Składy sezon 2017

autor: Rauli | 2016-10-11, 13:11 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Kursywa - plotki / domysły

Pogrubione - pewny

STAL GORZÓW
1. Bartosz Zmarzlik
2. Krzysztof Kasprzak
3. Niels Kristian Iversen
4. Przemysław Pawlicki / Thomas Jonasson
5. Martin Vaculik
6. Rafał Karczmarz / Kamil Nowacki
7. Hubert Czerniawski / Alan Szczotka / Marcel Studzinski
KS TORUŃ
1. Grzegorz Walasek
2. Adrian Miedziński / Michael Jepsen Jensen / Jack Holder
3. Chris Holder
4. Paweł Przedpełski
5. Greg Hancock
6. Daniel Kaczmarek / Norbert Krakowiak / Marcin Kościelski / Marcin Turowski
7. Igor Kopeć-Sobczyński / Tomasz Przywierczerski / Adrian Bułanowski
FALUBAZ ZIELONA GÓRA
1. Jason Doyle
2. Jarosław Hampel
3. Piotr Protasiewicz
4. Andriej Karpow / Jacob Thorssell
5. Patryk Dudek
6. Alex Zgardziński / Arkadiusz Potoniec / Oskar Potoniec / Mateusz Burzyński
7. Sebastian Niedźwiedź / Wojciech Pilarski / Damian Pawliczak / Jakub Zubczyński / Jakub Osyczka / Mateusz Tonder
BETARD SPARTA WROCŁAW
1. Vaclav Milik
2. Andrzej Lebiediew / Nick Morris
3. Tai Woffinden
4. Szymon Woźniak / Tomasz Jędrzejak
5. Maciej Janowski
6. Maksym Drabik / Damian Dróżdż
7. Oskar Bober / Przemysław Liszka / Jarosław Krzywosz
GKM GRUDZIĄDZ
1. Tomasz Gollob / Krystian Pieszczek
2. Krzysztof Buczkowski
3. Antonio Lindbaeck
4. Rafał Okoniewski
5. Artiom Łaguta
6. Mike Trzensiok / Dawid Wawrzyniak
7. Kamil Wieczorek / Mateusz Rujner / Mateusz Danielewicz
ROW RYBNIK
1. Tobiasz Musielak
2. Max Fricke / Jake Allen
3. Fredrik Lindgren
4. Damian Baliński / Rafał Szombierski
5. Grigorij Łaguta
6. Kacper Woryna / Miłosz Wypior / Przemysław Giera
7. Robert Chmiel / Lars Skupień / Michał Szmidt / Dawid Jona
FOGO UNIA LESZNO
1. Emil Sajfutdinow
2. Piotr Pawlicki
3. Nicki Pedersen
4. Grzegorz
Zengota / Peter Kildemand / Wiktor Trofimow
5. Janusz Kołodziej
6. Bartosz Smektała / Marek Lutowicz
7. Dominik Kubera / Wiktor Lis / Szymon Szlauderbach
WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA
1. Rune Holta
2. Matej Zagar
3. Leon Madsen
4. Sebastian Ułamek / Karol Baran
5. Andreas Jonsson
6. Oskar Polis / Oskar Nocuń / Bartosz Świącik / Adrian Woźniak
7. Michał Gruchalski / Bartosz Tyras / Mateusz Świdnicki / Paweł Staniszewski / Kamil Sobczyk

UNIA TARNÓW
1. Jakub Jamróg
2. Peter Ljung / Mikkel Michelsen
3. Artur Czaja

4. Artur Mroczka
5. Kenneth Bjerre
6. Patryk Rolnicki / Eryk Budzyń / Michał Nowiński
7. Kacper Konieczny / Piotr Pióro / Krystian Stefanów
LOKOMOTIV DAUGAVPILS
1. Joonas Kylmaekorpi
2. Kjastas Puodżuks
3. Siergiej Łogaczow
4. Timo Lahti / Nicolas Covatti / Kim Nilsson
5. Maksims Bogdanovs
6. Jevgenij Kostigovs
7. Davis Kurmis / Artiom Trofimow / Oleg Mihailow / Denis Zworygin
ORZEŁ ŁÓDŹ
1. Hans Andersen
2. Edward Mazur / Piotr Świderski
3. Robert Miśkowiak
4. Rohan Tungate / Rory Schlein / Gleb Czugunow
5. Aleksandr Loktaev
6. Michał Piosicki
7. Mateusz Błażykowski
STAL RZESZÓW
1. Chris Harris / Nicklas Porsing
2.
 Dawid Stachyra
3. Davey Watt
4. Josh Grajczonek / Dmitri Berge / Andrei Popa

