Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Ed. napisał/a komentarz do Żużel. Jacek Frątczak: FIM popełniła szereg błędów w sprawie Anlasa. Zrobili krzywdę Janowskiemu i innym [WYWIAD]

  Taki ekspert to chyba autorytet dla redakcji bo nie dla nas.W Grudziądzu też jest taki członek Rady Nadzorczej co parcie na media. Swoje umiejętności, wiedzę i szum wokół siebie pokazał w Toruniu.

 • Ed. napisał/a komentarz do Żużel. Działacz GKM-u zapowiada przebudowę zespołu. Mówi także o juniorach i Buczkowskim [WYWIAD]

  Czytając komentarze do tego wywiadu zaraz przypomniałem sobie dawniejsze wywiady tego Pana gdzie to wypowiadał się że mierzył czasy juniorom i są już w dobrej formie, albo że Buczkowski ma silniki od R.Kowalskiego a on temu zaprzecza itp. Sumując to się wyłania dziwny styl kierowania klubem . Ten Pan ma parcie na media i plecie byle zaistnieć.Nie dziwie się Prezesowi że unika mediów - bo w imię czego ma to firmować. Prezydent Grudziądza chyba wie że Rada Nadzorcza ma czuwać nad działalnością zarządu a nie mieszać nie będąc na co dzień w klubie. Chyba że wchodzą tu jeszcze inne względy.........Jaki styl zarządzania takie efekty.

 • Ed. lubi Komentarz

  Zarówno Łobodziński jak i Zieliński to nie są z całym szacunkiem panie Cichoracki wasi wychowankowie.

 • Ed. lubi Komentarz

  Dwóch Panów (F i C), nie mających pojęcia o współczesnym żużlu, za miejskie pieniądze bawi się w Grudziądzu w żużel. GKM Grudziądz S.A. należy do Miasta Grudziądz - (tak przedstawia się własność akcji klubu: Gmina Miasto Grudziądz - 16258 akcji, Grudziądzkie Towarzystwo Żużlowe - 1 akcja, Zbigniew Fiałkowski - 1 akcja, Zdzisław Cichoracki - 1 akcja). Oni sobie z tego klubu zrobili prywatny folwark. Prezes Zarządu - Murawski - były pracownik marketingu został prezesem tylko dlatego, że żaden z ww. Panów nie ma wyższego wykształcenia i nie może objąć tej posady. Ustanowili więc sobie prezesa fikcyjnego. Kolejny figurant - trener (właściwie pseudotrener) Robert Kempiński - ledwie ukończył szkołę podstawową. Średnie wykształcenie "zrobił" w jakiejś rocznej szemranej szkole wieczorowej. Żużel uratował mu życie (właściwie jego sponsor Roman Banaś). Zawodnikiem był miernym, nic w tym sporcie nie osiągnął. Jako trener nie wychował, żadnego zawodnika, a jak GKM jedzie w EL wszyscy widzą. Robi z siebie tylko pajaca przed kamerami i przynosi wstyd klubowi oraz miastu. Przebudowę to należy w tym klubie zacząć od Rady Nadzorczej, poprzez prezesa, a na trenerach kończąc. Mam nadzieję, że Prezydenta Miasta - właściciela klubu zrobi wreszcie porządek z tym dziadostwem.

 • Ed. napisał/a komentarz do Żużel. Krzysztof Mrozek mówi, jaki będzie cel PGG ROW-u na sezon 2021. W klubie nie dojdzie do rewolucji

  Można paść ze śmiechu p.Frątczak - ekspert. Nie wiem jak określić poziom tego eksperta od degradacji drużyn i gaźników. Pewnie p.Mrozkowi taki ekspert w roli menadżera by si przydał.To byłby dopiero kabaret.

 • Ed. lubi Komentarz

  Jacek Frątczak - kibic zielonogórski, który prowadził klub z dużymi tradycjami Apator Toruń. Wprowadził go do niższej ligi. Obecnie ekspert SF.

