Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • rosa lubi Komentarz

  Panie Cegielski oświeć nas kibiców UL co się dzieje z Jankiem? Nie ma startów, nie ma trasy? Ostatnie 3 mecze to jakaś porażka w jego wykonaniu. To się zmieni?

 • rosa lubi Komentarz

  Nasz tor wczoraj to kompletna klapa!
  Pierwsza seria tego nie zapowiadała, ale co się stało potem to chyba tylko toromistrz wie. Przecież fajnie się zaczęło, a Sparcie tor pasował! Potem zrobiła się nieciekawa corrida i było naprawdę niebezpiecznie.

 • rosa napisał/a komentarz do Żużel. Cegielski nie ma wątpliwości: Sparta nie wygrała z Włókniarzem, bo zrobiła ciężki tor. Wytyczne niewiele dały

  A co Pan powie o torze w Lublinie. Był podobny jak we Wrocławiu. Pierwsza seria dla Unii Leszno, a potem było tylko gorzej. Piękny tor był za to w Toruniu na IMME. rewelacja. awodnicy jechali w kontakcie niemal przez cztery okrążenia. W ekstralidze już po wyjściu z pierwszego łuku niemal na pewno można obstawiać kto przyjedzie pierwszy, drugi i trzeci. To już nie jest ściganie tylko jazda gęsiego, żadna atrakcja. Jak kluby chcą mieć kibiców na stadionach, muszą zmienić podejście.

 • rosa otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • rosa lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • rosa napisał/a komentarz do Wybory 2020. Jan Tomaszewski: Uważam, że Zbigniew Boniek przeholował

  Pan Janek jak zwykle zawsze na fali. Bycie przyjacielem, a podnóżkiem to zasadnicza różnica. Przyjażni w polityce nie ma i nie będzie, są tylko tymczasowe sojusze w zależności od panującej koniunktury, a że Polska jest bardzo dobrym rynkiem zbytu dla Trampa to będzie się mizdrzył do każdego przed kamerą choćby potem miał się zrzygać. Dla niego Duda to tylko interes.

 • rosa lubi Komentarz

  Kontrakt warszawski – w sporcie żużlowym termin określający specjalny rodzaj kontraktów zawodniczych.

  Oznacza on, że zawodnik jest związany z klubem, ale nie ma zagwarantowanych ani startów, ani wynagrodzenia. Takie umowy podpisuje się, aby żużlowiec, który nie może znaleźć nigdzie zatrudnienia, nie tracił licencji zawodniczej. Po podpisaniu takiej umowy zawodnik najczęściej liczy na wypożyczenie do innej drużyny.[1] Ten rodzaj umowy nie przekreśla możliwości podpisania przez zawodnika pełnej umowy z klubem.

 • rosa zaczął obserwować Gnoicielud

 • rosa

  Gratulacje za zdobycie złotego medalu.

 • rosa

  Można było dostać palpitacji serca. Dobrze,że wygrali .

 • rosa napisał/a komentarz do Piotr Baron nie był pewny swego. "Od rana miałem motyle w brzuchu"

  Byłem widziałem, ale tego się nikt nie spodziewał. Motyle w brzuchu miał nie tylko Piotr Baron, ale na pewno większość kibiców UL. Mecz super. Juniorzy pokazali wysoką klasę. Widać, że ten zespół jest kompletny

 • rosa został fanem Tobiasz Musielak

 • rosa lubi Komentarz

  Najgorsze jest to, że Krystian był na torze dżentelmenem. Zostawiał miejsce, a nawet za dużo. Wygrywał, jak był szybszy. Pan Jacek wpoił mu najlepsze cechy żużlowca. Na Hetmańskiej widać było, że chętnie by u nas został gdyby nie finanse i degradacja. Jaka szkoda, że Stal musiała spaść. Jaka szkoda, że nie każdy na torze docenia zdrowie drugiego. Pisze o ogóle. Kary za absencję, kary za średnią niższą niż rok wcześniej... To wszystko od dawna idzie w złą stronę.

