Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • JPS lubi Komentarz

  Nawet jeśli Drabik dostanie pół roku to sezon stracony, bo kara będzie biegła od decyzji a ta najwcześniej w marcu.

 • JPS lubi Komentarz

  Nie zdziwię się jak pan Rusko wystara się o jak najmniejszy wymiar kary,a wtedy pół roku bez Maksia to nie problem dla Sparty:) Coś się wymyśli,żeby wszystkie mecze Sparty były przełożone na październik.Sposobów na to jest tysiąc np. nie rozłożenie plandeki,awaria maszyny startowej,zalanie studzienki, zresztą im nie trzeba podpowiadać :)Znają się na tym bardzo dobrze :)

 • JPS lubi Komentarz

  Po prostu karma wraca do klubu z Wrocławia za te wszystkie lata

 • JPS lubi Komentarz

  mi go wcale nie szkoda. za bardzo gwiazdorzy i w końcu ktoś za niego wziął się tak, jak powinien. Można śmiało powiedzieć NARESZCIE...A dyskwalifikacja należy mu się, jak psu buda...

 • JPS lubi Komentarz

  IMSJ Max Drabik przyjmuje kroplówkę pod kontrolą "lekarza klubowego " i nie wie ,że to jest zabronione ? Amatorszczyzna czy oszustwo ???

 • JPS lubi Komentarz

  Srakę da sie wyleczyć innymi metodami niż infuzją witamin.. ;) Lekarz powinien to wiedzieć a tym bardziej jakie dawki aplikować. Nie wiem czy Maksym był tego świadom (raczej nie bo to działka lekarzy) ale to powinna być nauczka dla innych żużlowców aby ślepo nie ufać białym fartuchom.

 • JPS lubi Komentarz

  Do wszystkich co piszą: trzymaj się Maksiu, jedna kroplowka to nic takiego, na pewno nie miał świadomości, był chory itp. bzdety! Jest przepis? Jest! Przepis został naruszony? Został! Jest przewidziana za to sankcja? Jest! To i c,ym tu mowa...??? Kogo to obchodzi, że "Maksiu" nie wiedział? NIKOGO!!! Bierze za to pieniądze, miliony więc niech sobie fachowca zatrudni za parę tyś. miesięczne! Koniec, kropka! POLADA, GKSZ do roboty... Działa z górnej półki gwiazdeczce....

 • JPS lubi Komentarz

  Żal mi człowieka . Niewychowany , bez wykształcenia , z ogromnymi brakami w kulturze osobistej i przeświadczony że pieniądze to w życiu podstawa . Zbierze teraz owoce swej głupoty ,

  pychy i megalomanii . Czy to czegoś nauczy go na przyszłość ? Oby , choć wątpię . Dla takich jak on liczy się gotówka , głupie cwaniakowanie i przeświadczenie o własnej wyjątkowości . Jego "mentorzy" czyli Janowski, Pawliccy jednak mają wsparcie w rodzinie . A on ? Pogonił ojca , bo przecież pozjadał wszystkie rozumy . Biedak i cudak .

 • JPS lubi Komentarz

  Jakim cudem celebryta znalazł się w najlepszej 10-tce, i to na drugim miejscu - oto jest pytanie! W minionym roku dla Polski nie zdobył NIC, i został sklasyfikowany przed medalistami Mistrzostw Świata?! Hańba!

 • JPS lubi Komentarz

  Co to jest 9 tysięcy dla klubu żużlowego? Tyle to bierze zawodnik za punkt... Śmieszny artykuł, chyba ma bardziej straszyć niż informować o jakimś realnym zagrożeniu dla klubów

 • JPS lubi Komentarz

  Co za hipokryzja. Na takiego Doyla, czy Łagutę idą setki tysięcy, za sam podpis z miejskich pieniędzy [czytaj naszych] a tu płacz o śmieci czy prąd. Prezesi, miasto to nie dojna krowa. Weźcie się za robotę a nie czekacie kiedy ktoś za wasze obietnice zapłaci. Taki Świącik czy Kępa się sadzi jacy to kozacy. Zabrać dotację i zobaczymy ile są warci.