 • Ed. napisał/a komentarz do Żużel. Frątczak mówi, czego Apator potrzebuje po awansie

  Frątczak będąc z poręki p.Ostafińskiego w Apatorze tak mówił że woli zarządzać kryzysem aż Apator spadł do I ligi. Gdyby miał chociaż odrobinę honoru to nie zabierał głosu przy ocenie tej drużyny. Honor albo się ma albo się nie ma - wyuczyć się tego nie da. Trzymaj się panz daleka od tego klubu. Znajdź sobie inny.

 • Ed. lubi Komentarz

  PiSowski wzorze cnót wszelakich, już się rozliczyłeś z diet płaconych w ojro?...

 • Ed. lubi Komentarz

  Czy oszust Czarnecki oddał kase za fałszowanie rachunków unijnych?

 • Ed. lubi Komentarz

  Wreszcie kompetentna osoba. Trudno szukać lepszego specjalistę od rachunków

 • Ed. napisał/a komentarz do Żużel. Mocne słowa Czarneckiego: Włókniarz płaci rachunek za poprzednich klientów

  A może imć p.red. zapytałby p.Czarneckiego kiedy rozliczy się z parlamentem europejskim za wyłudzone kilometrówki a, nie krytykować tych którzy postępują zgodnie z prawem. Chyba p.Ostafińskiemu coś załatwił w spółkach skarbu państwa że tak go na silę promuje

 • Ed. lubi Komentarz

  Może niech lepiej opowie jak wyłudzać pieniądze,ale autorytet,masakra

 • Ed. lubi Komentarz

  Najwiekszym złem w tym swiatku to stado baranaów z ostafem na i hynkiem(za samo nazwisko podał bym rodziców dosądu) na czele

 • Ed. lubi Komentarz

  Najlepsze "kącik taktyczny" Frątczak

 • Ed. lubi Komentarz

  Kiedy z Czarneckim na goracych krzeslach zobaczymy Bartlomieja Czekanskiego? Dwoch kumpli,ktorzy razem nawciskaja nam kociopolow.

 • Ed. lubi Komentarz

  Odpowiedź jest bardzo prosta !!! Problemem jest brak trenera z prawdziwego zdarzenia, bo ten co jest to się nie nadaje nawet do drugiej ligi. Kempiński niczego nie osiągnął jako zawodnik, a tym bardziej jako trener. Od kilkunastu lat kiedy jest trenerem nie wychował żadnego zawodnika, który po zakończeniu wieku juniora z powodzeniem rywalizowały z seniorami choćby na poziomie pierwszej ligi. Zarząd klubu zrobił z niego na siłę trenera. Na szybko skończył jakąś roczną wieczorówkę, żeby mieć średnie wykształcenie. Jak taki człowiek, może być autorytetem dla młodzieży, zawodników takich jak Pedersen, Łaguta ? Jak on ma skonsolidować drużynę , jak on nie umie złożyć prostego zdania w języku angielskim. Jak się ogląda filmy z zawodów, to widać co ten człowiek ma do przekazania zawodnikom - jedyna jego rada od zawsze "trzymaj krawężnik". Ale przyczyną tego stanu, że w GKM jest taki trener są członkowie Rady Nadzorczej GKM S.A. w osobach Panów Fijałkowskiego I Cichorackiego. To oni sterują wszystkim z tylnego siedzenia i trener - figurant jest dla nich wygodny.

 • Ed. lubi Komentarz

  Brawo pani Marto, trafna diagnoza. Na moje Kempiński to zwykły "słup", ktoś inny tam ciągnie za sznurki. Fakt jest taki w Grudziądzu trener nie ma pojęcia jak przygotować tor i w tym klubie nie ma nikogo. Na H4 problemy ma nawet Łaguta, jak nie wygra startu to już nic nie zrobi. To przy problemach sprzętowych Przemka i Buczka spotęgowało ich kryzys. Do tego dodać zero imprez poza ligą, no i zastępowanie ich Lachbaumem a także równie cienkimi gośćmi. Przyjęto zasade za słabszą formę trzeba karać zawodników dodatkowo ośmieszając ich jak i juniorów we wszystkich mediach. Wystarczy posłuchać naszego "fachowca" który nie potrafi nic mondrego powiedzieć i mamy odpowiedź jaką mamy osobę do prowadzenia drużyny. Dodam do tego że uporczywie wpieprza się w robotę Kościechy na treningach juniorów. Kiedy on był odpowiedzialny za juniorów to młodzież się samotrenowała. Trener w parkingu młodzież na torze. Dlatego zasłużyliśmy na to. Kubeł zimnej wody przyda się na głowy panów prezesów

