Marcinek36 - lubi

• Marcinek36 lubi Komentarz

Komentarz usunięty

O ile pierwsza połowa w miarę wyrównana, m.in przez trzy zmarnowane setki to w drugiej już wszystko wychodziło. Nawet Doruk mógł sobie porzucać, tak samo jak wracający po kontuzji Dani czy Branko, także rewelka. Kto nie wszedł to dawał coś od siebie, czy to z pola czy Kornecki w bramce.

Obowiązek został wykonany i dalej jesteśmy w grze o czołowe dwa miejsca. Fajnie że dziś pograli wszyscy i wyglądało to naprawdę fajnie. Teraz mały finał z Veszprem i piekielnie ciezki mecz. Jeden punkt biorę w ciemno. I mam nadzieję że w klubie sprawdzą prognozy pogody i nie będzie przygód z wyjazdem jak to już się robi tradycją. Albo dmuchając na zimno niech lecą dwa dni wcześniej do meczu.

Brawo Panowie. O meczu nie ma co sie rozpisywac, byl wlasciwie perfekcyjny. Zwroce uwage na Kulesza i Karalioka... Tak hejtowani i wysmiewani przez naftowa partyzantke...a dzis oddaliby pewnie obie nerki by tacy zawodnicy grali u nich... Zmierzam do tego ze i odnosnie naszego tureckiego GRZMOTA beda odszczekiwac

Jest moc:)

Miło się czyta płacz i skowyt dziewczyny Maxi...:)

Co dodać. Chyba przytocze slowa Bogdana. Leżącego się nie kopie.

Igor Karacić zagrał jak profesor. Dodaj go do listy wyróżnionych :)

Pieknie ,ale Doruk co nie ktorym powoli japy zamyka ,no coz ekstra wystep no a jutro +6 dla Kadetten

Turek grzmot błyskawica Brawo:)

Dobry mecz całkowicie pod kontrolą.
    Gratulacje.

Moje gratulacje !
    Naprawdę fajny mecz w wykonaniu Vive. Dzisiaj zagrało tak wlasciwie wszystko, bramka, obrona no i atak. Osobne gratulacje też dla Doruka, bo w drugiej polowie zagrał naprawdę na mocną czwórkę z wielkim plusem, w skali 1-6 ;)

Karacić, Kulesz, Karalek i Wolff (Kornecki też zagrał świetnie). Ogólnie świetny mecz całego zespołu. Kiedyś wysoko przegraliśmy w Skopje. Teraz oni dostali podobny wpierdziel w Kielcach. Brawo drużyna!

W ostatnich minutach nasza "młodzież" też pokazała klasę, a jedna bomba Vujovicia z drugiej linii mistrzostwo świata. Wielkie brawa dla kieleckich piłkarzy. KIELCE !!

Czekamy szczególnie na naszego ulubieńca -Dibirowa :)

A i zawsze mnie zastanawiało czemu taki Surgiel czy Wałach nie znajdą się w kadrze meczowej skoro rzadko kiedy u nas siedzi 16 graczy. Dla takiego młodego chłopaka sam mecz z wysokości ławki rezerwowych był by dużym przeżyciem a może przy korzystnym wyniku dostał by ostatnie 2 minuty na grę. Dziwna polityka klubu.

Spokojnie +6 dla Vive. Jest moc.

Ja tego komoletnie nie rozumiem jak tak wielki klub jak vive nie moze znalezc sponsora ... Szkoda... Za rok tylko kielce beda graly w Lidze Mistrzow to i nawet z Plocka orlen zrezygnuje i juz kompletnie bedzie pozamiatane ...

Bertus powiedział też, że podpisali już nowego prawoskrzydłowego. Ma potrafić grać na 2 i być z krajów EU. W umowie jest klauzula, że jeżeli Janc jednak zostanie to umowa będzie nieważna, ale raczej Janc odejdzie

sraka ponoć owoc ,,transferu stulecia " niejaki Igropulo został kierownikiem ławki rezerwowych :-))))))))))))))))))))))))))