Sławomir Bellon - lubi

 • Sławomir Bellon lubi Komentarz

  Cieszę się że wracacje do 1 Ligi na 90% (Poznań jeszcze ma szanse, ale myślę że raczej wy.) Ale nie cieszę się, że bardzo możliwe są derby w przyszłym roku :/

 • Sławomir Bellon lubi Komentarz

  to słabo

 • Sławomir Bellon lubi Komentarz

  nie

 • Sławomir Bellon lubi Komentarz

  Pewnie jeszcze nie wytrzeźwieli po świątecznym piciu.

 • Sławomir Bellon lubi Komentarz

  Na jakim kanale będzie można oglądać kwalifikacje?

 • Sławomir Bellon lubi Komentarz

  to nie czas na świetowanie....

 • Sławomir Bellon lubi Komentarz

  Tak właśnie prezentują się bydlaki w koszulkach "Prawdziwi Patrioci" ... kibole to stan umysłu , kierowany przez określone siły "Prawdziwych Polaków". Stalin też potrzebował takiego "mięsa" do wygrania wojny ! Trzoda z Widzewa i tak jest odważniejsza , gdyż pobili 15 letnich chłopców co w porównaniu z akcją bydła z Zawiszy (podczas turnieju w Bydgoszczy zaatakowali 15 letnie koszykarki Widzewa i ukradli dresy klubowe) jest czynem nad wyraz męskim i bohaterskim. Panie Ziobro czas wziąć sie do roboty i pokazać ,że jesteśmy Państwem prawym i sprawiedliwym ! Kibole do kilofów , bo tylko cięzka robota ich wyzwoli :)))

 • Sławomir Bellon lubi Komentarz

  hula przebrnie kwalifikacje

 • Sławomir Bellon lubi Komentarz

  TVP Regionalna

 • Sławomir Bellon lubi Fatalna frekwecja w Bydgoszczy. Robert Kościecha: To smutne, że nie ma kibiców

 • Sławomir Bellon lubi Komentarz

  Rozwalona tablica świetlna, garstka widzów na trybunach, smutna (ale jaka prawdziwa i bolesna jednocześnie...) oprawa w wykonaniu kilkunastu najwierniejszych ultrasów Polonii, których jeszcze nie wybili na ulicach przeważający liczebnie w stosunku 50:1 kibole Zawiszy. Atmosfera na stadionie - jakieś takie powszechne odrętwienie, niemoc, bezradność, obojętność. Dużo braw dla zawodników obu ekip. Każdy pewnie w skrytości ducha myślał sobie jak długo potrwa tym razem rozbrat Polonii z Ekstraligą. Wszystko wskazuje na to, że nasza nieobecność potrwa jednak dłużej niż 1 sezon. Tu już nie wystarczy otrzepać się, powiedzieć, że nic się nie stało, kupić kolejnych przeciętniaków z importu i awansować. To nic nie da. Ludzi już takie coś nie przyciągnie na stadion. Mamy dość. Chcemy dawnej Polonii, Polonii opartej na swojakach. Tu trzeba długofalowego planu uzdrowienia finansów klubu, mrówczej pracy nad polepszeniem atmosfery na linii kibice-zawodnicy-zarząd-miasto-sponsorzy, powrotu pasjonatów-zapaleńców, o ile jeszcze będzie im się w ogóle chciało orać na ugorze, potrzeba zupełnie nowej, zapomnianej od z górą 20 lat polityki personalnej - całej masy rzeczy. Nie oszukujmy się. To potrwa co najmniej kilka lat... Ale jeśli postawimy na swoją młodzież, wychowanków-seniorów i kompetentne osoby z Bydgoszczy na najważniejszych stanowiskach w klubie - ten czas może nie będzie zmarnowany. Patrzmy im na ręce i nie poddawajmy się. Czego sobie i reszcie kibiców Polonii życzę!