Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

  • Monika Oksiak lubi Komentarz

    Iza Bełcik najlepiej podsumowała - "Uważam, że Impel zagrał naprawdę bardzo dobre spotkania przeciwko nam w obronie oraz bardzo ciekawie i szczęśliwie w ataku. Natomiast totalnie to szczęście się odwróciło od nich w finale. Uważam, że chyba nawet lepiej zakończyć sezon takimi meczami, jakimi my zakończyłyśmy - o brązowy medal, niż takimi meczami jak Impel, nawet zdobywając srebro. Mecze z Chemikiem im nie wyszły kompletnie. Dlatego ja akurat jestem zadowolona z brązu.". To był najgorszy finał w historii. Choć dla ImpelU z pewnością jest to sukces. Zobaczymy jak będzie w przyszłym roku, kiedy liga będzie mocniejsza. Bo tamten sezon to była kpina pod względem poziomu...

  • Monika Oksiak napisał/a komentarz do Największe zagraniczne niewypały transferowe w Orlen Lidze w ostatnich latach

    O ile z Fateevą się zgadzam, o tyle z Rinieri kompletnie nie. Była jedynie kozłem ofiarnym zarządu klubu - powinno zostawić się ją do końca sezonu, bo może ataku nie miała już najmocniejszego, ale bardzo pewnie przyjmowała. Po jej odejściu zmieniono pozycję dla Neriman Ozsoy, wcześniej grającej na ataku, i to zgubiło zespół zarówno w PP, jak i w walce o złoto - Turczynka nie przyjmowała dobrze. Podejrzewam, że z solidnym przyjęciem Rinieri Atom mógłby zaskoczyć, ale włodarze sami sobie zgotowali ten los.

  • Monika Oksiak został fanem Izabela Bełcik

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.