sproket55 - lubi

 • sproket55 lubi Komentarz

  Taki Miesiąc w drużynie walczącej o PO nie mówiąc o finale to mógłby motorki zapychać kolegom!

 • sproket55 lubi Komentarz

  @simon68: po za miotaniem się od krawężnika do bandy i przypadkowym zdobyciem jakiś punktów (gdy przeciwnik się wystraszy) co miałby niby udowodnić

 • sproket55 lubi Komentarz

  fajnie poczytać komentarze kibiców innych drużyn... inne spojrzenie na sytuację. Ale umówmy się: Zagar to schodząca gwiazda, ale lepszy od Jonssona. Jamróg też dudy nie urywa, ale i tak lepszy od Lamparta. A łełek...cóż, jak nie będzie miał fury jak w tamtym roku, to raczej słaba druga linia, jeździ chaotycznie i niebezpiecznie czasem.

 • sproket55 lubi Komentarz

  Może Matej też powinien się obawiać występu Miesiąca? Fakty są takie, że Zagar miał naprawdę minimalnie (o jakieś 0.060 czy coś w tych okolicach) lepszą średnią biegopunktową w poprzednim sezonie od Pawła. Współczuję Jamrogowi, że z miejsca jest skreślany i mówi się tylko że albo on, albo Miesiąc. A prawda jest taka, że sam Zagar od 2016 ciąglę kręci się dookoła 1.700, raz poniżej, raz powyżej, ale ponad to nie potrafi urosnąć. A wręcz zalicza powolną tendencje spadkową, setne po setnych. To nie są statystyki, które tworzą lidera i filar, którego zastąpić się nie da.

 • sproket55 lubi Komentarz

  Taki klubik jak ten śmieszny Motor może kontaktować co najwyżej "odpady"typu Hampel jeszcze długo nie przekonają takich gwiazd jak Tai czy Bartek!

 • sproket55 lubi Komentarz

  Baju baju . Dno i metr mułu . Jakieś Pussy w kevlarach chcący zarabiać miliony a jak trochę przyczepniej to na majtach się robi pas startowy .

 • sproket55 lubi Komentarz

  Zawodnicy robią co chca. Jak dla mnie obustronny walkower.

 • sproket55 lubi Komentarz

  mistrzowie swiata itd. itp. chyba w rzutkach do tarczy albo w kreglach bunt to moga sobie robic w swoich ligach bo tam jada na gorszych torach i nawet nie pisna do zuzla trzeba miec jaja a tego towaru brak obie druzyny obciazyl bym kosztami transmisji to by wychamowalo podobne zachowanie

 • sproket55 lubi Komentarz

  Dziesięć lat temu zawodnicy na taki tor mówiliby "ciężki, wymagający", 15 lat temu "techniczny", 20 lat temu "tor, jak tor", a 30 lat temu cmokali by z zachwytu. Dzisiejsze piz...ki odmawiają jazdy... chyba czas zmienić dyscyplinę, bo na to już się nie da patrzeć. Normalnie jak banda rozkapryszonych bachorów. I jeszcze te naciski, żądania, wymagania finansowe. Gardzę takim czymś! Gdybym ja do swojej pracy podchodził w ten sposób, to siedział bym teraz pod mostem. Oni są po prostu nie nauczeni etosu pracy i szacunku do klubu, kibiców, sponsora. Oczywiście, nikt nie powinien być typem niewolnika na usługach pana, ale są pewne granice przyzwoitości, które wczoraj zostały przekroczone.

 • sproket55 lubi Komentarz

  Rok 95, do Gorzowa przyjeżdża Piła. Tor po opadach przed zawodami dramat, ale pełne trybuny i wszyscy chcą jechać. Również zawodnicy. Pamiętam jak sam i z 50 innych kibiców miotłami i deskami staraliśmy się doprowadzić tor do ładu. Udało się i pomimo ciężkich warunków odjechaliśmy całe zawody. Na początku prowadziliśmy, później któryś bieg dostaliśmy 0-5 i ogólnie przegraliśmy. Ale warunki były straszne a zawodnicy nie marudzili tylko jechali. Fakty są takie, że coraz gorzej się dzieje, a zarabiają naprawdę dużo. Nie to co kiedyś, że we wspomnianym meczu jechali prawie sami wychowankowie i chcieli oddać serce dla swojego klubu i kibiców.Świst, Franczyszyn, Hućko, Paluch, Staszewski, Rembas i Flis ...Takich meczy się nie zapomina ... To były czasy , a teraz ...

