trz1971 - lubi

 • trz1971 lubi Komentarz

  Rafał na każdym meczu był tylko do sesji z fotoreporterami na trybunie głównej. Cały zeszły sezon miałem karnet blisko vipów to widziałem na własne oczy. Żal było marnować tak dobrego miejsca dla kogoś zupełnie nie zainteresowanego zawodami. Przyszedł, pokazał się ze Zbigniewem Bońkiem, fotka i cyk do domu. To jest brutalna prawda o naszym Rafale B.

 • trz1971 lubi Komentarz

  Całe PO - "piniendzy nie ma i nie będzie". Do tego ta beznadziejna bydgoska prasa, ogarnięta fanatyczną nienawiścią do PISu... Jak widzę w kiosku "Express Bydgoski" to mi się niedobrze robi.

 • trz1971 lubi Komentarz

  Czas Bruskiego dobiega konca panowie zza miedzy, powodzenia sasiady!

 • trz1971 lubi Komentarz

  Droga trybuna jak za taką wielkość... Szkoda że na początek sezonu nie będzie bo pewnie dałoby się więcej biketow/karnetów na nią sprzedać.

 • trz1971 lubi Komentarz

  Bydgoszcz otwarła fundusz na kampanie wyborczą Biedronia . Rostowski jasno powiedział że pieminiędzy nie było nie ma i nie będzie . No cóż wiosną musicie wziąć koszyk i iść na grzyby .

 • trz1971 lubi Komentarz

  Niestety ale w Bydzi od wielu lat buduje się drogo i bez przyszłościowej wizji. Jak na tle innych tego typu obiektów prezentują się stadion Zawiszy, Łuczniczka czy Torbyd? Przebudowa Polonii to amatorszczyzna za grube miliony.

 • trz1971 lubi Komentarz

  Mala trybunka na 2500 widzow kosztuje 20 mln zl, gdzie caly stadion Orla Lodz kosztowal ok 40 mln. TO JEST KOLEJNY PRZEKRET po wielkim kredycie w ktory zamieszany jest Prezydent razem z kilkoma najblizszymi wspolpracownikami z UM! Czemu zaden dziennikarz sie tym nie zainteresuje? Co sie dzieje z dziennikarstwem sledczym? Za trudny temat? Mozna sie narazic?

 • trz1971 lubi Komentarz

  Największy absurd to to że to dobra wiadomość .dlaczego?bo to pseudotrybuny bez zadaszenia. Do tego tylko na 2.5 tyś. I kibice hak przyjdą to zobaczą jak jest spierd....projektowo tj na lukach ta trybuna odchodzi toru!!! Będzie to jedyna w Polsce nowa trybuna kanciata gdzie widownia nie zakręca razem z torem!!! I kolejna sprawa o której kanclerz nie wspomina....otóż w zeszlym tygodniu wszyscy dopiero polapali się że zawodnicy że swoich busów będą musieli iść wśród kibiców żeby dostać się do swoich boksów. Taki to bubel buduje prezydent....i to za 22mln....ta przebudowa to jedna wielka prowizorka i wstyd .

 • trz1971 lubi Komentarz

  a co do nowej trybuny-ocenięjak zobaczę, ale...
  ZIMY NIE BYŁO, więc już powinna stać gotowa!!!!!!!!!!!!

 • trz1971 lubi Komentarz

  Chyba postac Prezydenta Miasta Bydgoszcz Marka Bruskiego słusznie mi się laczy z upadkiem w tym miescie sportu zuzlowego.I chyba nie tylko zuzla.Dziwny człowiek,zamiast wspierać to co mocne i dobre, ostro kombinuje jak zaoszczedzic na sporcie.To komunista czy szaleniec?

 • trz1971 lubi Komentarz

  @zulew: Niestety rozpoczęcie przebudowy od trybuny, na której jest najlepsza widoczność to autorski pomysł Prezydenta.

 • trz1971 lubi Komentarz

  Nie chodzi o wyrzekanie na prezydenta, ale uważam, że powinien mieć lepszych doradców. Remont zaczęto od części trybuny na prostej, która była użyteczna, dawała najlepsze możliwości oglądania. Przy ograniczonych środkach należało raczej przebudowywać chociaż jeden z łuków.

 • trz1971 lubi Komentarz

  przepraszam czy pan prezydent jest z partii PO i wszystko jasne,oni nie lubią sportu wolą marsze tęczowe.

 • trz1971 lubi Komentarz

  Po prostu Bruskiego nie na rękę , że Polonia odbija się od dna.Dla niego najlepiej jakby klub ze Sportowej przestał istnieć.Szkoda , że tak jest od lat , dlatego też nie łatwo o sukces jeśli nie ma współpracy na linii miasto-klub.

 • trz1971 lubi Komentarz

  "Pan prezydent jest słowny w przypadku przebudowy stadionu " - no to jest po prostu kłamstwo. przed wyborami, w których został wybrany na swoją pierwszą kadencję, Bruski obiecywał nowy stadion dla żużla w Bydgoszczy. od razu po wyborach usłyszeliśmy, że jest to "jeden z priorytetów", ale są inne, pilniejsze. i tak jesteśmy okłamywani po dziś dzień, a przebudowa prostej, która była o wiele mniej pilna niż przybliżenie i podniesienie trybun na łukach, to wisienka na torcie tej farsy.

 • trz1971 lubi Komentarz

  Apropo kolejności tj tak jak piszecie najpierw powinien być robiony łuk.i zobaczcie co sie dziwic ze cały projekt tej pseudotrybuny jest spierd....skoro nawet źle wybrali kolejność budowy...

 • trz1971 lubi Komentarz

  Widzę, że zamiast kibiców żużlowych są tutaj sami politycy. To nie ta strona panowie !!! Amon gdzie jesteś ??? Napisz jakie Polonia dostanie baty od Leszna Ulżyj sobie, chyba że jesteś znowu w szkole.

 • trz1971 lubi Komentarz

  @AMON : jest jesień 2013 roku, niejaki "wielki Start" spada z hukiem z ligi,nie płacąc swoim zawodnikom (Zagar,Ułamek,Świderski),którzy godzą się z litości aby klub nie zniknął na ugody.
  Jesieniom 2015 roku rok "wielki Start" leci z hukiem z I ligi,remisując zaledwie jedno spotkanie,resztę dostaje ostro w plecy. Ale to co się wydarza później przechodzi do niechlubnej historii polskiego żużla. Trzeba połączyć I i II ligę, bo Start "honorowo" nie przystępuje do rozgrywek i nie ma zamiaru spłacać zaległych pieniędzy zawodnikom, którzy wcześniej podpisali ugody, ogłaszając upadłość.
  Rok później w większości ci sami działacze, ubrani w inne kiecki reaktywują klub ,jakby nigdy nic się nie stało.
  Oszustwo ,kombinatorstwo? Nie to WSTYD I HAŃBA!!!

 • trz1971 lubi Komentarz

  @Sebastian1978: odsłoniłeś twarz KODziarzu :):):)

 • trz1971 lubi Komentarz

  Wszystko super Panie Redaktorze ,
  jednak kibiców zaniepokoila jedna informacja w komentarzach o braku dalszej modernizacji stadionu przy S2 .
  Podobno Bruski mówił że nie ma kasy ,może Pan to wyjaśnić zgłębić ów temat ?
  Pozdrawiam