Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • lidia2 lubi Komentarz

  Xavi to piekielnie ambitny i pracowity trener. Trochę czasu minęło zanim jego filozofię zrozumiał zespół a także kibice, którzy w pewnym momencie już tracili cierpliwość do trenera. Na szczęście wyszło wszysktko na plus. Kolejny sezon ze wzmocnieniami powinien byc jeszcze lepszy. Ja osobiście cieszę się, że wreszcie mamy trenera przez duże T.

 • lidia2 lubi Komentarz

  I znów pierwszy komentarz zakompleksionego dzieciaka

 • lidia2 napisał/a komentarz do Lotto Ekstraklasa. Frekwencja na stadionach piłkarskich: kibice Wisły Kraków zawstydzili resztę

  Rzeczywiście zawstydzili. Skandowali wulgarne okrzyki pod adresem "Miśka"- swojego, jeszcze niedawnego, przywódcy, który siedzi w areszcie razem z kilkunastoma swoimi kumplami po szalu i długo z niego nie wyjdzie. A sprawa jest rozwojowa. Cała Polska jest pod wielkim, wielkim wrażeniem. A jeszcze nie tak znowu dawno był po milicyjny klub!

 • lidia2 lubi Komentarz

  Ale niewątpliwie przyłożyłeś swoją rękę do tego panie Tałant "Bolskeczer" D:
  Po raz pierwszy dokonując selekcji na MŚ 2017, a drugi raz podburzając kieleckie gwiazdeczki do rezygnacji z kadry, kiedy przestałeś pan być jej trenerem.

 • lidia2 lubi Komentarz

  Ma rację tylko, że nie zaproponował innego rozwiązania.A pan redaktor wyraźnie (nie od dziś wiadomo czytelnikom SF) "trzyma" z Górnikiem. A zareagować należało. Bo za chwilę nikt nie pozwoli jechać zawodnikom na kadrę.

 • lidia2 lubi Komentarz

  Nie chcę, by ktoś rozmieniał moje nazwisko na drobne


  Sam Panie Talant to zrobiłeś odwalając ten kabaret.

  Nigdy nikomu nie ubliżyłem, nie jestem awanturnikiem, choć za takiego mnie niektórzy uważali.


  Cadenas, Łyżwa, Przybecki/Kisiel czy ten Gudmundsson. to co to było? Występy gościnne w przedszkolu?

  Nie zasłużyłem też, by przyjmować mnie gwizdami


  Chyba jednak zasłużyłeś j/w

  Grono "fachowców" i "uzdrowicieli" rosło w siłę, nie przebierano w słowach, a część środowiska reagowała histerycznie


  Dwie ostatnie fuchy nie poszły po twojej myśli, więc zajmij się lepiej Vive i kadry żadnego kraju nie tykaj. Tak niby nałogowo bierzesz winę na siebie ale chyba tylko dlatego żeby krytyki nie było i jak widać, z tą krytyką średnio sobie radzimy. Ludzie nabrali się na to raz, drugi czy trzeci, nawet było to wzruszające.

 • lidia2 lubi Komentarz

  Talant ma trochę manierę gwiazdora nie znoszącego krytyki. Jeśli ktoś komentuje jego pracę negatywnie (mając ku temu powody) jest oburzony jak ktoś śmie jemu wielkiemy trenerowi zwracać uwagę


  W punkt

 • lidia2 lubi Komentarz

  Znamienne jest Panie Tałant, że nawet półgębkiem nie zająkniesz się na temat sportowych aspektów i wyników kadry w ostatnim okresie a wylewasz gorzkie żale, jak to mnie nie lubią i krytykują. Bracia Węgrzy szybko przejrzeli na oczy. Tam też nie pykło z winy środowiska ?

 • lidia2 lubi Komentarz

  A może zamiast płaczu i narzekania na wszystko i wszystkich....Talant powinien powiedzieć że nie nadaje się jako trener reprezentacji że to go przerosło...a nie opowiadanie bajek...:)

 • lidia2 lubi Komentarz

  Mariuszek, czekam na twoją odpowiedź. Mam nadzieję, że przeszukujesz już internet w poszukiwaniu śladów po pracy TD w kadrze.

