Artt - lubi

 • Artt lubi Komentarz

  Bartek dołączy do teamu Roberta Kubicy, do Orlenu . Takie moje skromne zdanie jest.

 • Artt lubi Komentarz

  Oby nie trafić do tej grupy słowackiej. Ale i tak z każdym można walczyć i trzeba wierzyć. Kto z was oglądał występy polskich hokeistów na Igrzyskach ? Ja oglądałem i pamiętam jakie to były wielkie emocje. Chciałoby się powtórki.

 • Artt lubi Komentarz

  Antal Kocso
  1991 Gorzów Wielkopolski - śr./bieg. 2,065
  1992 Gorzów Wielkopolski - śr./bieg. 2,321
  1993 Gorzów Wielkopolski - śr./bieg. 2,512

  Jason Crump
  1994 Gorzów Wielkopolski - śr./bieg. 2,286
  1996 Gorzów Wielkopolski - śr./bieg. 2,297
  2000 Gorzów Wielkopolski - śr./bieg. 2,150
  2001 Gorzów Wielkopolski - śr./bieg. 2,356

  Magnus Zetterstroem
  2003 Gorzów Wielkopolski - śr./bieg. 2,109
  2004 Gorzów Wielkopolski - śr./bieg. 2,171
  2007 Gorzów Wielkopolski - śr./bieg. 2,213

  Matej Zagar
  2009 Gorzów Wielkopolski - śr./bieg. 1,849
  2010 Gorzów Wielkopolski - śr./bieg. 1,620
  2011 Gorzów Wielkopolski - śr./bieg. 1,947
  2012 Gorzów Wielkopolski - śr./bieg. 2,113
  2014 Gorzów Wielkopolski - śr./bieg. 1,871
  2015 Gorzów Wielkopolski - śr./bieg. 1,870
  2016 Gorzów Wielkopolski - śr./bieg. 1,763

  Niels Kristian Iversen
  2011 Gorzów Wielkopolski - śr./bieg. 1,625
  2012 Gorzów Wielkopolski - śr./bieg. 2,362
  2013 Gorzów Wielkopolski - śr./bieg. 2,510
  2014 Gorzów Wielkopolski - śr./bieg. 2,098
  2015 Gorzów Wielkopolski - śr./bieg. 1,903
  2016 Gorzów Wielkopolski - śr./bieg. 1,988
  2017 Gorzów Wielkopolski - śr./bieg. 2,060

  Tony Jan Soren Rickardsson
  1997 Gorzów Wielkopolski - śr./bieg. 2,570
  1998 Gorzów Wielkopolski - śr./bieg. 2,746

  Nicki Pedersen
  2010 Gorzów Wielkopolski - śr./bieg. 2,443
  2011 Gorzów Wielkopolski - śr./bieg. 2,163

 • Artt lubi Komentarz

  Kosco to był prawdziwy torowy wojownik. Bez wątpienia najlepszy obcokrajowiec w Stali.

 • Artt lubi Komentarz

  Gdyby Zagar za przeciwnikow miał samych Nickich Pedersenow to smiało można zakładac srednia biegową na poziomie 2,80-3,00 :).

 • Artt lubi Komentarz

  Gdzie wam kobylaki do wielkiego motoru.Oni to są ojcami i matkami wszystkiego co ekstralidze miało swoje początki.Ich legendy zna i podziwia cała galaktyka a medalami DMP i IMP i IMŚ pogliby zapełnić gabloty we wszystkich klubach świata.A na ich cudownym stadionie to i Real chciałby rozgrywać mecze w Lidze mistrzów.

 • Artt lubi Komentarz

  Żałosna próba obrony osoby, która zagłosowała przeciwko Polsce. Nie jest zwolennikiem PIS-u(nie podoba mi się uskuteczniany przez nich socjalizm), ale takie a nie inne głosowanie jest niekorzystne nie tylko dla nich ale również dla mieszkańców naszego kraju. Polska straci część funduszy oraz nastąpi kolejne osłabienie jej pozycji w Unii między innymi dzięki byłemu piłkarzowi, który dostał się tam za nazwisko bo nie za wiedzę polityczną. Notabene bardzo słabe jest wszczepianie przez autora artykułu swoich własnych lewicowych poglądów, to jest podobno portal sportowy a nie polityczny.

