Typer Ligi Światowej FIVB 2016 - II tydzień !

autor: nowa | 2016-06-20, 18:12 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Kontynuujemy zabawę w typera Ligi Światowej 2016 w drugim tygodniu rozgrywek
LŚ jest podzielona na 3 grupy (dywizje):
I. Argentyna, Australia, Belgia, Brazylia, Bułgaria, Francja, Iran, Polska, Rosja, Serbia, USA, Włochy
II. Chiny, Czechy, Egipt, Finlandia, Holandia, Japonia, Kanada, Korea Płd, Kuba, Portugalia, Słowacja, Turcja
III. Czarnogóra, Grecja, Hiszpania, Katar, Kazachstan, Meksyk, Niemcy, Puerto Rico, Słowenia, Tajwan, Tunezja, Wenezuela.
-------------------------------------------------------------------------------
Zasady punktacji:
1. Za trafiony wynik meczu - 3 pkt
2. Za trafionego zwycięzcę meczu - 1 pkt
3. Za trafienie fuksa dnia - 5 pkt (warunek - nikt inny nie obstawi zwycięzcy ani wyniku)
4. Obstawiamy zwycięzcę każdego turnieju (na 23.06) - za 5 pkt
5. Obstawiamy skład finału każdej dywizji (na 16.06) - 1. 20 pkt, 2.10 pkt, 3. 5 pkt
Za trafienie uczestnika finału (na 16.06) - po 3 pkt. typy zostawiliśmy tutaj http://sportowefakty.w...-tydzien-i
Typujemy tradycyjnie do godziny rozpoczęcia meczów wg czasu polskiego.
------------------------------------------------------------------------------
Grupa I:
23.06 F1 Belgrad (Serbia)
1. Iran – Bułgaria  3:1
2. Brazylia - Serbia- 1:3
24.06
3. Brazylia - Iran - 3:1
4. Serbia - Bułgaria - 3:1
25.06
5. Bułgaria - Brazylia - 0:3
6. Iran - Serbia - 1:3
SERBIA

------------------------------------
24.06 E1 Rzym ( Włochy)
7. Belgia - USA - 2:3
8. Australia – Włochy - 0:3
25.06
9. USA - Australia - 3:1
10. Włochy- Belgia - 3:0
26.06 E1
11. Australia-Belgia -0:3
12. USA-Włochy -  3:0
USA

-----------------------------------
24.06 D1 Łódź (Polska)
13. Rosja - Francja- 0:3
14. Polska - Argentyna - 3:1
25.06
15. Francja- Argentyna - 2:3
16. Polska - Rosja - 1:3
26.06 D1
17 Argentyna-Rosja -3:0
18. Polska-Francja -0:3
FRANCJA
===============================================================
Grupa II:
23.06 D2 Bratyslavia ( Słowacja)
19. Holandia -Czechy - 2:3
20. Słowacja - Kuba – 3:1
24.06
21. Kuba - Czechy- 2:3
22. Słowacja - Holandia - 1:3
25.06
23. Kuba-Holandia 2:3
24 Czechy-Słowacja  3:0
CZECHY

-----------------------------------
25.06 F2 Saskatoon (Kanada)
25. Chiny - Portugalia -3:1
26. Kanada - Korea – 3:0
25.06 F2
27. Kanada-Chiny- 3:0
28. Korea-Portugalia - 0:3
26.06 F2
29. Korea-Chiny- 1:3
30.Kanada-Portugalia -3:1
KANADA

----------------------------------
24.06 E2 Kair ( Egipt)
31. Turcja- Japonia - 3:2
32. Egipt - Finlandia - 0:3
25.06
33. Turcja-Finlandia -3:2
34. Egipt-Japonia -3:2
26.06
35. Finlandia-Japonia -3:1
36.Egipt- Turcja -3:1
FINLANDIA

===========================================================
Grupa III:
24.06 F3 Ałmaty( Kazachstan)
37. Hiszpania - Tajwan - 1:3
38. Kazachstan-Niemcy - 0:3
25.06
39. Tajwan - Niemcy - 3:1
40. Kazachstan- Hiszpania - 0:3
26.06
41. Niemcy - Hiszpania - 3:1
42. Kazachstan - Tajwan - 1:3
TAJWAN

------------------------------------
24.06 E3 Tunis ( Tunezja)
43. Czarnogóra - Wenezuela- 2:3
44. Tunezja - Meksyk - 3:1
25.06 E3
45. Meksyk- Wenezuela - 2:3
46. Tunezja- Czarnogóra - 3:2
26.06
47. Meksyk- Czarnogóra - 1:3
48. Tunezja - Wenezuela - 3:1
TUNEZJA

------------------------------------
24.06 D3 Saloniki ( Grecja)
49. Słowenia- Katar - 3:0
50. Grecja- Portoryko - 3:1
25.06 D3
51. Słowenia - Portoryko - 3:0
52. Grecja- Katar - 0:3
26.06
53. Portoryko - Katar - 0:3
54. Grecja - Słowenia - 3:1
KATAR

 
Typujemy, punktujemy, powodzenia i dobrej zabawy życzę :))
Podaję całą klasyfikację już bez wyszczególnienia wyników z 26.06
Klasyfikacja generalna po II weekendzie LŚ
  1. Stenol- 218 pkt( 105+73) + 40 zwyc. turniejów (pozycja lidera utrzymana ale zagrożona:)
  2. Stary kibic - 206 pkt (93+73+5)+35
  3. Falubaz40 - 185 pkt (78+67+5)+35
  4. MM Kielce - 175 pkt (64+71+10)+ 30 zwyc. turniejów
  5. stworek05 - 166 pkt (69+67)+30
  6. Unia L MP - 163 pkt (63+60+10)+30
  7. ares87 - 161 pkt (72+64)+25
  8. gregbyd - 156 pkt (63+63)+30
  9. nowa - 151 pkt (57+59)+35
  10. marco928 - 148 pkt (52+61)+35
  11. Włókniarz F. - 147 pkt (78+59) +10
  12. claudia10 - 133 pkt (48-50-5)+30 zwyc. turniejów (niepełne typy)
  13.  limek - 87 pkt (33+34)+20 nie typował
  14. dujszebajew - 34 (6-13)+15 - nie typował

Dziękuję i powodzenia w kolejnym tygodniu!!