 • lidia2 lubi Komentarz

  Dla wszystkich fanów Tałanta jedno proste pytanie. Proszę w punktach wymienić aspekty gry reprezentacji pod jego wodzą - zagrywki, taktykę, reakcje na sytuacje na boisku. Słowem to, czym Tałant naznaczył kadrę (proszę o niewymienianie jako taktyki ciągłego grania krzyżówkami i w ostateczności indywidualnych akcji M. Jureckiego, bo chyba niewiele ma to wspólnego z taktyką). Przy trenerze Bieglerze mówiono: "chłopacy sami ustalają taktykę w ataku". Patrząc na to co grali przy Talancie, lepiej by było aby kontynuowali tę samowolkę.

 • lidia2 lubi Komentarz

  Węgry został pogoniony przez związek....kadra polski podał się do dymisji po najgorszym bilansie meczy...w historii ....a teraz płacze i lamentuje że to wina dziennikarzy i kibiców....jaja jak berety...:)

 • lidia2 lubi Komentarz

  A te przeprosiny to jak mają wyglądać....prezes na kolanach z najlepszą butelką alkoholu...a jak Krzysiek nie przyjmie przeprosin to co???

 • lidia2 lubi Komentarz

  Marne tłumaczenie swoich wyników z reprezentacji. Pierwszy mecz wziął na siebie, drugi to już zmęczenie zawodników... Widzą to Ci, którzy się tak zachwycali mówcą Dujsebaevem? Bełkot i papka, nic więcej.

  I jest też fajny cytat dla ludzi, którzy myślą, że Talant coś robi poza zgrupowaniami dla reprezentacji Polski

  Ja teraz jestem trenerem Vive Tauronu Kielc i muszę mieć rozgraniczenie pracy w reprezentacji i klubie, dlatego w tym momencie nie chciałbym o tym rozmawiać.


  Wychodzi na to, że o kadrę można pytać tylko podczas zgrupowania :) #dodatkowafucha

 • lidia2 napisał/a komentarz do Dujszebajew widzi jeden pozytyw klęski z Brazylią. "Gorzej już grać nie możemy"

  a może jednak klątwa chorążego?

 • lidia2 napisał/a komentarz do Polska - Brazylia. Twitter po mecz: Katastrofa w obronie, smutek w polskich domach, najlepsze dopiero przed nami

  Oby to nie była klątwa chorążego...

 • lidia2 lubi Komentarz

  Autor chyba nie pamięta akcji sprzed około 15 lat - mecz Warszawianka - Wisła Płock, kiedy kibole Legii wpadli na halę Warszawianki i wystartowali do kibiców z Płocka ;) Sam gówniarz wtedy byłem i nie wiem jak to dokładnie wyglądało, ale z relacji obecnych tam wtedy osób wiem, że wyglądało to dość poważnie. Więc to nie pierwszy i nie ostatni raz.

 • lidia2 napisał/a komentarz do Dobre wieści! Mateusz Piechowski nie zerwał więzadeł w kolanie!

  nie rozumiem czemu ma opuścić zgrupowanie przecież kontuzjowani zawodnicy brali udział w poprzednich zgrupowaniach np. Jurkiewicz czy Jurecki czy Rojewski itd....

 • lidia2 lubi Komentarz

  Rodrigo jest młody, perspektywiczny. Jeśli nawet teraz nie będzie dużo grał(choć myślę, że będzie) to za kilka lat to on będzie rządził na pozycji bramkarza. Talent ma niesłychany co niejednokrotnie już mogliśmy oglądać w barwach Wisły Płock. Już teraz jest bramkarzem wspaniałym, jak jeszcze nabierze doświadczenia to strach myśleć jakiego kalibru będzie to grajek.

 • lidia2 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • lidia2 lubi Komentarz

  Ja proponuję żeby kadrę oprzeć na juniorach Vive....ale jaja....:)

 • lidia2 lubi Komentarz

  Dla Talanta...czekają na Węgrzech....taczki z metalowym kółkiem....:)

 • lidia2 napisał/a komentarz do Andrzej Kraśnicki wyjaśnia, kim będzie nowy selekcjoner

  to może niech sobie robi własną drużynę niekoniecznie Narodową Reprezentację, a to Węgry już mu podziękowały za świetne mistrzostwa Europy?

 • lidia2 otrzymał brązowy medal w kategorii Komentator Wszech Czasów

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.