Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Reixen ZG lubi Komentarz

  Tak to jest ktos sie zamyka w kokonie i mysli ze jest pepkiem swiata. Kocham zuzel od dziecka ale nie mam mgly w oczach i widze ze ten sport „umiera”. Ktos niedawno napisal ze wygrywajac wszystkie rundy Grand Prix zawodnik moglby wygraz ponad 100.000 euro. 4 opony do samochodu Formuly 1 tyle kosztuja. A zespol F1 uzywa kilka kompletow opon w czasie jedenego wyscigu. Tej niby wielkiej Ekstraligi zuzlowej nie stac zainstalowac fotokomorek na 8 stadionach zuzlowych. Dlatego ogladamy to smieszne powtorki z kamer TV aby wylonic zwyciezce wyscigu. To jest po prostu posmiewisko a nie Ekstraliga.

 • Reixen ZG napisał/a komentarz do Eliminacje Euro 2020. Polska - Macedonia Północna. Przewidywany skład Biało-Czerwonych

  Grosicki juz sobie tak nie pobiega w tą i w nazat jak dziecko bez portek. W ogóle to nie jestem fanem gry Grosika. Dla mnie to on prócz szybkości nie ma nic. A i tak jak już dośrodkowuje to na pałę - na chybił trafił. Może ktoś bedzie w polu.

 • Reixen ZG lubi Komentarz

  pan redaktor już zapomniał co działo się w kwietniu w związku ze złotym kaskiem i jak zostali potraktowani Ci zawodnicy ? oni najwyrazniej nie zapomnieli

 • Reixen ZG napisał/a komentarz do VTB. Spacerek potentata w Zielonej Górze. Zenit "na luzie" ograł Stelmet Enea BC

  Spokojnie następny mecz z Saratovem. Juz coś powinien nam powiedzieć. Na razie na poczatek graliśmy z dwoma topowymi zespołami a teoretycznie skład mamy słabszy niz rok temu więc dajcie troche czasu.

 • Reixen ZG napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ale ze Dudka ze wzieli do kadry? Zobaczymy kim zagramy. Teraz teoretycznie każdy powinien się odblokować bo i rywal malowymagajacy. Jeśli Beresia znów zagra na lewej obronie a Jędrzejczyk lub Rybus będą na ławie to pies go ..
  . tego brzenczyszczykiwicza

 • Reixen ZG napisał/a komentarz do Serie A. Wojciech Szczęsny znowu na ławce. Arkadiusz Milik ma dostać szansę

  No i co Wojtuś? Jak teraz wyglądasz? Trochę głupio Ci zapewne. Tak sie naśmiewałeś z Fabiana że jesteś nr 1 a teraz stary poczciwy Buffon Cie zastąpi bo żeś się w bramce zmachał na początku sezonu...
  Zresztą Fabian w West Hamie ma więcej kontaktu z piłką niż Wojtek, który często ma tylko 3,4 interwencje na mecz.

 • Reixen ZG napisał/a komentarz do Mistrzostwa Europy siatkarzy. Słowenia - Polska: dziennikarze i eksperci wytknęli Wojciechowi Drzyzdze stronniczość

  @brodzio: Papa Drzyzga od dawna nie jest obiektywny. Bardziej juz nadawałby się do komentowania deptanych gołymi stopkami winogrona przez dzieci z Bullerbyn.

 • Reixen ZG lubi Komentarz

  cóż potwora z Leszna wcześniej zatrzymał Tarnów...taka dziwna zależność, że potwór ma słabsze chwile u tych walczących o ligowy byt...

 • Reixen ZG lubi Komentarz

  I powoli widać pracę z młodzieżą.Szkoda że.na koniec sezonu i w lidze i w młodzieżowe. Ale jest fajna nadzieja na następne sezony.

 • Reixen ZG lubi Komentarz

  No i proszę. Goliński obiecywał walkę o złoto i jest. Sztuka jest sztuka. :D:D:D

 • Reixen ZG napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Cytując klasyka: " Wiem ale nie powiem"

 • Reixen ZG lubi Komentarz

  Nie oszukujmy się miejsce takich drużyny jak ROW,Motor czy GKM jest w pierwszej lidze.

 • Reixen ZG napisał/a komentarz do Spędzili pół roku w rosyjskiej kolonii karnej. Bili człowieka krzesłem po głowie

  Pobili taksówkarza a potem pobili szyche polityczną. Maja szczęście że to nie było 30 lat temu bo by już nie wyszli.

 • Reixen ZG lubi Komentarz

  Co to za beznadziejny i polityczny artykuł. To chyba normalne, że za pobicie idzie się do więzienia...

 • Reixen ZG lubi Komentarz

  Potraktowano ich wyjątkowo łagodnie . Za takie wybryki powinni być dożywotnio zdyskwalifikowani i trafić do kolonii karnej na minimum 3 lata . Rosja to jest bardzo tolerancyjny kraj .

