Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Costnero lubi Komentarz

  Anglia to nie jest dobry kierunek. Harris i King już się skończyli. Młodzi zawodnicy wymieni w artykule mogliby doznać szoku po przyjeździe na kontynent, bo nigdy tu nie startowali. Są jeszcze riderzy którzy zaliczyli pojedyncze mecze w Polsce np. Wright (niezły występ w Cardiff w SGP w tym roku), Lawson czy bracia Worrall, ale mając do wyboru jakiegoś Rosjanina czy Duńczyka odpuściłbym wyspiarzy.

 • Costnero otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • Costnero napisał/a komentarz do Żużel. Nasz rodzynek w finale Premiership. Gdy arbitrom przychodzi prowadzić jego mecze, oblewają ich zimne poty

  Tobiasz to dobry grajek, niestety ciężko radzi sobie z presją. Jeżeli ogarnie to i kwestie sprzętowe to solidnym seniorem w PGE nadal może być. Ten sezon pokaże czy da radę w naszpikowanym mocnymi nazwiskami Apatorze. Trzymam kciuki żeby tak było bo umiejętności mu nie brakuje.

 • Costnero lubi Komentarz

  Powodzenia Mirek.
  Najlepszy ekspert nSport, bijący na głowę sztucznego Zengotę z jego dyrdymałami, czy dretwego Stachyrę. Nie boi się mówić co myśli, nie owija w bawełnę.
  Do tego gość z poczuciem humoru, które sprzedaje w transmisjach, co prawda nie jest one z najwyższej półki, ale bądźmy szczerzy, że dla kibiców żużla bardziej wysublimowany humor mógłby być niezrozumiały.

 • Costnero lubi Komentarz

  Opole, oprócz B.Pedersena powinno stawiać wśród stranieri Anglików - Richarda Lawsona oraz Charlesa Wrighta (IM Wielkiej Brytanii)

 • Costnero lubi Komentarz

  Pludra fajnie zaczal, pozniej slabiej. Sadurski tylko zera wozil

 • Costnero lubi Komentarz

  syfy jeszcze relacji nie ogarnęly

 • Costnero lubi Komentarz

  Holder dalej w gazie

 • Costnero lubi Komentarz

  Ostafinski dlaczego tak nie jedziesz po nas jak rok temu po motorze? co blizsza ciału koszula? czy ktos ci uja do du.. wsadził w lublinie?

 • Costnero lubi Komentarz

  Prawda jest taka że rynek jest bardzo ubogi i jeżeli Row nie wzmocni się znacząco przynajmniej 2 mocnymi zawodnikami to nie podzieli losu Motoru tylko spadnie z hukiem z powrotem do 1 ligi. Sory ale cienko to widzę te obiecanki Mrozka.

 • Costnero lubi Komentarz

  Już kombinują jak uwalić Polaków w przyszłym roku. Tylko 5 ma zostać, to co chcą jeszcze więcej kart rozdać pod stolikiem? Ten cały cyrk robi się już żenujący.

 • Costnero lubi Komentarz

  Poprzednio obowiązywał regulamin identyczny, z tym, że finał był punktowany podwójnie: 6,4,2,0. Zmieniono to, bo mistrz był wyłaniany zbyt szybko. A teraz zawrót spowrotem? Mnie to się nie podoba, bo promuje farciarzy kombinatorów, a nie najlepszych.

 • Costnero lubi Komentarz

  A ten Smoliński za co rezerwowym? Michelsen powinien dostać dziką kartę zamiast emeryta z USA.

 • Costnero lubi Komentarz

  Pozdrawiam spikera z Poznania, który spikerką zajmować się nie powinien.

 • Costnero lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Costnero lubi Komentarz

  Brak spektakularnych transferów okazał się dla reszty zawodników bardzo mobilizujący. Świetna jazda, atmosfera i stadion wypełniony po brzegi. Czego więcej chcieć? W mojej ocenie sezon wypadł celująco.

 • Costnero napisał/a komentarz do Żużel. 2019 rok był dla niego olbrzymim przełomem. Rasmus Jensen chce jeździć w Nice 1.LŻ

  Rasmus zaliczył spory progres, poradziłby sobie w Nice. Oczywiście nie od razu jako gwiazda ligi, ale na średnią 1,8 go stać w przyszłym sezonie.

 • Costnero lubi Komentarz

  @Szkolimy dużo talentów: Już widze jak Drabik odchodzi ze stabilnego Wrocławia, ktory walczy o najwyższe cele, gdzie go uwielbiaja i ma dosłownie wszystko podane na tacy do Stali Gorzów... na pewno :D Jemu jest we Wrocku dobrze i jeśli nie odejdzie do Czewy gdzie się urodził to nigdzie indziej jak tylko Wrocław.

 • Costnero lubi Komentarz

  W tym sezonie nie było wiele poważnych kontuzji i dobrze, żeby tak zostało. Miedziak z gorącą głową na GP w Toruniu... Po co? Wyniku i tak nie będzie, perspektyw z tym zawodnikiem żadnych... Bardzo słaba nominacja, lepiej było zostawić puste pole

 • Costnero napisał/a komentarz do Żużel. PGE Ekstraliga. W oczekiwaniu na finał. Unia jest przygotowana na wszystko, ale Sparta nie podda się bez walki

  Najlepszym młodzieżowym duetem w historii Smyk i Domin raczej nie są, daleko szukać nie trzeba - Pawlicki i Musielak rok 2014 ;)

 • Costnero lubi Komentarz

  Już się nie mogę doczekać tego meczu. Aż zacząłem nawet obgryzać paznokcie u stóp z emocji. Czy Kopciuszek z Leszna który tylko cudem dostał się do PO, a potem nadludzką siłą woli pogromił faworyzowane Lwy, da radę ? Wprawdzie w pierwszym meczu we Wrocławiu wygrał z Wielką Spartą, ale to pewnie był wypadek przy pracy. W Lesznie już nie będzie tak łatwo. Milik, Liszka, Fricke, Jamróg, Czogunow są z pewnością podrażnieni tą wpadką i rzucą się Bykom od pierwszego biegu do gardzieli !
  Czekają nas wiekopomne emocje ! ;D

 • Costnero lubi Komentarz

  Tak jak pisałem w najtrudniejszych meczach Falubazu liderem był Pedersen, wszędzie: w Częstochowie, we Wrocławiu, w Lesznie.

 • Costnero lubi Komentarz

  Może stoperan działał lepiej niż meldonium w żużlu? :E

 • Costnero lubi Komentarz

  Na Leszno po prostu nie ma sposobu. Zrobiłeś beton i 55:35, zrobiłeś tor do walki, jeszcze gorzej, zrobiłeś kopnego jednościeżkowca i 47:43. Bardziej jednak wydaje mi się, że Sparta przeszkodziła sobie. Tai z przyzwyczajenia wyskakuje na zewnętrzną a tam piaskownica i o mało go z motocykla nie wysadza. Sprawa tytułu nie jest rozstrzygnięta, gdyż wrocławianie lubią i umieją jeździć w Lesznie. Jednakże po tym spotkanie oceniam szanse na 8-2 dla Leszna. Inaczej mówiąc, to nie Wrocław wygrać może złoto a Leszno może je przegrać.

 • Costnero lubi Komentarz

  To nie kłopoty żołądkowe to stres u Maksia przed jutrzejszym gwałtem.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.