Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Blaszka Torun napisał/a komentarz do Energa Basket Liga. Enea Astoria - Polski Cukier. Derby dla zespołu z Torunia. Keith Hornsby ponownie załatwił sprawę!

  Pierwsze Derby za nami. Mam nadzieje, ze wszystkie beda na nasza korzysc, rowniez te zuzlowe w przyszlym sezonie :)

 • Blaszka Torun napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Brawo, brawo i jeszcze raz brawo!!! Bartek to zawodnik na wielokrotnego Mistrza Swiata!

 • Blaszka Torun napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Pan redaktor wie, ze w regulaminie nie ma zakazu rozmow sponsorskich? XD

 • Blaszka Torun lubi Komentarz

  Noe zgadzam sie z jedną tezą. Chris Holder nikogo nie zawiódł bo wszyscy w Toruniu wiedzą że to zawodnik drugiej linii i tak był kontraktowany. Do spadku przyczynił się najbardziej Jacek Frączak i jego decyzje (Norbert niewypał Kościuk, junior niewypał nie umiem jeździć na żużlu i wieczne żonglowanie składem) plus kontuzja Rune Holty. ostatnią cegłę i to sporą dołożył Niels nie wiem co się dzieje Iversen. To są winni spadku. Holder jeździ na takim poziomie od kilku lat ale w Toruniu cały czas w niego wierzą. Oby jeszcze odpalił.

 • Blaszka Torun napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Coz... rozmowy sponsorskie, to zdaniem mecenasa i Dariusza rozmowy kontraktowe :):):) Owszem, wiadomo o co chodzi, ale.... Termos nie zrobil niczego, czego nie robia inni!

 • Blaszka Torun napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Czy Madsen zdobedzie w koncu cos, nie na pechu innych?

 • Blaszka Torun napisał/a komentarz do EBL. Trefl i Arka lepsze od Polskiego Cukru. Torunianie nadal mocno osłabieni

  Oby Weaver okazal sie jeszcze lepszym wzmocnieniem niz ostatnio :)

 • Blaszka Torun lubi Komentarz

  Kościuch popełnił błąd przechodząc do Ekstraligi, a Toruń popełnił błąd nie stawiając konsekwentnie na Holtę po jego powrocie z kontuzji.
  Co było do przewidzenia, bo ze swoim momentem startowym Kościuch nie ma czego szukać w Ekstra. Podobnie rok wcześniej było z Gomólskim.
  Wystarczy popatrzeć na średnie, Kościuch w 30 biegach wykręcił 1,033 a Holta w 31 biegach 1,355.
  Niestety presja środowiska, kibiców i dziennikarzy przerosła najpierw Frątczaka a później Krużyńskiego.

 • Blaszka Torun lubi Komentarz

  Kościuch miał wymarzony początek startów w Ekstra dzięki kontuzji Holty. I zawodził na całej linii. Na MA przegrywał nawet z juniorami gości.
  Jak już gdybamy, to może gdyby nie kontuzja Holty to bez Kościucha może by się udało.

 • Blaszka Torun lubi Komentarz

  Regulamin Przynależności Klubowej w Sporcie Żużlowym
  Rozdział 7Kontrakty zawodników sportu żużlowego
  Art. 235.
  Art. 235.1.Jeżeli w okresie ważności kontraktu, także zawartego przed wejściem w życie przepisów niniejszego regulaminu, strony dokonają jakiejkolwiek zmiany jego treści, kontrakt winien z datą wprowadzenia zmian zostać dostosowany w całości co do treści i formy zgodnej z przepisami niniejszego rozdziału dla danej klasy rozgrywkowej. Zmiana formy opodatkowania zawodnika, bądź danych stron kontraktu nie stanowią zmiany treści kontraktu w rozumieniu postanowień zdania poprzedniego.2. Jeżeli w okresie ważności kontraktu, klub awansuje do wyższej klasy rozgrywkowej lub jest zdegradowany do niżej klasy rozgrywkowej, strony są zobowiązane do dostosowania obowiązującego kontraktu w całości co do treści i formy zgodnej z przepisami niniejszego rozdziału dla danej klasy rozgrywkowej w terminie do 14 listopada danego roku.3. Dostosowanie treści kontraktu, o którym mowa w ust. 2, nie jest zwolnieniem zawodnika w rozumieniu przepisów niniejszego regulaminu, co oznacza, że nie ustaje dotychczasowa przynależność klubowa zawodnika, ustalona na okres trwania obowiązującego kontraktu.


  Doyle ma ważny kontrakt. czyżby klub mógł mu zmienić kontrakt w/g przepisów 1. ligi, w tym finansowych?

