Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • jarczyn_st napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Może Lindgren nie miał drugiej takiej rakiety jak na GP. Fredka Madsen i Doyle musieli zostawić motory na których się ścigali po GP. Nie zdążył się Szwed spasować i tyle. A Leszno nie wybacza błędów i nie bierze jeńców.

 • jarczyn_st napisał/a komentarz do Żużel. Grand Prix. Artiom Łaguta w raju. Wygrał pierwszy raz SGP. Janowski drugi we Wrocławiu (RELACJA)

  Artiom jest drugim zawodnikiem eligi, a wczoraj tor był dla niego idealny więc to żadne zaskoczenie że wygrał. Zmarzlik znów zawiódł. Myślę że znowu włączył mu się syndrom - za bardzo chcę wygrać. Magic klasa ale stawiałem na niego ze względu na mecz w Zielonej Gorze. Już wtedy jechał jak z nut i wyprzedzał na dystansie np: Martina V. co jest nie lada sztuką na każdym torze. Punktacja okazała się całkiem ok. Najbardziej skorzystał Lindgren który po prostu przechytrzył min. kolegę z drużyny w półfinale. Trzeba wygrywać najważniejsze wyścigi i tyle. Dzisiaj niewiele się zmieni. Podium będzie podobne. Największymi przegranymi na razie Zmarzlik i Madsen. Wg mnie dlatego że we Wrocławiu jest strasznie szeroki tor plus presja niestety ich zjadła. Od dawna trzymam za Magica i trzymam kciuki za jego dzisiejszy triumf. p.s. jestem z Torunia i mam taki postulat żeby zapomnieć o nazwisku Doyle przy ustalaniu składu na przyszły sezon. Lubię gościa ale po mistrzostwie stał się chimeryczny.

 • jarczyn_st napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Kilku zawodników Ostrowa w dniu dzisiejszym pokazało kompletny brak honoru i ducha sportu z managerem włącznie. Szkoda bo mimo rozmiarów było kilka ciekawych akcji. Mam nadzieję że przed własną publicznością będą bardziej się starać

 • jarczyn_st napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Przemka Pawlickiego zapraszamy do Torunia. Bedziemy mieli równy skład w przyszlym sezonie. Na walkę o play offy będziemy gotowi. Wrócimy do elipy żeby znowu stanąć do walki o najwyższe laury.

 • jarczyn_st napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Po pierwsze to Olicier pojechał na razie jeden dobry mecz. Po drugie Gniezno powinno odjąć od wyniku dokładnie 3 punkty więc ten wynik szczególnie Stalkowskiego jest przesadzony. Pp trzecie w Toruniu było trzech szybkich zawodników. Miedziak się męczył na tym torze strasznie a punkty dowoził dzięki doświadczeniu, Tofik chyba za bardzo chciał plus został okradziony z punktów w jednym biegu strasznie. Toruń ma jeszcze wg mnie rezerwy. A Gniezno to jest środek tabeli w pierwszej lidze.

 • jarczyn_st napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Redaktorowi na mózg padło chyba słońce. Dream team to chyba mu się przyśnił. Zawodnicy z drugiej linii elipy bez żadnego konkretnego juniora to co najwyżej team na walkę o elipę. Ci zawodnicy to przegrani poprzedniego sezonu i kilku wcześniejszych. Na szczęście poprowadzi ich ktoś normalny a nie cyrkowiec z zielonej dziury. Szk9da pióra na pompowanie balonika. Tym razem nikt w klubie nie da się sprowokować blogerom bo do dziennikarstwa to Wam bardzo daleko.

 • jarczyn_st napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ja myślę na podstawie wypowiedzi wspomnianych juniorów i ich zachowania, że poczuli się już gwiazdami i bohaterami Lublina i zamiast pracować tak jak przed poprzednim sezonem dużo więcej opowiadali. Plus W. Trofimow chyba zawiesił studia, które zawsze pochłaniają czas. Może jeszcze coś pokażą w tym sezonie bo np. Kamil Nowacki, Rafał Karczmarz, Marcin Turowski, obaj juniorzy Czewy o Lesznie i Czugunowie nie wspominając odjeżdżają coraz więcej bardzo dobrych biegów i dogonić ich nie mogą nawet seniorzy. Pięknie, że ta nasza młodzież zaczyna na prawdę jechać żużel przez duże ż i to bez żadnych turniejów młodzieżowych.

 • jarczyn_st napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Sama opinia pana Kuczery mnie tak nie razi jak stylistyka. Zwrot cyt. "gdzie poziom żużla od dawna jest na niskim poziomie" jest poniżej oczekiwań. Może ktoś powinien to czytać zanim nastąpi publikacja. A sam pomysł Grega jest ok. Skoro wchodzi Mistrz Europy to czemu nie ma wchodzić mistrz Ameryki czy Australii?

 • jarczyn_st napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Noe zgadzam sie z jedną tezą. Chris Holder nikogo nie zawiódł bo wszyscy w Toruniu wiedzą że to zawodnik drugiej linii i tak był kontraktowany. Do spadku przyczynił się najbardziej Jacek Frączak i jego decyzje (Norbert niewypał Kościuk, junior niewypał nie umiem jeździć na żużlu i wieczne żonglowanie składem) plus kontuzja Rune Holty. ostatnią cegłę i to sporą dołożył Niels nie wiem co się dzieje Iversen. To są winni spadku. Holder jeździ na takim poziomie od kilku lat ale w Toruniu cały czas w niego wierzą. Oby jeszcze odpalił.

 • jarczyn_st napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jaka histeria. Tylko się nie popłacz redaktorku.

