Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • ZIBI59 lubi Komentarz

  Esport to nie sport. To że zarabiają tam gruba kasę to nie znaczy że to jest sport. Jak wygląda ich trening, czy oni się pocą?

 • ZIBI59 lubi Komentarz

  A ty, Czykiel, nie byłeś molestowany?
  Bo piszesz w dziale sportowym o sprawach, o których pisałby tylko jakiś niedojeb.

 • ZIBI59 napisał/a komentarz do Siatkówka. Leal i Lucarelli - ich też Zenit chciał. Rosjanie wybrali Bartosz Bednorza

  @handballek: Leon Bednorz na przyjeciu to bomba .Z calym szacunkiem ale Lance Bartek wciaga nosem

 • ZIBI59 lubi Komentarz

  Haratyk,Ziółkowski ,Kszczot co ich łączy? sport
  Jakie są miedzy nimi różnice? Jeden emeryt,drugi( Haratyk) ma jeszcze jakieś szanse zaistnienia a trzeci Kszczot wie że już sportowo jest skończony to próbuje się wkręcić w POlitykę.

 • ZIBI59 lubi Komentarz

  Ja rozumiem, musicie robić te wywiady, ale chociaż niech one mają pozory merytorycznej krytyki. Można się przyczepiać do rządu o wiele rzeczy, ale jakoś sportowcom z którymi rozmawiacie jeszcze się nie udało nic mądrego na ten temat powiedzieć. Zacznijmy od tego, że urząd prokuratora generalnego przez 24 lata istnienia na 30 tzw. "wolnej Polski" pełnił minister sprawiedliwości - czyli polityk, jakby ktoś miał wątpliwości. Skąd więc to święte przekonanie, że to jest łamanie demokracji? To co, każdy rząd łamał demokrację przez 24 lata? A jak prokuratorem generalnym byli politycy pełniący wysokie urzędy w PRL to było dobrze? Media szukając do czego się przywalić wymyśliły taki zarzut i potem każdy leming bezmyślnie to powtarza. Co do wyborów korespondencyjnych, nadal czekam, aż sportowe (lub artystyczne) autorytety moralne dokładnie wyjaśnią nam czemu w Niemczech czy w USA (vide Barack Obama) uważają, że są one sprawiedliwe i bezpieczne. U nas nie może tak być, bo nie i koniec, ale w innych krajach jakoś nikt nie świruje na tym punkcie. Ciekawe czemu? A co do łamania demokracji, to jest oczywiście uciśniona, policja wchodzi do redakcji gazety konfiskować materiały kompromitujące władzę, oblewa protestujących z armatek wodnych i traktuje gazem łzawiącym, pewien kandydat na prezydenta w 2010 mówi, że sędziowie są rozgrzani i szybko wydadzą wyrok jak trzeba, a równiejsi przyznają na nagraniach w restauracji, że państwo jest teoretyczne, dziki kraj - dosłownie kamieni kupa. A nie, czekaj. To było za poprzedniej władzy. Muszę szybko poszukać wywiadów z Kszczotem, Haratykiem i innymi zaangażowanymi sportowcami i zobaczyć jak wtedy ciężko bronili demokracji. Tak przy okazji, porównajcie sobie wszyscy opinie Rafaela Nadala na temat pandemii w Hiszpanii z tymi wcześniejszymi komentarzami naszych sportowców.
  To co Panowie Redaktorzy, jutro kolejna runda bezmyślnych dywagacji tych samych sportowców czy jednak wolimy wrócić do tego co nas nie dzieli a łączy - sportu?

 • ZIBI59 lubi Komentarz

  Pytanie: polscy sportowcy będą mogli przyjeżdżać do Centralnych Ośrodków Sportu.
  Odpowiedź Adama Kszczota: Dla mnie trenowanie w Centralnym Ośrodku Sportu nie ma sensu.
  Czy Pan Kszczot nie zrozumiał pytania?
  Polscy sportowcy będą mogli a nie musieli.
  Biegając można myśleć.
  STANO

 • ZIBI59 lubi Komentarz

  Jest wysoce nieetyczne wciąganie sportowców w rozmowy na tematy polityczne. To zła robota dziennikarska. W znacznej mierze jest to gra na ich emocjach, bo coś jest nie tak jak zaplanowali. Wkrótce będzie tak jak w przypadku środowiska kuglarzy, że bardzo trendy jest narzekanie na ten parszywy PiS.

 • ZIBI59 lubi Komentarz

  90% sportowców zachęca do siedzenia w domu, wymyśla ciekawe aktywności żeby zabić nudę i dzieli się nimi, "czelendże" dla fanów, a pan Ziółkowski ma problem bo nie ma gdzie trenować. No ku...a nóż się w kieszeni otwiera.

 • ZIBI59 lubi Komentarz

  Przecież ten cep , PO-trafił tylko rzucać młotem ; to czego wymagać od platfusa umysłowego , którego IQ jest na PO-ziomie pantofelka ?

 • ZIBI59 lubi Komentarz

  Rzeczywiście, nie ma większych problemów. W wyborach parlamentarnych w 2015 znalazł się na pierwszym miejscu listy Platformy Obywatelskiej w okręgu poznańskim. Uzyskał mandat posła VIII kadencji - wyszedł z niego POwiec

 • ZIBI59 lubi Komentarz

  Panie Ziółkowski widzę, że w czasach największego kryzysu u od wybuchu II WŚ panskie ugrupowanie potrafi tylko krytykować i mącić. Róbcie jak chcecie, ale takimi posunięciami strzelacie sobie centralnie w tyl glowy. Olimpiady na 90% w tym roku i tak nie będzie, a jak będzie to w mocno okrojonym skladzie, a i tak Pana największym zmartwieniem jest to, że nasi olimpijczycy muszą siedzieć w domach ?! Naprawdę brak słów.
  Zresztą po co ja to piszę, jak i tak zaraz mój post usuniecie.

