Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • scorpio lubi Komentarz

  Czytam te komentarze i naprawdę przestaje wierzyć w normalność ludzi, pastwicie się nad tym młodym chłopakiem.... Przecież to nasz rodak i przyszłość dyscypliny którą kochamy, póki Bartek Zmarzlik nie był mistrzem świata wielu też na niego pluło jadem, a teraz gdy Bartek jest mistrzem każdy się nim zachwyca, a Maks jest też mistrzem Świata póki co juniorów, oczywiście po za torem może być postacią specyficzna inna niż Zmarzlik, Dudek, wcześniej Tomek Gollob ale to dalej reprezentant naszego kraju i tutaj kibice powinni go wspierać, tym bardziej że POLADA oficjalnie przyznała że nie ma mowy o żadnych substancjach zakazanych wiec chłopak dopingu nie brał ! Na temat pismaków się nie wypowiadam bo zaraz pewnie usuną ten komentarz :)

 • scorpio lubi Komentarz

  Lepiej byłoby gdyby ich nie było i zrobić podwójną rundę, więcej emocji, więcej jazdy, a przede wszystkim juniorzy by na tym skorzystali.

 • scorpio lubi Komentarz

  DawaćLotyszy z wizją awansu!

 • scorpio lubi Komentarz

  Też mówię nie wystarczy że kluby w ekstralidze pomagają .Młodzi obcokrajowcy są wypożyczeni do klubów w drugiej lidze przykład Gorzowa który wypożyczył swojego zawodnika

 • scorpio lubi Komentarz

  Marketingowy ruch, tylko 10% - ale przynajmniej bedzie na browarek... Najazd z Polski zapewniony i chyba nie tylko do Niemiec, ja planuje wyjazd do belgijskiego Zolder. Wierze w udany sezon RK i zpowrotem do kokpitu F1 w 2021!

 • scorpio lubi Komentarz

  Kubica ma jedną wspaniałą cechę w stosunku do swych hejterów, którzy czytają wszystkie artykuły o nim i wszędzie wstawiają "jedynie słuszne" komentarze. On mianowicie tego nie czyta. Tak więc zapraszamy wszystkich bu.ów do hejtowania najlepszego polskiego kierowcy w dziejach . Może po wydrukowaniu użyje waszych komentarzy w ubikacji

 • scorpio lubi Komentarz

  Kto zablokował Łotyszom EX LIGE wszyscy wiedzą ,Czy to zrobiono z duchem walki sportowej ?Dla czego z tego powodu zawodnicy tego klubu odeszli do klubów polskich ,? Nie ma nic zaskakującego że Łotysze tak jadą w lidze.Dobrze że jeszcze jadą. Na tym portalu w tym temacie też sporo wypowiedziało się osób w pewnym czasie .Wracać do tematu ,który już dawno został zamknięty nie ma sensu .

 • scorpio napisał/a komentarz do Żużel. W Daugavpils tylko Lokomotiv. Aż szkoda, że zabrakło PGE Ekstraligi

  @sympatyk żu-żla: Jest sens wracać,może do decydentów coś "dotrze".

 • scorpio napisał/a komentarz do Żużel. W Daugavpils tylko Lokomotiv. Aż szkoda, że zabrakło PGE Ekstraligi

  Dla mnie,to jest jakaś paranoja,że dopuszcza się zagraniczny klub do rozgrywek polskiej ligi,a nie dopuszcza się go do Ekstraligi.Jeśli wywalczyli sobie NA TORZE awans,to powinni jechać w "ekstra".I nie interesuje mnie gadanie,że są to Drużynowe Mistrzostwa Polski.Wystarczy przed nazwą dodać"Międzynarodowe" i wszystko będzie ok.A tak,jest to czysta hipokryzja: mamy mało drużyn w niższych ligach,to "chodźcie jeździć u nas",ale jak chcielibyście awansować,to spi....lać. Loko Mistrzostwa Polski i tak nie zdobędzie,a gdyby nawet to co?Wstyd mi za władze polskiego żużla.

 • scorpio lubi Komentarz

  Ja liczę że Nowak będzie filarem Orła, i dzięki niemu pozycja drużyny będzie bardziej spektakularna niż w ubiegłym roku .

 • scorpio lubi Komentarz

  Skład optymalny. Nawet kolejność zawodników może być, choć ja dałbym Jacka na 7 miejsce.

 • scorpio lubi Komentarz

  Pan redaktor chyba od wczoraj interesuje się tym sportem...przecież Protasiewicz podobnie jak Gollob ucierpiał w tych zawodach A upadek był z winy Pawliczka.Poza Tym Panie redaktorze gdy służby podbiegly do Piotra ten je natychmiast odeslal do Golloba...Nie czarujmy tylko poszły jak jest.

