Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Jvlvsg lubi Komentarz

  Skad pewność przed sezonem 2020 ze Get Well niby Apator Torun będzie w finale 1 ligi? Bo co?Na papierku skład na final?W 2019 Get Well p.Terminskiego miał spokojnie zostać w ekstraklasie i wzmocniony Bogdanowiczem walczyc o PO.Gramy dalej w papierowe brednie?Slon z namalowanymi skrzydlami nie lata.Kryzys w Toruniu trwa i nic się nie zmienilo.

 • Jvlvsg lubi Komentarz

  Wszystko jest możliwe....

 • Jvlvsg lubi Komentarz

  Mnie zastanawia na jakiej podstawie kibice z Torunia i "eksperci" piszą o Apatorze jako "faworycie " Nice LŻ bo fakty są takie Holdery to pośmiewisko są w Toruniu przez "ZASIEDZENIE" co do Miedzińskiego nie potrafi odjechać meczu bez GLEBY czy wykluczenia ,Musielak ma 350.000 zł kary i nie wiadomo czy w ogóle wystartuje bracia Curzytkowie to "medialne herosy" którzy są już jedną nogą w Rybniku jedynym realnym wzmocnieniem tej zbieraniny z tak zwanymi "nazwiskami" jest Wiktor Kułakow który pewnie obniży "loty" jak każdy kto przychodzi do Torunia o Kopciu Sopczyńskim i Nizgorskim nie ma co pisać bo to juniorski "szrot" no i menadżer Bajerski już pokazał w finale 2 ligi jaki z niego fachowiec :)

 • Jvlvsg lubi Komentarz

  Ja yebie! Ta napinka jak nawet się liga nie zaczęła! Jeśli wygra Gniezno lige to brawo. Jeśli Ostrów też brawo! Jeśli Toruń też brawo! Tylko naczelni z SPORTOWE NIE FAKTY może poczekamy z tym kto wygra ligę aż się sezon skończy? Za tydzień będzie artykuł że Ostrów faworytem. Eh miernoty plują coś na papier

 • Jvlvsg napisał/a komentarz do Żużel. Start Gniezno zbudował skład na finał. Może utrzeć nosa Apatorowi Toruń

  @Endorfinka: Tak się składa, że zupełnie nie masz racji, argumentowanie swojej tezy artykułem gazety Głosu Wielkopolskiego także nie jest szczytem wiarygodności. Poza tym, sam prezydent naszego kraju, kiedy kilka lat temu wybuchła wrzawa na ten temat, upublicznił wpis na twitterze przekazując, że Gniezno było, jest i będzie pierwszą stolicą Polski, fakt ten jest nie podważalny i prosi, żeby inne Polskie miasta nie zawłaszczały sobie tego tytułu:)

 • Jvlvsg napisał/a komentarz do Żużel. Start Gniezno zbudował skład na finał. Może utrzeć nosa Apatorowi Toruń

  @Endorfinka: Tak się składa, że zupełnie nie masz racji, argumentowanie swojej tezy artykułem gazety Głosu Wielkopolskiego także nie jest szczytem wiarygodności. Poza tym, sam prezydent naszego kraju, kiedy kilka lat temu wybuchła wrzawa na ten temat, upublicznił wpis na twitterze przekazując, że Gniezno było, jest i będzie pierwszą stolicą Polski, fakt ten jest nie podważalny i prosi, żeby inne Polskie miasta nie zawłaszczały sobie tego tytułu:)

 • Jvlvsg lubi Komentarz

  Pan Rafael Wojciechowski to jeden z NAJLEPSZYCH MENADŻERÓW ŻUŻLOWYCH W POLSCE od trzech lat prowadzi Start ku E-lidze drużyna jest budowana konsekwentnie w końcu mamy swoich wychowanków bo jest szkółka z prawdziwego zdarzenia doszli w tym okienku transferowym Timo Lahti i Marcel Studziński który pojedzie na AMATORSKIM kontrakcie klub zapewni mu sprzęt i mechaników więc o nic nie będzie musiał się martwić więc JEST POTENCJAŁ SPORTOWY NA AWANS a co dalej to zobaczymy :)

 • Jvlvsg lubi Komentarz

  By ha ha oficjalnie Mateusz to wychowanek Orła Łódź i spędził tam dwa sezony 2017,2018 więc co ten redaktorek wypisuje ?? Jedyna prawdziwe info że pochodzi z Gniezna :)

 • Jvlvsg lubi Komentarz

  Pytanie do redakcji.Czy wykasowane przez Was posty też są brane pod uwage? Przecież tu ginie 90% komentarzy,które nikogo nie obrażają,a są sensowne.Wystarczy,że jakiemuś półgłówkowi się nie spodoba jakiś koment,zgłosi to,a wy to z urzędu kasujecie.Przecież to jest kabaret.