 • ZIBI59 napisał/a komentarz do Tłumy pożegnały Dominika Sikorę, który zginął po brutalnym ataku

  Ta smierc nie musiala sie wydarzyc .Morderca to recydywista ktory odsiedzial 7 lat w wiezieniu .I tak naprawde powininen tam jeszcze przebywac.Za rozboj w bialy dzien niszczenie mienia plus odebranie Policjantowi broni oraz strzelanie z niej dostal uwaga poltora roku a przesiedzial rok .Za takie przewinienie nawet w liberalnej Europie Zachodniej dostal by minimum kilka lat wiezienia w USA osoba taka czyli recydywa dostala by nie mniej niz 10 lat .

 • ZIBI59 napisał/a komentarz do Siatkówka. Wielka oferta dla Bartosza Bednorza. Zenit Kazań kusi Polaka

  Ritter.Bingo

 • ZIBI59 lubi Komentarz

  Serce się raduje.Bednorz jest liderem potężnego klubu mając dookoła siebie Andersona , Zaytseva , Holta i Christensona.

 • ZIBI59 napisał/a komentarz do Igrzyska olimpijskie Tokio 2020: znamy rywali Polaków. Biało-Czerwoni uniknęli "grupy śmierci"

  Wlasnie to my trafilismy do grupy smierci .Nasza grupa tak naprawde to nie ma oco sie bic jedynie aby znalesc sie w czworce co nie powinno byc zadnym problem .Tyle tylko ze obojetnie ktore miejsce zajmiemy od 1 do 4 to trafiamy o polfinal na potegi siatkarskie.Za to druga grupa bedzie miala o co walczyc za wszelka cene beda chcieli ominac Wlochy ale nadewszystko wszyscy beda chcieli uniknac w tak wczesnej fazie Polski .Bo nie mam watpliwosci ze z drugiej grupy wjdzie Barazylia Rosja Francja i USA i te druzyny beda sie bic o to by nie wpasc na Polske my takiego wyboru juz nie mamy

 • ZIBI59 napisał/a komentarz do Siatkówka. Maciej Jarosz: Vital Heynen to dziwny trener. Nie rozumiem go

  @ZIBI59: Zapominalem o Leonie czyli tak jak mowie pierwsza szostka praktycznie bedzie grala dluzej niz nasza liga i na to Heynen nie ma wplywu

 • ZIBI59 napisał/a komentarz do Siatkówka. Maciej Jarosz: Vital Heynen to dziwny trener. Nie rozumiem go

  Ja bym zrozumial Heynena gdyby to wszystkie ligi europejskie skracaly sezon ligowy a nasza nie chciala .Ale zadna federacja tego nie robi .Kurek Bednorz Bieniek beda grac dluzej niz nasza liga .Muzaj Drzyzga tez w Rosji nikt sezonu nie skraca .Wiec praktyczne caly nasz trzon pierwszej szostki bedzie gral dluzej niz nasza liga .Wiec uwazam zadania Heynena za bezsensowne ..

 • ZIBI59 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • ZIBI59 lubi Komentarz

  Żałosny piłkarzyk szukający poklasku w polityce której nie rozumie i wplątał się do drużyny targowiczan!!

 • ZIBI59 lubi Komentarz

  @Konrad200: ...ale dotacji nie dostanie kilku Pisowców i cała chmara Peowców. Gdzie tu powód do szacunku? to raczej brak wyobraźni...

 • ZIBI59 lubi Komentarz

  @Dajmonion Officio: dokładnie , głosował za odcięciem funduszy, nie tylko dla zwolenników PiSu tylko dla WSZYSTKICH Polaków, wszystkich starających się o dotacje z funduszy...i na tym polega jego głupota. Jako piłkarz był ok, jako polityk..no comments...

 • ZIBI59 lubi Komentarz

  Postępku piłkarza, jak i reszty jego kolegów, nie da się obronić. Jako posłowie z Polski mają obowiązek bronić interesu Polaków a tutaj jawnie zagłosowali za odebraniem Polakom dotacji. Co tu więcej tłumaczyć? Że Kaczyński? A kto na zachodzie wie coś o Kaczyńskim? Nikt, ale za to tam aż zacierają ręce z radości na widok takich bałwanów którzy sami sobie odbierają pieniądze.

 • ZIBI59 lubi Komentarz

  Frankowski był dobrym i inteligentnym piłkarzem. Teraz jego inteligencja pozwala mu na stanie ramię w ramię z takimi osobami jak m.in. Róża Thun, Włodzimierz Cimoszewicz, Leszek Miller, Janusz Lewandowski czy Radosław Sikorski i na branie udziału wraz z nimi w ewidentnej eurokołchozowej politycznej hucpie przeciwko Polsce zapoczątkowanej jeszcze przez "Człowieka Roku" Gazety Wyborczej - Franza Timmermansa. Jest to bardzo smutne.

 • ZIBI59 lubi Komentarz

  pan Frankowski czegoś chyba nie rozumie......NIE MA REZOLUCJI przeciwko rządowi w POLSCE,,,,,,,,,,jest przeciwko POLSCE I POLAKOM ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,tak idzie w świat

 • ZIBI59 lubi Komentarz

  przecież on nie ma pojęcia o polityce,głosuje jak mu każą , wygrał w wyborach dzięki nazwisku ...

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.