Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • J.A.P lubi Komentarz

  @krakowska49: To był przynajmniej prezydent z krwi i kości, a nie aktualny narciarz, który się tylko modli i gada jak ksiądz na kazaniu

 • J.A.P lubi Komentarz

  No przeciez ci ludzie chca nasze obywalelstwo tylko dlatego zeby wiecej wyciagnac kasy od polskich klubow jezdzac jako obywatele Polski.
  Zrobil sie syf.

 • J.A.P lubi Komentarz

 • J.A.P napisał/a komentarz do Żużel. Aleksander Kwaśniewski o procesie przyznawania obywatelstwa. Czy Czugunow będzie startować jako Polak?

  Nie powinien być juniorem i basta, przepis wynika z konieczności szkolenia polskiej młodzieży. Rosyjska reprezentacja osiągnęła światowy poziom szkoląc się w Polskiej lidze i OK., ale miejsca juniorów są dla Polaków. Konstytucję potrafią łamać o północy i nad ranem, a nie można doprecyzować regulaminu przed rozgrywkami?

 • J.A.P napisał/a komentarz do Początek "rozmrażania" polskiego sportu najwcześniej w poniedziałek. "Trzeba to zrobić możliwie szybko, ale też mądrze"

  obatel załatwił sparcie juniora? :)

 • J.A.P napisał/a komentarz do Żużel. ROW powinien pomyśleć o Kędziorze. Orzeł do tej pory nie odnowił z nim umowy

  W Częstochowie pokazał, że można powalczyć najsłabszą drużyną i pokonać nie jeden dream team - potrafi się grzecznie postawić nadgorliwemu prezesowi - polecam...

 • J.A.P napisał/a komentarz do Żużel. Tak się wjeżdża do historii. 25 lat od najsłynniejszej żużlowej akcji


  Byłem tam: ostatnie okrążenie, ostatni bieg, ostatnia szansa - to była magia...

 • J.A.P napisał/a komentarz do Żużel. Greg Hancock. Mistrz ze skazą

  Marek go lubi, bo zna kulisy. Greg stawiał ultimatum: albo regulujecie zaległości, albo nie przyjeżdżam. Miał kasy na tyle, że mógł sobie na to pozwolić. Prezesi zalegali dlatego nie było kar i afer... mogli tylko się obrazić i ponarzekać w mediach...

 • J.A.P lubi Komentarz

  Tak sobie czytam te wszystkie insynuacje i oskarżenia względem Drabika, a dzisiaj w kolejnym artykule jego desperacka obrona. W końcu musiał wydać jakieś oświadczenie po tym wiadrze, w zasadzie wiaderkach pomyj wylanych na jego nazwisko. I można by zadać pytanie: Komu na tej aferze tak naprawdę bardzo zależy? Drabikowi? Kibicom Sparty? Klubowi? Raczej nie! Na to pytanie sami sobie odpowiedzcie, nie zapominając o własnym sumieniu. Jedno jest pewne, POLADA to nie jest kółko wzajemnej adoracji tylko poważna instytucja, tam na znajomości i wszelakie jątrzenie osób postronnych nie będzie (miało) miejsca! Jak jest winny to niech osądzą i koniec kropka, a nie pastwić się w nieskończoność. Czekam na to informację z utęsknieniem, im szybciej, tym lepiej, ponieważ nie nawiedzę i nie toleruję, jak ktoś robi karierę na cudzym nieszczęściu!

 • J.A.P lubi Komentarz

  W sporcie jest tak, że zwykle za błędy kogoś z kadry / sztabu odpowiada osobiście zawodnik. Błędy teamu w F1 - po głowie dostaje kierowca, żużel - błędy w parku maszyn - zawodnik. Tak najłatwiej i najbardziej boli. Zastanawiam się czy cała dodatkowa nagonka to nie jest taka "zemsta" za zachowanie Maksyma, za jego wypowiedzi i postawę.

 • J.A.P lubi Komentarz

  Każdy bierze. Tylko nie każdy da się złapać. Sami sportowcy to mówią ;)

 • J.A.P lubi Komentarz

  Wierze i chce wierzyc, ze jast tak jak napisal Maks. Gdybym nie wierzyl, nie moglbym nazywac sie kibicem mojego klubu.
  Wierze tez, ze werdykt POLADA bedzie sprawiedliwy!
  Trzymam kciuki Maks!

 • J.A.P lubi Komentarz

  A Kuczera dalej uparcie pisze „wpadka dopingowa”. Róbcie screeny.