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
stary kibic

Do końca daleko, choć meczów coraz mniej :) są jeszcze bonusy, które robią przewagę. Nawet Stenola możesz jeszcze wyprzedzić..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

Jedno jest pewne zostaniesz zaatakowany przeze mnie ,a jak wiesz potrafie to robić doskonale co juz pokazałem na pluslidze ,więc sie pilnuj :D

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Miasto mistrzów - Kielce

Jedno jest pewne zostaniesz zaatakowany przeze mnie ,a jak wiesz potrafie to robić doskonale co juz pokazałem na pluslidze ,więc sie pilnuj :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

Trochę farta :) - pierwsza 4 ma nieduże różnice.. Ale tu jak widzisz jedna seria może odwrócić wszystko o 180 stopni..

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

Trochę farta :) - pierwsza 4 ma nieduże różnice.. Ale tu jak widzisz jedna seria może odwrócić wszystko o 180 stopni..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

Wyniki po 25.06 z wynikami podanymi w blogu Stary kibic 72 ( to pocisnąłeś z ostatniego miejsca , bonus za Tajwan – Niemcy) Włókniarz 70 bez bonusa a jaki wynik!! Falubaz 67 Stenol 66 Stworek 57 Ares...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
nowa

Wyniki po 25.06 z wynikami podanymi w blogu
Stary kibic 72 ( to pocisnąłeś z ostatniego miejsca , bonus za Tajwan – Niemcy)
Włókniarz 70 bez bonusa a jaki wynik!!
Falubaz 67
Stenol 66
Stworek 57
Ares 57
Unia Leszno 57
MMK 56
Gregbyd 54,
Marko 45,
Nowa 43,
Claudia 21

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

ostatnia odpowiedź: 28 czerwca 2016 [3 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
nowa

Zgadza się masz dwa bonusy, pozostałym chyba nie doliczyłeś jednego meczu nie wiem jakiego

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [6 komentarzy tej dyskusji]

Wszystko ok tylko pewnie nie doliczyłaś bonusa za mecz Kuba Czechy tam trafiłem jako jedyny i dokładny wynik czyli 9 pkt za niego. 1.Nowa: 17pkt. 2.Falubaz40: 26pkt. 3.Stenol92:...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

Grupa F1:
Bułgaria - Brazylia 0:3
Iran - Serbia 1:3
-----------------
Grupa E1:
USA - Australia 3:0
Włochy- Belgia 3:1
Australia-Belgia 0:3
USA-Włochy 1:3
------------------
Grupa D1
Francja- Argentyna 3:1
Polska - Rosja 1:3
Argentyna-Rosja 2:3
Polska-Francja 0:3
------------------------------------------------------------------
Grupa D2:
Kuba-Holandia 3:2
Czechy-Słowacja 3:0
-----------------------------------
Grupa F2
Kanada - Chiny 3:1
Korea-Portugalia 1:3
Korea - Chiny 0:3
Kanada-Portugalia 3:1
----------------------------------
Grupa E2:
Turcja-Finlandia 3:2
Egipt-Japonia 0:3
Finlandia-Japonia 3:1
Egipt- Turcja 1:3
-----------------------------------------------------------------
Grupa F3:
Tajwan - Niemcy 3:1
Kazachstan- Hiszpania 1:3
Niemcy - Hiszpania 3:2
Kazachstan - Tajwan 0:3
------------------------------------
Grupa E3:
Meksyk- Wenezuela 2:3
Tunezja- Czarnogóra 1:3
Meksyk- Czarnogóra 0:3
Tunezja - Wenezuela 2:3
------------------------------------
Grupa D3:
Słowenia - Portoryko 3:1
Grecja- Katar 3:1
Portoryko - Katar 2:3
Grecja - Słowenia 1:3

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Miasto mistrzów - Kielce

Wszystko ok tylko pewnie nie doliczyłaś bonusa za mecz Kuba Czechy tam trafiłem jako jedyny i dokładny wynik czyli 9 pkt za niego.
1.Nowa: 17pkt.
2.Falubaz40: 26pkt.
3.Stenol92: 24pkt.
4.Stworek: 30pkt.
5.MM Kielce: 30pkt.
6.Włókniarz for: 21pkt.
7.Gregbyd: 24pkt.
8.Stary kibic: 19pkt.
9.Ares87: 22pkt.
10.Claudia10: 0pkt.
11.Marco928: 21pkt.
Tak mi wyszło.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [6 komentarzy tej dyskusji]

o 4 pkt sorry

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Miasto mistrzów - Kielce

Mój wynik wyższy ale poczekajmy do zakończenia tego całego dnia,też liczę:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [6 komentarzy tej dyskusji]

Wyniki po 24.06 z wynikami podanymi w blogu, bez kilku meczów Stworek 31 Falubaz 30 Gregbyd, Stenol 28 Ares 27 Włókniarz 25 MMK, Marko, Nowa, Unia Leszno 21 Stary kibic 19

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
claudia10


25.06
5. Bułgaria - Brazylia 1:3
6. Iran - Serbia 2:3
------------------------------------
25.06
9. USA - Australia 3:0
10. Włochy- Belgia 3:0
26.06 E1
11. Australia-Belgia 2:3
12. USA-Włochy 3:2
-----------------------------------
25.06
15. Francja- Argentyna 3:0
16. Polska - Rosja 1:3
26.06 D1
17 Argentyna-Rosja 0:3
18. Polska-Francja 1:3
===============================================================
Grupa II:
25.06
23. Kuba-Holandia 3:2
24 Czechy-Słowacja 3:1
-----------------------------------
25.06 F2 Saskatoon (Kanada)
25. Chiny - Portugalia 3:0
26. Kanada - Korea 3:0
25.06 F
27. Kanada-Chiny- 3:0
28. Korea-Portugalia 3:2
26.06 F2
29. Korea-Chiny 1:3
30.Kanada-Portugalia 3:0
----------------------------------