 • Reixen ZG napisał/a komentarz do EBL. Talent ze Szwecji zagra w Polsce. Ludvig Hakanson nowym rozgrywającym Stelmetu Enea BC

  Thomasson, Koszarek, Ponitka i Hakanson mogą występować na pozycji rozgrywającego. Chociaż z pewnością Ponitka będzie desygnowany na pozycje rzucającego razem z Zamojskim. Zyskowski z Jaśińskim na trójce oraz trzech zawodników na 4/5 pozycje. Dużo mamy tych rozgrywających. Praktycznie jest 5 osób do obsadzenia 2 miejsc czyli jedna osoba bedzie na głębokiej ezerwie chyba że Tabak bedzie rotował składem z uwzględnieniem na VTB. natomiast 3 wysokich na 4/5 to za mało - chyba że o kimś zapomniałem. A Koszarek to na zmianę chyba będzie. Raczej tak.

 • Reixen ZG napisał/a komentarz do KnockOut Boxing Night 8. Artur Szpilka poznał rywala. Doświadczony Włoch rywalem Polaka

  @Michał Huć: Kolego nie rozumiesz tego tekstu. To Szpilka musiałby wypowiedzieć te słowa do swojego rywala...

 • Reixen ZG lubi Komentarz

  " podczas żadnego z podejść Real nie przedstawił oficjalnej oferty Borussii, a potem Bayernowi (…)”, ale chciał go kupić wg (..) . REAL, ten z Madrytu. REAL, ten z działem mięso/wędliny, złożył ofertę 31-letniemu ekshibicjoniście (publiczne ściąganie co najmniej przepoconej koszuli roboczej) na zakup 1kg kiełbasy zwyczajnej za 9,99 PLN, słyszałem.

 • Reixen ZG napisał/a komentarz do Kontuzja Jakuba Błaszczykowskiego. Miesiąc pauzy kapitana Wisły Kraków

  @WuMike: Bez kitu o co chodzi ci z tym bokser em? ze niby Kuba waży 79kg? czy że twardy czy miękki? rozbity jak bokser czy fighter jak bokser? Dlaczego porównał go z bokser em? Bo szukam i szukam i nie moge się domyślić o co co chodziło..

 • Reixen ZG lubi Komentarz

  Przeczytałem o przebiegu jej kariery i przeczytałem o Związku Szermierczym. Przeczytałem by wzorem innych nie do końca poinformowanych przyjąć stanowisko za i przeciw. To co napiszę osądźcie sami. Na podstawie materiału który opiszę doszedłem do wniosku, że pani Socha ma w 50 % racji, i w 50 % nie.
  Pani Socha ma rację że na końcu jest zawodnik. To niestety prawda. To nie pierwszy przypadek, że leśne dziadki w związkach są ważniejsi od zawodników choć ci czasami przywożą medale z Europejskich czy światowych imprez. Ją na Igrzyska puścić nie chcą . A pytam się ilu leśnych dziadków ze związku zaliczyło wycieczek po Igrzyskach więcej razy niż pani Socha ? Żeby nie być gołosłownym, to zagłębiłem się w Związek i mogę podać, że : Związkiem Szermierczym zawiaduje Zarząd. Zarząd składa się z prezesa , 4 zastępców i 7 członków Zarządu. To góra. Pozostali to : Komisje. Jest tych komisji 10. W każdej zasiada przewodniczący i członkowie. Średnio po 4-5 osób. Daje to łącznie z zarządem prawie 60 osób. Na końcu tej stawki jest zawodnik. Pani Socha nie ma racji. Wystąpiła w na 4 igrzyskach Olimpijskich lecz bez sukcesów. Ostatni medal dla Polskie w ważnej imprezie zdobyła w 2013 r . Zagrzebiu na ME . Był, to medal brązowy. Ostatni medal złoty zdobyła w 2004 r. w Kopenhadze indywidualnie w szabli. Łącznie zdobyła 2 złote, ind. i drużynowo. 2 medale srebrne w drużynie i 3 brązowe 1 w drużynie i 2 ind. Dzisiaj pani Socha ( nie lubię zaglądać do kalendarza ), ale muszę ma 37 lat. W Tokio miałaby 38 . Jeśli w poprzednich 4 Igrzyskach nie zdobyła medalu, to czy w wieku 38 lat zdobędzie ? Nie ma na to żadnych szans. Jechać na Igrzyska by zaliczy je jako 5 -te i zrównać się z Mistrzynią Szewińską w ilości występów, jest jakimś nieporozumieniem. Pani Szewińska przywiozła z 4 Igrzysk w sumie 7 medali. 3 medale złote, 2 srebrne i 2 brązowe. Pani Socha litości gdzie pani do Mistrzyni Szewińskiej. Związek się nie popisał, ale wycieczka do Tokio też nie wchodzi w grę. Czyli 50/50.