 • Blaszka Torun lubi Komentarz

  2. Jeżeli w okresie ważności kontraktu, klub awansuje do wyższej klasy rozgrywkowej lub jest zdegradowany do niżej klasy rozgrywkowej, strony są zobowiązane do dostosowania obowiązującego kontraktu w całości co do treści i formy zgodnej z przepisami niniejszego rozdziału dla danej klasy rozgrywkowej w terminie do 14 listopada danego roku.
  Strony są zobowiązane, a nie tylko mogą. Jeżeli nie podpisze, to nie ma pozwolenia na starty w Polsce.

 • Blaszka Torun lubi Komentarz

  I po co te zaczepki? My 3 lata temu też byliśmy w Nice. Możemy się nie lubić i czasami podogryzać, ale trzeba przyznać, że do Torunia jeździło się z największym smakiem, bo zawsze było ciekawie. Mimo wiadomo jakich relacji między Toruniem, a Włókniarzem, chciałbym żebyście szybko wrócili, bo te mecze miały swój "smaczek", a pańskie zaczepki do kibiców z Torunia uważam za żałosne, jeśli oczywiście nie jest pan jakimś typowym trollem, który wchodzi tylko po to żeby powyzywać.

 • Blaszka Torun lubi Komentarz

  Już Ci dzisiaj pisałem cieciu.Nie becz bo stajesz się przewidywalny. Woził wilk razy kilka i powieźli twoją gwiazdę.Wiesz co to karma? Brawo Jack.

 • Blaszka Torun lubi Komentarz

  gnojek..jestes co potwierdza heh na koncu twojego belkotu !


 • Blaszka Torun lubi Komentarz

  ...Holta zawsze zaczyna błyszczeć, gdy zbliża się okres transferowy, widać udanie uwiódł torunian końcówką i w listopadzie ugra swoje... to szczwany lis, w sezonie 2000 przed okresem transferowym zbijał sobie KSM, by być atrakcyjniejszym kąskiem dla klubów, no i w meczu ze Spartą zaliczył taki występ: d,d,d,d,0,t (taktyczną nawet pojechał), dziś KSM-ów nie ma, więc dobrze pobrylować w końcówce, by ugrać swoje w transferowym okienku...

 • Blaszka Torun lubi Komentarz

  Tomasz Gollob to bezwzględnie najlepszy polski żużlowiec , choć czasami w swoich zachowaniach bywał kontrowersyjny , ja z szacunku dla sportowych dokonań , życzę panu Tomaszowi by wrócił do jak najwyższej sprawności i życia bez bólu . Zdrówka Panie Tomaszu

 • Blaszka Torun napisał/a komentarz do Żużel. Przemysław Termiński zapowiada rewolucję. Chusteczki przygotowane, wszyscy zawodnicy odejdą

  Wy nigdy nie powinniscie wrocic do Ekstraligii. U Stepnia macie dlug wdziecznosci :)

 • Blaszka Torun napisał/a komentarz do Żużel. Get Well pogodzony ze spadkiem. Nie ma mowy o utrzymaniu przy zielonym stoliku

  Inicjatywa Kruzynskiego godna pochwaly, ale... jak nas poprosza, to czemu nie :):):)

 • Blaszka Torun lubi Komentarz

  Sugeruję zapoznać się z regulaminem licencyjnym:
  "§ 27.
  UZUPEŁNIANIE SKŁADU DRUŻYNOWEGO
  1. Ustala się następującą kolejność uzupełniania składu drużynowego Ligi Zawodowej w przypadku, gdy Klub awansujący z DM I Ligi do Ligi Zawodowej nie otrzyma Licencji na kolejny Sezon Licencyjny:
  1) w zależności od aktualnego regulaminu danych Rozgrywek Klubowych PZM (z zastrzeżeniem ust. 10 poniżej): drużyna DM I Ligi lub Ekstraligi przegrana w barażu albo drużyna, która zajęła w rozgrywkach DM I Ligi drugie miejsce w poprzednim Sezonie Licencyjnym;
  2) drużyna, która w rozgrywkach DM I Ligi zajęła trzecie miejsce w poprzednim Sezonie Licencyjnym,
  3) możliwość przyznania miejsca dowolnemu Klubowi na zasadzie Dzikiej Karty po przeprowadzeniu konkursu."
  .....
  Drużyny 1-3 z PLŻ1 mają pierwszeństwo przed spadkowiczem z Ekstra. Meczów o 3 miejsce nie ma, więc Rybnik matematycznie nie może spaść poniżej 3 miejsca.
  Zaś Stępniewski nawet jak byście nie mieli dmuchawców, to dałby Wam warunkową byle tylko spuścić Toruń :P

 • Blaszka Torun napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Gratulacje Wroclaw! Zasluzona wygrana! Dzieki Anioly za walke!

