Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Agnieszka Der napisał/a komentarz do Oficjalnie: Koszarek w Stelmecie!

  Tak, od Krzysia. ;)

  p.s. Panie Dau. Widzę, że się nie rozumiemy i to totalnie. Pozdrawiam jednak i życzę udanego wieczoru. :)

  Maras27 - to też napisałam niżej, że zapewne dla sponsora ważniejsze jest to, że jego logo się wszędzie pojawia czy w europie czy w tv. Jednak w lekceważeniu chodziło mi o wypowiedzi odnoszące się do tego, że jakoby owy sponsor wcale nie jest potrzebny, bo przecież są kibice... czy coś takiego. :)

 • Agnieszka Der napisał/a komentarz do Oficjalnie: Koszarek w Stelmecie!

  :epic facepalm: a napisałam, że nic nie znaczy? Napisałam jedynie aby nie pisać, że sponsor jest niepotrzebny - bo to wierutna bzdura i aby nie udawać, że drużyna nie zmieniła nazwy. Nikomu nie każę wytatuować sobie nowej nazwy. :D Burza w szklance wody. :D Tracę wiarę w to, że umiem pisać po polsku, bo chyba nikt tu nie ogarnia moich wypowiedzi. :D Dobra... kłóćcie się, kto jest bardziej "true kibicem". Ja się wypisuję, bo dalsza dyskusja na ten temat nie ma sensu. :D WITAMY KOSZARKA! :DDDD

 • Agnieszka Der otrzymał brązowy medal w kategorii Komentator Dnia

 • Agnieszka Der napisał/a komentarz do Oficjalnie: Koszarek w Stelmecie!

  Dau raczej nie chciałbyś aby Stelmet się zwinął... Jakie bzdury? O.o Mam prawo do własnego zdania i nie rozumiem agresji, która wypływa w kierunku tych, którzy szanują tradycję Zastalu, ale nie udają, że nie ma Stelmetu. ;) Jak napisałam nikogo nie próbuję obrazić. Nie taki był cel mojej wypowiedzi. Chciałam zaznaczyć jedynie, że czasem warto być otwartym zamiast kurczowo trzymać się jednego kierunku. Ja rozumiem kibiców, dla których to wciąż zastal, serio, ale żeby lekceważyć sponsora, który wykłada grubą kasę na to abyście mogli oglądać mecze 1) w takiej hali, 2) w ekstralidze 3) w europejskich pucharach... Co uzyskujecie tym "negatywnym" nastawieniem i "obrażaniem" tych kibiców, którzy kupują bilety używając nazwy "Stelmet"? Lepiej śpicie w nocy? Może Stelmet pójdzie na ustępstwo jak w przypadku Falubazu. Byłby wilk syty i owca cała... choć pewnie wtedy też KTOŚ byłby niezadowolony. W każdym razie: Witamy Ł. Koszarka w Stelmecie/Zastalu (niepotrzebne skreślić)! :)

 • Agnieszka Der napisał/a komentarz do Oficjalnie: Koszarek w Stelmecie!

  @Michał Oleszko - jeśli kibice będą wytrwale udawać, że sponsora tytularnego nie ma, to kto wie. Choć myślę, że dla Stelmetu ważniejsza jest promocja poza granicami kraju, w telewizji, itp.

 • Agnieszka Der napisał/a komentarz do Oficjalnie: Koszarek w Stelmecie!

  Nie zgadzam się. Ludzie dzielą się na sentymentalnych i tych, którzy pamiętają, ale potrafią iść do przodu. Świat i życie się zmieniają. Rok temu, dwa lata temu, itd. chodziłam, mówiłam i pisałam o Zastalu, teraz o Stelmecie. Tak samo Stelmet-Falubaz prosi aby pamiętać o tym, że w członie nazwy jest też "Stelmet". Nie ma się co buntować. Jedna era się kończy aby nastąpiła druga.Prawdą jednak jest, że ludzie (Polacy) przyzwyczajają się i to bardzo szybko. Trudno jest nam akceptować zmiany. Jednak klubowi i zawodnikom na pewno byłoby miło gdyby czasem (dla odmiany) usłyszeli od kibiców "STELMET!!!" na zmianę z "ZASTAL".Słyszałam nawet, że wśród fanklubu były próby skandowania nowej nazwy... ale nie wszystkim członkom ten pomysł się spodobał. Wg mnie takie zachowanie jest ograniczone (bez urazy w stosunku do kogokolwiek).

  Dla tych co od niedawna zainteresowali się koszykówką drużyna nazywa się Stelmet... dla reszty kibiców, którzy orientują się w niej od co najmniej kilku lat to nie mam innej nazwy jak Zastal.

 • Agnieszka Der napisał/a komentarz do Oficjalnie: Koszarek w Stelmecie!

  Zastal to historia. Wszyscy ją pamiętamy. Teraz drużyna zmieniła nazwę i nie ona powinna wybrzmiewać podczas meczów. Niewielu zawodników w tej drużynie ogarnia w ogóle czym jest Zastal... Teraz to Stelmet. Z sentymentem można oglądać stare mecze. A sponsor dobry, bo daje kasę. Nie wierzę, że ktokolwiek życzyłby drużynie aby wróciła do Drzonkowa lub na Szafrana i nie walczyła o najwyższe cele. :) Zastal tego nie mógł, Stelmet może. Coś jak u Supermena... bez peleryny był Clarkiem Kentem.

 • Agnieszka Der lubi Komentarz

  Nie zgadzam się!!! STELMET - ile można żyć przeszłością??? Są sponsorzy i SPONSORZY - Stelmet to lokalna zielonogórska firma, pełna lokalnych patriotów i należy im się WIELKI SZACUNEK! A Falubaz i Zastal już NIE ISTNIEJĄ!!! Szkoda, że nikt nie pamięta jak się ludność buntowała jak zmieniano Zgrzeblarki na Falubaz w 1973 ;) - a nazwa Falubaz w sumie używana była tylko 18 lat - to nie jest aż tak długo... Zastal, fakt, trochę dłużej i także w odniesieniu do piłkarzy (ktoś pamięta ? :) )

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.