25.06
33. Turcja-Finlandia 0:3
34. Egipt-Japonia 1:3
26.06
35. Finlandia-Japonia 1:3
36.Egipt- Turcja 1:3

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
UNIA LESZNO DMP 2015

Grupa I:
23.06 F1 Belgrad (Serbia)
1. Iran – Bułgaria za późno
2. Brazylia - Serbia- za późno
24.06
3. Brazylia - Iran 3:2
4. Serbia - Bułgaria 2:3
25.06
5. Bułgaria - Brazylia 0:3
6. Iran - Serbia 1:3
------------------------------------
24.06 E1 Rzym ( Włochy)
7. Belgia - USA 1:3
8. Australia – Włochy 1:3
25.06
9. USA - Australia 3:0
10. Włochy- Belgia 3:1
26.06 E1
11. Australia-Belgia 3:2
12. USA-Włochy 3:1
-----------------------------------
24.06 D1 Łódź (Polska)
13. Rosja - Francja 2:3
14. Polska - Argentyna 3:1
25.06
15. Francja- Argentyna 3:1
16. Polska - Rosja 1:3
26.06 D1
17 Argentyna-Rosja 0:3
18. Polska-Francja 2:3
===============================================================
Grupa II:
23.06 D2 Bratyslavia ( Słowacja)
19. Holandia -Czechy - za późno
20. Słowacja - Kuba - za późno
24.06
21. Kuba - Czechy 3:1
22. Słowacja - Holandia 1:3
25.06
23. Kuba-Holandia 3:1
24 Czechy-Słowacja 3:2
-----------------------------------
25.06 F2 Saskatoon (Kanada)
25. Chiny - Portugalia 3:1
26. Kanada - Korea 3:2
25.06 F2
27. Kanada-Chiny- 3:0
28. Korea-Portugalia 3:1
26.06 F2
29. Korea-Chiny 2:3
30.Kanada-Portugalia 3:0
----------------------------------
24.06 E2 Kair ( Egipt)
31. Turcja- Japonia 2:3
32. Egipt - Finlandia 2:3
25.06
33. Turcja-Finlandia 1:3
34. Egipt-Japonia 3:2
26.06
35. Finlandia-Japonia 3:2
36.Egipt- Turcja 1:3
===========================================================
Grupa III:
24.06 F3 Ałmaty( Kazachstan)
37. Hiszpania - Tajwan 3:0
38. Kazachstan-Niemcy 0:3
25.06
39. Tajwan - Niemcy 0:3
40. Kazachstan- Hiszpania 3:2
26.06
41. Niemcy - Hiszpania 3:0
42. Kazachstan - Tajwan 2:3
------------------------------------
24.06 E3 Tunis ( Tunezja)
43. Czarnogóra - Wenezuela 0:3
44. Tunezja - Meksyk 1:3
25.06 E3
45. Meksyk- Wenezuela 0:3
46. Tunezja- Czarnogóra 3:0
26.06
47. Meksyk- Czarnogóra 2:3
48. Tunezja - Wenezuela 3:2
------------------------------------
24.06 D3 Saloniki ( Grecja)
49. Słowenia- Katar 3:0
50. Grecja- Portoryko 1:3
25.06 D3
51. Słowenia - Portoryko 2:3
52. Grecja- Katar 3:2
26.06
53. Portoryko - Katar 3:1
54. Grecja - Słowenia 1:3

E1. USA
F1. ROSJA
F2. KANADA
F3. NIEMCY
E3. TUNEZJA
D3. PORTORYKO

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marco928

Grupa III:
24.06 F3 Ałmaty( Kazachstan)
37. Hiszpania - Tajwan 3:1
38. Kazachstan-Niemcy 3:1
39. Tajwan - Niemcy 2:3
40. Kazachstan- Hiszpania 2:3
26.06
41. Niemcy - Hiszpania 0:3
42. Kazachstan - Tajwan 3:1
------------------------------------
24.06 E3 Tunis ( Tunezja)
43. Czarnogóra - Wenezuela 3:1
44. Tunezja - Meksyk 2:3
25.06 E3
45. Meksyk- Wenezuela 1:3
46. Tunezja- Czarnogóra 0:3
26.06
47. Meksyk- Czarnogóra 1:3
48. Tunezja - Wenezuela 0:3
------------------------------------
24.06 D3 Saloniki ( Grecja)
49. Słowenia- Katar 3:0
50. Grecja- Portoryko 3:0
25.06 D3
51. Słowenia - Portoryko 3:0
52. Grecja- Katar 3:0
26.06
53. Portoryko - Katar 3:2
54. Grecja - Słowenia 2:3
D3 Hiszpania
E3 Czarnogóra
F3 Słowenia

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marco928

Grupa II:
23.06 D2 Bratyslavia ( Słowacja)
19. Holandia -Czechy 3:0
20. Słowacja - Kuba 3:2
24.06
21. Kuba - Czechy 3:1
22. Słowacja - Holandia 3:2
25.06
23. Kuba-Holandia 1:3
24 Czechy-Słowacja 1:3
-----------------------------------
25.06 F2 Saskatoon (Kanada)
25. Chiny - Portugalia 3:2
26. Kanada - Korea 3:0
25.06 F2
27. Kanada-Chiny 3:0
28. Korea-Portugalia 3:1
26.06 F2
29. Korea-Chiny 3:2
30.Kanada-Portugalia 3:0
----------------------------------
24.06 E2 Kair ( Egipt)
31. Turcja- Japonia 3:0
32. Egipt - Finlandia 3:1
25.06
33. Turcja-Finlandia 3:1
34. Egipt-Japonia 3:1
26.06
35. Finlandia-Japonia 3:1
36.Egipt- Turcja 2:3
D2 Słowacja
E2 Kanada
F2 Turcja