 • Jvlvsg lubi Komentarz

  "Burza związana ze zwolnieniami lekarskim (...)" Taka sama "burza" jak z silnikami Łaguty? Nawet bzdury nie umiecie sprzedać. Cała żużlowca Polska śmieje się z Was (SF)

 • Jvlvsg lubi Komentarz

  a tak odnośnie marka c. to jeśli prawdom som jego słowa cytowane przes ostafe pudelkarza i jego śmiesznyh redahtoruf s syf odnośnie zawieszenia w kadrze zawodnikuf to by potem nie było proszenia na kolanah tyhrze ... o powrut

 • Jvlvsg lubi Komentarz

  Dostarczasz zwolnienie lekarskie do firmy i nie dzwonisz dodatkowo do szefa/prezesa tylko kładziesz się do łóżka, wyłączasz telefon i cześć. Dajcie już tym chłopakom spokój.

 • Jvlvsg napisał/a komentarz do Żużel. Szwedzi wzięli w obronę Maksyma Drabika. "Z jego zespołem zawsze się dobrze współpracuje"

  @leonidaswro: Nic dodać, nic ująć. Wszystko, co powinno zostać powiedziane w kierunku tej pożal się Boże redakcji.

 • Jvlvsg lubi Komentarz

  Widzę, że pan Kuczera już lekko spuszcza z tonu i słusznie. Zaczęło się od kwestionowania wartości tytułu mistrzowskiego zdobytego przez Drabika w sportowej walce. zdaniem Ostafińskiego ów tytuł jest mniej wart, bo Drabik wzorem Zmarzlika nie wygłosił ckliwej laudacji w stylu laureatki Miss Polonia o tym, że wszystko zawdzięcza rodzicom, a po zakończeniu kariery będzie walczył o zachowanie dżungli amazońskiej i marzy o tym, żeby wszyscy ludzie się kochali. Drabik rozgrzał do białości p. Ostafińskiego pozdrawiając na Gali swojego psa. Czy nie miał do tego prawa? Oczywiście, ze miał! Ma prawo kochać i pozdrawiać kogo chce, bo nie jest showmanem, który ma utrafiać w estetyczne gusta p. Ostafińskiego, tylko sportowcem!
  Co do L-4. Posiadacz takiego druku nie jest zobowiązany do niczego więcej, niż do przedłożenia go pracodawcy. Szlochy pana Cieślaka wyglądają na próbę wykreowania się na skrzywdzonego, dobrotliwego opiekuna żużlowców, który został skrzywdzony przez niewdzięcznika. A może warto by spytać żużlowców, dlaczego nie chcą jeździć w tzw. kadrze Cieślaka? Czyżby nie dlatego, że "narodowy" faworyzuje tylko jednego, nielubianego właśnie za to zawodnika?
  I jeszcze o tym meczu "kadry". Przykro się to oglądało. Po obu stronach wystąpił - z szacunkiem ale - chyba "drugi garnitur". Dlaczego tak było ze strony Polaków pan Ostafiński już znalazł i osądził od czci i wiary wszystkich winnych. A kto zawinił po stronie RŚ? Nawet trener Żyto przed kamerami puszczał perskie oko, że to jakaś kpina! Czyż były to gwiazdy światowego speedway'a, że trener Cieślak musiał wytoczyć najcięższe działa?
  Z pewnością pan Ostafiński mógłby (gdyby chciał) znaleźć kontrargumenty, problem w tm, ze tytuł IMŚJ zdobył kto inny niż jego ulubieniec i o to cała burza w szklance wody, a L-4 Drabika dało jej paliwo, co pan redaktor wykorzystuje aż do obrzydzenia.
  P.S.
  Czy do końca przerwy w sezonie pan redaktor Ostafiński znajdzie jeszcze jakiś temat o żużlu, czy dalej będzie grillował Drabika i resztę?

