Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

  • niktxxx lubi Komentarz

    Usunięto mój komentarz z wynikami 7. kolejki. Szczęśliwie w blogu tejże kolejki można jeszcze znaleźć wyniki podliczone przez kolegę R R 25 Toruń, któremu serdecznie dziękuję za pomoc.

  • niktxxx napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 8 kolejka

    13.09 18:00 Zagłębie Lubin - Wisła Płock 1
    13.09 20:30 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 2
    14.09 15:00 Raków Częstochowa - Arka Gdynia 1
    14.09 17:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań X
    14.09 20:00 Korona Kielce - Wisła Kraków X
    15.09 15:00 Pogoń Szczecin - ŁKS 1
    15.09 17:30 Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław X
    16.09 18:00 Cracovia - Piast Gliwice X
    18.09 18:00 Wisła Płock - Legia Warszawa 2

  • niktxxx lubi Klasyfikacja generalna / 8 kolejka

  • niktxxx napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 7 kolejka

    7. kolejka:
    30.08 18:00 Arka Gdynia - Górnik Zabrze X
    30.08 20:30 Korona Kielce - Jagiellonia Białystok X
    31.08 15:00 Wisła Płock - ŁKS 1
    31.08 17:30 Piast Gliwice - Lechia Gdańsk X
    31.08 20:00 Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 1
    01.09 15:00 Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin X
    01.09 17:30 Lech Poznań - Cracovia X
    01.09 20:00 Legia Warszawa - Raków Częstochowa 1

  • niktxxx napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 5 i 6 kolejka

    6. kolejka:
    23.08 20:30 Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 1
    24.08 15:00 Cracovia - Arka Gdynia 1
    24.08 17:30 Górnik Zabrze - Korona Kielce X
    24.08 20:00 Raków Częstochowa - Lech Poznań 2
    25.08 15:00 Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław X
    25.08 17:30 Zagłębie Lubin - Piast Gliwice X
    25.08 17:30 ŁKS - Legia Warszawa 2
    26.08 18:00 Pogoń Szczecin - Wisła Płock 1

  • niktxxx napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 5 i 6 kolejka

    16.08 20:30 Wisła Kraków - ŁKS 1
    17.08 15:00 Śląsk Wrocław - Cracovia 1
    17.08 17:30 Arka Gdynia - Lech Poznań 2
    17.08 20:00 Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze X
    18.08 15:00 Piast Gliwice - Wisła Płock X
    18.08 17:30 Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 1
    18.08 17:30 Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk X
    19.08 18:00 Korona Kielce - Pogoń Szczecin X

  • niktxxx napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 4 kolejka

    09.08 20:30 Lech Poznań - Śląsk Wrocław X
    10.08 15:00 Pogoń Szczecin - Wisła Kraków 1
    10.08 17:30 Zagłębie Lubin - Arka Gdynia 1
    10.08 20:00 Górnik Zabrze - Raków Częstochowa X
    11.08 15:00 ŁKS - Piast Gliwice 1
    11.08 17:30 Cracovia - Korona Kielce 1
    12.08 18:00 Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok X

  • niktxxx napisał/a komentarz do Fantasy Premier League 19/20

    Czas na debiut! :D
    Powodzenia i niech punktują!

  • niktxxx lubi Komentarz

    Fantasy Premier League
    Sportowe Fakty
    kod - hpintx

  • niktxxx lubi Klasyfikacja generalna / 4 kolejka

  • niktxxx napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 3 kolejka

    02.08 18:00 Arka Gdynia - Korona Kielce X
    02.08 20:30 Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok X
    03.08 17:30 Raków Częstochowa - Cracovia X
    03.08 20:00 ŁKS - Lech Poznań X
    04.08 15:00 Wisła Płock - Lechia Gdańsk X
    04.08 17:30 Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 1
    04.08 17:30 Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 2
    05.08 18:00 Wisła Kraków - Górnik Zabrze X

  • niktxxx lubi Klasyfikacja generalna / 3 kolejka

  • niktxxx lubi Komentarz

    Druga kolejka była dość przeciętna ze średnią 6.87 punktu. Po order słoneczka sięgają marcin152 i RAMB0, którzy uzyskali 10 punktów. 9 punktów zdobyli Ilona 14, niktxxx i rabhadh, któremu pozwoliło to zachować prowadzenie w klasyfikacji generalnej. Gratuluję najlepszym. Proszę o sprawdzenie swoich wyników.
    Wyniki:
    marcin152 10
    RAMB0 10
    Ilona 14 9
    niktxxx 9
    rabhadh 9
    eXpErT 8
    jerrypl 8
    Nalo27 8
    Perec Freitag 8
    Black Wars 7
    R R 25 Toruń 7
    wislok 7
    Barceloniak11 6
    dastin 6
    Mbembi 6
    semen66 6
    Tomasz Wróblicki 6
    Wiesiek Kamiński 6
    Maciula87 5
    wielkarybka 5
    AM99 4
    kibic poniedzielny 4
    Włókniarz Forever 4

  • niktxxx lubi Klasyfikacja generalna / 2 kolejka

  • niktxxx napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 2 kolejka

    Zaczynam na podium :D Fiu, fiu...
    Ale w fantasy mogło pójść lepiej :D
    2. kolejka:
    26.07 18:00 Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin X
    26.07 20:30 Lech Poznań - Wisła Płock 1
    27.07 17:30 Cracovia - ŁKS X
    27.07 20:00 Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa 1
    28.07 15:00 Korona Kielce - Legia Warszawa 1
    28.07 17:30 Lechia Gdańsk - Wisła Kraków X
    28.07 17:30 Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 1
    29.07 18:00 Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 1 Kożulj

  • niktxxx napisał/a komentarz do Typer ekstraklasy - 1 kolejka

    Takie pytanie poza konkursem - czy ktoś z Was gra w quizie Ekstraklasy?