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marco928

Grupa I:
23.06 F1 Belgrad (Serbia)
1. Iran – Bułgaria w trakcie
2. Brazylia - Serbia 2:3
24.06
3. Brazylia - Iran 3:0
4. Serbia - Bułgaria 3:1
25.06
5. Bułgaria - Brazylia 1:3
6. Iran - Serbia 0:3
------------------------------------
24.06 E1 Rzym ( Włochy)
7. Belgia - USA 0:3
8. Australia – Włochy 0:3
25.06
9. USA - Australia 3:0
10. Włochy- Belgia 3:1
26.06 E1
11. Australia-Belgia 1:3
12. USA-Włochy 3:2
-----------------------------------
24.06 D1 Łódź (Polska)
13. Rosja - Francja 2:3
14. Polska - Argentyna 3:1
25.06
15. Francja- Argentyna 3:0
16. Polska - Rosja 3:2
26.06 D1
17 Argentyna-Rosja 1:3
18. Polska-Francja 3:2
D1: Serbia
E1: USA
F1: Polska

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
claudia10

Grupa F1 23.06
Iran - Bułgaria 2-3
Brazylia - Serbia 3-1

23.06 D2
Holandia - Czechy 3-1
Słowacja - Kuba 0-3

F1: Brazylia
E1: USA
D1: Rosja
D2: Kuba
F2: Kanada
E2: Japonia
F3: Niemcy
E3: Wenezuela
D3: Słowenia

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ares87

Grupa F1
23.06
Iran - Bułgaria 3-0
Brazylia - Serbia 3-2
24.06
Brazylia - Iran 3-1
Serbia - Bułgaria 3-0
25.06
Bułgaria - Brazylia 1-3
Iran - Serbia 2-3
-----------------
Grupa E1
24.06
Belgia - USA 0-3
Australia - Włochy 0-3
25.06
USA - Australia 3-0
Włochy - Belgia 3-0
26.06.
Australia - Belgia 2-3
USA - Włochy 2-3
----------------
Grupa D1
24.06.
Rosja - Francja 2-3
Polska - Argentyna 3-1
25.06
Francja - Argentyna 3-1
Polska - Rosja 3-1
26.06.
Argentyna - Rosja 1-3
Polska - Francja 3-1
---------------------
Grupa II
23.06 D2
Holandia - Czechy 3-1
Słowacja - Kuba 1-3
24.06
Kuba - Czechy 3-0
Słowacja - Holandia 2-3
25.06
Kuba -Holandia 3-1
Czechy - Słowacja 1-3
---------------------
25.06. F2
Chiny - Portugalia 3-1
Kanada - Korea 3-0
25.06
Kanada - Chiny 3-0
Korea - Portugalia 3-2
26.06.
Korea - Chiny 2-3
Kanada - Portugalia 3-0
------------------
24.06 E2
Turcja - Japonia 3-2
Egipt - Finlandia 1-3
25.06
Turcja - Finlandia 1-3
Egipt - Japonia 1-3
26.06.
Finlandia - Japonia 2-3
Egipt - Turcja 1-3
--------------------
Grupa III
24.06 F3
Hiszpania - Tajwan 3-1
Kazachstan - Niemcy 0-3
25.06
Tajwan - Niemcy 1-3
Kazachstan - Hiszpania 3-1
26.06.
Niemcy - Hiszpania 3-1
Kazachstan - Tajwan 3-0
----------------
24.06 E3
Czarnogóra -Wenezuela 1-3
Tunezja - Meksyk 3-1
25.06.
Meksyk - Wenezuela 1-3
Tunezja - Czarnogóra 2-3
26.06.
Meksyk - Czarnogóra 1-3
Tunezja - Wenezuela 1-3
------------------
24.06. D3
Słowenia - Katar 3-0
Grecja - Portoryko 3-0
25.06.
Słowenia - Portoryko 3-1
Grecja - Katar 3-2
26.06.
Portoryko - Katar 2-3
Grecja - Słowenia 1-3
F1: Brazylia
E1: Włochy
D1: Polska
D2: Kuba
F2: Kanada
E2: Turcja
F3: Niemcy
E3: Wenezuela
D3: Słowenia

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

Grupa F1:
Iran – Bułgaria 3:1
Brazylia - Serbia 3:1
Brazylia - Iran 3:2
Serbia - Bułgaria 3:0
Bułgaria - Brazylia
Iran - Serbia
-----------------
Grupa E1:
Belgia - USA 0:3
Australia – Włochy 0:3
USA - Australia
Włochy- Belgia
Australia-Belgia
USA-Włochy
------------------
Grupa D1
Rosja - Francja 1:3
Polska - Argentyna 3:2
Francja- Argentyna
Polska - Rosja
Argentyna-Rosja
Polska-Francja
------------------------------------------------------------------
Grupa D2:
Holandia -Czechy 3:1
Słowacja - Kuba 0:3
Kuba - Czechy 3:2
Słowacja - Holandia 0:3
Kuba-Holandia
Czechy-Słowacja
-----------------------------------
Grupa F2
Chiny - Portugalia 3:1
Kanada - Korea 3:0
Kanada - Chiny
Korea-Portugalia
Korea - Chiny
Kanada-Portugalia
----------------------------------
Grupa E2:
Turcja- Japonia 3:1
Egipt - Finlandia 2:3
Turcja-Finlandia
Egipt-Japonia
Finlandia-Japonia
Egipt- Turcja
-----------------------------------------------------------------
Grupa F3:
Hiszpania - Tajwan 3:1
Kazachstan-Niemcy 3:1
Tajwan - Niemcy
Kazachstan- Hiszpania
Niemcy - Hiszpania
Kazachstan - Tajwan
------------------------------------
Grupa E3:
Czarnogóra - Wenezuela 3:1
Tunezja - Meksyk 3:1
Meksyk- Wenezuela
Tunezja- Czarnogóra
Meksyk- Czarnogóra
Tunezja - Wenezuela
------------------------------------
Grupa D3:
Słowenia- Katar 3:0
Grecja- Portoryko 3:0
Słowenia - Portoryko
Grecja- Katar
Portoryko - Katar
Grecja - Słowenia
-----------------------------------------------------------------
F1 - Brazylia
E1 - Włochy
D1 - Francja
D2 - Kuba
F2 - Kanada
E2 - Finlandia
F3 - Tajwan
E3 - Czarnogóra
D3 - Grecja
-----------------------------------------------------------------


| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gregbyd

Grupa I:
23.06 F1 Belgrad (Serbia)
1. Iran – Bułgaria 1-3
2. Brazylia – Serbia 3-1
24.06
3. Brazylia - Iran 3-1
4. Serbia - Bułgaria 3-1
25.06
5. Bułgaria - Brazylia 0-3
6. Iran - Serbia 0-3
------------------------------------
24.06 E1 Rzym ( Włochy)
7. Belgia - USA 1-3
8. Australia – Włochy 1-3
25.06
9. USA - Australia 3-0
10. Włochy - Belgia 3-1
26.06 E1
11. Australia - Belgia 1-3
12. USA - Włochy 3-1
-----------------------------------
24.06 D1 Łódź (Polska)
13. Rosja - Francja 1-3
14. Polska - Argentyna 3-1
25.06
15. Francja - Argentyna 3-0
16. Polska - Rosja 3-1
26.06 D1
17. Argentyna - Rosja 1-3
18. Polska - Francja 1-3
====================
Grupa II:
23.06 D2 Bratyslavia ( Słowacja)
19. Holandia - Czechy 3-1
20. Słowacja - Kuba 1-3
24.06
21. Kuba – Czechy 3-1
22. Słowacja – Holandia 1-3
25.06
23. Kuba - Holandia 1-3
24. Czechy - Słowacja 1-3
-----------------------------------
25.06 F2 Saskatoon (Kanada)
25. Chiny - Portugalia 3-1
26. Kanada - Korea 3-0
25.06 F2
27. Kanada – Chiny 3-1
28. Korea - Portugalia 1-3
26.06 F2
29. Korea – Chiny 0-3
30. Kanada - Portugalia 3-0
24.06 E2 Kair ( Egipt)
31. Turcja - Japonia 3-1
32. Egipt - Finlandia 3-2
25.06
33. Turcja - Finlandia 3-1
34. Egipt - Japonia 1-3
26.06
35. Finlandia - Japonia 1-3
36. Egipt - Turcja 1-3
----------------------------------
Grupa III:
24.06 F3 Ałmaty( Kazachstan)
37. Hiszpania - Tajwan 3-0
38. Kazachstan - Niemcy 0-3
25.06
39. Tajwan - Niemcy 1-3
40. Kazachstan - Hiszpania 1-3
26.06
41. Niemcy - Hiszpania 1-3
42. Kazachstan - Tajwan 3-1
------------------------------------
24.06 E3 Tunis ( Tunezja)
43. Czarnogóra - Wenezuela 3-0
44. Tunezja - Meksyk 1-3
25.06 E3
45. Meksyk - Wenezuela 1-3
46. Tunezja - Czarnogóra 0-3
26.06
47. Meksyk - Czarnogóra 0-3
48. Tunezja - Wenezuela 1-3
------------------------------------
24.06 D3 Saloniki ( Grecja)
49. Słowenia - Katar 3-0
50. Grecja - Portoryko 3-0
25.06 D3
51. Słowenia - Portoryko 3-0
52. Grecja - Katar 3-0
26.06
53. Portoryko - Katar 3-0
54. Grecja - Słowenia 1-3
------------------------------------
F1 - Brazylia
E1 - USA
D1 - Francja
D2 - Holandia
F2 - Kanada
E2 - Turcja
F3 - Hiszpania
E3 - Czarnogóra
D3 - Słowenia

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz Forever

23.06 F1 Belgrad (Serbia)
1. Iran – Bułgaria 3:0
2. Brazylia - Serbia 3:2
24.06
3. Brazylia - Iran 3:1
4. Serbia - Bułgaria 3:0
25.06
5. Bułgaria - Brazylia 0:3
6. Iran - Serbia 1:3
------------------------------------
24.06 E1 Rzym ( Włochy)
7. Belgia - USA 1:3
8. Australia – Włochy 0:3
25.06
9. USA - Australia 3:0
10. Włochy- Belgia 3:0
26.06 E1
11. Australia-Belgia 3:1
12. USA-Włochy 2:3
-----------------------------------
24.06 D1 Łódź (Polska)
13. Rosja - Francja 1:3
14. Polska - Argentyna 3:1
25.06
15. Francja- Argentyna 3:0
16. Polska - Rosja 3:2
26.06 D1
17 Argentyna-Rosja 2:3
18. Polska-Francja 1:3
===============================================================
Grupa II:
23.06 D2 Bratyslavia ( Słowacja)
19. Holandia -Czechy 3:1
20. Słowacja - Kuba 3:1
24.06
21. Kuba - Czechy 3:1
22. Słowacja - Holandia 3:2
25.06
23. Kuba-Holandia 2:3
24 Czechy-Słowacja 0:3
-----------------------------------
25.06 F2 Saskatoon (Kanada)
25. Chiny - Portugalia 3:1
26. Kanada - Korea 3:0
25.06 F2
27. Kanada-Chiny 3:0
28. Korea-Portugalia 2:3
26.06 F2
29. Korea-Chiny 0:3
30.Kanada-Portugalia 3:0
----------------------------------
24.06 E2 Kair ( Egipt)
31. Turcja- Japonia 3:2
32. Egipt - Finlandia 3:1
25.06
33. Turcja-Finlandia 3:0
34. Egipt-Japonia 2:3
26.06
35. Finlandia-Japonia 1:3
36.Egipt- Turcja 1:3
===========================================================
Grupa III:
24.06 F3 Ałmaty( Kazachstan)
37. Hiszpania - Tajwan 3:0
38. Kazachstan-Niemcy 3:2
25.06
39. Tajwan - Niemcy 1:3
40. Kazachstan- Hiszpania 2:3
26.06
41. Niemcy - Hiszpania 1:3
42. Kazachstan - Tajwan 3:0
------------------------------------
24.06 E3 Tunis ( Tunezja)
43. Czarnogóra - Wenezuela 3:2
44. Tunezja - Meksyk 3:2
25.06 E3
45. Meksyk- Wenezuela 2:3
46. Tunezja- Czarnogóra 2:3
26.06
47. Meksyk- Czarnogóra 1:3
48. Tunezja - Wenezuela 2:3
------------------------------------
24.06 D3 Saloniki ( Grecja)
49. Słowenia- Katar 3:0
50. Grecja- Portoryko 3:0
25.06 D3
51. Słowenia - Portoryko 3:0
52. Grecja- Katar 3:0
26.06
53. Portoryko - Katar 3:2
54. Grecja - Słowenia 0:3
F1: Brazylia
E1: Włochy
D1: Francja
D2: Słowacja
F2: Kanada
E2: Turcja
F3: Hiszpania
E3: Czarnogóra
D3: Słowenia

