Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • pawelo1 lubi Komentarz

  Łódź ma bardzo ładny ten nowy obiekt sportowy.jestem za aby i na tym stadionie odbywały się imprezy wysokiej rangi.

 • pawelo1 lubi Komentarz

  Bardzo dobra wiadomość! Wreszcie poważny turniej! Oby to był dobry początek!

 • pawelo1 napisał/a komentarz do Żużel. Oficjalnie: Łódź zorganizuje 2. finał TAURON Speedway Euro Championship

  @DżonyBrawo: Stadion nie jest własnością klubu tylko miasta. Orzeł tylko go wynajmuje na mecze i treningi. Jeżeli klub zrobiłby coś na własną rękę to może zostać jeszcze ukarany.

 • pawelo1 lubi Komentarz

  Świderski nie chciał w parku maszyn w czasie meczu agenta specjalnej troski "007" od cała tajemnica .

 • pawelo1 napisał/a komentarz do Żużel. Świderski o rozstaniu z PGG ROW-em: Nie zgodziłem się na treść umowy

  W takiej sytuacji prezes Mrozek powinien zostać jeżdżącym trenerem :)

 • pawelo1

  W takiej sytuacji prezes Mrozek powinien zostać jeżdżącym trenerem :)

 • pawelo1 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • pawelo1 lubi Komentarz

  Nie stać mnie na to, by opłacać dwie telewizje jednocześnie, może i Canal+ dobrze prowadzi transmisje z ligi ekstraligi żużla, ale z popularyzacją tej dyscypliny jest to krok wstecz, większość ludzi nie ma dostępu do canal + i jej satelitów w wydaniu sportowym.

 • pawelo1 lubi Komentarz

  Niestety dekodery Canal + nie są tak powszechne jak Polsatu i raczej to ograniczy popularność tej dyscypliny w ogòlnopolskim rozumieniu niestety , podobnie jak to ma miejsce z np F1 , nawet jak chodzi o 1 Nice Ligę .
  W necie transmisję ( linki ) są blokowane , a relację typu PPV są oczywiście płatne . Stacje typu C+ są nastawione na zysk i liczą na nowych klientòw , a koszt abonamentu też jest nie mały .
  Wielu znajomych zrezygnowało przez to z Cena i + na rzecz Polsatu . Płacenie z kolei 2 abonamentòw tylko ze względu na żużel mija się z celem . Nie mòwię tu oczywiście o jakichś lewiznach i nie legalnych podłączeniach .
  Popularność danej dyscypliny wiąże się z powszechną dostępnością dla mas , a nie nawet bardzo szerokiej grupy odbiorcòw .
  Interes finansowy ma tu jednak głòwnie znaczenie zaròwno dla władz żużla , klubòw ( ile za relację dostaną ) , dla sponsoròw ( reklama czy logo firm w TV ) i samej zainteresowanej stacji, bo będzie transmitować coś, czego nie ma konkurencja .
  :-)

 • pawelo1 lubi Komentarz

  To nie jest dobra wiadomość. Canal Plus szufladkuje żużel kodując go. Przez nich Grand Prix ogląda grupka kibiców w TV. Na Polsacie była bardzo duża oglądalność. Oby to nie była prawdziwa wiadomość...

 • pawelo1 lubi Komentarz

  Zobaczymy co zaoferują na torze ci dwaj panowie w Łodzi.Szanse należy dać kolejną jeden leczył kontuzje drugi też miał za pewno pewne problemy. Powodzenia oby dwóm panom aby było lepiej

 • pawelo1 lubi Komentarz

  I teraz po przeczytaniu tej argumentacji pana Witolda wiem że jest w Polsce klub w którym można czuć się NORMALNYM człowiekiem i zawodnikiem oraz ci co będą jechać w Orle mogą z czystym sumieniem jak to się mówi i pisze " zostawiać serducho na torze " a nawet i coś więcej , gdyż zawsze będzie wszystkim wiadomo że Pan Skrzydlewski najpierw jest CZŁOWIEKIEM a dopiero potem sponsorem . Wielkie dzięki za to co zrobił wobec tych dwóch zawodników a i reszta ekipy może być spokojna , pan Skrzydlewski nikogo nie zostawia "na lodzie " i teraz widać że dla niego ważniejszą sprawą jest " być " a nie mieć i to cieszy . Witold jesteś wielki i w całej tej żużlowej " rodzinie " chyba już tylko ty zostałeś takim jakim byłeś zawsze bez względu na to co o tobie wypisywali i na cały hejt jaki nieraz zazdrośnicy wylewali na twoją głowę i osobę , teraz im będzie łyso nie ?

 • pawelo1 napisał/a komentarz do Żużel. Liga stadionów. Kibice Speed Car Motoru znowu pokazali moc. Lublin najlepszy w Polsce!

  Żenada ... Skoro mają najlepszy stadion w Polsce to czemu chcą budować nowy ? Po takim wyniku władze Lublina powinny wycofać się z inwestycji.

 • pawelo1 napisał/a komentarz do III runda IM Australii w Underze

  Brawo Rohan.

 • pawelo1 lubi Komentarz

  Wicio nie podpłaca ani nie przebija i chwała mu za to .SZACUN i tyle.

 • pawelo1 lubi Komentarz

  Ale mam bekę z tego pseudo konkursu .. największy niewypał 2020.... Stadion motoru perełka Superligi.. no naprawdę brawa... Żenada żenada i jeszcze raz to samo

 • pawelo1 lubi Komentarz

  Tak sobie myślę, że może Lublin głosował już na ten nowy stadion :)

 • pawelo1 lubi Komentarz

  W jakim celu budowac nowy stadion, skoro ten stary jest taki fajny spelniajacy wszystkie wymogi. Ekstraliga po prostu sie czepia)

 • pawelo1 lubi Komentarz

  Po kilku głębszych kibice Motoru głosowali myśląc, że chodzi o nowy obiekt...

 • pawelo1 lubi Komentarz

  Głosować na kurnik w Lublinie. Jaki portal taki konkurs. Zulicko

 • pawelo1 lubi Komentarz

  Oddałem teraz głos, ale nie został zaliczony... Blokada? Słabe to...

 • pawelo1 napisał/a komentarz do Żużel. Liga stadionów. Znamy finalistów. Nie brak sensacji. Skreśliliście Motoarenę. Wygrał Motor

  W zestawieniu nie ma dwóch najnowocześniejszych stadionów - w Łodzi I Toruniu , ale są kurniki w Lublinie i Gnieźnie. Po co organizować takie konkursy skoro nie mają nic wspólnego z rzeczywistością ? A tak na marginesie próbowałem zagłosować przy każdym ze stadionów , a tylko dwa razy mój głos został zaliczony. Czyżby celowa manipulacja ?

 • pawelo1 napisał/a komentarz do Żużel. Witold Skrzydlewski nie będzie już prezesem Orła! Znamy powody jego decyzji

  Zrezygnował z bycia prezesem. Nigdzie nie mowy, że wycofuje się definitywnie i nie będzie już sponsorem Orła. Zmiana wizerunkowa.

 • pawelo1 lubi Komentarz

  Pan Witek ma rację. Więcej spotkań będzie możliwe po połączeniu pierwszej i drugiej ligi. Jest to moim zdaniem nieuniknione. Trzeba też zadbać o przejrzystość finansową klubów i nie rozdawać na prawo i lewo licencji nadzorowanych, bo one tylko przedłużają patologię w niektórych ośrodkach. Niech będzie mniej klubów, ale zdrowych i wypłacalnych.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.