Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • kargul lubi Komentarz

  Brawo Woryna!

 • kargul lubi Komentarz

  "szanowny" k...wa panie redaktorze, może byś tak coś napisał co dzieje się w "sławnym" anwilu? cukrze? innych klubach? Świerzbi cię temat Stelmetu? Bo co? jest odzew? Komentarze? Oglądalność idzie w górę? Trochę wysiłku. Może inni tez chcą skomentować działania strasznie poszkodowanych z Włocławka i innych pierników. Pokaż pan co dzieje sie w tych klubach a nie tylko Stelmet to, Stelmet tamto i żeby tylko burza w szklance rosła....

 • kargul lubi Komentarz

  Brawo STELMET BC za wyniki i roztropnosc finansowa . Jestescie w tym sezonie jedynymi wygranymi . Madrosc w postepowani WASI kibice bardzo cenia . Tylko VTB BO EKONOMIA sie liczy dzisiaj . Wynik w tym sezonie wspanialy . Dzieki za wielki wysilek . Serce do gry w kazdym meczu pokazlo ze warto bylo .

 • kargul lubi Komentarz

  Bo w życiu czasami trzeba mieć szczęście .....a tu wielu z tego powodu jest nieszczęśliwych-,dlaczego??? raz jednemu drugi raz innemu klubowi coś skapnie ,to nie powód do krytyki ale jeśli napisanie i wylanie jadu na innych to rodzaj terapi to przepraszam z góry.

 • kargul lubi Komentarz

  Wygrana cieszy, styl martwi. Bardzo, bardzo kiepski mecz. Na nasze szczęscie przeciwnik jeszcze slabszy. Punkty zapisane i zapominamy o tych popisach.

 • kargul lubi Komentarz

  Piękna sprawa. Dzięki za walkę i ZWYCIĘSTWO!

 • kargul lubi Komentarz

  Fajnie się ogląda graczy którzy są zadowoleni z gry ze sobą... a było sporo takich obrazków. I gra też wtedy fajnie wygląda. Tsmoki jadą jak Białoruś na gąsienicach, że i Gordona potrafią sponiewierać. Jest tam kilka kloców nie przebierających w twardych zagraniach. Mam nadzieję, że Ponitka tylko chwilowo niedysponowany. King zaczyna się jawić jako wyjątkowy strzał kontraktowy, który świetnie i owocnie się wkomponował. Tak jak Koszara ostatnio podziwiam tak Mirković ze swoimi latami i tym co wykręca mnie rozczula;) Mecz który wydawał się być pod kontrolą Dzików... zakłócił ino ten gostek Stabrowski któremu jakieś siły nieczyste piłkę nosiły;) Brawo Dziki i postawta Tonemu eM piwo jakie lubi;) bo się niepotrzebnie ciepławo na koniec zrobiło... ZAAASTAL!!!

 • kargul napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Uff. Czułem juz ciepło jak dzieci w Mozambiku....
  Liczymy się dalej w walce o PO

 • kargul lubi Komentarz

  Najbardziej to ucierpieli sędziowie bo komu teraz bedą gwizdać techniczne i nie sportowe

 • kargul lubi Komentarz

  W meczu ze Stelmetem zrobil 0 punktow wiec dla Stelmetu to zadna roznica :D

 • kargul lubi Komentarz

  A gdzie te wszystkie szczekacze co tak biadolili nad Stelmetem.....Anwile,Cukry uczyc sie.

 • kargul lubi Komentarz

  Co prawda, jak mówi stare przysłowie pszczół, nie chwali się dnia przed zachodem słońca, ale to co wyprawia ten nasz eko-team w tym sezonie, to naprawdę ciężko skomentować. Gdyby czujność nie zawiodła w końcówce kilku innych meczów, to obecnie moglibyśmy być w tabeli na poziomie punktowym pierwszej trójki, czyli absolutnego topu europejskich klubów. Szacun. Cóż więcej można dodać.
  Dziękujemy również za nieustające gratulacje w Torunia ... aaa, zapomniałem, że trolle typu asfodele czy szurszacze pojawiają się tu tylko w innych momentach. Tylko na tyle ich stać z posiadaną mentalnością.

 • kargul lubi Komentarz

  gratki dla falubaZU

 • kargul lubi Komentarz

  Właśnie odpalam neta, bo niestety delegacja dziś, jestem w ciężkim szoku brawo ZG coś wspaniałego wygrać na terenie ZSRR

 • kargul lubi Komentarz

  JJ proszę zaklep kontrakt Pana Tabaka na przyszły rok już teraz, z dużą podwyżka żeby nie odszedł.