 • Blaszka Torun napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Brak komisarzy i mielismy Zuzel przez duze “Z”! Brawo Bartek!!! Fenomenalny final!

 • Blaszka Torun lubi Komentarz

  Czytam te komenty i od razu staje mi przed oczami cytat z Lema: "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów". 90% procent tu wyzewnętrzniających się nie ma bladego pojęcia o wymaganiach jakie nakłada na taki obiekt ustawa o imprezach masowych, a pozostałe 10% to ci mający urojenia spiskowe od urodzenia. W tej liczbie pewnie ze 20-30 % to nieletni, więc im można wybaczyć. A tymczasem, jeśli z tym stadionem jest tak jak mówi Stępniewski, to nawet jeśli Ekstraliga by go dopuściła, to klub i tak nie dostanie zgody na organizację imprez od policji i straży pożarnej. Już pewnie w tym roku niektórzy musieli się mocno przymknąć oczy, aby udzielić takiej zgody.

 • Blaszka Torun napisał/a komentarz do Żużel. PGE Ekstraliga. Włókniarz - Get Well: Oddech ulgi w Częstochowie. Nigdy nie lekceważ serca wychowanków (relacja)

  Dzieki Anioly za podjecie rekawicy. Sil starczylo tylko na pierwsza polowe meczu :)
  Pozostaje teraz tylko czekac... co nasi wlodarze "wymysla" na 1 Lige?!

 • Blaszka Torun lubi Komentarz

  Jakby to był Przemek to już koledzy z klubu wesołego szampana dawno by to konto usunęli. Świetna podróba. Tak jak ja minus od tego Nighta ha ha

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Penhal

Ty to poważnie piszesz? Ja tylko pokazałem jak inni już tęsknią .Dziwne że ich wpisy Ci nie przeszkadzają ?Chyba że są następni w kolejce? Miłego wieczoru. Nie zaśmiecajmy Darkowi tablicy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|6)

komentarz jest odpowiedzią na: [6 komentarzy tej dyskusji]

Najtoza to przez was wykreowana zabawa. Nie mam tutaj kolegów jakbyś nie zauważył. P. S pozdro who am I widzę cię hehhe ale cios

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AM99 - StayStrongDarcy

Ja też właśnie nie jestem rozczarowana po porażce po raz pierwszy, Doyle odpalił w końcu! :)
Paweł dziś tragedia i Chris słabo...
Ale najważniejsze, że w końcu była walka jak równy z równym :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

ooo tak. W koncu jestem dumny po porazce :)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
-NIGHT-

zobaczymy w niedziele.
ale jest wazniejsza sprawa niz sprzet pawla xd

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [16 komentarzy tej dyskusji]

Pozyjemy, zobaczymy Przemo. Przed ubieglorocznym sezonem tez podobne teksty z klubu slyszalem :) Szkoda, ze choc jednego odlozonego dzis nie przetestowal. Wiedzialby przynajmniej, czy mu cos tam nie zardzewialo,...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Blaszka Torun

Pozyjemy, zobaczymy Przemo. Przed ubieglorocznym sezonem tez podobne teksty z klubu slyszalem :) Szkoda, ze choc jednego odlozonego dzis nie przetestowal. Wiedzialby przynajmniej, czy mu cos tam nie zardzewialo, albo czy ktos mu gaznika nie rozwiercil :):):)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|5)

komentarz jest odpowiedzią na: [16 komentarzy tej dyskusji]

Pawel ma odłozone 3 silniki na gorzow. dzis jechal na jakis co testowal czy sie nadadza w ogole na cokowiek.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
-NIGHT-

Pawel ma odłozone 3 silniki na gorzow. dzis jechal na jakis co testowal czy sie nadadza w ogole na cokowiek.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [16 komentarzy tej dyskusji]

Holta az tragicznie nie wypadl. Wiadac bylo, ze w sytuacjach stykowych "hamowal pietami" :) Pawel to ciagle zagadka, ale tu sie zgodze, ze na pare dni przed liga, on testuje chyba jakies osiolki a powinien...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AM99 - StayStrongDarcy

Błędy Holty, o to między innymi chodzi,jak robi dużo błędów to może przegrać nawet z juniorem...
Liczyłam, że choć odrobinkę Paweł powalczy... :)
Właśnie pocieszeniem dla mnie jest to, że Leszno w prawie optymalnym teamie jechalo, a my bez czwórki ważnych zawodników :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [16 komentarzy tej dyskusji]