 • scorpio lubi Komentarz

  Pieniądze spółek skarbu państwa które są przekazywane na sport .Nie są pieniądzmi podatnika. Spółka musi sobie wypracować zysk aby później jako sponsor tytularny strategiczny czy jeszcze inny ,Tym sposobem się reklamuje na rynkach swoje towary .Każde zakończenie roku jest podliczane adytem, który nie kiedy trwa nawet 3 miesiące .Każda spółka skarbu państwa też płaci różne podatki urząd skarbowy też patrzy w papiery, Pieniądze które idą na reklamę jest zyskiem danego przedsiębiorstwa tak jak wypłaty dla pracowników .Gdzie są pieniądze podatnika w budżetach miast ,które też nakładają pieniądze na sport ,w zależności od zasobów budżetu jakie miasto posiada,oraz jaki jest prezydent gospodarz,

 • scorpio napisał/a komentarz do Żużel. Apator ma już skład na Ekstraligę. Po awansie najwyżej jeden transfer

  @Kung Lao: Żebyś się nie zdziwił.Gała w przyszłym sezonie:śr. 6 pkt/mecz...

 • scorpio lubi Komentarz

  Amon, no co ty, nowych wrogow sobie robisz?
  Dostaniecie w czupryne az milo.

 • scorpio lubi Komentarz

  niech da 10 baniek to może mu pozwolą kierownicę potrzymać, czas na emeryturę panie vetel

 • scorpio napisał/a komentarz do Żużel. Daniel Pytel zapisał się w historii PSŻ-u. Poznaniacy pamiętają sukcesy

  @P0ZNANIAK: Zgadza się.Brian Andersen osiągnął więcej niż jakikolwiek zawodnik Poloneza..Dziwne,że go tu niema.A jeśli chodzi o Maćka,to na pewno miał większy potencjał,ale to Daniel osiągnął więcej.Zdobył dla PSŻ więcej medali,niż jakikolwiwiek inny żużlowiec.Ech,łza się w oku kręci...Czy kiedyś te czasy wrócą?...

 • scorpio lubi Komentarz

  Jeśli mowa o Polonezie to nie można nie wspomnieć o Brianie Andersenie, który też sporo punktów dla nas wtedy zdobywał. Co do Daniela to początki kariery juniorskiej u nas to były piękne czasy. Kiedy na Golaju razem z Maćkiem dopiero wyjeżdżali do pierwszego biegu, można było w programie wpisać już 5:1 ;). A jego walka z Jonnsonem, kiedy przyjechał do nas z faworyzowaną (wtedy) Polonią to wręcz palce lizać ;).

 • scorpio lubi Komentarz

  Z pewnością zawsze będzie miło wspominany na Golaju. Sportowo niespełniony.

 • scorpio lubi Komentarz


  Dla mnie największy potencjał miał Piaszczyński. Szkoda, że stało się jak stało i wybrał Ostrów, a potem...koniec kariery.

 • scorpio lubi Komentarz

  @siber: Zgłosić, to ty się możesz do pośredniaka co najwyżej.

 • scorpio lubi Komentarz

  @jurasgit: Państwo ma 27 % udziału w Orlenie i pieniądze na RK na pewno nie idą z tej puli ! A więc skończ pier... jak się nie znasz, mały zawistny ludziku...

 • scorpio lubi Komentarz

  Obecnie tylko 3 zespoły dają szansę na wygrywanie w normalnych warunkach, i żaden z tych zespołów nie chce u siebie Alonso. Więc albo weźmie co dadzą, albo nie wróci do F1, proste.

 • scorpio lubi Komentarz

  No ok. Czemu miał służyć ten opiniotwórczy hmmm odgrzewany kotlet? ;-) Ja rozumiem że wszyscy tęsknimy za rykiem silników, ale pisać żeby pisać, nastawiać ludzi przeciw sobie i rozprawiać o tym co już przeminęło z wiatrem? Od redaktora oczekiwać można wyższych lotów. Chociaż jeśli to miała być prowokacja to się udało...tylko to się udało.

 • scorpio lubi Komentarz

  Sprzęt od Zmarzlika , wlewki witaminowe , spreparowany tor , towar od zielonogórzan i tyfus rozsiany w szatni psz. Niestety inaczej byśmy nie awansowali DO jak zawsze ma racje ;-)))))
  Skąd on bierze te wszystkie źródła osobowe ? ;-)

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.