stary_trener - lubi

 • stary_trener lubi Komentarz

  Panie Prezesie Stepniewski. to ma byc riposta ? Najlepiej pomysl pan kiedy ze sceny zejść bo możesz być pan grabarzem tej dyscypliny nie tylko licza sie statystyki wydaje mi sie że słońce i temperatura maja już duzy wpływ wypowiedzi nie ktorych działaczy a w szczególności jako prezes powinien sie pan pochylić nad problemem bo to jest naprawde duży problem !!!

 • stary_trener lubi Komentarz

  A tak naprawdę " zarządzające cwaniaki " niech przywrócą stare tłumiki to i wypadków mniej się zrobi a mijanek dużo , dużo więcej !!! " Angole " wyczuły niezły pieniądz to i w...ły szajs żużlowcom robiąc im krzywdę jak i kibicom ! WSZYSCY NA TEJ ZMIANIE UCIERPIELI ...OPRÓCZ ZŁODZIEJOM I KOMBINATOROM Z BSI !!!

 • stary_trener lubi Komentarz

  A może Pan Stępniewski opowie jak się ma do regulaminu instytucja gościa, obecnie 4 drużyny korzystają, 4 nie. Nie ma kontuzji czy covidu w zespołach które mają tych gości. Można powiedzieć że tegoroczne rozgrywki odbywają się niezgodnie z regulaminem, część klubów mogłaby zaskarżyć wyniki do kolejnych instancji jak robi sparta z p. Drabikiem i domagać się odszkodowań, czy uznania sezonu za niebyły. Dlaczego prezesi którzy źle zestawili składy są wynagradzani,a inni którzy ryzykowali i dobrze zestawili skład mają pod górkę?, gość całkowicie wypaczył walkę o play-off i utrzymanie, dlaczego władze ekstraligi nie odniosą się do tego nadużywanego precedensu, a robią nawet odwrotnie umożliwiając max. stosowanie jazdy gościa przez żonglowanie terminami meczy extra i 1ligi, aby nie było kolizji terminów. Szybka reakcja na słowa Cegielskiego o torze, ciekawe czy zechce wyjaśnić wątpliwości zwykłych kibiców a nie celebryty.

 • stary_trener lubi Komentarz

  Polski kibic zuzlowy jest żałosny.Oczywiscie nie kazdy. Pojdzie na stadion i sie bedzie cieszyc i klaskac bo jego druzyna wygrala, pomimo tego ze XV biegow jechali gesiego. Taki disco-polowiec. W Szwecjii czy Anglii za takie przygotowanie toru , jeden z drugim by dostal w pysk , i na nastepnym meczu nikogo by nie ujrzeli. Tam kibic tego sportu jest bardziej uksztaltowany i oczekujacy widowiska sportowego a nie popeliny.

 • stary_trener lubi Komentarz

  Witam.Tak tylko zwroce uwage ze zawodnik jadacy na torze w jednym kierunku moze tylko WYPRZEDZAC jadacego przed nim i OMIJAC lezacego na torze...Nie widzialem jak jestem kilkadziesiad lat kibicem zuzla ,aby zawodnik mijal/mijanki/ wymijal sie z zawodnikiem jadacym z NAPRZECIWKA Po torze..:::)))).PS.to tak na przyszle mecze Panowie experci,redaktorzy,komentatorzy.Pozdrawiam.

 • stary_trener lubi Komentarz

  @jaro1: Mam nadzieję, że żartujesz z tym TVN? Naprawdę dajecie sobie wciskać kity O tej pandemi ? Nie mam pytań.

 • stary_trener lubi Komentarz

  @Unia L.: oj Wittstock to nie srzot ....

 • stary_trener lubi Komentarz

  Lata prezesury Mrozka to lata zmarnowane dla Rybnickiego żużla wystarczy zobaczyć jakich ma wychowanków ROW za kadencji 007 jego kadencja na stanowisku prezesa ROW będzie zawsze się kojarzyć z MELDONIUM czyli bronieniem ruskiego koksa na poziomie odwołania do Sądu Najwyższego i z tego ten pan de facto będzie zapamiętany w przyszłości :)

 • stary_trener lubi Komentarz

  Czas pana Mrozka powinien się skończyć tak jak jego upór przy swoich decyzjach. Najgorszy jest brak pomysłów i zatrudnienie zawodników niechcianych w innych klubach w których już nie ma ognia. Jak ktoś już pisał i też tak uważam że lepszą drogą było wzięcie najlepszych zawodników pierwszej ligi. Ślepa wiara większości naszych kibiców w Woryne i decyzje naszego prezesa doprowadziła nas do miejsca w którym teraz jesteśmy. W pierwszej lidze będzie nasze miejsce dopóki nie wychowamy pożądanych juniorów. I mam wielką nadzieję że mój klub w końcu wróci na miejsce największego klubu w Polsce tak jak to powinno być.