 • JPS lubi Komentarz

  Czyli ta podwyżka prądu to dla klubu tyle co za jeden punkt dla żużlowca.

 • JPS lubi Komentarz

  Ktoś tu nie lubi demokratycznie wybranego rządu.

 • JPS lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • JPS lubi Komentarz

  Miłych Świąt wszystkim życzę:) no i.....
  Row-Falubaz 50:40 oł jee!

 • JPS lubi Komentarz

  Krzyżaki caly rok śpiewali 'wibrAtor nigdy nie spadnie ' ,w przyszłym roku będę śpiewać 'Apator nigdy nie awansuje '.I tyle w EL was widzieli.Buhaha ,Wesołych...........

 • JPS lubi Komentarz

  Uff... To byłby absurd, gdyby Toruń pojechał za nich i po raz kolejny fartem uniknął spadku. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia przy okazji :)

 • JPS lubi Komentarz

  "Sportowe Fakty", o czym teraz napiszecie? Cutrzyki, Maksym Drabik?

 • JPS lubi Komentarz

  Panie Kuczera . Panu i redakcji zycze wesołych swiąt i spokojnych. Więcej chłodnej głowy i rzetelniejszych artykułów , takich ktore docieraja do kibica a nie nastawione na klikniecia pierdołki i szukanie sensacji na siłę tam gdzie jej nie ma. Więcej obiektywnosci a mniej prywatnych wojenek .Niech te swieta bedą dla was zaduma w tym kierunku czy ten portal podoba się kibicom i czego oczekują.

 • JPS lubi Komentarz

  kuczera idź zrób coś pożytecznego
  poodkurzaj, wynieś śmieci

  nie pisz więcej, bo twoje artykuły nic nowego nie wnoszą

 • JPS lubi Komentarz

  myślę że nie było innej opcji powodzenia ROW !!!

 • JPS lubi Komentarz

  Panowie Hynek I Czosnyka, patologią jest to, co zrobiliście z kiedyś szanowanych SF.

 • JPS lubi Komentarz

  A na SF nadal nie tracą humoru. Już całe środowisko żużlowe wytyka SF jako objaw patologii, a ci dalej swoje. Nie ma żadnego zagrożenia że ROW nie pojedzie w elidze. Całą psychozę rozpętał Ostafiński. Jestem przekonany że po wyjaśnieniu całej sprawy nikt ze SF nie uderzy się w pierś, nikt się nie przyzna do błędów. Mało tego jestem przekonany że w redakcji doskonale wiedzą że sami sztucznie wywołali aferę, sami ją rozdmuchali ponad miarę. Ciekawe czy wiedzą że zamknęli ratuszowi w Rybniku najlepszą drogę do rozwiązania problemu. Tak, była możliwość żeby ROW odzyskał ten milion, jednak Ostafiński z premedytacją dla paru srebrników definitywnie zatrzasnął tą furtkę i jeszcze ma czelność oskarżać urzędników. Nie ma tematu Woryny, Doyle, czy Torunia w elidze, ale wiadomo że SF będą ciągnąć swoje teorie.

 • JPS lubi Komentarz

  Po rozgrabieniu zabytkow z Torunia teraz czas na likwidacje kopalni Rybnik?Wspaniale!Ekstraliga powinna zostać zmniejszona do 4 druzyn które będą walczyly caly sezon o PO.Bedzie to boj epicki jak Bitwa Warszawska z GKSZ albo Bitwa o Anglie gdzie zuzel wspaniałymi pomysłami reformowany prawie już nie istnieje.Do tego SGP na poziomie Jeziora Mamry lub bunkrow w Mamerkach bo skład zabetonowany.Jak nikt nie widzi ze to slepa uliczka to ja to mowie pierwszy.Nawet na SF które jest jak Trybuna Ludu.

 • JPS lubi Komentarz

  Trzeba dopingować Rybnik w tym, aby wyszedł z problemów i wystartował. No chyba, że hasło "Toruń nigdy, nie spadnie" stanie się prawdą :)

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.