Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Lubię czysty sport. napisał/a komentarz do Dramatyczny apel Dobruckiego: Jeśli nie chcemy anoreksji i żużlowców spadających z motocykli, wprowadźmy limit wagi

  @Piotrek_zg: i jak wspomniałam w swoim poście do powyższego artykułu trzeba by brać pod uwagę budowę kostną zawodników. Np mając takie same wymiary (wzrost, klata, pas itp) przy grubej budowie kostnej można mieć do 5 -10 kg więcej niż osoby o drobnej budowie. Znam wiele przypadków takiej sytuacji. To niby pierdół, ale wg takich współrzędnych niektórzy są posądzani o nadwagę gdy widzisz tylko "słupki" (waga wzrost) w papierach a nie człowieka na żywca.

 • Lubię czysty sport. lubi Komentarz

  A stosunek wagi do wzrostu? Każdy ma również inny organizm i budowę ciała więc konkretny limit lub przedział wagowy może być dla niektórych poważnym problemem i barierą, której przez nadwyrężanie swojego zdrowia i umiaru nie przeskoczy. Niech taki szmadsen się połamie podnosząc walizkę, ale nie widzę wielu zawodników idących tą drogą.

 • Lubię czysty sport. napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Z całym szacunkiem ale waga i wzrost to nie są wyznaczniki czy nawet BMI. Wskaźnik na współrzędnych wagi i wzrostu może wykazać nadwagę nawet jeśli ktoś jest szczupły. Bo chodzi też o budowę kostną. Zdarza się że osoby tego samego wzrostu i tych samych wymiarów mają do 10kg różnicy. I co wtedy? Ten z ciężkimi gnotami będzie wieszakiem żeby osiągnąć tą wagę co kolega "piórkowy". To też będzie generować nieprawidłowości w odżywianiu.

 • Lubię czysty sport. napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Wiem co to pożar i wiem co to zalanie domu (przypadek taki że akurat w skutek akcji gaśniczej wyższego poziomu domu zalano dolny poziom - od zalania przez akcję gaśniczą ubezpieczenia nie było) :-/ Czyli generalnie wiem co to życie na walizkach (na dodatek z dzieckiem) i bujanie się w tą i z powrotem żeby doglądać remontu...na szczęście tylko 25 km a nie na inny kontynent. ;-) Współczuję i życzę powodzenia...może lepiej nie (powodzi mają dosyć) żeby wszystko się ułożyło pomyślnie. :-)

 • Lubię czysty sport. lubi Komentarz

  @omen: widać że prawdziwy z ciebie cebulak. Żadnej prośby o pomoc w tym artykkule nie ma, ale Tobie i tak żal pupe ściska zamiast okazania trochę empatii. Dział o żużlu to o nim i jego zawodnikach piszą. Problemem dla niego zapewne nie są pieniądze, tylko czas Kiedy nie będzie mógł dopilnować remontu .
  Pozdro dla Wszystkich .

 • Lubię czysty sport. napisał/a komentarz do Żużel. Greg Hancock kochany przez kibiców. Za uśmiech, bezpieczną jazdę i oddanie rodzinie

  @Nίghtmare: być może Pan redaktor ma szersze spektrum obserwacji niż "fani" wylewajacy żale na Sportowych Faktach. ;-) Owszem można by rzec że jesteśmy jako kraj żużlowym pępkiem świata, ale jednak widać że na nas się świat nie kończy. Oczywiście każdy może wyrazić swoje zdanie, temu przecież służą fora, ale nie popadajmy w paranoję że grupa oddanych polskich hejterów ma się stać wyrocznią na skalę światową. Ja osobiście miałabym obiekcje narażać kręgosłup za "słowo honoru" a nikt ideałem nie jest każdy może strzelić klasycznego f....ckupa. Zapewne na całym świecie a zwłaszcza w naszej E-lidze jeżdżą same "kryształy". ;-) :-)

 • Lubię czysty sport. lubi Komentarz

  Podobno sponsor Unii Tarnów, finałowego rywala Sparty, potwierdził mu, że absencja Grega nie była przypadkowa. A to jest profesjonalny redaktor SF podobno, z nie oficjalnych źródeł, mogę się domyślać, anonimowy informator, to są profesjonalne informacje redaktora hehehehehehe boże co za gość. Całe szczęście że fakty nie są poparte wrozbita Maciejem

 • Lubię czysty sport. lubi Komentarz

  Ostafiński , redaktorki a czy ty jesteś uczciwy wobec nas kibiców ?

 • Lubię czysty sport. lubi Komentarz

  A Darusia znalazła następną "ofiarę", hehehe. Może "Herbie" nie jest całkowicie krystaliczną postacią (zresztą nikt taką nie jest), ale i tak darzę znacznie większą sympatię niż np. Golloba, Kasprzaków czy Balińskiego. A np. Golloba Daruśko nie ruszysz, bo by się na ciebie obraził. A niestety TG też ma swoje grzechy, niestety.

 • Lubię czysty sport. lubi Komentarz

  Grillowanie kolejnej osoby przez naczelnego hejtera Ostafińskiego czas start ! Żałosne !