 • Artt lubi Komentarz

  Kojarzycie by w obronie któregokolwiek ze wcześniejszych dopingowiczów Główna Komisja Sportu żużlowego zabierała głos przed wyjaśnieniem sprawy?! Podkreślam - w jego obronie! A tu proszę wiceprzewodniczący Szmit już uruchomił działanie zarówno formalne jak i medialne. Niewiarygodne!
  Już widać ingerencję Pana Rusko, który pociąga za sznureczki GKSŻ.

 • Artt lubi Komentarz

  Nie trzeba byc Zmarzlika wielkim fanem, by widzieć że na jego plecach cała dyscyplina może zrobic wielki awans. Warto temu kibicować, nie ma co zazdrościć, tylko trzeba to wspierać, bo wszyscy możemy na tym tylko zyskać. Ocieplenie klimatu idzie, to też sprzyja naszej dyscyplinie :D Wierzę, że SGP bedzie jak najszybciej w TVP czy Polsacie, to byłby przełom.

 • Artt lubi Komentarz

  To ze Bartosz Zmarzlik zdobyl Mistrza Swiata dla kibica zuzla nie bylo zaskoczeniem . To ze zostal Sportowcem Roku jest ogromnym sukcesem i jesli nie zostanie wykorzystany ten sukces dla calej dyscypliny , to bedzie swiadczyc o nieudolnosci zarzadzajacych tym sportem .Bartek i kibice zrobili swoje , teraz czas na panow Prezesow .

 • Artt lubi Komentarz

  Bartek super jak Orlen będzie go sponsorował. Gorzów też niech korzysta z okazji, ma swoje pięć minut. Mam nadzieje, że sukcesy Bartka nie skończą się na regionie lubuskim, gdyż taka okazja może już się nie powtórzyć. A fajnie by było, żeby zwykły Kowalski coś więcej dowiedział się o żużlu. Panowie z GKSŻ i PZM, czas może powalczyć o telewizję publiczną, wielkie firmy o rozwój żużla.

 • Artt lubi Komentarz

  baraze dla GKM-u sa mniej więcej tak realne jak medal dla Motoru...

 • Artt lubi Komentarz

  W Złotej Piłce piłkarze głosują na piłkarzy, a tutaj zawodnicy różnych dyscyplin głosują. Oddanie głosu na żużlowca jest wspieraniem całego żużla, czego nie można powiedzieć o głosach Ronaldo i Messiego. Głos Pawlickiego to kopanie pod sobą dołków, gdybyśmy mieli więcej pieniędzy w żużlu, to Pawlicki i pozostali mogliby zarabiać lepiej.

 • Artt lubi Komentarz

  Nie przepadam za Gorzowem, ale porównywanie Zmarzlika, mistrza świata seniorów oraz juniorów do Pawlickiego, to nieporozumienie. Piotrusiowi gula wyrosła i strzelił focha gdy Barto zdobył tytuł MŚ

 • Artt lubi Komentarz

  Klasę sportowca poznaje się nie tylko po wynikach,ale także po tym jak traktuje rywali poza areną zmagań i jak się do niego odnosi.

 • Artt lubi Komentarz

  Synowiec - pionek PO. Najniższy gatunek człowieka. Sam zostawił klub z milionowymi długami i uciekł jak szczur z tonącego okrętu.

 • Artt lubi Komentarz

  Sam Doyle zrobi w ciągu sezonu więcej pkt niż Zagar z Jamrogiem razem

 • Artt lubi Komentarz

  Kepa hipokryta do potegi n-tej :) Sam przebijał ,a teraz opowiada,że "nie chce uczestniczyc w licytacji".A budżet z gumy nie jest,ponieważ musial dac wiecej obecnym zawodnikom by zostali.

 • Artt lubi Komentarz

  Przez jakieś 8 sezonów z rzędu w IMD :).

 • Artt lubi Komentarz

  Czy ja dobrze widze że wielmożny prezes Kępa złamał regulamin? Rozmowy z zawodnikiem przed otwarciem okienka transferowego? A no i jeszcze podobno miał nie przepłacać hahahah