 • stary_trener lubi Komentarz

  Panie Kuczera może zanim się kogoś skrytykuje trzeba znać fakty, jaka kasa z miasta? Z taką kasą to marna pierwsza liga a prezydent miasta to młodszy komuch z totalnej przywieziony w aktówce i lubi się szczycić ale nie nie swoim osiągnięciem, chyba że kiedy zaszkodzi. Kiedy się krystalizowal skład zawodników to miałem duży niesmak bo taki Malik Beczlor czy Miedziak to pierwsza liga a synek Mrozka Woryna okrzyknięty gwiazdą nie wiadomo kiedy się zresetuje, dziwię się że tak dużej aglomeracji niema zastępcy solidnego za Mrozka i porządnych sponsorów. A miasto to tylko szkodzi klubowi i chce się wybielic jacy są dobrzy.

 • stary_trener lubi Komentarz

  Rolnicki coś wspominał o pierwszej lidze ;D

 • stary_trener lubi Komentarz

  Pięknie młodzież wsparta Kapitanem pojechała :)

 • stary_trener lubi Komentarz

  Kapitalna jest ta liga do oglądania.
  Z jednej strony kilku profesjonalistów, którzy się w niej ściga, z drugiej wielu amatorów dogorywających w tym sporcie.
  W jeden dzień zawody między polem kukurydzy, wiatrakami z elektowni i pastwiskiem na lotnisku samolotów szerokokadłubowych w Niemczech, a na drugi dzień ALŻ za kurnikiem w Rawiczu.
  Odwołane mecze, walkowery, zerwane transmisje, zawodnicy kradnący silniki, albo uciekający z zaliczką etc.
  Jeszcze bym w tę ligę wrzucił Pawła Hliba, dołożył Sadzikowskiego z Wandą Kraków, odbudował tor w Machowej, wszystko opakował marketingowo i sprzedał do TVP zamiast Mazurskiej Nocy Kabaretowej.

 • stary_trener lubi Komentarz

  TYLKO ŻUŻEL!!! KOLEJARZ GRATY!!

 • stary_trener lubi Komentarz

  Gratulacje dla Metaliki. Nasza porażka mnie nie zaskoczyła, chociaż przy braku Smektały wypadałoby przekroczyć 40 pkt. No ale taktycznych nie było i pewnie księgowa się cieszy. Woelbert ok. Suchecki liczyłem że będzie lepiej a do tego frajerskie wykluczenie. Następcę Gundersena w debiucie zjadła trema, ale razem z Hjelmlandem mogą zrobić progres. Za to Skupień moim zdaniem progresu nie zrobi. Trzeba w następnym meczu desygnować Kajzera albo w wariancie "na bogato" ściągnąć gościa np. Bobera albo Chmiela, oczywiście tylko jeśli klub na nich stać. Młody Panicz jak na pierwszy mecz ligowy pokazał się z dobrej strony, w parze z Jasińskim nasza juniorka może powalczyć.

 • stary_trener lubi Komentarz

  Dziwie się że Poznań nie wystawił Kajzera zamiast Larsa, z którego nic nie będzie. Fakt mówił w parkingu że stracił wszystkie silniki, ale koledzy by chyba podstawili jakąś "furę" kapitanowi?

 • stary_trener lubi Komentarz

  "Składający się z sześciu młodzieżowców zespół Romana Jankowskiego pewnie pokonał SpecHouse Kolejarza Rawicz 51:37"
  Dziennikarstwo poziom SF

 • stary_trener lubi Komentarz

  Mnóstwo błędów ze strony Palucha. Brak rezerw taktycznych i walki o jak najmniejsze rozmiary porażki. Klubowi chyba nie zależy na awansie do I ligi. A taki klub, który sobie jeździ, żeby tylko pojeździć, a nie wygrywać, to szkoda oglądać.

 • stary_trener lubi Komentarz

  myślałem, że Poznań poradzi sobie z Rawiczem, a tutaj spora niespodzianka... coś mi się wydaje, że Szrot Wittstock też ich rozniesie na swoim lotnisku

 • stary_trener lubi Komentarz

  Bartek Smektała to nasza duma i chwała !