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Miasto mistrzów - Kielce

Grupa I:
23.06 F1 Belgrad (Serbia)
Iran – Bułgaria 3-0
Brazylia – Serbia 3-1
24.06
Brazylia - Iran - 3-0
Serbia - Bułgaria – 3-0
25.06
Bułgaria - Brazylia – 0-3
Iran - Serbia – 1-3
------------------------------------
24.06 E1 Rzym ( Włochy)
Belgia - USA – 0-3
Australia – Włochy – 0-3
25.06
USA - Australia – 3-0
Włochy- Belgia – 3:0
26.06 E1
Australia-Belgia – 1-3
USA-Włochy – 1:3
-----------------------------------
24.06 D1 Łódź (Polska)
Rosja - Francja- 3:2
Polska - Argentyna – 3-1
25.06
Francja- Argentyna – 3-1
Polska - Rosja – 3-1
26.06 D1
Argentyna-Rosja - 0-3
Polska-Francja -3-1
===============================================================
Grupa II:
23.06 D2 Bratyslavia ( Słowacja)
Holandia -Czechy – 1-3
Słowacja - Kuba – 3:2
24.06
Kuba - Czechy - 2:3
Słowacja - Holandia – 3:0
25.06
Kuba-Holandia - 3:1
Czechy-Słowacja - 1:3
-----------------------------------
25.06 F2 Saskatoon (Kanada)
Chiny - Portugalia – 3-0
Kanada - Korea – 3-1
25.06 F2
Kanada-Chiny - 3-1
Korea-Portugalia - 2-3
26.06 F2
Korea-Chiny - 1-3
Kanada-Portugalia - 3-0
24.06 E2 Kair ( Egipt)
Turcja- Japonia – 1-3
Egipt - Finlandia – 1-3
25.06
Turcja-Finlandia - 1:3
Egipt-Japonia - 3:1
26.06
Finlandia-Japonia - 3-0
Egipt- Turcja - 3-1
----------------------------------
Grupa III:
24.06 F3 Ałmaty( Kazachstan)
Hiszpania - Tajwan – 3-0
Kazachstan-Niemcy – 1-3
25.06
Tajwan - Niemcy – 1-3
Kazachstan- Hiszpania – 1:3
26.06
Niemcy - Hiszpania – 1:3
Kazachstan - Tajwan – 3-0
------------------------------------
24.06 E3 Tunis ( Tunezja)
Czarnogóra - Wenezuela- 3-0
Tunezja - Meksyk – 3:1
25.06 E3
Meksyk- Wenezuela – 0-3
Tunezja- Czarnogóra – 0-3
26.06
Meksyk- Czarnogóra – 0-3
Tunezja - Wenezuela – 1-3
------------------------------------
24.06 D3 Saloniki ( Grecja)
Słowenia- Katar - 3-1
Grecja- Portoryko – 0-3
25.06 D3
Słowenia - Portoryko – 3-1
Grecja- Katar – 3-1
26.06
Portoryko - Katar – 3-1
Grecja - Słowenia – 0-3
F1:Brazylia
E1:Włochy
D1:Polska
D2:Słowacja
F2:Kanada
E2:Finlandia
F3: Hiszpania
E3:Czarnogóra
D3:Słowenia

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stworek05

Grupa I:
23.06 F1 Belgrad (Serbia)
1. Iran – Bułgaria 3-1
2. Brazylia – Serbia 3-2
24.06
3. Brazylia - Iran - 3-0
4. Serbia - Bułgaria – 3-1
25.06
5. Bułgaria - Brazylia – 0-3
6. Iran - Serbia – 2-3
------------------------------------
24.06 E1 Rzym ( Włochy)
7. Belgia - USA – 2-3
8. Australia – Włochy – 0-3
25.06
9. USA - Australia – 3-0
10. Włochy- Belgia – 2-3
26.06 E1
11. Australia-Belgia – 1-3
12. USA-Włochy – 3-1
-----------------------------------
24.06 D1 Łódź (Polska)
13. Rosja - Francja- 2-3
14. Polska - Argentyna – 3-1
25.06
15. Francja- Argentyna – 3-1
16. Polska - Rosja – 3-2
26.06 D1
17 Argentyna-Rosja - 0-3
18. Polska-Francja -3-1
===============================================================
Grupa II:
23.06 D2 Bratyslavia ( Słowacja)
19. Holandia -Czechy – 3-1
20. Słowacja - Kuba – 2-3
24.06
21. Kuba - Czechy - 3-1
22. Słowacja - Holandia – 1-3
25.06
23. Kuba-Holandia - 1-3
24 Czechy-Słowacja - 3-1
-----------------------------------
25.06 F2 Saskatoon (Kanada)
25. Chiny - Portugalia – 3-1
26. Kanada - Korea – 3-0
25.06 F2
27. Kanada-Chiny - 3-2
28. Korea-Portugalia - 1-3
26.06 F2
29.Korea-Chiny - 1-3
30.Kanada-Portugalia - 3-1

