Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • zbanowany napisał/a komentarz do Adam Burak: Skreślenie jakiegoś zespołu ograniczy nam wachlarz możliwości. Zostajemy w F1 z Kubicą (wywiad)

  Steinerowi z Hassa swoją decyzją odnośnie zatrudnienie Groszka dał jasny sygnał co jest dla niego ważniejsze. Całe późniejsze jego pie....e nie wiele zmieni. Tu nie chodzi o danie szansy Kubicy tylko o kesz od Orlenu. Gdyby było odwrotnie to Robert miałby już tam dawno miejsce zaklepane. Gdy zaklepali Groszka to Robert stał się nagle dla nich mistrzem. Ciekawe w taki razie czym jest Groszek? Legendą? W Ferrari też nie widzę miejsca w przyszłości - tam na 100% robią miejsce młodemu Schumacherowi. Może nie w tym sezonie, ale w następnym dostanie szansę. I Ferrari jak znam życie miało duży wpływ na decyzje Hassa, oni chcą go u siebie na symulatorze a nie na torze.

 • zbanowany napisał/a komentarz do Krzysztof Wyrzykowski odchodzi z Eurosportu

  Wielka szkoda... uwielbiałem słuchać duetu Wyrzykowski - Jaroński. Od wielu lat oglądam TdF, Giro i Vueltę czy Biathlon z ich komentarzem. Potrafią jak nikt inny zabić czas gdy do końca etapu zostaje kilkadziesiąt kilometrów. Bardzo będzie mi brakowało tego duetu, humoru jaki wprowadzali i wiedzy nie tylko na tematy sportowe. Do dziś mam w głowie ich słynne pchamy, czy rach ciach ciach... Niestety ale Discovery zaczyna niszczyć tę stację od podstaw. Już ich zapowiedzi dają do myślenia, zapowiada się mocne ukrócenie kolarstwa i innych dyscyplin w tej stacji na rzecz sportów motorowych. Jako fan żużla powinno mnie to cieszyć, ale najpierw niech zapewnią jakiś poziom bo Sec to była jedna wielka tragedia porównując do Polsatu o NC+ nawet nie mówiąc i to pod względem wizji jak i komentatorów. Pozbywając się tak doświadczonych komentatorów jak pan Krzysiek to prócz Pana Tomka nie ma tam chyba nikogo na poziomie kto zapewniłby jakieś emocje. Włączając Eurosport będzie można się poczuć jak na grzybach... Nie mówię że ci panowie mają komentować żużel, choć uważam że dali by świetnie radę po rozeznaniu w temacie ale np. taki Korościel gada takie głupoty o d... Maryny podczas transmisji że bania mała - jedna wielka paplanina aby zabić czas.

 • zbanowany napisał/a komentarz do F1: GP USA. Robert Kubica nie dojechał do mety. Awaria hydrauliki w samochodzie Williamsa

  E...? Skoro się dało wcześniej części trytkami złączyć to i tym razem można było pampersa założyć i wycieku by nie było.
  Ps. czy był jakiś odcinek pt. "Złóż bolid F1" z serii "Adam Słodowy - zrób to sam?" Może Claire i spółka oglądali?

 • zbanowany napisał/a komentarz do F1: Nicholas Latifi podpisał kontrakt z Williamsem? Kanadyjskie media są tego pewne

  Moje kondolencje dla pana Nicolasa i jego rodziny. Gorge będzie miał czym jeździć w przyszłym sezonie.

 • zbanowany napisał/a komentarz do Żużel. Bójka na imprezie Monstera. Woffinden przywalił Grajczonkowi

  Piją za nasze pieniądze Tak się bawi elita, a naszych działaczy nawet na Kelerisa nie stać.

 • zbanowany napisał/a komentarz do Żużel. Czy te zdjęcia zaszkodzą Janowskiemu? Czy szalał BMW, będąc na zwolnieniu lekarskim?

  I właśnie w taki sposób biedni lekarze sobie domki stawiają za miastem...

 • zbanowany napisał/a komentarz do Żużel. Maksym Drabik wysłał L-4. Nie pojedzie w Złotym Kasku i kadrze. Trener Cieślak zbulwersowany

  Byłbym ostrożny z osądami. Nikt nie wie co młodemu człowiekowi w głowie siedzi, tym bardziej osobie znanej takiej jak młody Drabik która jest wystawiona na "widok publiczny". Nie możesz iść się napić, czasem przekląć, zabalować jak normalny młody człowiek w którym buzują hormony bo ktoś zauważy i zacznie się hejt. Miałem kiedyś kolegę, normalny człowiek, pogodny, wygadany. Któregoś dnia po prostu się powiesił... Dla mnie i innych było to szokiem. Także nie drążyłbym zbytnio tematu bo człowiek to krucha istota. Były już w tym sporcie przypadki że nie potrafi sobie poradzić z oczekiwaniami, problemami i samym sobą. Krytyka i hejt niczemu dobremu nie służy.

 • zbanowany napisał/a komentarz do Żużel. Discovery kontra BSI. Amerykańska spółka chce odbić Grand Prix z rąk Anglików

  Jestem za pod warunkiem że Eurosport weźmie do siebie Dryłę i Jabola. Ta dwójka robi robotę, świetnie się uzupełnia. Jeden dodaje temu sportowi powagi, emocji, wrażeń, drugi trochę żartów. Duet idealny. Korościel to się do komentowania styp nadaje. Zabiłby emocje gadając jak zwykle głupoty byleby gadką zabić czas antenowy. Zawsze będę za żużlem w otwartym kanale, ale musi to być zrobione profesjonalnie tak jak do tego podchodzi NC+. Nie wyobrażam sobie żeby na zawodach była tylko jedna kamera i to z wąskim kątem widzenia. A takie rzeczy już widziałem.