5. Dawid Lampart
6. Mateusz Rząsa
7. Patryk Wojdyło / Wiktor Lampart
WYBRZEŻE GDAŃSK
1. Kacper Gomólski
2. Linus Sundstroem / Renat Gafurow / Arsłan Fajzullin
3. Oskar Fajfer / Hubert Łęgowik
4. Anders Thomsen
5. Troy Batchelor
6. Dominik Kossakowski
7. Aureliusz Bieliński / Patryk Beśko
POLONIA PIŁA
1. Michał Szczepaniak
2. Wadim Tarasienko / Brady Kurtz
3. Tomasz Gapiński
4. Adrian Cyfer / Arkadiusz Pawlak
5. Norbert Kościuch
6. Kacper Grzegorczyk
7. wypożyczenie
WANDA KRAKÓW
1. Scott Nicholls / Claus Vissing
2.
Ernest Koza
3. Nicolai Klindt
4. Mateusz Szczepaniak

5. Patrick Hougaard
6. wypożyczenie
7. wypożyczenie

POLONIA BYDGOSZCZ
1. Andriej Kudriaszow
2. Damian Adamczak / Mikołaj Curyło / Jacek Gollob
3. Wiktor Kułakow
4. Oskar Ajtner-Gollob
5. Marcin Jędrzejewski
6. Tomasz Orwat / Patryk Sitarek
7. Mateusz Jagła / Damian Stalkowski

KROSNO
1. Ilja Czałow / Tobias Busch
2. Mariusz Fierlej
3. Mariusz Puszakowski
4. Kamil Pulczyński
5. David Bellego / Andreas Lyager / Nikolaj Busk Jakobsen
6. Adrian Bialk
7. wypożyczenie

OPOLE
1. Denis Gizatullin / Ondrej Smetana / Daniel Gappmaier / Martin Malek
2. Tomasz Rempała
3. Marcin Rempała
4. Adrian Gomólski / Michał Łopaczewski
5. Kevin Woelbert / Max Dilger / Jesper Soegaard
6. Tomasz Gąsior
7. Kamil Kamiński / Tomasz Olczak / Jędrzej Zając
RAWICZ
1. wypożyczenie
2. wypożyczenie
3. wypożyczenie
4. wypożyczenie
5. Stanisław Mielniczuk
6. wypożyczenie
7. wypożyczenie
POZNAŃ
1. Daniel Pytel / Adam Strzelec
2. Marcel Kajzer / Łukasz Przedpełski
3. Mateusz Borowicz / Wojciech Lisiecki
4. Fredrik Jakobsen / Kasper Lykke Nielsen
5. Władimir Borodullin / Steven Mauer / Dominik Moeser
6. wypożyczenie
7. wypożyczenie

OSTRÓW
1. Sam Masters
2. Kenneth Hansen / Adam Ellis / Jonas Jeppesen
3. Kamil Brzozowski
4. Patryk Dolny / Łukasz Sówka
5. Zbigniew Suchecki
6. Dawid Kostecki
7. Artur Winiarski
GNIEZNO
1. Krzysztof Jabłoński
2. Oliver Berntzon / Thomas Joergensen / Jonas Davidsson
3. Eduard Krcmar / Matej Kus / Danny Maassen
4. Adrian Gała / Marcin Nowak
5. Mirosław Jabłoński
6. Patryk Fajfer
7. Kevin Fajfer
LUBLIN
1. Paweł Miesiąc
2. Robert Lambert / Patrick Hansen
3. Bjarne Pedersen
4. Maciej Kuciapa / Stanisław Burza
5. Daniel Jeleniewski
6. Eryk Borczuch / Maciej Kuromonow / Piotr Stanisławek
7. Emil Peroń / Kamil Brzeziński / Dawid Flis / Krystian Włodarczyk

ŚWIĘTOCHŁOWICE
Rene Bach
Roman Povazhny
Mateusz Pacek
Kamil Tomaszewski

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.