pawelo1 - lubi

 • pawelo1 lubi Komentarz

  Łódź ma bardzo ładny ten nowy obiekt sportowy.jestem za aby i na tym stadionie odbywały się imprezy wysokiej rangi.

 • pawelo1 lubi Komentarz

  Bardzo dobra wiadomość! Wreszcie poważny turniej! Oby to był dobry początek!

 • pawelo1 lubi Komentarz

  Świderski nie chciał w parku maszyn w czasie meczu agenta specjalnej troski "007" od cała tajemnica .

 • pawelo1 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • pawelo1 lubi Komentarz

  Nie stać mnie na to, by opłacać dwie telewizje jednocześnie, może i Canal+ dobrze prowadzi transmisje z ligi ekstraligi żużla, ale z popularyzacją tej dyscypliny jest to krok wstecz, większość ludzi nie ma dostępu do canal + i jej satelitów w wydaniu sportowym.

 • pawelo1 lubi Komentarz

  Niestety dekodery Canal + nie są tak powszechne jak Polsatu i raczej to ograniczy popularność tej dyscypliny w ogòlnopolskim rozumieniu niestety , podobnie jak to ma miejsce z np F1 , nawet jak chodzi o 1 Nice Ligę .
  W necie transmisję ( linki ) są blokowane , a relację typu PPV są oczywiście płatne . Stacje typu C+ są nastawione na zysk i liczą na nowych klientòw , a koszt abonamentu też jest nie mały .
  Wielu znajomych zrezygnowało przez to z Cena i + na rzecz Polsatu . Płacenie z kolei 2 abonamentòw tylko ze względu na żużel mija się z celem . Nie mòwię tu oczywiście o jakichś lewiznach i nie legalnych podłączeniach .
  Popularność danej dyscypliny wiąże się z powszechną dostępnością dla mas , a nie nawet bardzo szerokiej grupy odbiorcòw .
  Interes finansowy ma tu jednak głòwnie znaczenie zaròwno dla władz żużla , klubòw ( ile za relację dostaną ) , dla sponsoròw ( reklama czy logo firm w TV ) i samej zainteresowanej stacji, bo będzie transmitować coś, czego nie ma konkurencja .
  :-)

 • pawelo1 lubi Komentarz

  To nie jest dobra wiadomość. Canal Plus szufladkuje żużel kodując go. Przez nich Grand Prix ogląda grupka kibiców w TV. Na Polsacie była bardzo duża oglądalność. Oby to nie była prawdziwa wiadomość...

 • pawelo1 lubi Komentarz

  Zobaczymy co zaoferują na torze ci dwaj panowie w Łodzi.Szanse należy dać kolejną jeden leczył kontuzje drugi też miał za pewno pewne problemy. Powodzenia oby dwóm panom aby było lepiej

 • pawelo1 lubi Komentarz

  I teraz po przeczytaniu tej argumentacji pana Witolda wiem że jest w Polsce klub w którym można czuć się NORMALNYM człowiekiem i zawodnikiem oraz ci co będą jechać w Orle mogą z czystym sumieniem jak to się mówi i pisze " zostawiać serducho na torze " a nawet i coś więcej , gdyż zawsze będzie wszystkim wiadomo że Pan Skrzydlewski najpierw jest CZŁOWIEKIEM a dopiero potem sponsorem . Wielkie dzięki za to co zrobił wobec tych dwóch zawodników a i reszta ekipy może być spokojna , pan Skrzydlewski nikogo nie zostawia "na lodzie " i teraz widać że dla niego ważniejszą sprawą jest " być " a nie mieć i to cieszy . Witold jesteś wielki i w całej tej żużlowej " rodzinie " chyba już tylko ty zostałeś takim jakim byłeś zawsze bez względu na to co o tobie wypisywali i na cały hejt jaki nieraz zazdrośnicy wylewali na twoją głowę i osobę , teraz im będzie łyso nie ?

 • pawelo1 lubi Komentarz

  Wicio nie podpłaca ani nie przebija i chwała mu za to .SZACUN i tyle.

 • pawelo1 lubi Komentarz

  Ale mam bekę z tego pseudo konkursu .. największy niewypał 2020.... Stadion motoru perełka Superligi.. no naprawdę brawa... Żenada żenada i jeszcze raz to samo

 • pawelo1 lubi Komentarz

  Tak sobie myślę, że może Lublin głosował już na ten nowy stadion :)

 • pawelo1 lubi Komentarz

  W jakim celu budowac nowy stadion, skoro ten stary jest taki fajny spelniajacy wszystkie wymogi. Ekstraliga po prostu sie czepia)

 • pawelo1 lubi Komentarz

  Po kilku głębszych kibice Motoru głosowali myśląc, że chodzi o nowy obiekt...

 • pawelo1 lubi Komentarz

  Głosować na kurnik w Lublinie. Jaki portal taki konkurs. Zulicko

 • pawelo1 lubi Komentarz

  Oddałem teraz głos, ale nie został zaliczony... Blokada? Słabe to...

 • pawelo1 lubi Komentarz

  Pan Witek ma rację. Więcej spotkań będzie możliwe po połączeniu pierwszej i drugiej ligi. Jest to moim zdaniem nieuniknione. Trzeba też zadbać o przejrzystość finansową klubów i nie rozdawać na prawo i lewo licencji nadzorowanych, bo one tylko przedłużają patologię w niektórych ośrodkach. Niech będzie mniej klubów, ale zdrowych i wypłacalnych.

 • pawelo1 lubi Komentarz

  Pan Witek ma racje, tylko jest problem, że on kocha ten sport, a wielu innych prezuniów kalkuluje tylko dochody i się cieszą jak meczów jest mniej, bo nie trzeba zawodnikom płacić.

 • pawelo1 lubi Komentarz

  I co za tym idzie, większa możliwość startów dla młodszych żużlowców o których jest coraz bardziej ciężko. Ten pomysł jak dla mnie ma sens, może skończyłyby się awanse przy zielonym. Problemem są krawaciarze i ich kalkulatory które pokazują małe liczby...

 • pawelo1 lubi Komentarz

  I jeszcze jedno panie Redaktorze. Pan Skrzydlewski nie proponuje REWOLUCJI jak Pan insynuje lecz pragnie NORMALNOSCI i ja skromnie PROPONUJE! Niech Pan wyszuka interpretacji i znaczenie slowa ,,rewolucja" . Zaprzestancie na Waszych forach szkodzic tej pieknej dyscyplinie sportowej jaka jest zuzel. Szukacie tanich sensacji aby byly klikniecia i aby kasa sie zgadzala.Gdzie wartosci i morale dziennikarskie. Prosze sie nie pogniewac poniewaz koncowe stwierdzenie ma na celu prosbe o podniesienie Waszyc wartosci- jestescie tyle samo warci co Prezesi w przewazajacej liczbie klubow o ktorych tutaj wspominano. Tutaj tez dostrzegam jeden z powodow do usmiercania zuzla.