Strona piłki nie zawsze Biała ...

autor: Estrella | 2015-01-04, 20:34 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Pierwsza porażka Realu Madryt 4.stycznia 2015 roku ..... po 22 z rzędu wygranych .

Trudno taka jest piłka , nie od dziś wiadomo fanom Realu ,że mecze z Valencią CF do NAJprostszych nie należą , i zawsze wnoszą dużo emocji, nieprzewidywanych sytuacji, kuriozalnych kartek ,oraz decyzji sędziego .cały mecz ... nerwy ...

Valencia odwieczny rywal tak jak Barcelona ,czy Atletico Madryt , etam kolejny mecz hurra kolejne zwycięstwo , uciekamy Farsie , pieszczotliwe określenie Barcelony , oczywiśćie przez jej antyfanów. Goooollll jeden do jednego Ramos przedłuża grę Los Blancos w Lidze Mistrzów ,łzy szczęcia Real gra dalej ,druga strona Madrytu nie dowierza zostało kilka minut ,kilka minut do szczęścia do wygrania Pucharu Ligi Mistrzów utarcia nosa rywalom z tego samego miasta ,gazety gotowe na triumfalne tytuły :Real Pogrążony , ucieczka Atletico , Pasy świętują , Biali opłakują .... Mija kolejne pare minut z wyniku 1-1 robi się 2-1 szok pasów ,niedowierzanie ,to nie tak miało się skończyć, nagle na tablicy wyników pada wynik 3-1 dla Białogłowych , potem karnyyy dla Realu ,znowu szok ,kuriozlany gest sędziego , zawodnicy szaleją ,pare minut dzieli Los Blancos od wygrania dziesiątego Pucharu LM ,czyli La Decimy. Na karnym oczywiście CR7 ,który nie się myli . Real świętuje , Ateltico opłakuje. La Decima zostaje w Madrycie ,ale w białej części .

|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.