 • Jvlvsg lubi Komentarz

  Dariuszu Ostafiński, przekażę ci jednak parę słów, prawdopodobnie wyjdzie sporo tekstu. To już jakiś koszmar co z siebie zrobiłeś. Totalnie się zagubiłeś. Przykro się robi jak się czyta twoje teksty. To jakieś zagubienie, samouwielbienie, zaślepienie? Może jakaś gigantyczna depresja? Nie wiem, nie znam się. Mam problemy z doczytaniem twoich tekstów do końca. Wcześniej miałem polewkę, teraz już normalnie po ludzku mi ciebie żal. Jak można tak nisko upaść? Jak można być tak oderwanym od świata? To wszystko dla pieniędzy? Ja po prostu tego nie rozumiem. Dla mnie kimś jest nie ten kto ma kasiorę, a ten kto jest człowiekiem. Ja dla pieniędzy się nie zeszmacę. Jakiegoś majątku nie zrobiłem i zapewne nie zrobię bo to nie jest celem mojego życia. Praktycznie całą kasę przeznaczam na realizację swoich i rodziny marzeń. Raptem kilka mieszkań, parę działek, niemal zero gotówki, dwudziestoletnie samochody to mój cały dorobek, ale jestem dumny, bo jestem człowiekiem! Będę mógł spojrzeć w oczy dzieciom czy wnukom. Nigdy nikogo celowo nie skrzywdziłem, nikt przeze mnie nie cierpiał. Tylko że ja zupełnie inaczej patrzę na świat. Dla mnie taki żul również jest człowiekiem, nie patrzę na niego z wyższością, nie gardzę nim. Kurcze, jakiś złodziej czy przestępca to też człowiek, wielokrotnie z nimi gadałem, potrafię to, dostrzegam wiele pozytywów. Oni żyją tak jak chcą, albo jak ich do tego życie zmusiło. To są najczęściej ludzie, z ludzkimi emocjami, niesamowicie przyjaźnie nastawieni, wręcz oddali by duszę. Do czego zmierzam? Ano do tego że ty do tej grupy ludzi się w moich oczach nie zaliczasz. Niestety w moich oczach człowiekiem nie jesteś. W moich oczach należysz do tej drugiej, znacznie mniejszej grupy. Do grupy zaślepionych skuXwieli. Słyszałeś może o takim gościu jak Rysiek Riedel? Nie, nie był moim znajomym, ot dwa czy trzy razy zamieniliśmy parę słów. Ale to był prawdziwy człowiek. Otóż od rana chodzi mi po łbie jego "Autsajder" i przydałoby się żebyś nad paroma fragmentami mocno się zastanowił.
  "Ale jedno wiem po latach
  Prawdę musisz znać i ty:
  Zawsze warto być człowiekiem,
  Choć tak łatwo zejść na psy!
  Kumpel zdradził mnie nie jeden
  I nie jeden przegnał, lecz
  Nie szukałem zemsty w niebie.
  Co kto robi jego rzecz."
  No dobra, teraz parę słów o felietonie, chociaż żeby to skomentować musiałbym walnąć monstrum ze trzy razy większe jak twój tekst.
  "Następny numer to Drabik i jego kolejne wpisy na fejsbukowym fanpage’u. Chłopak może nie przebił swojego występu z Gali PGE Ekstraligi (pozdrowienia dla syna-psa), ale próbuje kreować siebie na osobę pokrzywdzoną. Sugeruje, że druga strona (najpewniej chodzi o media) nie szanuje ludzi i przekracza zasady moralne" On nie próbuje się kreować na osobę pokrzywdzoną. On jest pokrzywdzony przez ciebie i twoich paziów. Walicie w Drabika bez opamiętania, to jest bezustanny atak bez próby zrozumienia. Jak pisałem, ja jestem otwarty, staram się zrozumieć każdego, czy to żul czy złodziej, staram się dostrzec pozytywy.
  "W zasadzie to wnoszących krytyczne uwagi nazywa hejterami" No bo trzeba nazwać to po imieniu. To co uprawiacie w redakcji w stosunku do Drabika to hejt w najczystszej postaci. Od dawna jesteście największymi hejterami, i wychowujecie sobie grono kibiców - hejterów. Wiesz że jak człowiek śmierdzi to ten co śmierdzi tego nie czuje. Właśnie od was śmierdzi i zdziwiłbym się gdybyście ten smród poczuli.
  "A ja się nie zgadzam na takie stawianie sprawy. Odwrócę sytuację. Niech Maksym sam zacznie szanować ludzi, a nie bawić się nimi (te jego wpisy to kreowanie sytuacji, której nie ma)" Możesz się nie zgadzać. Jak widać jesteś z gronem swoich klakierów jednym z nielicznych który się z tym nie zgadza. Co do kreowania sytuacji, to chyba w tym kreowaniu nikt nie przebije ciebie i tego waszego portalu. Jak pisałem wcześniej. Sam nie poczujesz jak śmierdzisz.
  "Dla Drabika mogę sobie być hejterem. Podejrzewam, że on nawet nie wie, co to znaczy" Z kolei ja podejrzewam że to ty nie wiesz co to znaczy. Na każdym kroku aż kipi od ciebie mowa nienawiści. Jesteś, po prostu jesteś hejterem. Zmień się jest to możliwe, ale trzeba spuścić z tonu i znacząco obniżyć nadmiernie rozbudowane własne ego. Nie mam jednak złudzeń co do twoich zmian. Niestety, siedzi w tobie jakaś samonakręcająca się sprężyna i pcha cię w coraz czarniejszą odchłań. Dla ciebie raczej już nie ma powrotu nie będziesz już raczej nigdy człowiekiem. Chociaż kto wie?
  Do moderatora. Przed usunięciem, przekaż ten tekst Ostafińskiemu.