  • niktxxx napisał/a komentarz do Typer ekstraklasy - 1 kolejka

    Nowy sezon, nowe typy, nowe pudła i trafienia!
    Wszystkim typującym mecze życzę dzisiaj powiedzenia!
    1. kolejka:
    20.07 15:00 Raków Częstochowa - Korona Kielce 1
    20.07 17:30 Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 1
    20.07 20:00 Piast Gliwice - Lech Poznań 2
    21.07 15:00 Zagłębie Lubin - Cracovia X
    21.07 17:30 Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 1
    22.07 18:00 Wisła Płock - Górnik Zabrze X

  • niktxxx napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 37 kolejka

    19.05 18:00 Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok X
    19.05 18:00 Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 1
    19.05 18:00 Piast Gliwice - Lech Poznań 1
    19.05 18:00 Cracovia - Pogoń Szczecin 1
    Grupa spadkowa:
    18.05 15:30 Wisła Kraków - Miedź Legnica 1
    18.05 15:30 Śląsk Wrocław - Arka Gdynia X
    18.05 15:30 Korona Kielce - Górnik Zabrze X
    18.05 15:30 Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec 1

  • niktxxx napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 35 i 36 kolejka

    Grupa mistrzowska:
    15.05 20:30 Lech Poznań - Lechia Gdańsk 2
    15.05 20:30 Zagłębie Lubin - Cracovia X
    15.05 20:30 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa X
    15.05 20:30 Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 2 Parzyszek
    Grupa spadkowa:
    13.05 18:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków - brak
    14.05 20:30 Miedź Legnica - Śląsk Wrocław X
    14.05 20:30 Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce 1
    14.05 20:30 Górnik Zabrze - Wisła Płock 1

  • niktxxx napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 35 i 36 kolejka

    Grupa mistrzowska:
    11.05 20:30 Cracovia - Lech Poznań 2
    12.05 13:00 Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 1
    12.05 15:30 Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 1
    12.05 18:00 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 1
    Grupa spadkowa:
    10.05 18:00 Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 1
    10.05 20:30 Wisła Kraków - Korona Kielce X
    11.05 15:30 Śląsk Wrocław - Wisła Płock X
    11.05 18:00 Miedź Legnica - Górnik Zabrze X

  • niktxxx napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 31, 32, 33 i 34 kolejka

    34. kolejka:
    Grupa mistrzowska:
    04.05 18:00 Lech Poznań - Zagłębie Lubin X
    04.05 20:30 Legia Warszawa - Piast Gliwice 1 Carlitos
    05.05 18:00 Cracovia - Lechia Gdańsk X
    06.05 18:00 Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin X
    Grupa spadkowa:
    03.05 18:00 Wisła Płock - Arka Gdynia X
    03.05 20:30 Górnik Zabrze - Wisła Kraków 1
    04.05 15:30 Korona Kielce - Miedź Legnica X
    05.05 15:30 Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław 1

  • niktxxx lubi Komentarz

    Gratulacje dla semena66, zwycięzcy 31. kolejki w bardzo dobrym stylu. 11 punktów przy słabej średniej 6.53 punktu. Proszę o sprawdzenie swoich punktów i przepraszam za opóźnienia.
    Wyniki 31. kolejki:
    semen66 11
    Marcin152 9
    niktxxx 9
    Barceloniak11 8
    sternick 8
    Blue Wars 7
    jerrypl 7
    RR 25 Toruń 7
    wielkarybka 7
    Włókniarz Forever 7
    Ilona Świtajska 6
    rabhadh 6
    Szakaluch 6
    Eric Getting 5
    eXpErT 5
    RAMB0 5
    Tomasz Wróblicki 5
    dastin 4
    Mbembi 2

  • niktxxx napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 31, 32, 33 i 34 kolejka

    Bonus! Proszę o podanie wyniku (1, X, 2) spotkania finałowego Pucharu Polski.
    Finał:
    02.05 Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk X

  • niktxxx napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 31, 32, 33 i 34 kolejka

    Ekstraklaso, zwolnij! Ledwo nadążam.
    Grupa mistrzowska:
    26.04 18:00 Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok X
    26.04 20:30 Piast Gliwice - Cracovia 1
    27.04 18:00 Pogoń Szczecin - Lech Poznań X
    27.04 20:30 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa X
    Grupa spadkowa:
    28.04 13:00 Miedź Legnica - Wisła Płock X
    28.04 15:30 Korona Kielce - Arka Gdynia X
    28.04 18:00 Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 1
    29.04 18:00 Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec 1

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.