozgrrywej pikuje w dół, a VIVE z pomocą Wisły same tego nie uciągną.
  Niestety - bez długofalowego projektu rozwoju, odbudowy polskiej piłki ręcznej, tworzonego przez ludzi z pasją, pomysłem, ale też możliwościami, nie powinniśmy się obawiać całkowitego upadku, włącznie ze zniknięciem piłki ręcznej z anten wogóle.

 • kip lubi Komentarz

  Z taka gra na poziomie amatorskim to awansowali chyba po to by przyniesc kibicom wstyd nic wiecej.

 • kip lubi Komentarz

  Skoro wygrali to się cieszą. Irańscy kibice podziękowali Polakom za porażkę z ich drużyną :)

 • kip lubi Komentarz

  Gra reprezentacji dostosowana do poziomu komentatorów. Ani nie da się tego oglądać ani słuchać... Tragedia razy dwa.

 • kip lubi Komentarz

  Niby tak, ale to ich nie tłumaczy. Trener i zawodnicy wstydźcie się. Zmieńcie lepiej dyscyplinę, bo niedługo was Eskimosi pojadą dychą do przerwy. Kompromitacja.

 • kip lubi Komentarz

  Od oglądania tego cudactwa, bo nie można tego nazwać graniem, bolały nie tylko oczy ale już dosłownie wszystko. Dziś sobie nawet pomyślałem, że może by było lepiej gdybyśmy przegrali, a w niedzielę ponownie? Potem jednak dotarło do mnie, że w związku i tak pewnie nikt by się nad tym poważniej nie pochylił. Myślę, że Talant Dujszebajev wyciągnął z tej ekipy maksa, a może i nawet więcej. Niestety ale dla niektórych mecz z Izraelem powinien być pożegnalnym w kadrze. Czas zrobić miejsce młodszym, może niekoniecznie dzisiaj lepszym ale na pewno takim, którym będzie się chciało. To był handball przełomu wieków.

 • kip lubi Komentarz

  Moje oczy krwawią po obejrzeniu tego meczu.

 • kip lubi Komentarz

  Trzeba brać gruby namiar na to, co ustala portal wp sportowe fakty :D Negocjacje twarde zapewne dlatego, że Skórski musiałby przyjść najwyżej na jeden sezon i do domu... ;)

 • kip lubi Komentarz

  Cieslikowski...?? Bez jaj

 • kip lubi Komentarz

  Cieslikowski, sympatyczny gość ale to chyba jakiś żart

 • kip lubi Komentarz

  Chyba się już w Puławach pogodzono z faktem, że nie rozbiją duetu Vive-Wisła. O dobrego playmakera w Polsce ciężko, Azoty na chwilę obecną mają tylko jednego, który zresztą prawie spadł z SL. Wątpię, żeby byli w stanie pozyskać jakiegoś klasowego playmakera w czerwcu, no chyba że mocno przepłacą.
  No i tutaj też szokuję trochę podejście z dorzuceniem juniorów. Jasne, zdolna młodzież musi się ogrywać i gra w SL im sporo da, jednak do tej pory celem Azotów było zbudowanie składu, który może skutecznie walczyć o medale (i to nie tylko brąz). Czy zawodnik, który wyróżnia się w drugiej lidze jest wzmocnieniem w walce przeciwko drużynie, która gra w F4 LM? Przy takiej polityce, to Azoty mogą wypaść ze strefy medalowej na dłużej.

 • kip lubi Komentarz

  Gratulacje dla Kwidzyna! Walka i serce dały półfinał. A w Zabrzu stara bieda, tak jak w zeszłym roku. Kto by się spodziewał, że ktoś z dwójki Opole - Kwidzyn zdobędzie medal?

 • kip lubi Komentarz

  Bardzo słaby występ Azotów, mogą mówić o sporym szczęściu, że tylko -2. Malcher klasa

 • kip lubi Komentarz

  I stało się. Pan Jurasik gra uparcie swoimi chłopakami z sms Kielce wspomaganymi sms Wybrzeże. Wielkie, ociężałe chłopy, nie robiące postępów po przyjęciu do sms, grające archaiczną piłkę ręczną z czasów swojego trenera. A ich koledzy, którzy się nie załapali do sms robią wielkie postępy. Niestety, Pan Jurasik ich nie dostrzega i ciągle dostaje baty. Cyba jego czas się skończył. Ostateczną weryfikacją będą mistrzostwa Polski juniorów młodszych, ciekawe jak wypadną kadrowicze. Ale Pan Jurasik pewnie się na mecze po Polsce nie wybierze. Warto się zastanowić nad ideą sms. Chyba się nie sprawdza. 16 letni chłopcy namaszczeni na gwiazdy na zapas, tylko dlatego, że są w sms. I blokada dla innych, bo są niżsi i poza sms to zła jak widać droga. Dzisiejsza piłka ręczna jest - poza sms - jest szybka, kreatywna, pełna niekonwencjonalnych pomysłów, nawet w tej grupie wiekowej w Polsce. I jest kilku znakomitych młodych trenerów, robiących ogromne postępy ze swoimi chłopakami. Progresy, których trenerzy kadry nie widzą.

 • kip lubi Komentarz

  Oczy łzawiły i krwawiły od oglądania tej padaki. "Granie wolno" przenieśliśmy na całkowicie wyższy poziom. Już niech się kończy ten sezon, żebym nie musiał na to dłużej patrzeć

 • kip lubi Komentarz

  Brawo Arka!

 • kip lubi Komentarz

  Nawiążę do nieco wcześniejszego tytułu na SF: trzecia potęga Azoty; )) Nie da się tej ligi oglądać, na miejscu Bartka trening pomeczowy: na piechotę wszyscy z...ć do Puław. Za co? Nie za wynik, za wolę walki.

 • kip lubi Komentarz

  Zadecydowała dłuższa ławka. Mam nadzieję, że opolanie rzucą wszystkie siły na ostatni mecz sezonu i powalczą w Puławach. Na miejscu Azotów to nawet dopłaciłbym Waszkiewiczowi, żeby tylko po sezonie nie było go w klubie. Przy takim składzie, Azoty powinny zmieść Gwardię z parkietu, a my oglądamy w miarę wyrównaną walkę. Aż strach pomyśleć co z Azotami zrobiłby np. trener Trtik.