 • rosa lubi Komentarz

  To nie jest wina Kacpra tym bardziej że wszyscy za pewne go obwiniaja za to co się stało w ten nieszczęsny dzień. Nie powinni hejtowac go w internecie czy na innych portalach. Taka trauma zostaje do końca życia dość że obwiniaja go ci wszyscy ludzie którzy nie wiedzą co to czarny sport. To on sam za pewne się obwinia za śmierć Krystiana. I jemu też jest ciężko więc powinniśmy mu pomóc a nie bardziej go dobijac stało się i nikt tego nie zmieni, czasu nie cofniemy jedynie możemy się modlić za Krystiana i jego rodzinę. Napewno tam w niebie będzie miał dobrze. Niestety Krystian nie wygrał swojego najważniejszego wyścigu. A takie obwinianie drugiej osoby i życzenie mu śmierci jest nie ludzkie po prostu nie rozumiem takich ludzi. Każdy kto podejmuje zostać zuzlowcem na pewno więc z czym się wiąże. Na torze nigdy nic nie wiadomo. Każdemu może się to przydarzyć.Szoda takiego młodego chłopaka. Ale Bóg bierze dobrych ludzi do siebie.
  #R. I. P dla Krystiana Rempały

 • rosa lubi Komentarz

  Myślę, że dyskusja o zasadności wystawienia Kildemanda we wczorajszym meczu może się odbywać bez obrażania zawodnika. Nie lubię minusować komentarzy, ale nie zgadzam się na publiczne poniżanie kogokolwiek, dlatego wybacz szanowny kolego, ale ode mnie masz minus.
  A co do meritum dyskusji: przed meczem polemizowałem z osobą, która obawiała się, że Kildemand występując w tym spotkaniu zaszkodzi sam sobie. Argumentowałem, że przecież Duńczyk przeszedł badania lekarskie, a lekarz na pewno nie dopuściłby go do zawodów, gdyby zagrażało to zdrowiu zawodnika.
  Jednak wydarzenia w trakcie meczu zachwiały moją wiarę w nieomylność klubowych lekarzy. Peter sam przyznał, że choć w dniu meczu czuł się dobrze, to już po pierwszym biegu jego organizm zaczął protestować. Lekarze powinni to przewidzieć, przecież w klubach pracują specjaliści w dziedzinie medycyny sportowej. A więc można się zastanawiać, czy komuś zabrakło kompetencji, czy wyposażenie gabinetu lekarskiego nie było wystarczające do postawienia skutecznej diagnozy, czy też lekarz zachował się bardziej jak kibic drużyny niż bezstronny specjalista. Nie znam odpowiedzi na te pytania, ale wydaje mi się, że lepiej byłoby dla Kildemanda i dla innych zawodników startujących w tym meczu, gdyby Duńczyk się leczył, a nie wsiadał na motocykl.
  Ale uważam, że nie powodów, aby w związku z tym wydawać okrzyki oburzenia i obrzucać obelgami zawodnika, klub i lekarzy. Na szczęście nic poważnego nikomu się nie stało i trzeba się po prostu spokojnie zastanowić, co zrobić, aby na przyszłość takich sytuacji uniknąć.

 • rosa został fanem Janusz Kołodziej

 • rosa został fanem Oskar Fajfer

 • rosa został fanem tagów: Fogo Unia Leszno, Bartosz Smektała, Bartosz Zmarzlik

 • rosa napisał/a komentarz do Puchar Prezydenta Częstochowy

  Wygra Grzegorz Zengota

 • rosa napisał/a komentarz do Bartosz Smektała: Wiem, że muszę się poprawić

  Kolego, jego ojciec nie jest żadnym dilerem samochodów. Mieszka w Księginkach k/ Śremu

 • rosa napisał/a komentarz do Bartosz Smektała: Wiem, że muszę się poprawić

  Bartek, wszystko jest na dobrej drodze. W ubiegłym sezonie udowodniłeś swój talent. W przyszłym sezonie razem z Dominikiem dacie radę, jesteście pod dobrą opieką. Twoje sukcesy w lidze juniorów nie wzięły się z powietrza. Starty, starty i jeszcze raz starty. Jak to opanujesz, a potrafisz nie będzie lepszego od ciebie i Dominika. Stworzycie jak zwykle najlepszą parę juniorską w lidze. Tradycji stanie się zadość, bo to Unia Leszno ma najlepszych juniorów.

 • rosa napisał/a komentarz do Półtora okrążenia (29): Ekstraliga powinna zrobić wyjątek dla Lokomotivu

  W całej rozciągłości popieram wywód Pani Marty Półtorak w sprawie Lokomotivu. Jeżeli powiedziało się A trzeba powiedzieć B

 • rosa został fanem eWinner 1. Liga

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.