 • Reixen ZG lubi Komentarz

  Jeśli dobrze myśle to zgodnie z przepisami zawodniczka musi odbyć karencję, chyba ze związek wyrazi zgodę na jej start. Jak rozumiem jest to pewnego rodzaju umowa - nowy związek zapłaci za wyszkolenie i w tej sytuacji wyjątkowo możemy się zgodzić - kluczowe jednak wydaje się krytykowanie publicznie związku. Dlaczego mieliby isc na rękę zawodniczce która publicznie ich krytykuje ? Inna sprawa to podejście redaktora które z góry jest subiektywne, szkoda ze nie poproszono nikogo ze związku o komentarz ...

 • Reixen ZG lubi Komentarz

  Bardzo dobrze zrobili. To wy się kompromitujecie pisząc te wypociny. Publicznie hejtowala związek. Nie liczyła się ze swoimi słowami to po co mają jej iść na rękę. Jest okres który musi przeczekać zgodnie z prawem i tyle. Zamarzylo się jej być amerykańską to niech czeka.

 • Reixen ZG lubi Komentarz

  Śmieszna babka ! Jak chce się równać w ilości jak występuje w barwach innego kraju ! Litości ! 4-ro krotna i 1-no krotna w barwach innego kraju - tak to można liczyć.
  Dodatkowo porozmawiajmy o pieniądzach wydanych na zgrupowania i obozy przygotowawcze - o treningach już nie wspomnę (bo nie wiem czy treningi nie były opłacane z własnej kieszeni). Dodatkowo wojsko to taki spokojny umowny byt do emerytury dla zawodowych sportowców i to też się liczy. Popieram działaczy w 100% bo we własne gniazdo się nie sra i nie stawia się działaczy w takiej sytuacji ! Działacze nie mają innego wyjścia bo pozwalając na precedens zaraz ustawi się kolejka do amerykanów ! Tak trochę wyszkolić się i spi...ć ;)

 • Reixen ZG lubi Komentarz

  Jest mi wstyd za Bobakowskiego, który jeszcze broni tej pani, która pluje na Polskę i polskość. Taka z niej patriota, że nawet polskie nazwisko zmieniła.

 • Reixen ZG napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Może jakby UEFA zrobiła jakaś specjalna ligę np "Karpaty cup" albo "Bałtyk Adriatyk Czarne Nacional " to może z dwóch reprezentantów pl ligi by się tam upchnelo.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

wąż

Trzymaj kolego :Tomasz nie łam się. Sprawiłeś, że wstawałem w nocy na Twoje walki od czasu przejścia co cruser. bardzo dobrze reprezentowałeś Polskę na świecie. Zdobyłeś 2 mistrzostwa w dwóch kategoriach. Wielu mówiło, że w ciężkiej sobie nie poradzisz a przez długi czas byłeś na 2 miejscu w rankingach i na samym boxrec co świadczyło, że za darmo tam się nie znalazłeś.
Wg mnie to czy Góral przegrał czy jakby nawet wygrał z Głazkowem nie miałoby w ogóle znaczenia jeśli chodzi o walkę z Władymirem. Wołodia po prostu nie wybrałby Adamka do dobrowolnej obrony a zanim Tomasz zostałby obowiązkowym w IBF to musiałby jeszcze stoczyć jedną walkę rankingową o 1 miejsce w IBF co i tak nie dałoby mu pewności wyjścia do Kliczko. Po prostu Wołodia ma na oku innych rywali: Wildera, Furego, Pulewa, Chisorę, kogoś z dwójki Arreola/Stiverne, jeszcze David Haye może się włączyć do tego wszystkiego jeśli wykuruje bark.
Na pewno pewien etap w wadze królewskiej w Polskim boksie się zakończył. Nie widać następców. Wach to duże dziecko, które samo nie wie czego chce. Pineska to pół debil, pół idiota, Zimnoch ma słabą psychikę i spina się w ringu jeśli się go odpowiednio sprowokuje a Wawrzyk jedynie zasłynął ze swojego danse macabre na ringu to strzale od Bachtowa i obijaniu obecnie starych znanych nazwisk.
Na pewno Tomasz mógłby jeszcze sporo zarobić na ringu i to wcale nie tak bardzo ryzykując. Mógłby dać walkę Pinesce na Polsat Boxing Night. Wtedy zobaczylibyśmy te pseudo myczki Gita... Tylko czy warto byłoby wychodzić do takich Szpulek, mając tak bogatą karierę? Niedawno mówiło się o pojedynku Górala z Diablo w ciężkiej. Taka walka zapewne była by kasowa i oczywiście w systemie ppv w Polsce. Dla Diablo byłaby to taka walka jak dla Adamka z Gołotą na początku. Tylko proporcje zupełnie inne. Adamek jeszcze nie jest tak rozbity i zapadnięty kondycyjnie jak Andrew z Chicago. Myślę, ze Adamek ma rozum i nie będzie się rozmieniał jak RJJ czy Andrew. Trzeba wiedzieć kiedy zejść z ringu z podniesioną głową.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.