Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • KlonZG lubi Komentarz

  To zasługa Gronka ze przygotował tak zespół na druga cześć sezonu

 • KlonZG lubi Komentarz

  Gronek zaaplikował wam -38...

 • KlonZG lubi Komentarz

  No i fajnie. Jak dla mnie to Gronek się trochę obronił. Szkoda tylko że tak mało kibiców było na hali, bo meczyk trzymał w napięciu i mógł się podobać. Sędziowie trzy razy nie widzieli ewidentnych kroków jednego podwójnego no i uznali faul w miejscu stojącego Kelatiego. Gdyby nie to, to wygralibyśmy nie 4 punktami, a 5 a może nawet 6.

 • KlonZG lubi Komentarz

  Oj, ciężkie to doświadczenie. Ale graty za dzisiaj Dziki. Widać było, że Dziki weszły w mecz z chęcią rehabilitacji. Jak kania dżdżu potrzebowaliśmy tego zwycięstwa. Widać co wnosi Savović. Ale gra daleka od tej jaką chciałoby się oglądać. Mamy jako drużyna bałagan w głowie i niestety przejawia się to brakiem pewności. Ktoś nawołuje, że psychologa nam trzeba... co by się psychiatrą nie skończyło. Mecz był na odbudowę morale... bo mieliśmy przetrącone kulasy. I chwilowo kule poszły w kąt. Obserwując "ławkę" kiepsko prezentujemy się jako Team;] Nie powiedziałbym, że drużyna wyszła z kryzysu pomimo zwycięstwa. Mocno nie przekonująca ta nasza gra. Choć doceniam wolę walki... nasza gra mocno rozhuśtana. Chaos ciągle nas tłamsi. Teraz Dąbrowa... z pewnością chcąca zmazać porażkę w Sopocie. Gdyby tam udało się wygrać to może można by snuć rozważania o zażegnanym zagrożeniu w które się zapędziliśmy. Dziś na plus... warto wytrwać w tym wychyleniu;) Sprawdzian był... na jakie cztery minus jak dla mnie. Bo to i o stawkę i o zaufanie kibiców po ostatnich blamażach. Mecz był o chwycenie pewności... a bezpieczne prowadzenie roztrwonione i na koniec nerwówka. Sędziowie też się nie popisali. Z pewnymi drużynami Musimy wygrać jeżeli ma być lepiej niż w zeszłym sezonie. Krok we właściwym kierunku ale tylko z powodu zwycięstwa a nie sposobu w jaki to osiągnęliśmy. Może wróci pewność bo w bólach walczymy z niemocą. Gra się...

 • KlonZG lubi Komentarz

  Gratki Anwil....fajny mecz;)
  Gronek jak zwykle, albo się uda, albo się nie uda......

 • KlonZG lubi Komentarz

  Spokojnie panowie.Troche pokory i bedzie mistrzostwo.Bez napinki....Nie wieszajmy jeszcze złota na szyi.Dla jasnosci jestem Zielonogorzaninem z krewki i z kości.Brawo krzyzacy za walke...

 • KlonZG lubi Komentarz

  Qrwa mac Torun grac! Zamiast wypoczac to usneli!

 • KlonZG lubi Komentarz

  Gratulacje dla Stelmetu. Byli od nas lepsi zdecydowanie. Mieli lepszy pomysł na grę. A czwarta kwarta to koncert w ich wykonaniu. Jeszcze raz gratuluję.

 • KlonZG lubi Komentarz

  Graty Stelmet, brawa dla Stali za walkę!
  Gronek kolejny raz uciekł spod topora (jak narazie), dlatego gratulacje kieruję w stronę drużyny, nie w jego, bo gdyby sami się nie zebrali w sobie to żadna jego niby taktyka by nie pomogła. Z takim składem i z taką jego głębią to nawet świeżo upieczony adept jakiejkolwiek szkoły trenerskiej poradziłby sobie w naszej lidze.
  Część kibiców zapewne ze mną się nie zgodzi, ale jest to moja opinia (podobnie zresztą uważają niektórzy kibice zielonogórscy, jak np. "motylek" i inni), że to jeszcze nie ta półka, a co za tym idzie, nie miejsce i czas dla tego trenera, ponieważ przez jego brak doświadczenia bardzo obniża jakość i dyspozycję zawodników, nie będę podawał przykładów bo większość to dokładnie widzi. Może kiedyś, za kilka lub kilkanaście lat, jak posiądzie odpowiednią wiedzę i doświadczenie, ale jeszcze nie teraz.
  Wracając do meczu to Stal niestety nie wytrzymała fizycznie, stąd tyle błędów i sromotnie przegrana 4 kwarta i w konsekwencji cały mecz, ale walczyli, stoczyli 5-cio meczowy bój, nie położyli się i za to im chwała.
  Finał zapowiada się ciekawie, Stelmet już nie będzie miał przewagi pod koszami, chociaż ze Stalą niby też jej nie miał, to jednak dzisiejsze statystyki pokazały co innego. Toruń ma bodajże 5 podkoszowych, z czego 3 bardzo silnych i tu może być górą, do tego również dobrze rzucających z dystansu, no i także długą ławkę.
  Więc zapowiada się bardzo ciekawie i liczę na (mam nadzieję) 7-mio meczowy finał.
  Życzę powodzenia obu ekipom, zawodnikom finału bez kontuzji a sobie i kibicom niewidocznych sędziów i mnóstwo emocji!