 • Jvlvsg lubi Komentarz

  Piszecie o gwiazdeczkach i sodówkach bo rzeczywiście wiecie jak to jest mieć takie życie... Oprócz PZMłotu i tej pożal się ekstralipy Ci Panowie maja swoje życie, swoje cele, swoich sponsorów. Cały sezon dy mają dla tych śmiesznych ludzi w garniakach (tu rób to, tu tamto, tu sponsor taki, tu kurła owaki), a przychodzi mecz o damski c**** po sezonie!!!! I stare ubeki dalej będą pokazywać jacy są zacofani.

 • Jvlvsg lubi Komentarz

  Panie Ostafiński - wiarygodność Pana wypocin jest taka jak przejście Emila do Falubazu. Niech Pan nie pompuje balona, trzeba spokojnie poczekać na rozwój sytuacji. I jeśli Piotr Pawlicki przegiął to należy wyciągnąć konsekwencje jeżeli nie to należy przeprosić. Po co Pan sieje zamęt i agresywność wpisów na tym portalu. Czas, czas , czas i czekamy na rozwój sytuacji. Tyle

 • Jvlvsg lubi Komentarz

  Kilka uwag do osób wypowiadających się o czterech zawodnikach po rozpętaniu burzy przez redaktora Ostafińskiego:
  1. Panie trenerze Marku Cieślak. Domaga się Pan szacunku i lojalności od zawodników kadry narodowej. Słusznie. Tylko proszę nie zapominać, że szacunek i lojalność muszą być wzajemne, a Pan w Pile w sposób jednoznaczny pokazał wobec kogo jest lojalny i jakim szacunkiem darzy Pan zawodników, ich zdrowie i życie. Nawiasem mówiąc jazdy odmówili WSZYSCY, a ukarany został JEDEN. Pan się temu nie sprzeciwiał.
  2. Panie trenerze Stanisławie Chomski. Z wielkim podziwem i szacunkiem wyraża się Pan o Bartku Zmarzliku, który nawet chory i pod kroplówką nie bierze zwolnień i jedzie. Czy nie uważa Pan, że to wcale nie jest heroizm tylko głupota? Przecież lekceważenie własnego zdrowia może prowadzić do wyniszczenia organizmu i wcześniejszego zakończenia kariery sportowej. Abstrahując od tego, że chory zawodnik nie powinien być dopuszczony do startów, ten przykład zachowania Bartka z pewnością nie jest do naśladowania.
  3. Panie Jacku Frątczak. Pan uciekł na zwolnienie lekarskie w trakcie sezonu i pozostawił prowadzoną przez siebie drużynę z Torunia, a ta pierwszy raz w historii spadła do niższej klasy rozgrywkowej. Nie ma Pan moralnego prawa do oceniania kogokolwiek poza sobą samym.
  4. Panie redaktorze Dariuszu Ostafiński. Czy Pan wie na czym polega rzetelność dziennikarska i jakich zasad etycznych powinien przestrzegać dziennikarz? Przypomnę, że w Polsce nawet przestępcy nie można uznać winnym dopóki mu się winy nie udowodni, nie można go również ukarać bez procesu, w którym gwarantuje mu się prawo do obrony.