24.06 E2 Kair ( Egipt)
31. Turcja- Japonia – 3-1
32. Egipt - Finlandia – 1-3
25.06
33. Turcja-Finlandia - 3-2
34. Egipt-Japonia - 0-3
26.06
35. Finlandia-Japonia - 3-0
36.Egipt- Turcja - 1-3
----------------------------------
Grupa III:
24.06 F3 Ałmaty( Kazachstan)
37. Hiszpania - Tajwan – 3-1
38. Kazachstan-Niemcy – 1-3
25.06
39. Tajwan - Niemcy – 0-3
40. Kazachstan- Hiszpania – 3-2
26.06
41. Niemcy - Hiszpania – 3-0
42. Kazachstan - Tajwan – 3-0
------------------------------------
24.06 E3 Tunis ( Tunezja)
43. Czarnogóra - Wenezuela- 3-0
44. Tunezja - Meksyk – 0-3
25.06 E3
45. Meksyk- Wenezuela – 1-3
46. Tunezja- Czarnogóra – 0-3
26.06
47. Meksyk- Czarnogóra – 1-3
48. Tunezja - Wenezuela – 2-3
------------------------------------
24.06 D3 Saloniki ( Grecja)
49. Słowenia- Katar - 3-0
50. Grecja- Portoryko – 1-3
25.06 D3
51. Słowenia - Portoryko – 3-1
52. Grecja- Katar – 3-2
26.06
53. Portoryko - Katar – 3-0
54. Grecja - Słowenia – 1-3

F1 Brazylia
E1 USA
D1 Polska
D2 Holandia
F2 Kanada
E2 Turcja
F3 Niemcy
E3 Czarnogóra
D3 Słowenia


| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stenol_92

Grupa I:
Grupa F1
23.06
Iran - Bułgaria 3-0
Brazylia - Serbia 2-3
24.06
Brazylia - Iran 3-1
Serbia - Bułgaria 3-0
25.06
Bułgaria - Brazylia 0-3
Iran - Serbia 1-3
-----------------
Grupa E1
24.06
Belgia - USA 0-3
Australia - Włochy 0-3
25.06
USA - Australia 3-0
Włochy - Belgia 3-0
26.06.
Australia - Belgia 1-3
USA - Włochy 2-3
----------------
Grupa D1
24.06.
Rosja - Francja 1-3
Polska - Argentyna 3-1
25.06
Francja - Argentyna 3-1
Polska - Rosja 3-2
26.06.
Argentyna - Rosja 1-3
Polska - Francja 3-2
---------------------
Grupa II
23.06 D2
Holandia - Czechy 3-0
Słowacja - Kuba 1-3
24.06
Kuba - Czechy 3-1
Słowacja - Holandia 2-3
25.06
Kuba -Holandia 2-3
Czechy - Słowacja 1-3
---------------------
25.06. F2
Chiny - Portugalia 3-1
Kanada - Korea 3-0
25.06
Kanada - Chiny 3-1
Korea - Portugalia 2-3
26.06.
Korea - Chiny 2-3
Kanada - Portugalia 3-1
------------------
24.06 E2
Turcja - Japonia 3-2
Egipt - Finlandia 3-1
25.06
Turcja - Finlandia 2-3
Egipt - Japonia 3-1
26.06.
Finlandia - Japonia 3-2
Egipt - Turcja 3-2
--------------------
Grupa III
24.06 F3
Hiszpania - Tajwan 3-1
Kazachstan - Niemcy 0-3
25.06
Tajwan - Niemcy 1-3
Kazachstan - Hiszpania 3-2
26.06.
Niemcy - Hiszpania 3-1
Kazachstan - Tajwan 3-1
----------------
24.06 E3
Czarnogóra -Wenezuela 2-3
Tunezja - Meksyk 3-1
25.06.
Meksyk - Wenezuela 1-3
Tunezja - Czarnogóra 1-3
26.06.
Meksyk - Czarnogóra 1-3
Tunezja - Wenezuela 2-3
------------------
24.06. D3
Słowenia - Katar 3-1
Grecja - Portoryko 3-0
25.06.
Słowenia - Portoryko 3-1
Grecja - Katar 3-1
26.06.
Portoryko - Katar 3-2
Grecja - Słowenia 2-3

F1: Serbia
E1: Włochy
D1: Polska
D2: Holandia
F2: Kanada
E2: Egipt
F3: Niemcy
E3: Wenezuela
D3: Słowenia

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Falubaz40

Grupa I:
23.06 F1 Belgrad (Serbia)
1. Iran – Bułgaria 3-1
2. Brazylia – Serbia 1-3
24.06
3. Brazylia - Iran - 3-1
4. Serbia - Bułgaria – 3-0
25.06
5. Bułgaria - Brazylia – 0-3
6. Iran - Serbia – 0-3
------------------------------------
24.06 E1 Rzym ( Włochy)
7. Belgia - USA – 0-3
8. Australia – Włochy – 0-3
25.06
9. USA - Australia – 3-0
10. Włochy- Belgia – 3-0
26.06 E1
11. Australia-Belgia – 2-3
12. USA-Włochy – 3-2
-----------------------------------
24.06 D1 Łódź (Polska)
13. Rosja - Francja- 3-1
14. Polska - Argentyna – 3-0
25.06
15. Francja- Argentyna – 3-0
16. Polska - Rosja – 3-1
26.06 D1
17 Argentyna-Rosja 0-3
18. Polska-Francja 3-1
===============================================================
Grupa II:
23.06 D2 Bratyslavia ( Słowacja)
19. Holandia -Czechy – 3-0
20. Słowacja - Kuba – 3-2
24.06
21. Kuba - Czechy- 3-2
22. Słowacja - Holandia – 2-3
25.06
23. Kuba-Holandia 2-3
24 Czechy-Słowacja 2-3
-----------------------------------
25.06 F2 Saskatoon (Kanada)
25. Chiny - Portugalia – 3-2
26. Kanada - Korea – 3-0
25.06 F2
27. Kanada-Chiny- 3-0
28. Korea-Portugalia 3-2
26.06 F2
29. Korea-Chiny- 3-1
30.Kanada-Portugalia -3-0

