84 Derby Ziemi Lubuskiej !

autor: Ultrass. | 2014-06-21, 19:24 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Mundial... awans... derby w czwartek no i.... derby w niedzielę!

Tak, tak to już jutro 84 derby Ziemi Lubuskiej! Według mnie jakoś cicho o tym w mediach ale może i dobrze w końcu teraz króluje piłka... 4 ligowa ma się rozumieć ,,Przyjaciele z północy" przesłali nam blisko 900 biletów, jak widać nie wszystkie się rozeszły, niektórzy co nie kupili prawdopodobnie będą mieć taką okazję już jutro na stadionie przy ulicy Śląskiej;)

Falubaz napędzony kolejnymi wygranymi ale z kontuzją Protasa, który mimo treningu w piątek nie pojedzie w Derbach. Staleczka trochę sinusoida, wygrała wprawdzie u siebie z Czewą ale po mękach, lecz w rewanżu pokazała ekipie spod Jasnej Góry, kto zasługuje obecnie w tabeli na miejsce na ,,pudle".

Rozpiska, Forma a więc...

1. DuZers - wczorajszy solenizant, w tygodniu dobre występy w ćwierćFinale w Ostrowie oraz w Szwecji, dziś ważne zawody o awans do GP w Czewce

2. Bechu - jak widać jego występy w Anglii, Danii oraz gościnie w sparingu w Ostrowie nie powalają, wczoraj przegrał w Anglii 3 razy z Iverem, niewiadoma, ale może ten tor porównywalny do gorzowskiego... ponad 4 punkty będą sukcesem.

3. Saszunia - ulubieniec kibiców prowadzi parę, w Szwecji stosowana za niego ZZetka. Liczymy na dobrą liczbę zdobytych punktów na Jancarzu i waleczność z jakiej jest znany.

4. Aj - obecny kapitan, może starty ,,nie te" ale wola walki i zadziorność ,,ta". Po raz kolejny nie prowadzi pary, tutaj też możemy spodziewać się większej zdobyczy punktowej.

5. Hampel - nie jest to niestety ten Jarek co rok temu, w Gp słabiej, ale nie kto jak on? Ile razy pojedzie 5 czy 6? Ile punktów, czy przegra z Kasprzakiem i Iverem?

6. juniorzy, którzy w tygodniu zaprezentowali się bardzo dobrze w mdmp. Strzelec i Adamczewski, każdy wie jak ciężki dla nich jest 2 łuk ale jakoś o dziwo po ostatnich występach wierzę w Kamila i jego jazdę, cóż obym się nie pomylił.


9. Kasprzak - niby jeden z lepszych obecnie polskich zawodników ale cały czas zmagający się z kontuzją, na dodatek każdy ma w pamięci jego zachowanie wobec Łoktajeva.

10. Linux - jakoś nie wierzę w niego, chociaż kto jak kto ale z Falubazem to już nie takie ,,asy" zdobywały pokaźną ilość punktów.

11. Świder - były nasz zawodnik, w sumie to gdzie on już nie jeździł?:) Przed sezonem włodarze Stali, mówili o nim, że może prowadzić parę, jak dla mnie na tą chwilę na pewno nie zawodzi.

12. Zagar - Matej chyba ostatnio wrócił z treningów sztuk walki na torze a jego pierwszym przeciwnikiem był Nicki P. były kolega z drużyny. Na pewno waleczny zawodnik i może być jednym z lepiej punktujących zawodników w talii Palucha.

13. Iver - 11+1 tam gdzie jeździł Jensen, walczak, może zakręcić się koło 12-13 pkt.

14 i 15. Cyfer i Zmarzlik - juniorzy, lepsi niż nasi, Cyfer wygrał nawet bieg w Czewie. Bartosz to ,,bohater" okładki z programu derbowego i jeden z lepszych polskich juniorów.

To i tak smętne dywagacje oraz przypuszczenia, po 19 gdy sędzia w Brazylii rozpocznie drugą połowę meczu Belgia - Rosja to Tomasz Lis włączy zielone światło i rozpocznie się pierwszy bieg Derbów!

Niech te Derby, będą tak emocjonujące jak te spotkania sprzed dobrych ,,paru lat..." no i z wąsem:)

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.