 • J.A.P lubi Komentarz

  Zapytam raz jeszcze, bo mnie wykasowuja: co Wam sceptycy nie pasuje w oswiadczeniu-styl czy tresc? Jesli styl, to ok, ale jesli tresc, to prosze o podanie innego zrodla informacji-ja chetnie poglebie swoja wiedze. Chlopak szczerze przekazal informacje i tyle

 • J.A.P lubi Komentarz

  @amonamarth: To nie POLADA mówi, tylko redaktor Ostafiński mówi, że POLADA mówi, a to duża różnica.

 • J.A.P napisał/a komentarz do Żużel. Oświadczenie Maksyma Drabika. "Niczego nie ukrywałem, nie zatajałem"

  @amonamarth: W tej sytuacji, gdy Firmie zawodnika, sponsorom, klubowi grożą ogromne straty finansowe, przestój w startach waży na dalszej karierze nie ma miejsca na odbieranie telefonów i normalny ''kontakt''. Mamy do czynienia z poważnym sporem, a każde słowo może być użyte przeciwko oskarżonemu więc nie dziwcie się, że nie ma kontaktu jest tylko oficjalna korespondencja.
  Myślę, że jeżeli Maks wiedział na dzień towarzyskiego meczu reprezentacji o swoich kroplówkowych problemach - możemy aferę L4 w jego przypadku uznać za niebyłą.

 • J.A.P lubi Komentarz

  Panie Maksym ludzie nie są przeciwko panu. Ludzie są przeciwko osobom związanym z klubem który pan reprezentuje (nie przeciwko klubowi). Jest pan wypadkową wszelkich niejasności związanych z działalnością pańskich pracodawców. Wszyscy widzą jak na sucho uchodzą wszelkie machlojki osobom prowadzącym ten klub. Więc niech się pan nie dziwi, że tak to teraz wygląda. Ludzie są ludźmi. People are people.

 • J.A.P lubi Komentarz

  Do wiekszości poniżej.. ...fortuna kołem się toczy wróci to do was....Co za zawistny naród.

 • J.A.P lubi Komentarz

  Za prawdę. Powiadam Wam nie powinien być karany

 • J.A.P lubi Komentarz

  Uniewinnić, bo nie brał żadnego zabronionego specyfiku.
  Chyba nikt nie chce, żeby liga była nudna jak flaki z olejem. Bo tylko Sparta z Drabikiem w składzie może postawić się Unii Leszno.

 • J.A.P lubi Komentarz

  Tak swoją drogą to "złamanie przepisów antydopingowych" a "doping" to dwie zupełnie różne sprawy. Złamaniem przepisów antydopingowych jest też niepodanie miejsca pobytu organom antydopingowym. Ale za to nie zawieszają na 2 lata.

 • J.A.P lubi Komentarz

  Maksym - dużo cierpliwości i spokoju życzę! Pamiętasz jak jechali po Łagucie i po Mrozku? Będą też jechać po Tobie. Niestety. Pamiętaj jednak że to nie oni mają tytuły mistrza świata juniorów i nie oni zachwycają publikę szarżami na torze. Wszystkiego dobrego. Pozdrowienia z Rybnika i do zobaczenia na stadionach w 2020!!!

 • J.A.P lubi Komentarz

  @Angrift: Dokładnie tak samo to widzę. Sprawą zajęła się Polada i albo Drabikowi dadzą jakąś karę, albo nie dadzą. Wtedy będzie mnie to interesowało z racji siły klubu z Wrocławia. Wszyscy piszą, że nie napisał tego Torres, nie musiał, bo to oświadczenie które mógł mu zredagować adwokat, dziennikarz lub nawet, jak by dał radę, to jego pies. Trochę mnie dziwią głosy linczujące żużlowca, ale składam to na małostkowość i brak kultury wśród kibiców. O negatywnej roli mediów Sportowe "Fakty", które z faktami mają tak niewiele wspólnego, nawet nie wspomnę, gdyż nie zajmuję się plotkami.

 • J.A.P lubi Komentarz

  Tak jest Maks... Trzymaj się chłopak.. Nie daj się hiena.. Każdy ogarnięty wie, że jeżeli opisałes branie tej kroplowki w protokole.. Jesteś czysty.. Niestety błąd otoczenia.. I pewnie niestety kara.. Oby jak najmniejsza.. Speedway potrzebuje takich kozaków na torze jak Ty... POZDRO

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.