 • Ed. lubi Komentarz

  Artiom Laguta spotkal sie w GKM/Posiadlosc,,,,,,,,,,z Zarzadem/P.Fialkowski,P.Cichoracki/,dzisiaj.Wstepne checi oczekiwania.Artiom moze zostac lub odejsc,,deklaruje ze chetnie by nie zmienial klubu....Spotkanie za okolo 2 tygodnie ponowne.PS.Krzychu Buczek otrzymal propozycje Kontraktu na 2021 z klauzula walki o sklad../wypozyczenie...????.

 • Ed. napisał/a komentarz do Żużel. Półtora okrążenia. Pandemia słabej formy w GKM-ie. Najłatwiej wyrzucić zepsutą zabawkę i wziąć nową [FELIETON]

  Tu chyba dosyć dużą winę należy przypisać polityce informacyjnej. Człowiek z rady nadzorczej udziela ochoczo wywiadów pompując balonik i mamy tego efekt .Kibice oczekują czegoś co jest nie realne. Teraz ten pan siedzi cicho a szuka się winnego w osobie trenera, który i tak jest prawie ubezwłasnowolniony.

 • Ed. napisał/a komentarz do Żużel. #MagazynBezHamulcow. GKM oprze skład na Duńczykach? Prezesi największym złem Ekstraligi?

  Litości - Czarnecki. Czy ten red. nie wie co czyni. Człowiek który wyłudził kilometrówkę z parlamentu europejskiego - co będzie doradzał?

 • Ed. napisał/a komentarz do Żużel. Jacek Gajewski o decyzji KOL: Prezesi w parku maszyn to patologia. We Włókniarzu może dojść do rewolucji

  No nie myślał że dla eksperta to taka trudność - rozróżnić zdarzenie losowe (pożar rozdzielni) od świadomej ingerencji i działania wbrew regulaminowi. To powinno dyskwalifikować tego Pana z grona ekspertów. Ale u p.Ostafińskiego są jeszcze lepsze asy jak P.Czarnecki czy p.Frątczak. Jaki pan taki kram

 • Ed. lubi Komentarz

  Szkoda, że KOL nie może zabronić Ostafowi pisać tych jego wypocin ...

 • Ed. lubi Komentarz

  To są nieporównywalne sytuacje red. Ostafiński. Pożar w Gorzowie to było zdarzenie losowe, fatalny tor w Grudziądzu to spaprana robota, natomiast w Czewie zwyczajnie preparowano tor. Owszem, wszystkie kluby to robią, kombinują itp, ale po cichu i trudno złapać kogoś na gorącym uczynku. Natomiast w Częstochowie oficjalnie przyznano się do takich praktyk, więc KOL po prostu nie miała wyboru.

 • Ed. lubi Komentarz

  Skąd się biorą tacy "redaktorzy" ? Dla przeciętnie rozumującego człowieka zrozumiałym jest, że czym innym jest działanie czy zaniechanie człowieka (tu przedstawicieli klubów) - vide Grudziądz i Częstochowa, a czym innym jest zdarzenie wywołane bądź to przez siły przyrody bądź to przez czynniki zewnętrzne. Ale Ostafiński by zapewne nie zasnął. gdyby powstrzymał się od zawracania Wisły kijem. Ot, taka to osobowość, a że żyjemy w kraju demokratycznym, w którym jedną z podstawowych zasad jest wolność ocen i wypowiedzi, więc korzysta z tej wolności, wszakże każdy pisywać może, jeden lepiej a jeden gorzej - jak śpiewał w Opolu starszy Stuhr.

 • Ed. lubi Komentarz

  Porównywać sytuacje z Częstochowy i Gorzowa, to tak jak porównywać zabójstwo z premedytacją do zabójstwa w obronie własnej. W Gorzowie Stal nie miała wpływu na to nieszczęśliwe zdarzenie losowe, a w Częstochowie to było celowe działanie wbrew regulaminowi.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.