Oglądałem do 10 biegu.Nie chce tłumaczyć Torunia ale powiedz kto miał urywać punkty w Lesznie ? Hampelowi, Jaśkowi czy Emilowi?Walasek? Holta[masa błędów]Igor ? Nie żartujmy.Takiego wyniku [60-30] się...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AM99 - StayStrongDarcy

W sumie też fakt, po kilku meczach najlepiej, ale po pierwszym już będzie widać mniej więcej co i jak ;)
W Gorzowie to faworyt Stal, wiadomo, ale jesli pojedziemy najsilniejsza paka to stać nas na 44:46 hihi ;)
Najważniejsze by dobrze jechali , żeby dawali z siebie wszystko, ale tak szczerze to tu właśnie mam wątpliwości co do Holty...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)

komentarz jest odpowiedzią na: [16 komentarzy tej dyskusji]

Tak na prawde, jesli pogoda nie bedzie platac figli i tory beda powtarzalne, to nasza sile bedziemy mogli ocenic po 3-4 meczach :) Do Gorzowa, czy z Chrisem, czy bez, nie jedziemy jako faworyt, lecz wypadaloby...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Penhal

Oglądałem do 10 biegu.Nie chce tłumaczyć Torunia ale powiedz kto miał urywać punkty w Lesznie ? Hampelowi, Jaśkowi czy Emilowi?Walasek? Holta[masa błędów]Igor ? Nie żartujmy.Takiego wyniku [60-30] się spodziewałem

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)

komentarz jest odpowiedzią na: [16 komentarzy tej dyskusji]

Jasiu, widziałeś jak jechali? Sorki, może przesadzam, ale dobrze to nie wyglądało...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Blaszka Torun

Tak na prawde, jesli pogoda nie bedzie platac figli i tory beda powtarzalne, to nasza sile bedziemy mogli ocenic po 3-4 meczach :) Do Gorzowa, czy z Chrisem, czy bez, nie jedziemy jako faworyt, lecz wypadaloby dobrze powalczyc. Jesli przegramy nawet wysoko, ale bede widzial, ze nasi gryza tor, to dla mnie bedzie ok!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)

komentarz jest odpowiedzią na: [16 komentarzy tej dyskusji]

Nie jestem jakaś ekspertka od razu pisze, ale jak na moje oko to Holta mimo wszystko słabo... Na pewno nie lider, silna druga linia co najwyżej... Paweł , no miejmy nadzieję, że słabsze silniki testował,...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AM99 - StayStrongDarcy

Nie jestem jakaś ekspertka od razu pisze, ale jak na moje oko to Holta mimo wszystko słabo... Na pewno nie lider, silna druga linia co najwyżej... Paweł , no miejmy nadzieję, że słabsze silniki testował, jeśli najsilniejsze to masakra... Chris, no ja bym wolała by pojechal, z pewnością dużo lepszy od Walaska, ale jak będzie się okaże... Oczekujemy piątku i co z Chrisem, dokładnie :) W sumie nasza siła dopiero wyjdzie w meczu z Gorzowem, nie ma co się tym sparingiem sugerować :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)

komentarz jest odpowiedzią na: [16 komentarzy tej dyskusji]

Holta az tragicznie nie wypadl. Wiadac bylo, ze w sytuacjach stykowych "hamowal pietami" :) Pawel to ciagle zagadka, ale tu sie zgodze, ze na pare dni przed liga, on testuje chyba jakies osiolki a powinien...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Blaszka Torun

Holta az tragicznie nie wypadl. Wiadac bylo, ze w sytuacjach stykowych "hamowal pietami" :) Pawel to ciagle zagadka, ale tu sie zgodze, ze na pare dni przed liga, on testuje chyba jakies osiolki a powinien to co ma najlepsze. No chyba, ze te osiolki to jego najlepsze silniki, to wtedy kaplica :( Walasek jest jakby na rozdrozu...sam nie wie jak sie potocza jego losy w tym sezonie. Podobno do piatku ma sie cos wyjasnic z Chrisem, wiec tez bedziemy madrzejsi :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)

komentarz jest odpowiedzią na: [16 komentarzy tej dyskusji]

Też mam taką nadzieję, ale co do Holty to się tego spodziewałam, że słabo będzie jeździć, a Paweł strasznie zawodzi... Niestety... Pocieszająca myśl jest taka, że nie jechał żaden z Holderów, Doyle ani...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AM99 - StayStrongDarcy

