Cysio - lubi

 • Cysio lubi Komentarz

  Janowski lotny start

 • Cysio lubi Komentarz

  Już nie mogę się doczekac Panie Termiński jakich to 7 wspaniałych zawodników zakontraktujecie nam na przyszły sezon. Chciałabym wiedzieć dlaczego odpuszczamy np. Jacka Holdera, który jest młody, wciąż sie rozwija i w 1 lidze może robić fajny wynik. No ale ja już nic z tej Pana polityki nie rozumiem. A jak Pan zakontraktuje na 1 lige po swoim słynnym wywiadzie Pawła i Adriana to osobiscie wale do Pana z kwiatami. Zastanawiałam sie czy może być jeszcze gorzej niz jest. Otóż może.

 • Cysio lubi Komentarz

  rzeczywistość

 • Cysio lubi Komentarz

  Nie narobili długów..chyba:)

 • Cysio lubi Komentarz

  Co wy macie z tym Iversenem?
  Pojechał bardzo słaby mecz.
  Nie licząc pierwszego udanego biegu pokonał jedynie Przemysława Liszkę.
  Punkty nabił na Kościuchu i Bogdanowiczu.
  Na 100 % w 14 lub 15 biegu dojechałby na ostatniej pozycji.
  Moim zdaniem decyzja z Holderami dobra.
  Po prostu nie wyszło.

 • Cysio lubi Komentarz

  Dudek jak by Miał lusterka :-)

 • Cysio lubi Komentarz

  Emil startował z Bajkonuru:D

 • Cysio lubi Komentarz

  Panie Janiszewski, katem Torunia był Motor Lublin na MA, a nie zawodnicy ze średnia lekko powyzej 1 pkt/bieg. A Pawłowi i Adrianowi gratuluje, mam nadziej, że są szczęsliwi, ze odegrali się na Termińskim i zapewnili sobie kontrakt w Czewie na nastęony rok. Dziś kibice Lwów znowu ich kochają:) Zrobiliśmy w tym roku wszystko żeby spaśc i słusznie pojedziemy w 1 lidze.

 • Cysio lubi Komentarz

  Maciejowi nie poszło dzisiaj ! Ale to nie powód żeby teraz go odstawiać , bo jutro się może okazać że to On poprowadzi Naszą drużynę do złota ! Miał słabszy dzień .... ale jutro jest kolejny ! trzymam kciuki za Naszą super drużynę i życzę złota . Nieważne kto pojechał lepiej , tutaj liczy się to co będzie na końcu razem . jestem pewien że Maciej jutro swoje dorzuci ! Powodzonka Polacy ! A Pan panie Komarnicki niech lepiej spojrzy co robi pana następca z Naszą Stalą !!!!!!!!!

 • Cysio lubi Komentarz

  Każdemu się należy.

 • Cysio lubi Komentarz

  za Mołotowa:)

 • Cysio lubi Komentarz

  Mularze to w gwarze toruńskiej żużlowcy? Wtedy by się zgadzało. Wasi mularze są wolni ;)

 • Cysio lubi Komentarz

  jestem ciekaw jak prawdziwi chrześcijanie stosują się do tego przykazania i czy w ogóle się stosują
  "BĘDZIESZ MIŁOWAŁ SWEGO BLIŹNIEGO JAK
  SIEBIE SAMEGO"

  Jezus powiedział do swoich uczniów: "Przykazanie nowe daję wam, abyście się wzajemnie miłowali, tak jak Ja was umiłowałem" (J 13, 34).

  2196 Na pytanie, jakie jest pierwsze przykazanie, Jezus odpowiada: "Pierwsze jest: Słuchaj, Izraelu, Pan Bóg nasz, Pan jest jeden. Będziesz miłował Pana, Boga swego, całym swoim sercem, całą swoją duszą, całym swoim umysłem i całą swoją mocą. Drugie jest to: Będziesz miłował swego bliźniego jak siebie samego. Nie ma innego przykazania większego od tych" (Mk 12, 29-31).
  Święty Paweł Apostoł przypomina o tym: "Kto... miłuje bliźniego, wypełnił Prawo. Albowiem przykazania: Nie cudzołóż, nie zabijaj, nie kradnij, nie pożądaj, i wszystkie inne - streszczają się w tym nakazie: Miłuj bliźniego swego jak siebie samego! Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa" (Rz 13, 8-10).

 • Cysio lubi Komentarz

  Nasz ekstraligowy wychowanek;)

 • Cysio lubi Komentarz

  Bardzo potrzebny temat na ponoc portalu sportowym. Masakra!!!

 • Cysio lubi Komentarz

  ...No jasne, też tak myślę. Holta z Kościuchem załatwią sprawę. Żaden Miedziński czy Przedpełski nie podskoczą. A Madsen, Lindgren czy Zagar są bez szans z Holderami i Iverem. Do tego jeszcze Doyle i pewnie będzie masakra Włókniarza. O juniorach nie ma sensu nawet wspominać. To chyba oczywiste... Pzdr!

 • Cysio lubi Komentarz

  To mieszanie Lambertem/Lampartem jakoś nam średnio służy :) Poza tym nie wiadomo czy Lambert przy ewentualnych wzmocnieniach zechce pod 8/16 bo i szans na jazdę będzie znacznie mniej. No to smacznego, ja spadam w kimono bo w kierat od rana :) Dobrej nocy wszystkim :)

 • Cysio lubi Komentarz

  Jechać po jakiejkolwiek drużynie po takim blamażu jaki był dziś udziałem Gorzowa to trzeba mieć tupet :)

 • Cysio lubi Komentarz

  Wygrał zespół lepszy i tyle. Falubaz pokazał nam to samo co Sparta - że, może i mamy fajny i ambitny zespół, ale nasi seniorzy, to półka niżej niż czołowi rajderzy świata. Samą ambicją się meczu nie wygra. Michelsen to jeszcze nie poziom SGP, Jonsson już wyżej nie podskoczy. Miesiąc będzie Miesiącem - będzie mieć biegi, gdzie ogra nawet mistrza świata, a będzie mieć takie, gdzie nie złapie szprycy gościa pokróju MJJ. Mogliśmy przygotować tor jaki chcieliśmy, zawodnicy byli w Lublinie od piątku, mogli się dopasowywać do woli. Po prostu Leszno, Sparta czy Falubaz to na chwilę obecną za wysokie progi.
  Ale zadnej tragedii nie ma. Nic się nie zmieniło w naszej sytuacji. Dalej mamy do rozegrania u siebie Czewe i Gorzów i walka o 6 miejsce jest otwarta.
  P.S. Znów gratki dla Wiktora. Zawstydził dzisiaj i Michelsena i Łagutę.

 • Cysio lubi Komentarz

  Porównanie ostafa do Koerbera. Syrenka przy Ferrari...