 • Lubię czysty sport. lubi Komentarz

  A kto jest bez skazy? Przynajmniej nauczyl niejednego prezesa placenia na czas, z czego moze skorzystali tez inni. Teraz to itak nie ma znaczenia, karira zakonczona, wspominajmy go jako dobrego zawodnika. Bardzo podoba mi sie opinia Cieslaka - stracono przez niego 2-3 medale, ale i tak go lubi!

 • Lubię czysty sport. lubi Komentarz

  Marek go lubi, bo zna kulisy. Greg stawiał ultimatum: albo regulujecie zaległości, albo nie przyjeżdżam. Miał kasy na tyle, że mógł sobie na to pozwolić. Prezesi zalegali dlatego nie było kar i afer... mogli tylko się obrazić i ponarzekać w mediach...

 • Lubię czysty sport. lubi Komentarz

  3 melony?
  Ostafinski przestan juz bujac w oblokach.
  Tyle to moze zarabial z premiami z Gp.A nie z polskiej ligi.

 • Lubię czysty sport. napisał/a komentarz do Żużel. Tylko pycha może zgubić Apatora Toruń. Jest zdecydowanym faworytem ligi

  @Lubię czysty sport.: sorki ale zawieszka telefonu +brak możliwości edycji.

 • Lubię czysty sport. lubi Komentarz

  Dzień bez Apatora to stracony dzien...w sportowypudelek.pl

 • Lubię czysty sport. napisał/a komentarz do Żużel. Tylko pycha może zgubić Apatora Toruń. Jest zdecydowanym faworytem ligi

  @MarS_80: racja. Tyle ględzono o rewolucji, a rewolucji NIE MA. Poki są Holderowie szału nie będzie poza epizodycznymi przebłyskami. Widać braciszkowie nauczyli się dobrych układów od najlepszych. Co by się nie działo i co by nie nawywijali to zrobiono z nich jakieś zakichane epicentrum toruńskiegv txto składu. Ciewaka je

 • Lubię czysty sport. lubi Komentarz

  Sorry ale kto tam ma być liderem? Holder cienki i nie zna torów w Nice, reszta też średniaki. To będzie sukces jak do play-off w Nice lidze się załapią.

 • Lubię czysty sport. lubi Komentarz

  Pytanie bez sensu, skoro prezes Polonii mówi, że nie jechali na pożyczonych silnikach. W Bydgoszczy mało kto wierzył w korzystny wynik dwumeczu po niespodziewanym przebiegu meczu w Poznaniu (nie wiem, czy miejscowi pożyczyli tam silniki, czy dolewano różne paliwa), dlatego specjalnie się już nie sprężano na rewanż. Wielu kibiców zwątpiło po niespodzianie wysokiej klęsce w Poznaniu i nawet nie odwiedziło stadionu na rewanż. A że poszło nadzwyczajnie, czasem w sporcie się zdarza - i dobrze, że zdarzają się takie niespodzianki, niemal cuda.

 • Lubię czysty sport. lubi Komentarz

  Ale o co chodzi? Wsparcia w postaci sprzętu od Woźniaka i Zagara Poloniści nigdy się nie wypierali. To przecież nie jest zabronione. Cały ten artykuł to odgrzewany kotlet. Widziałem na żywo oba mecze finałowe. Bydgoszcz zasłużenie wygrała i koniec. Było, minęło, PSŻ nadal walczy w II lidze.

 • Lubię czysty sport. lubi Komentarz

  Pan DO czepia się głównie klubów od których dostawał w ciry jako młody kibic.

 • Lubię czysty sport. lubi Komentarz

  O jaaaaa, dariusz!!!! Taki zapłon jakie myślenie. Nie ważne, że prezesi obydwu drużyn już dawno o tym zapomnieli i żyją kolejnym sezonem, nie ważne że Janoś mówi jak było z chorobą w jego przypadku skoro dariusz wie lepiej.... Facet ty masz na serio coś z głową..... Wyglądasz jakby człowiek nigdy nie ewoluowała i tak samo się zachowujesz. Lamus do potęgi n-tej. Pamiętaj żeby to skasować!!!!!!

 • Lubię czysty sport. lubi Komentarz

  Różne plotki lecą pocztą pantoflową ,też i absurdy,które nie maja bycia na zawodach ,Nie ważne jaka to liga jedzie ale sędzia sprawdza przed meczem wszystkie detale jakie są wpisane w regulamin, Dziwi mnie panie Darku że pan pisze o takich sytuacjach gdzie na to nie ma w meczu miejsca. Prędzej bym się zgodził że ktoś sprzedał mecz.Tylko znów problem występuje nikt nikogo za rękę nie złapał ,Było jak było przeszło do historii klamka zapadła temat zamknięty.

 • Lubię czysty sport. napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  A czy od 2007 do 2011 Poznań nie był przypadkiem w 1 lidze? Hmm z artykułu wynika że poza drugą ligą nic w historii nie miało miejsca.

 • Lubię czysty sport. lubi Komentarz

  Sprzęt od Zmarzlika , wlewki witaminowe , spreparowany tor , towar od zielonogórzan i tyfus rozsiany w szatni psz. Niestety inaczej byśmy nie awansowali DO jak zawsze ma racje ;-)))))
  Skąd on bierze te wszystkie źródła osobowe ? ;-)

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.