Reixen ZG - komentarze

 • Reixen ZG napisał/a komentarz do EBL. Tony Meier nie zagra w Stelmecie! Sensacyjna decyzja Amerykanina

  @lukas_2409: Do emerytury to on ma jeszcze ponad 30 lat.

 • Reixen ZG napisał/a komentarz do EBL. Stelmet Enea BC bez Tony'ego Meiera?! Sensacyjne wieści ws. przyszłości Amerykanina. Klub na razie milczy

  Zobaczymy za parę tygodni czy nie wznowi kariery już w innym klubie w Europie. A tak na poważnie to jakby sie naprawdę obawiał o życie rodziny to przeprowadziłby ja do Europy (np do Zielonej Góry), gdzie sytuacja z pandemia jest o niebo bezpieczniejsza niz w USA. Zobaczymy co przyniesie jutro.

 • Reixen ZG napisał/a komentarz do Witold Bańka o konflikcie z Donaldem Trumpem. "Nie dam się szantażować nikomu"

  @Marcin Olesiejuk: WADA, WHO, ONZ, Flundacje Helsinskie, Szwecki Nobel itd i wiele wiele innych organizacji to wszystko to samo. Tam gdzie kasa tam korupcja i interesy.
  Człowiek jest chciwy. Jak nie ma pieniędzy to dąży do ich posiadania. Jak juz ma to chce więcej i więcej i jeszcze trochę. A jak już ma dużo (a zawsze jest za malo) to chce władzy. Potem czuje się panem i zaczyna rządzić tak jak doszedł do władzy.

 • Reixen ZG napisał/a komentarz do EBL. Puchary i medale za ostatni sezon rozdane. Stelmet z czekiem na 150 tys. złotych

  A co tam zaciesza facjatę Kubicki? Co on tam w ogóle robi? Przecież ten urzędas tylko rozdysponowuje pieniędzmi podatników. To jaki on ma wkład w mistrzostwo Polski prócz przybicia pieczątką paru papierków w celu dofinansowania z miasta klubu. Zresztą jak co rok. I zreszta jak wszystkie inne dyscypliny w mieście.

 • Reixen ZG napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  I co on takiego zrobił ze go tak nienawidzą? Ktoś coś wie bo w tekście rzecz jasna zero informacji. Co za amatorszczyzna. Każdego można nazwać terrorysta ale chodzi o fakty których pismaczek nie zna a pisze głupoty.

 • Reixen ZG napisał/a komentarz do To kandydat na gwiazdę PLK. Stelmet Enea BC ma nowego rozgrywającego

  Szkoda że Tabak musi od nowa budować 90 % składu. Bo jak nie poodchodzili zawodnicy to praktycznie wszystkim pokończyły sie kontrakty. Najciężej jest zawsze z zakontraktowaniem dobrego, ambitnego Polaka. Potrzebujemy na pewno jeszcze kogoś na 4 ewentualnie uniwersalnego na 4/5.

 • Reixen ZG napisał/a komentarz do To kandydat na gwiazdę PLK. Stelmet Enea BC ma nowego rozgrywającego

  @wąż: I był, ale na treningach. Patrząc na jego umiejętności i "opanowanie stresu" nie wiem czy znalazł by klub w PLK, w którym byłby w wyjściowej piątce.

 • Reixen ZG napisał/a komentarz do Hit transferowy w PLK! Przemysław Zamojski zagra w Anwilu Włocławek!

  A no ten news mnie zaskoczył. Ale nie żebym był zdruzgotany tą informacją. Po prostu nic sie nie zanosiło na zmianę a jednak - stało się. I to do Anwilu, bezpośredniego rywala. Ciekawy smaczek. Zapewne drugi sezon z rzędu Jasiu chciał przyoszczędzić a Zamoj po nie najgorszym sezonie chciał zapewne wyższej stawki (powrotu do tych wcześniejszych tłuściejszych wynagrodzeń) i się Panowie nie dogadali. Zdarza się.
  O Zamoju złego słowa nie powiem. Dobry zawodnik (nie świetny, nie wyróżniający się, nie średni, nie słaby a "DOBRY"). Bardzo dobry w defensywie, wykonuje założenia trenera. Niekonfliktowy, jak przyceluje za 3 to wpada hurtem.
  Ale no właśnie, ale to juz nie ten Zamoj z przed lat. Więcej ma meczy bezbarwnych a i czasem zdarzają się kiepskie. Były i świetne, ale z roku na rok coraz mniej. Już samo to że myśli o IO w 3x3 wiele daje co do jego podejścia.
  Życzę powodzenia w nowym klubie i dzięki za te udane 7 lat w Zielonej Górze. Na pewno dostaniesz brawa jak przyjedziesz do ZG.

 • Reixen ZG napisał/a komentarz do EBL. Adrian Bogucki: Po słowach Jasińskiego zrezygnowałem ze Stelmetu [WYWIAD]

  Nie ładne słowa prezesa Jasińskiego. Powinien mieć trochę więcej samokontroli i trzymać nerwy na wodzy. Tym bardziej że nie jest to jego pierwszy czy drugi sezon w PLK a ton wypowiedzi na pewno dotrze do innych koszykarzy.
  Natomiast pytanie brzmi "dlaczego Jasiu tak ostro wypowiedział sie o osobie Boguckiego?". Było pewne że taka wypowiedź tylko skomplikuje dalsze rozmowy kontraktowe.
  Mysle że Bogucki chciał jak najlepiej dla siebie i troszkę przeholował (przegiął pałkę). Jasiu wiedział że Adrian prowadzi rozmowy z innymi podmiotami i oczekiwał zdecydowanej deklaracji a Bogucki myślał może że Anwil ze Stelmetem będą podbijać stawkę walcząc o polaka. Wyszło na to że Adrian zasili Anwil a Jasiu okazał sie gburem, którym i tak zresztą był wcześniej dodatkowo z wysokim ego. Ale My w ZG to wiemy. A Bogucki sie dopiero dowiedział.

 • Reixen ZG napisał/a komentarz do EBL traci wielką gwiazdę. Chase Simon odchodzi z Anwilu!

  Jestem ciekaw co myśli Simon o aktach wandalizmu i kradzieży odbywających się w jego kraju przy aktywnym udziale jego "współbraci".
  Acha i jestem ciekaw co myśli na temat turlania sie i tarzania na kostkach brukowych mieszkańców europejskich miast w geście solidarności z zabitym Floydem.