 • KlonZG lubi Komentarz

  A taki był amerykański, szkoda.
  Brawo Czarni, pycha nie popłaca, pamiętamy co się stało kilka lat temu z drużyną z nad granicy :)

 • KlonZG lubi Komentarz

  Tak to jest, jak się zlało Zastal u siebie i jeszcze przed PO powiesiło sobie złoto. Czarni nauczą Anwilu pokory. Brawo trener, oby tak dalej.

 • KlonZG lubi Komentarz

  Bo to jest PO... i wszystko jest wyzerowane. Brawo Czarni... duża niespodziewana niespodzianka;)

 • KlonZG lubi Komentarz

  Tak chamskich kibiców , którzy wrzeszczeli chamskie słowa nie zważając na siedzące trochę niżej dzieci dawno w Zielonej nie było, aż musiał przyjechać Turów.!!!!! Nie zazdroszczę drużynie z Turowa takich kibiców, Organizatorzy na CRS-ie następnym razem muszą uruchomić policję lub tych "kibiców" zamknąć gdzieś w klatce, bo przez 2 godz, słuchania wyrafinowanych słów nie da się wytrzymać.!!!!! Nie potrafię naprawdę określić zachowania tych ludzi.!!!!! ZDZICZENIE !!!!!!! Gratulację za grę pełną emocji.!!!!!

 • KlonZG lubi Komentarz

  Anwil gratki,Stelmet słaby, sędziowie słabi, Gronek super DNO

 • KlonZG lubi Komentarz

  Stelmet "klasycznie" beznadziejnie zaczął. Magia MP nie poparta działaniami na parkiecie została zneutralizowana spontaniczną i radosną grą gdynian. Ilość beztroskich strat porażała. Zespół niewybudzony mający problem ze spontanicznym młodym wybieganym teamem. Efekt -9. Który to mecz w którym koncentracja to abstrakcja... MP nie przystoi takie rozkojarzenie. 2kw to powrót do gry i run 1:15... czy potrzebujemy mieć bicz na tyłku by wziąć się do roboty? I do przerwy +10 czy jest jakiś geriatra który wytłumaczy to zjawisko? Dwa oblicza tej samej drużyny... który to już mecz gdzie gramy sinusoidę... czy nie stać nas na spłaszczenie tej krzywej. Czy nie jesteśmy przygotowani fizycznie do takiej gry? Piszę to kolejny raz: strach się bać co grałby Stelmet na pełnej koncentracji i zaangażowaniu. Młodość musi się wyszumieć i wpisało się w to Asseco... my dla odmiany osobiste na ściankę ćwiczyć;] 3kw... odjazd w konsekwencji zagospodarowania zamalowanego. Indywidualnie to Armani mógł się podobać, Florek też jakoś zaczyna inaczej wyglądać jako zadaniowiec, Nemanja klasa standart... niepokoi Kapitan... jakby niezdrów się snuł. No i Filip coraz fajniej się odnajduje... będzie pociecha;) W Asseco kolejny solidny mecz Witlińskiego. Brawo Dziki za wynik ale szukajcie stylu w grze... bo traficie na kogoś kto nie da pofikać;]

 • KlonZG lubi Komentarz

  Bzdura niestety - dać tytuł MVP zawodnikowi ze średnim evalem poniżej 8(+ >32% z gry) pomimo że do wyboru był Djura z evalem 19 (ponad 62% z gry) no chyba, że tylko PL-pass mógł zdobyć statuetkę...

 • KlonZG lubi Komentarz

  Graty Roso bo będąc w mega problemach pokonaliście Lidera w domu. To buduje... jeszcze dobre zakupy po "obłowieniu się" na sprzedaży;) i wracacie do PO...

 • KlonZG lubi Komentarz

  I o kim to źle świadczy... O Zastalu czy może raczej o polskiej lidze???

 • KlonZG lubi Komentarz

  On się nie marnuje on się promuje.

 • KlonZG lubi Komentarz

  Daj sobie spokój z komentowaniem koszykówki bo pojęcia o tym sporcie nie masz. W tym meczu wynik to w dużej mierze zasługa Trenera. Przyjemnie się patrzyło na różnicę w zachowaniu trenera Rosy i Stelmetu.
  Brawo Gronek.

 • KlonZG lubi Komentarz

  Bardzo trafny komentarz Henryku:)
  Pozdrówki:)

 • KlonZG lubi Komentarz

  Ale ty nuuuudny jesteś.

 • KlonZG lubi Komentarz

  "Przyjażni" Zastalowi inaczej, zapamiętajcie sobie Waszmościowie, że Nikt o zdrowych zmysłach choroby "Partyzantom" nie życzył a Wasze androny wsadźcie sobie między bajki, Chłopakom z Zastalu zwycięstwa życzę, good luck !!!.

 • KlonZG lubi Komentarz

  Gratki Stelemet:)

 • KlonZG lubi Komentarz

  Graty za zwycięstwo Dzikom się należą... ale o stylu to rzeczywiście lepiej nie wspominać mocno "dowolnym" płynęli. Lublin im dalej w las tym ciemniej. Dość długo dotrzymywali kroku... ale jak się posypało to z łoskotem jak przy wycince w lesie. Siedział Startowi dystans na początku... na szczęście i my odnaleźliśmy skuteczność. Na koniec to już zabawa... niestety dla Lublina nie wytrzymaliście tempa które zaproponowaliście. +22 brawo Dziki bezapelacyjne... i Pan Przemo po słabym początku odpalił. Kelati się dociera... Vaughn nie przekonuje. Depnięta 4kw i pozamiatana Hala.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.