• Cysio

  Brawo Nicki Pedersen :)
  Dackarna jest z Ciebie dumna.
  http://www.sportowefak...enie/31936
  W Gorzowie pokazałeś wielką klasę startując po kontuzji w GP. A że 3 dni później musiałeś odpocząć to chyba zrozumiałe :D I nikt do Ciebie w Malilli nie będzie miał pretensji :) A w razie czego, w Lesznie również ;D

  • Cysio W 100% zgadzam się z Twoimi argumentami. Ale to nie zmienia faktu, że to propozycja na kolejny sezon. W tym regulaminu już się nie da zmienić. A że o tym pomyślał jak mu się gorąco zrobiło, to chyba nic dziwnego, taki mamy klimat w Polsce :)
   I zgoda, to poroniony pomysł. Od tego są rezerwowi.

  • You Dash Rok temu był o 200% mniej kreatywny i znacznie mniej wymyślał, gdy wypadł Emil Włókniarzowi, a Unibaxowi Holder i jeden z tych zespołów miał pojechać o złoto lub brąz z wygranym pary ZG-Tarnów :P
   Gość? Serio? Falubaz dogada się z Kildemandem i zrobi wszystko, żeby Włókniarza utrzymać, gdy wie, że Dudka nie ma. Takie byłoby gadanie i pisanie na SF. A Stal dogada się z Woffindenem albo Janowskim i zrobi wszystko, żeby nie wygrać ze Spartą...
   Poza tym dosyć jest tego, że zawodnicy co roku zmieniają kluby i są najemnikami, po co jeszcze bardziej podkreślać to, że przywiązanie do barw nie ma znaczenia? Albo klub ma rezerwowych, albo nie, Cieślak świadomie nie zakontraktował rezerwowego, w 2012 mieli walkę Jamroga z Lampartem o jedno miejsce, teraz niech korzystają z niedoświadczonych juniorów, jak nie pomyśleli.

  • Cysio Nicki nie był gościem w Dackarnie :P Zaś propozycja Cieślaka była na kolejny sezon.

  • You Dash W Lesznie pretensje będą, chociaż mam wrażenie, że o jego nieobecność w meczu z Częstochową bardziej martwi się Toruń niż Leszno :D
   Otóż drogi Cysiu, nie ma czegoś takiego, jak instytucja gościa na play-off, co pod wpływem kontuzji swoich zawodników zaproponował Cieślak, a Was nie ma w play-off, w związku z czym nie uda Wam się go wypożyczyć na PO jako gościa :)

 • Cysio

  Cytat z PS ze specjalną dedykacją dla Jaskółek ;D
  "Na krótkim torze bardziej niż moc silnika liczą się spryt i inteligencja zawodnika. Najlepiej obrazuje to przykład Vaculika, który doskonale radzi sobie na długim tarnowskim torze, a na małym technicznym obiekcie w Güstrowie wyglądał na zagubionego."
  :DDD

 • Cysio

  Mecz Unibax-Włókniarz, zapis video.

 • Cysio

  Osoba startująca w zawodach żużlowych musi rozliczać dochody ze startów według skali podatkowej. Nie może skorzystać z liniowej stawki 19 proc. – orzekł NSA.
  No to teraz się zacznie cyrk.

 • Cysio

  KS Toruń Unibax SA do kupienia za 1 PLN
  Wszystkie zobowiązania będą regulowane na bieżąco i spółka sezon zakończy z czystym kontem. Miliarder nie zostawi klubu własnemu losowi. Już wcześniej informował, że chce spotkać się z prezydentem Michałem Zaleskim, aby omówić przyszłość klubu. Kwestią podstawową jest znalezienie inwestora. Cena jest symboliczna - złotówka. Ważniejsze, aby nowy właściciel był w stanie zapewnić klubowi bezpieczny byt w ekstralidze.
  Źródło: Gazeta Pomorska