Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • sproket55 lubi Komentarz

  Jakie kariery???

 • sproket55 lubi Komentarz

  Projekt wpuszczenia zagranicznego juniora upadł, więc Rusko sobie dostosował Czugunowa do przepisów. Chłop jest niezmordowany w tym knuciu intryg i graniu wszystkim na nosie.

 • sproket55 lubi Komentarz

  Niech podziękują swoim chytrym rodzicom! Powodzenia! Może jeden z nich w choć jednym meczu w jednym wyścigu pojedzie.....

 • sproket55 lubi Komentarz

  Że co niby skończyć. Jakie kariery. Oni jeszcze żadnej kariery nie mieli

 • sproket55 lubi Komentarz

  Bardzo dobrze im tak, a co do słowa "kariery" to w przypadku tych Cużytków to jest mocne nadwyrężanie tego słowa.

 • sproket55 lubi Komentarz

  Chłopcy już zakończyli przygodę z żużlem,rodzice z pazerności tą przygodę zniszczyli.O karierze nie ma mowy,bo żaden z nich niczego nie osiągnął.Bodaj jeden z nich zdobył kilka punktów w 2 lidze i to wszystko.Drugi chyba był za młody,żeby wystartować w meczu ligowym.Szum wokół nich zrobił z nich talenty na miarę Zmarzlika.

 • sproket55 lubi Komentarz

  Ja myślę, że nie popełnili błędu wybierając ekstraligę. Błąd popełnili wybierając WTS Wrocław, gdzie rządzi aparatczyk Rusko, który notabene ich oszukał. Na obiecywał złote góry, pewne miejsce w składzie i młodzi w to uwierzyli.

 • sproket55 lubi Komentarz

  A kim są bracia Curzytkowie? Czyżby to ostatni mistrzowie Polski czy Świata? A może coś mnie ominęło? A może kogoś wali w łeb nakręcając temat o nic na razie nie znaczących juniorkach? Jak zaczną cokolwiek jechać i zdobywać punkty, to można im poświęcić kilka zdań w komentarzach. Na razie są znani wyłącznie z negocjacji finansowych za swe nikłe wyniki sportowe. Nie są nawet namiastką Drabika, Lamparta, czy kilku najlepszych na rynku juniorów. Nie wspomnę o Zmarzliku kiedy był juniorem.

 • sproket55 lubi Komentarz

  Co tak jedziecie po Curzytkach?Potraficie zaglądać tylko w cudzą kieszeń.
  Dużo w EL jest zawodników którzy się do niej nie nadają.
  To nie ich wina,że w tydzień zrobiono z kacapa polaka.

 • sproket55 lubi Komentarz

  Od dawna piszę tutaj w komentarzach, że Curzytkowie w elidze to nieporozumienie. Młodszy jest na etapie nauki dopiero, w II lidze nie łapał się na szprycę, a w elicie byłby dublowany. Starszy może z trudem złapałby się w elidze na szprycę. To nie są zawodnicy na ten poziom. Starszy może za rok lub dwa mógłby spróbować w I lidze, to wszystko na tym etapie.

 • sproket55 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Przestraszył się kaca...

 • sproket55 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • sproket55 lubi Komentarz

  Ogólnie jakieś nieporozumienie jak dla mnie. Wyrok ostateczny powinien być w 2 tygodnie a nie takie jaja.

 • sproket55 lubi Komentarz

  I teraz pojdzie koperta do trybunalu a po pol roku juz wszyscy zapomna.

 • sproket55 lubi Komentarz

  Jednak co klasa mistrza, to klasa

 • sproket55 lubi Komentarz

  Poznaniak z Gorzowa napisał/a komentarz do Żużel. Grand Prix Polski: Polsko - rosyjska wojna o tytuł. Zmarzlik złoto ma na wyciągnięcie ręki (zapowiedź)

  Gdy Bartek zdobędzie tytuł mistrza świata, pożegnam się z tym forum. Jest tu kilka fantastycznych osób, jednak ich bardzo interesujące, merytoryczne głosy toną w morzu wpisów trolli takich jak "słowo wójta", "elektryk" czy "songo ze wsi". Szkoda mi czasu i nerwów aby brać udział w dyskusji z takimi umysłowymi amebami. Trzecie mistrzostwo świata dla Polaka to dobry moment na rozstanie.

 • sproket55 lubi Komentarz

  Bo mistrzem trzeba się urodzić !!! Pełen 200% profesjonalizm który prowadzi Bartka karierę od początku ! Klasa , Godności i dużo tu trzeba by wymieniać. A czy pod stołem !? Myślę że NIE ! Jeżeli jest inaczej ? Wątpię ! A nawet gdyby , to każdy inny zawodnik miał takie same szanse i okazje zeby sobie wypracować to na torze . Bartek to zrobił ! Powodzenia !

 • sproket55 lubi Komentarz

  Szacun Mistrzu !!!!
  Ale co jak co Bartek zdobył Mistrza i nalezy mu się bardzo duzy kontrakt.Ale przez koronowirusa go nie ma...W przyszłym sezonie konczy mu sie kontrakt i napewno dostanie podwyzke.

 • sproket55 lubi Komentarz

  – Z ogromną radością witamy naszego kapitana w nowej rzeczywistości, z nowymi regułami i zasadami. Mistrz świata chce nadal być zawodnikiem Moje Bermudy Stali i bardzo nas to cieszy. Aneks został podpisany dzisiaj u Bartka w Kinicach – przy bardzo dobrym cieście, które zrobiła Sandra (partnerka Bartosza Zmarzlika – dop. red.). Byli obecni również rodzice Bartka. Powiem, że to było bardzo sympatycznie spędzone kilka godzin. Pogoda nam sprzyjała i było to bardziej takie spotkanie przyjaciół w fajnej atmosferze, aniżeli twarde rozmowy. Oczywiście zachowywaliśmy od siebie zalecany odstęp – kończy ze śmiechem Marek Grzyb.

  – Ja powiem tylko tyle, że sprawa była raczej z tych, jak to się mówi, bardzo oczywistych, gdzie będę jeździł. Postaramy się wszyscy wspólnie o jak najlepszy wynik zespołu – dodaje Bartosz Zmarzlik.

  Jak widać, w Gorzowie – mimo pewnego czarnowidztwa na łamach części mediów – udany początek majówki. Miało być ciężko jak nigdy, a poszło w trybie błyskawicznym i piknikowym

 • sproket55 lubi Komentarz

  Brawo Bartek!!!! Klasa sama w sobie.

 • sproket55 lubi Komentarz

  Brawo Bartek. Ja jestem już spokojny, bo nad wszystkim czuwa Duda..."Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie - to wilki!"

 • sproket55 lubi Komentarz

  Co mistrz to mistrz,szacun Bartek

 • sproket55 lubi Komentarz

  Żadna nowość,Bartek pojechał by nawet za darmo w Gorzowie.Ale szacun:P

 • sproket55 lubi Komentarz

  Mały ruski cwaniaczek,w Poloni Bdg,zrobił to samo,prezesi dmuchali na niego,brali kredyty,żeby zapewnić jemu odpowiednie warunki,bo jak przyjechał do Polski ,to miał jedną pare spodni i rozklejone buty.Jak sie kasa skończyła to poszedł do Czewy,tam dostał bajecznie wysoki kontrakt... wszyscy wiedzą jak sie to skończyło...bańka w plecy..pozdrawiam.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.