 • kargul lubi Komentarz

  Brawo nasi!! Coś niesamowitego. Daleka podróż do Azji zapewne męcząca, ale jakże udana. Jakże fajnie byłoby tą forme utrzymać na piątkowy mecz z Unicsem u siebie. Na wyjeździe prawie ich mieliśmy może w domu ich złapiemy.

 • kargul lubi Komentarz

  Nie mam pytań panowie!!! Best od the Best!!! "Miażdżący" i "Najlepszy obwód w Europie" już wiedzą jak grać w Pucharach by siary nie przynosić??? To się uczyć proszę....BRAWA BRAWA BRAWA Stelmet!!!

 • kargul napisał/a komentarz do VTB. Drew Gordon show, Stelmet Enea BC wygrał w Krasnojarsku!

  @-ABC-: miał być plus.Pozdro.

 • kargul lubi Komentarz

  Zastal gra piękny sezon, ale klub totalnie nie potrafi sprzedać tych sukcesów i wykorzystać ich marketingowo. Promocja i marketing w klubie leżą i kwiczą - nie widać żadnych pomysłów. Nie może być tak, że mamy super drużynę i trenera a nie potrafimy tego sprzedać!

  Z rozrzewnieniem wspominam czasy transmisji meczów w pucharach europejskich w Radiu Zielona Góra... Relacje pana Jacka Białogłowego z różnych miast i miasteczek w Rosji... W mieście czuć było wtedy radość z każdej wygranej za granicą.

 • kargul lubi Komentarz

  Pierwsza połowa miazga. W drugiej to wiadomo kontrolowanie wyniku. Także 13-tka jednak nie taka pechowa jak mawiają. Gratulacje dla zwycięzców i oczywiście dla pokonanych za nawiązanie walki w 4q.Rzut Thomassona z połowy jak narazie top1 kolejki.

 • kargul lubi Komentarz

  fajnego macie tego Szweda! Taka typowa jedyna! Zadziora i przy tym sprawny ,fajnie broni i jak na wiek opanowany i rozsadny!!

 • kargul lubi Komentarz

  Myślę, iż Zastal dokonał "odpłaty" dla Startu, nie chcąc być za bardzo "dokładnym" w robocie.

 • kargul lubi Komentarz

  Za Miłoszewskim: "nudno tutaj, nic się nie dzieje";) Akcja nie tylko meczu... brawo Ponitka "genów nie oszukasz"! Lude zegarmistrz zgodnie ze wskazówkami palił za czy. Trener Żan rotujący inaczej niż zazwyczaj. 1Q popis strzelecki Dzików... jak siedzi to dlaczego nie korzystać. Stelmet w konfrontacji z rywalem z czołówki wypada znowu przekonująco. Poukładana gra i wykorzystywanie atutów mimo dobrej a momentami b. dobrej gry podkoszowych Startu tym piękniej błyszczały czapki od Marcela czy Joe. Pomysły z zabieganiem Dzików póki co palą się na panewce co należy przypisać na duży plus przygotowaniu fizycznemu Stelmetu (szczególnie, że jest to zespół na podwójnych obrotach). Nie, że mi tęskno zobaczyć Dziki ledwo dychające... ale trudno nie mieć wątpliwości ile są w stanie pociągnąć na takiej intensywności. 52pkt w 17minucie... nie mam pytań;) 63pkt do szatni przypieczątkowane za czy przez Zamoja... by było śmieszniej oba zespoły w formie rzutowej ino Start trochu mniej i mało istotne 21 as. Dzików:). Z szatni Dziki z jakimś tłumikiem na ustniku... 5min. potrzebowali by go wypluć. Marcel jak mi Chłopie imponujesz... Joe zamyka 3kwartkę z połowy za czy;) Niby przestało żreć jednak 89 pkt po 3Q+30as. I tu Dziki chyba uznały, że po meczu... zróbta sobie tatuaże "gra się do końca"... niemniej 13 zw. jest, twierdza wybroniona, kosmos do przerwy... Joe pozdrawia Lublin;) Graty Dziki! ZAAASTAL!!!

 • kargul napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Gratulacje z zielonej. Ładna gra.

 • kargul lubi Komentarz

  W pewnym momencie moglo sie wydawac ze jest jus beznadziejnie. Jednak dziki pod batuta Tabaka pokazali ze maja charakter. Brawa dla calej DRUZYNY!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.