Szarold - lubi

 • Szarold lubi Komentarz

  Tak. Za rok zapraszamy do Wrocławia :)

 • Szarold lubi Komentarz

  Tak samo, irytuje to strasznie

 • Szarold lubi Komentarz

  Ostaf najpierw wchodziles w zad Nawrockiemu, pisales dyrdymaly jaki to on nie jest cudowny.... Potem, gdy cala prawda na jego temat sie wydala zaczales pieprzyc, ze srodowisko musi zrobic porzadek, a teraz smiesz pytac Cegly co On zrobil, by wdowa otrzymala pieniadze??

 • Szarold lubi Komentarz

  Ja czasem jak mecze o 15 sa i musze przed 7 wstac ;)

 • Szarold lubi Komentarz

  Uzależnionym można się stać, wypijając dwa drinki czy dwa piwa co wieczór. I jeśli przez cały dzień czekasz na moment, kiedy sobie polejesz, to już jest znak, że przekroczyłeś cienką czerwoną linię.

  O, znalazł się specjalista od diagnozowania alkoholizmu. Prawda jest taka, że jakby poprzestawał nawet na tych 2 piwach dziennie, to nikt by nie zauważył, nie miałby zaburzonego planu dnia, nie znikałby na kilka dni (bo jak stracić kontakt z kimś kto jest po 2 piwach?) Ja wiem, że to potrafi się u niektórych rozkręcać, ale jak ktoś ma poukładane w głowie i poczucie odpowiedzialności to nie doprowadzi się do takiego stanu jak na foto. Sam niejednokrotnie popijam kilka piw dziennie np. na urlopie ale pracuję nieprzerwanie od 17 lat w jednej firmie, mam rodzinę i wiem, że jak trzeba rano wcześnie wstać do obowiązków to nie ma wieczorem piwkowania, chyba że 1-2 ale i to niekoniecznie, bo można wypić w czas wolny. Szkoda chłopaka, pamiętam jak przechodził do CSKA. Mógłby być wielkim piłkarzem...

 • Szarold lubi Komentarz

  No właśnie. Tor powinni robić gospodarze bez żadnych komisarzy. Jeśli potrafią zrobić bezpieczny tor. Przydzielać ich dopiero po wpadce z torem. I to by była kara. A tak mecze co raz nudniejsze bo gospodarz nie może zrobić dobrego toru do ścigania. Wcześniej u nas sucha kopa za czasów Barona i nuda. Teraz ciekawe spotkania, lepszy tor który można fajnie przygotować do zawodów. Ale ma być zrobiony po ich myśli. Gospodarz ma gów... do powiedzenia. Dokąd to zmierza.

 • Szarold lubi Komentarz

  Po prostu wszystkich boli, że Sparta radzi sobie bez liderów. Sędziowie na początku sezonu próbowali wydrukować wyniki ale nie udało się to teraz już ekstraliga włączyła się do pomocy przy udupianiu Wrocławia.

 • Szarold lubi Komentarz

  Z jednej strony kary za nieregulaminowy tor, a z drugiej strony ocena toru na bdb i dopuszczony do meczu, a ponadto najlepsze ściganie w e-lidze, najwięcej mijanek, super widowiska, itd. Czegoś tu nie rozumiem.

 • Szarold lubi Komentarz

  Sparta została ukarana za nieregulaminowy tor, najlepszy tor do ścigania w ekstralidze a gdzie kary dla osób funkcyjnych za odebranie toru w Pile. To był tor regulaminowy z wystającymi betonowymi krawężnikami tak? To jest komedia czy wy nie widzicie że coraz bardziej się błaźnicie. No ale przecież sami się nie ukaracie. Żenada. A nas co nie zabije to wzmocni.

 • Szarold lubi Komentarz

  Szach i mat.

 • Szarold lubi Komentarz

  ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz


  Polonii życzę zmiany pierwszego członu nazwy.

 • Szarold lubi Komentarz

  Poczucia humoru gratuluję :)

 • Szarold lubi Komentarz

  Ostatnio wybierałem mecz i tak niebyło żadnej transmisji. To po co zawracać głowę i pisać takie
  materiały

 • Szarold lubi Komentarz

  Co na tym zyskał Gorzów??? Bez względu na to jaki byłby tor i tak by przegrali. Wybaczcie kibice z Gorzowa, ale to "wiejskie" cwaniactwo a nie zdrowy rozsądek. Ręce opadają, zabito widowiska we Wrocławiu. To teraz będzie jazda gęsiego i biadolenie jak nudno jest na olimpijskim. GKM i Unia mogą się spokojnie przygotowywać na krawężniczek. Panowie zarządzający e-lipą osiągneli tym ruchem dno, brak słów. Pogański Kraj, pogańskie obyczaje. Wstyd, wstyd, wstyd

 • Szarold lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Szarold lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Szarold lubi Komentarz

  Weź już koleś skończ z tym żelusiem , bo zanudzasz w o tym w każdym poście dot, barceony, jakiś kompleks Messiego masz jak penaldinjo

 • Szarold lubi Komentarz

  Co to Copa Ameirca? Powiem tak - całe te Wasze wp.pl jest prowadzone tak, że mam wrażenie że pracują tam ludzie bez wykształcenia i sam zrobiłbym to lepiej. Żenada - czytam kolejnego gniota z błędami, literówkami itp i mnie krew zalewa. Za co bierzecie kasę? Już dawno bym Was zdegradował albo wysłał na lekcję polskiego nieuki! Copa Ameirca! Copa Ameirca! AMEIRCA??? Pan Czykiel, Kuczera i inni - masakra

 • Szarold lubi Komentarz

  Panie Kmita, nie ma artykułu w którym nie napisałby Pan jakichś bzdur. Pomijając poziom merytoryczny i stylistyczny, bo ich marność to już na wp standard, to "wąska postura Feliksa" to conajmniej śmieszne. A do tego Mbappe kosztował 135 mln euro a nie 126 mln euro. Skąd Wy te dane bierzecie? Pana kolega pisał ostatnio, że Neymar kosztował 189 mln euro. Prowadzicie własny "transfermarkt" czy jak? Może powinniście dawać komuś kompetentnemu teksty do zredagowania przed ich publikowaniem, albo chociaż raz przeczytać co napisaliście zanim puścicie to w świat. Boże widzisz i nie grzmisz..

 • Szarold lubi Komentarz

  ludzie obserwowali mijanki w rowie mają czy tor był na 4 godziny nie regulaminowy