Też mam taką nadzieję, ale co do Holty to się tego spodziewałam, że słabo będzie jeździć, a Paweł strasznie zawodzi...
Niestety...
Pocieszająca myśl jest taka, że nie jechał żaden z Holderów, Doyle ani Iversen, z Nimi będzie dużo lepiej :D
Walasek miał jeden dobry bieg, reszta tragedia...
Troy pojechał dobrze, ale to gość jedynie...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)

komentarz jest odpowiedzią na: [16 komentarzy tej dyskusji]

Slabo faktycznie to wyglada, ale trzeba miec nadzieje, ze "pierwsze sliwki robaczywki" xD

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AM99 - StayStrongDarcy

Złoto jak najbardziej, ciężko będzie, ale nie jest to niemożliwe, choć jednak w tym roku raczej Leszno, ewentualnie Wrocław zdobędzie złoto... ;P
Choć po cichutku na Toruń liczę i wierzę :D
Przydałoby się by to wróciło, ta waleczność i wszystko...
Pozdro ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [4 komentarze tej dyskusji]

Za duzo tych dobroci Marto :):) Jednak dziekuje. Zlotko by sie przydalo, ale tak miedzy nami xD, chcialbym zeby nasza druzyna byla jak kiedys waleczna, swoja i wzorem dla mlodziezy. Gdzies to wszystko...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Blaszka Torun

Za duzo tych dobroci Marto :):) Jednak dziekuje. Zlotko by sie przydalo, ale tak miedzy nami xD, chcialbym zeby nasza druzyna byla jak kiedys waleczna, swoja i wzorem dla mlodziezy. Gdzies to wszystko sie zatracilo :( A mowia, ze pieniadze szczescia nie daja...cos w tym jest :):):) Pozdrowionka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)

komentarz jest odpowiedzią na: [4 komentarze tej dyskusji]

Dziękuję Darek ;) Jeszcze mogłam dodać, by Get Well był mistrzem, zresztą mniejsza z tym co mogłam, teraz dodaję :D Hihi ;)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AM99 - StayStrongDarcy

Dziękuję Darek ;)
Jeszcze mogłam dodać, by Get Well był mistrzem, zresztą mniejsza z tym co mogłam, teraz dodaję :D
Hihi ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [4 komentarze tej dyskusji]

Slicznie dziekuje. Nie umiem skladac zyczen, wiec "tylko" odwzajemniam :) Najlepszego i samych wspanialosci xD

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Blaszka Torun

Slicznie dziekuje. Nie umiem skladac zyczen, wiec "tylko" odwzajemniam :) Najlepszego i samych wspanialosci xD

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)

komentarz jest odpowiedzią na: [4 komentarze tej dyskusji]

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzę Ci: Uśmiechów bez liku przy wielkanocnym stoliku, przyjaciół wielu, dużo w portfelu, dyngusa mokrego i czasu radosnego, a przede wszystkim szczęścia w miłości i moc...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AM99 - StayStrongDarcy

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzę Ci:
Uśmiechów bez liku przy wielkanocnym stoliku,
przyjaciół wielu,
dużo w portfelu,
dyngusa mokrego i czasu radosnego,
a przede wszystkim szczęścia w miłości i moc radości!
Wesołych świąt Wielkanocnych :)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)

ostatnia odpowiedź: 31 marca 2018 [4 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
speed_koleina

Czyli jak napiszę, że Ciebie nie lubię to da pewnie mi plusa?
Patrz i wyszła mi rymowanka:
NIE LUBIĘ DARIUSZA PROSZĘ O PLUSA.
NIE LUBIĘ BLASZKI I PIĆ Z MENAŻKI.
DAJCIE MI PLUSA, BO PRZEJDĘ DO PLAYA!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)

komentarz jest odpowiedzią na: [14 komentarzy tej dyskusji]

A to moj prywatny cenzor czuwa :) Bezrobotny, to zatrudnilem, zeby stac go bylo na nowe startery xD To ten sam, co mnie minusuje, kiedy zycze powrotu do zdrowia zawodnikom.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Blaszka Torun

A to moj prywatny cenzor czuwa :) Bezrobotny, to zatrudnilem, zeby stac go bylo na nowe startery xD To ten sam, co mnie minusuje, kiedy zycze powrotu do zdrowia zawodnikom.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)

komentarz jest odpowiedzią na: [14 komentarzy tej dyskusji]

Ostrzegałem, "przyjaźń" ze mną kończy się źle teraz Ty dostajesz czerwone odznaczenie :). PS. Mógłbym dać Ci plusa ale boję się, że łapę sobie poparzę :):):).

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.