 • Jvlvsg lubi Komentarz

  @Manhattan: tak tylko może napisać kibic Bartka z Gorzowa a Nice puka do waszych bram Piotr nie wyjechał wcześniej nie pisz głupot!!!

 • Jvlvsg napisał/a komentarz do Żużel. Dariusz Ostafiński. Bez Hamulców 2.0: W głowach im się poprzewracało. Są nasyceni (felieton)

  @Manhattan: Pragnę zaznaczyć, że zawodnik nie codziennie odmawia jazdy w zawodach, więc jeśli już to się stało, to nie powinno zostać zlekceważone, nie wiemy jak sytuacja dokładnie wyglądała w parku maszyn, jednakże nie daje wiary, że kara była spowodowana zbyt wczesnym opuszczeniem stadionu. Panowie w garniturach ukarali zawodników dla przykładu, aby nikt nie ważył się demonstrować własnego zdania. To co formalnie uznali za przyczynę kary, jest tylko bajką.

 • Jvlvsg napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Czytając kolejny artykuł, utwierdzam się w przekonaniu, że niektórym brak wyobraźni. Woda sodowa uderza chłopakom do głowy? Nie chce im się występować w kadrze? Uważam że, gdyby nie mieliby ochoty jeździć w reprezentacji, to nie robiliby tego już od dawna. Maksym nie ma ochoty jeździć w SGP? A może chłopak po prostu nie daje przyzwolenia na niesprawiedliwe traktowanie, jakim jest ustawianie narodowości ponad umiejętnościami i osiągnięciami? Wrócę także do Złotego Kasku. Zawodnicy zostali potraktowani absurdalnie i w tym przypadku to pieniądze za zorganizowanie imprezy były ważniejsze niż bezpieczeństwo, nie otrzymali nawet wsparcia trenera, wcale więc się nie dziwię, że nie mieli ochoty brać udziału w tym cyrku ponownie. Chłopacy próbują nam dać coś do zrozumienia, nie zgadzając się na sytuacje, które im nie odpowiadają, a wszyscy w środowisku żużlowym, zamiast spojrzeć na ten temat z bardziej obiektywnej strony i zastanowić się czy rzeczywiście nie dzieje się coś złego, wolą mieszać zawodników z błotem, ponieważ oni na pewno chcieli ugrać tym sobie urlop. Maksym robi z siebie ofiarę? A może rzeczywiście się tak czuje po fali hejtu jaka na niego spłynęła? Zmarzlik za tytuł mistrza wznoszony do niebios, Drabik ten tytuł niedługo zacznie przeklinać, bo jedyne co mu do tej pory przyniósł to odbicie na psychice. Sf często lubią recytować literaturę, więc i ja pozwolę sobie przytoczyć; miej serce i patrzaj w serce. Każdy ma uczucia.

 • Jvlvsg lubi Komentarz

  "Unia dysponuje gwiazdami jak na realia 1 ligowe "? kogo redaktor widziałby w Ekstralidze ? Koze ? Czaję ?

 • Jvlvsg napisał/a komentarz do TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - Speed Car Motor Lublin

  Skoro Gniezno jest cienkie, choć w zasadniczej zajęło fotel lidera, to jacy wy jesteście, zasiadając miejsce pod nami?

 • Jvlvsg lubi Komentarz

  O jeju.. się panowie z MIASTA lublina zagotowali.. wstyd przynosicie swojemu miastu

 • Jvlvsg napisał/a komentarz do TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - Speed Car Motor Lublin

  Mimo wszystko 9, a 2 punkty to różnica.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.