 • sproket55 lubi Komentarz

  Musi byc suchutko i rowniutko zeby paniczykom sie chcialo jezdzic!

 • sproket55 lubi Komentarz

  zawodnicy rzadza już nawet w parkingu i sami decydują kiedy pojada.
  Nie wspomnę ze rzadza prezesami w klubach. Każdy prezes przymyka oko na wybryki gwiazdora i nic mu nie powie bo gwiazdor się obrazi i odejdzie. Pozniej rosna takie drabiki janowskie czy pawlickie.
  O to nam chodzi??? ocene zostawiam każdemu z osobna...

 • sproket55 lubi Komentarz

  nie ma równych i równiejszych , albo przepisy obowiązują albo "róbta co chceta "

 • sproket55 lubi Komentarz

  Drabik to oszust jak cała Sparta! Wyjazd z ligi !

 • sproket55 lubi Komentarz

  Jak widać Pan Kuczera lubuje się w obronie sportowych oszustów .....jakim niewątpliwie jest Drabik, tak jak inni powinien dostaś 1,5 roku. A jego jazda na dopingu nic nie zmienia......

 • sproket55 lubi Komentarz

  Panie Łukaszu, Drabik to świetny zawodnik, jedna z pereł w koronie ekstraligi. Ale czy Dudek albo Łaguta to cieniasy ? W innych dyscyplinach sportu też znajdziemy wielu gwiazdorów, którzy zaliczyli dopingowe wpadki. I jednocześnie wszyscy zawsze mówili, że "pomyłka", "wziąłem, bo byłem chory" i tym podobne kocopały. Maks popełnił błąd, a potem jeszcze udawał, że sprawy nie ma. Dlatego musi ponieść karę i ją poniesie. Proszę się nie łudzić - ludzie, którzy siedzą w tych wszystkich komisjach/panelach antydopingowych tego dopilnują. Mecenas Drabika może tylko odwlec sprawę i to robi, bo taki jest interes klubu. Nie skończy się jednak na zakazie obejmującym miesiące zimowe - jeśli ktoś oprócz Pana w to wierzy, jest dziecinny !

 • sproket55 lubi Komentarz

  Problemu nie ma POLADA . Problem ma Pan Drabik . Jest zwykłym oszustem , który okłamał swój klub i kolegów z toru . Po czterech miesiącach jakby nic się nie stało prosi o wsteczne uznanie potrzeby posiłkowania się niedozwolonym wlewem . To oznacza ,że Pan Drabik nie ma szacunku dla samego siebie i rywali. Panowie żużlowcy - można brać wlewy i mieć w tyle to co myślą inni zawodnicy , którzy bez dopingu walczą o jak najlepszy wynik . Pan Drabik powinien być zawieszony i tylko to oczyści kwaśną atmosferę , my Kibice nie udawajmy , że nic się nie stało .

 • sproket55 lubi Komentarz

  Ci kretyni z Polady nie maja jaj.Zeby tak dać sie mamić przez jakiegoś cwaniaka i oszusta....
  Kopnąc was wszystkich w dupę. Zero konsekwencji , frajerzy,żeby tak Drobic leciał z wami w wała.

 • sproket55 lubi Komentarz

  Dlaczego tak fantastyczny klub jakim jestSparta, nie odetnie sie od tego oszusta Drabika? Rusko ty mataczu je bananny.

 • sproket55 lubi Komentarz

  Drabik za te mataczenie i przeciąganie sprawy powinien zostać ukarany z całą surowością. Dwa lata to minimum dla tego cwaniaczka!!!