 • jarczyn_st napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Argument że lepszy zawodnik powoduje upadek gorszego jest bardzo słaby. Po pierwsze takich wypadków miało miejsce do tej pory. To słabsi zawodnicy przywracają tych lepszych. Statystyki nie kłamią. Poza tym sankcje w postaci wykluczenia do konca zawodów byłaby swego rodzajem kublem zimnej wody dla wszystkich którzy dopuszczają się tego typu celowych akcji.

 • jarczyn_st napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Cegłą nie może być za KSM skoro jego zawodnik jeździ w najsilniejszym klubie o najwyższym KSM. Sęk w tym że zmiana reguł zamieszałaby całym rynkiem. Wg mnie to właśnie dobrze że średniacy mieliby lepszą pozycję negocjacyjną bo dzięki ekstra kasie mogliby dorównać tym najlepszym - przy założeniu że inwestują w sprzęt i lepsze teamy. Co do Laguty to zachował się dokładnie w swoim stylu. ROW to nie pierwszy klub który w ostatnim czasie wystawił do wiatru. Wcześniej to samo zrobił w ..... Toruniu. W sezonie w którym jeździł nie przyjechał na ostat i mecz bo mu się samochód zespół. Pełen profesjonalizm. Laguta to oszust i tyle. Motor też wystawi bez mrugnięcia okiem. Co do decyzji włodarzy z Lublina o zakontraktowaniu Griszy to niestety jest ona niespójna z wcześniejszymi deklaracjami. Z Hancockiem nie gadamy bo nas wystawił ale gadamy z Lagutą żeby wystawił ROW. Uważam że prezes Lublina jest tak samo winny całej sytuacji jak Laguta. Motor nadal pozostaje najmocniejszym kandydatem do spadku. Jonsson to emeryt, Lambert jeszcze ma dużo pracy przed sobą a jeden junior nie załata wszystkich dziur. Laguta wiedział co robi. 6 biegów będzie odpalał w każdym meczu.

 • jarczyn_st napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Panie redaktorze. Artykuł spóźniony jakieś dwa miesiące. To już było wiadomo w grudniu z kim Toruń pojedzie sparingi. Odgrzej Pan jakiegoś innego kotleta. Może Toruń ucieka z finału w 2013 :)

 • jarczyn_st napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Uwaga. Ostaf wraca do formy i sprawdzonych metod. Trolluje na całego. A my wszyscy to czytamy. Szkoda czasu Panie i Panowie.

 • jarczyn_st napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Największą pianę to bije Ostafiński. Po pierwsze pokazał brak szacunku do Maćka który nie chciał w programie o tym gadać. W końcu cisneli go tak że coś odpowiedział. Bartek powiedział że zaprasza do parkingu Prezesa. Nasze Orły zdobywają regularnie medale IMŚ a dziennikarz próbuje za wszelką cenę skłócic ludzi w środowisku bo Witkowski coś chlapnął i ciężko mu się z tego wycofać. Po pierwszym złocie które nadchodzi wielkimi krokami nie będzie tematu do roztrząsania. Ale wejść w konflikt z takim BSI które zabiera nam szansę na złoto w druzynówce to już nie ma odwagi dziennikarz wchodzić. Może czas nauczyć się angielskiego i trochę pomęczyć FIM. Prawdziwe oszołomy tam pracują chociaż na tyle sprytne że doją całą żużlową Polskę.

 • jarczyn_st napisał/a komentarz do Get Well szuka drugiego Warda. Były menedżer chwali torunian za transfer Duńczyka

  Śmiem twierdzić że nigdy nie będzie drugiego Warda. To był żużlowiec obciążony od samego początku swoim niesamowitym talentem. Urodził się z motorem żużlowym i miał czas żeby to udowodnić. Niestety nie będzie miał już możliwości. Można tylko gdybać co by się działo gdyby Darcy miał przy sobie najbliższych którzy chłodziliby jego głowę. Duńczycy to nie Australijczycy. Życzę żeby Toruń znalazł zawodnika choć w połowie tak utalentowanego jak DW 43.

 • jarczyn_st napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Autor jest po prostu jasnowidzem. "Do gry o złoto raczej się nie włączą" to taki sam fakt jak to że Przedpełski wybrał najlepiej itp. itd. Dawno tu nie wchodziłem ale farmazony nie zniknęły. Wręcz nabrały rozpędu. Może wpadnę tu za rok zobaczyć jak co drugi redaktor pisze "A nie mówiłem rok temu, że..." Dno i 2 metry mułu.

 • jarczyn_st napisał/a komentarz do Jeden mecz nie daje spokoju Frątczakowi. Get Well miał pecha z terminem

  To niesamowite, że w Toruniu jeżdżą ģwiazdy, a w pozostałych zespołach zawodnicy. Nauczcie nie że w Toruniu nie ma gwiazd tylko Anioły

 • jarczyn_st napisał/a komentarz do Jeden mecz nie daje spokoju Frątczakowi. Get Well miał pecha z terminem

  Ty to jeszcze nie jesteś cała Polska. Wielu ludzi się zdziwiło wynikami w drugiej części sezonu ale po co trochę p9czytac. Lepiej bzdury pisać.

 • jarczyn_st napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Przed transferami to proponuję Fallusom się najpierw utrzymać. Duzers sam meczu nie wygra. A kontrakty w innych klubach już się piszą. Żeby się wzmacniać to trzeba mieć pieniądze.

 • jarczyn_st napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Życzę Unii zwycięstwa w niedzielę. Wtedy nawet internauci będą musieli przeprosić. Unia ma skład pierwszoligowy z Nickim a na prawdę dzielnie walczyła cały sezon. W Toruniu wielu kibiców trzyma za Was kciuki

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.