24.06 E2 Kair ( Egipt)
31. Turcja- Japonia – 3-2
32. Egipt - Finlandia – 3-2
25.06
33. Turcja-Finlandia 3-2
34. Egipt-Japonia - 1-3
26.06
35. Finlandia-Japonia 2-3
36.Egipt- Turcja 2-3
----------------------------------
Grupa III:
24.06 F3 Ałmaty( Kazachstan)
37. Hiszpania - Tajwan – 3-1
38. Kazachstan-Niemcy – 0-3
25.06
39. Tajwan - Niemcy – 2-3
40. Kazachstan- Hiszpania – 2-3
26.06
41. Niemcy - Hiszpania – 3-2
42. Kazachstan - Tajwan – 3-1
------------------------------------
24.06 E3 Tunis ( Tunezja)
43. Czarnogóra - Wenezuela- 3-2
44. Tunezja - Meksyk – 1-3
25.06 E3
45. Meksyk- Wenezuela – 2-3
46. Tunezja- Czarnogóra – 0-3
26.06
47. Meksyk- Czarnogóra – 1-3
48. Tunezja - Wenezuela – 1-3
------------------------------------
24.06 D3 Saloniki ( Grecja)
49. Słowenia- Katar - 3-0
50. Grecja- Portoryko – 3-0
25.06 D3
51. Słowenia - Portoryko – 3-1
52. Grecja- Katar – 3-0
26.06
53. Portoryko - Katar – 3-1
54. Grecja - Słowenia – 3-2
F1 SERBIA
E1 USA
D1 POLSKA
D2 HOLANDIA
F2 KANADA
E2 JAPONIA
F3 NIEMCY
E3 CZARNOGÓRA
D3 GRECJA

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
nowa

Grupa I:
23.06 F1 Belgrad (Serbia)
1. Iran – Bułgaria 3-1
2. Brazylia – Serbia 2-3
24.06
3. Brazylia - Iran - 3-1
4. Serbia - Bułgaria – 3-0
25.06
5. Bułgaria - Brazylia – 2-3
6. Iran - Serbia – 1-3
------------------------------------
24.06 E1 Rzym ( Włochy)
7. Belgia - USA – 0-3
8. Australia – Włochy – 0-3
25.06
9. USA - Australia – 3-0
10. Włochy- Belgia – 3-1
26.06 E1
11. Australia-Belgia – 1-3
12. USA-Włochy – 3-0
-----------------------------------
24.06 D1 Łódź (Polska)
13. Rosja - Francja- 3-0
14. Polska - Argentyna – 3-0
25.06
15. Francja- Argentyna – 3-1
16. Polska - Rosja – 3-0
26.06 D1
17 Argentyna-Rosja -2-3
18. Polska-Francja -3-1
===============================================================
Grupa II:
23.06 D2 Bratyslavia ( Słowacja)
19. Holandia -Czechy – 3-0
20. Słowacja - Kuba – 1-3
24.06
21. Kuba - Czechy- 3-0
22. Słowacja - Holandia – 3-1
25.06
23. Kuba-Holandia 3-2
24 Czechy-Słowacja 2-3
-----------------------------------
25.06 F2 Saskatoon (Kanada)
25. Chiny - Portugalia – 3-1
26. Kanada - Korea – 3-0
25.06 F2
27. Kanada-Chiny- 3-0
28. Korea-Portugalia -2-3
26.06 F2
29. Korea-Chiny-3-0
30.Kanada-Portugalia -3-0

24.06 E2 Kair ( Egipt)
31. Turcja- Japonia – 3-0
32. Egipt - Finlandia – 3-1
25.06
33. Turcja-Finlandia -2-3
34. Egipt-Japonia -0-3
26.06
35. Finlandia-Japonia -1-3
36.Egipt- Turcja -3-2
----------------------------------
Grupa III:
24.06 F3 Ałmaty( Kazachstan)
37. Hiszpania - Tajwan – 3-1
38. Kazachstan-Niemcy – 0-3
25.06
39. Tajwan - Niemcy – 0-3
40. Kazachstan- Hiszpania – 3-1
26.06
41. Niemcy - Hiszpania – 3-0
42. Kazachstan - Tajwan – 3-0
------------------------------------
24.06 E3 Tunis ( Tunezja)
43. Czarnogóra - Wenezuela- 3-0
44. Tunezja - Meksyk – 1-3
25.06 E3
45. Meksyk- Wenezuela – 3-2
46. Tunezja- Czarnogóra – 0-3
26.06
47. Meksyk- Czarnogóra – 0-3
48. Tunezja - Wenezuela – 1-3
------------------------------------
24.06 D3 Saloniki ( Grecja)
49. Słowenia- Katar - 3-1
50. Grecja- Portoryko – 2-3
25.06 D3
51. Słowenia - Portoryko – 3-1
52. Grecja- Katar – 3-1
26.06
53. Portoryko - Katar – 3-0
54. Grecja - Słowenia – 1-3
F1 SERBIA
E1 USA
D1 POLSKA
D2 KUBA
F2 KANADA
E2 JAPONIA
F3 NIEMCY
E3 CZARNOGÓRA
D3 SŁOWENIA

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.