Ździmir - lubi

 • Ździmir lubi Komentarz

  Są swietni. Przegrywają przez sedziów i warunki atmosferyczne. Ale ich grę sie cudownie ogląda.
  Do tego mają fantastycznych kibiców, nikt tak nie skacze jak oni. Anwil jest cudowny. Inni im zazdroszczą sukcesów, dlatego piszą hejty w internetach

 • Ździmir lubi Komentarz

  @włocławska patolo: "Biodro"? "Macanki"? To koszykówka na wysokim poziomie a nie twoje fanaberie erotyczne z innymi chłopcami. Ale masz racje, nam się podoba gra na wysokim poziomie i 5-0. Wam się podobają przegrane, desperackie i żałosne ściąganie tarzającego się po ziemi clowna który zrobi kolejny milion długu a na końcu włocławskie bydlo go wygwiżdze jak zagra słabiej :) Co kto lubi :D

 • Ździmir lubi Komentarz

  Takie mecze szkoda transmitować w tv....

 • Ździmir lubi Komentarz

  "Zwłaszcza że dosłownie wszyscy narzekali. Kibice, eksperci i telewizja." - I właśnie to jest problem. Kiedy zarząd wtrąca się w kompetencję trenerów/menadżerów bo "ekspertom i telewizji" coś się nie podoba. A jacy to są ci "eksperci" panie Świącik? Oprócz Cegły, który jakoś tam się zna, reszta tych krzykaczy z tv nie ma większego pojęcia o żużlu. Tak samo było w Grudziądzu. Początkowo krajowi seniorzy jechali słabo ale mimo wszystko Kempes raczej stawiał na nich i jednak momentami odpalali i Buczkowski i Pawlicki. To z kolei się nie podobało właśnie tym "ekspertom" z tv, no bo jak to mają młodego i ambitnego Lachbauma na rezerwie to czemu go nie używać. I z powodu takich "eksperckich" opinii Lachbaum zaczął jeździć regularnie (raczej cieniować), przez usilne stawianie na niego tylko zremisowali mecz z Czewą, później zamiast zbudować Buczka i Pawlickiego na cienkim Rybniku żeby byli pewniejsi przed kluczowym meczem z ZG to sobie do Lachbauma ściągnęli gościa Pieszczka, który z miejsca stał się bohaterem i zbawcą grudziądzkim właśnie według tych wszystkich "ekspertów". Hynek to już chciał go w GKMie za rok w ekstralidze tylko na podstawie jednego meczu z najgorszym w lidze Rybnikiem xD I na najważniejszy w sezonie mecz z ZG Grudziądz został dosłownie bez niczego. Bez podbudowanych Rybnikiem Buczka i Pawlickiego, bez Lachbauma którego ostatecznie i tak odstawili i nawet bez tego feralnego Pieszczka bo akurat nie mógł xD. I dostali w palnik. A wszystko z powodu ugięcia się pod wpływem "eksperckich opinii telewizyjnych". Jak się zarządza skłądem to trzeba mieć własne zdanie a nie słuchać się "ekspertów" typu Olkowicz, Dryła, Jabłoński itd.

 • Ździmir lubi Komentarz

  Tyle lat w ekstralidze i żadnego postępu. Za rok spadek, GKM nic nie wnosi do tej ligi

 • Ździmir lubi Komentarz

  Otóż to! Anwil "to nie tak miało być" Włocławek. Tymczasem pozdrowienia dla Artura Zmielonego "który nigdy nie grał w lepszym klubie" od chłopaków i dziewczyn z Wielkiej Wyspy.

 • Ździmir lubi Komentarz

  @DanyHmma: Mamy kompleks trounia? A niby po czym? Po bańce długu, nieopłaconą połową składu czy sportową kompromitacją? Może i na nas wystarczy ale syfu i pośmiewiska długo się gogusiu nie pozbędziecie :)

 • Ździmir lubi Komentarz

  Asphodel czy jak tu się tam wabisz, komentuj jak to Toruński walec wjeżdża na salony PLK. A nie... ty czekasz na jakieś artykuł o Stelmecie, buraku.

 • Ździmir lubi Komentarz

  Trzeba mieć tupet, żeby być z trolunia i wypominać innym kasę. Albo brak wiedzy albo mózgu. Najłatwiej nie mieć żadnych sukcesów, kompromitować się w każdym sporcie i krytykować innych sukcesy :)
  Przez kilka lat zdobywaliśmy Mistrzostwa Polski udowadniając to na parkiecie, wy kupiliście awans a na parkiecie potrafiliście się tylko skompromitować. Żałosne, że w ogóle jesteście w PLK. Idąc twoim durnym tokiem rozumowania, skoro macie bańkę na minusie i połowę składu nie opłaconego to wiesz w jaki sposób zdobyte było vice mistrzostwo twojego śmiesznego pseudo klubiku? Wiesz w jaki sposób osiągnęliście kompromitujący nasz kraj 2-12? Wiesz czemu na 2 tygodnie przed sezonem ta żałosna działalność zwana cukrem nie ma składu? Bo nikt w tym troluńskim syfie grać nie chce Żałośni hipokryci, znienawidzeni przez całą Polskę, kojarzą się tylko z frajerstwem, korupcją, długami, tchórzostwem, długami i takie buractwo ma czelność w ogóle zabierać głos w temacie, który go nie dotyczy? Wara od uznanego w Europie klubu bo już dość wszyscy mają czytania tych zadłużonych toruńskich frustratów, których w ogóle w ekstralidze być nie powinno. Więc japa dzieciaku.

 • Ździmir lubi Komentarz

  @prawus: Ano uciekają: Simon uciekł, Sokół uciekł, Dowe, Jones, Freimanis także uciekli, a żeby przeciętny Radic chciał tu zagrać trzeba było sypnąć ponadwymiarową kasą

 • Ździmir lubi Komentarz

  I ten bezcenny widok płaczu kiedy po pierwszej porażce z Gliwicami asfodel będzie beczał na forum, że przegrali bo mieli najmniej czasu na przygotowania ze wszystkich drużyn ale kontraktowanie zawodników to przecież w troluniu norma :D :D

 • Ździmir lubi Komentarz

  panie Termiński - pan ligi pomylił, to nie ta liga, żeby mógł się pan wypowiadać.

 • Ździmir lubi Komentarz

  @Zbeer: przypomnij wszystkim rydzu ile po 14 kolejkach 2019 mieliście pkt w tabeli!A to i tak przez głupotę i wtopę Gorzowa(przegrali wygrany mecz na MA) bo tak było by historyczne 0 nul !

 • Ździmir lubi Komentarz

  Mysle ze Koszarek od lat jest KRÓLEM Stelmetu !! Z formą jak z formą , raz lepiej raz gorzej , ale tacy oddani zawodnicy to skarb , przyklad dla młodszych , i chyba zaprzeczenie tego ze pieniadz ma być w ich karierze najwazniejszy .. BRAWO Łukasz Podziwiam i życze POWODZENIA !!..

 • Ździmir lubi Komentarz

  I co on takiego zrobił ze go tak nienawidzą? Ktoś coś wie bo w tekście rzecz jasna zero informacji. Co za amatorszczyzna. Każdego można nazwać terrorysta ale chodzi o fakty których pismaczek nie zna a pisze głupoty.

 • Ździmir lubi Komentarz

  Cóż... Widać jaki jest poziom scoutingu we Włocławku... Główne założenie to poczekać aż inni wyszukają, po czym pomachać kasą przed oczami wyszukanego... Po transferze T2 jeszcze milczałem... Ale teraz trzeba to powiedzieć wprost...
  Ivica... No szkoda, ale mimo wszystko, POWODZENIA (nie w PLK)...
  Przykre, ale dla mnie najważniejszą wiadomością i tak było to, że Żan Tabak pozostał z nami... Jeśli on jest, to z pewnością po pierwsze: Znajdzie sobie godnych zastępców za byłych zawodników! A po drugie: Będzie wiedział jak wyłączyć swoich byłych zawodników, jeśli tych ktoś podkupi w PLK!

 • Ździmir lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Ździmir lubi Komentarz

  Racja! Ankieta powinna brzmieć: Kiedy troluń przestanie jęczyć i beczeć? a) Za rok b) Za 8 lat c) Nigdy. Odpowiedź przynajmniej byłaby prosta.

 • Ździmir lubi Komentarz

  Jak grać w Europie to tylko Toruń na dzień dzisiejszy potrafi tak sp... ć renomę polskiego klubu na arenie międzynarodowej, pokazali to w poprzednim sezonie jak niepowinno się grać

 • Ździmir lubi Komentarz

  Czy to tylko mi się wydaje że ten asfodel jest jakiś stuknięty? Zabiera głos pod każdym artykułem , nie ważne o jakiej drużynie. Wybitny znaffca.