 • zbanowany napisał/a komentarz do Gala PGE Ekstraligi 2019. Zobacz, kto otrzyma "Szczakiele"

  Najlepsza liga świata a na galę zaprosili pseudo gwiazdę która nie potrafi śpiewać i fałszuje niemiłosiernie. Występ fa-ta-lny....

 • zbanowany napisał/a komentarz do Żużel. Zlata Prilba dla Jasona Doyle'a! Podobny upadek do Darcy'ego Warda (relacja)

  Zdrowia Matic! Trzymaj się chłopie!

 • zbanowany napisał/a komentarz do Żużel. Grand Prix Polski: Leon Madsen najszybszy w kwalifikacjach. Pojedynek Zmarzlik vs Sajfutdinow w 20. biegu

  Dziwne... Najpierw najgroźniejszy rywal Bartka Madsen niby spóźnia się na losowanie, dostaje zupełnie inny numer od Bartka. Bartek startuje spod kredy, chodzi duża tam gdzie zaczyna Madsen, w trakcie zawodów to się zmienia i jak Bartek przechodzi pod bandę chodzi kreda. Mimo to jakoś udaje mu się wyciągnąć finał. Teraz kwalifikacje opuszcza Emil i podobna sytuacja. Bartek zaczyna od kredy a Emil spod bandy. nie chcę nic mówić ale to pachnie mi wałkiem BSI. Wcześniej Bartek zawsze wybierał podobne pola do najgroźniejszego rywala i dobrze na tym wychodził bo mieli podobne pola startowe. A to niby odpuszczanie kwali mi pachnie na odległość wałkiem. Dziwne że nikt nie zwrócił na to uwagi.

 • zbanowany napisał/a komentarz do F1: Orlen coraz bliżej Haasa. "Może mieć znaczącą ekspozycję loga za niewielkie pieniądze"

  Haas jest w podobnej sytuacji finansowej jak Williams. Po odejściu Rich Energy nie mają na dziś kasy by pokryć bieżące zobowiązania i na gwałt potrzebują szybkiej gotówki. Dlatego Steiner tak słodzi Kubicy. I mam podejrzenia że kontrakt z "Groszkiem" był nie jako wymuszony przez kierowcę. Po prostu dogadali się że dostanie fotel za duży poślizg w płatnościach w tegorocznym sezonie, albo znaczną obniżkę sumy wcześniej zapisanej w kontrakcie. Inaczej nie da się wytłumaczyć tej irracjonalnej decyzji zespołu, przecież to najgorszy kierowca w stawce który naraża zespoły na ogromne straty przez swoje nieprzemyślane akcje. Tracą kupę kasy na części dzięki jego jeździe. Ale umowa umową zapłacić za sezon kierowcy trzeba. Była kasa i znikła trzeba łatać tegoroczny budżet pieniędzmi Orlenu. Mimo wszystko większe szanse w przyszłości na jazdę będzie miał tam niż u Strolla gdzie Perez ma kontrakt na dwa lata, a drugi fotel jest zabetonowany dla syna. W Haasie może zastąpić jednego lub drugiego a obaj będą między sobą drzeć koty jak w tym sezonie. Ktoś będzie przegranym w tej rywalizacji, a jeśli Robert udowodni w treningach że ma power to droga na prawdziwy powrót otwarta, tej obecnej nie ma co liczyć.

 • zbanowany napisał/a komentarz do Żużel. Zamiast barażu będzie kabaret? Ostrovia w ramach protestu chce wysłać do Gorzowa pięciu juniorów!

  A ci jak zwykle muszą odwalić jakąś szopkę jak stukają do bram E-ligi. jak nie próba przekupstwa to afera z Polewaczkowym a teraz to. Wy się do E-ligi nie nadajecie. Między postawą fair play a organizacją charytatywną jest chyba różnica. Oba kluby poniosą podobne koszta a sprawa rozchodzi się o Bartka. Obaj prezesi chcą sobie sukcesem (mam nadzieję) Bartka mo...dy powycierać (czytaj zarobić kabzę) Wiadomo - IMŚ przyciągnie masę widzów. Różnica jest taka że zanim prezes Ostrowa zacznie wysuwać takie żądania to powinien sobie wychować w klubie takiego Bartka i wtedy może stawiać warunki. A nie odbiera kibicom Gorzowskim możliwość przywitania go jako pierwszym. To jest całe sedno sprawy. Dla obu klubów baraże to będą koszta, trzeba było ich uniknąć a nie odwalać szopkę w październiku.

 • zbanowany napisał/a komentarz do F2: Nyck de Vries z tytułem, ale bez miejsca w F1. Nicholas Latifi z superlicencją i coraz bliżej Williamsa

  Zapłacił to sobie może pojeździć w sesjach i nawet rozbić bolid. Co mu zrobią? Jak będą podskakiwać to za rok Russell nie będzie miał czym jechać.

 • zbanowany napisał/a komentarz do F1: Grand Prix Rosji. Dalekie loty na wyścigi problemem dla Williamsa. Dlatego musi oszczędzać części

  Jeden problem i Russell wylatuje z toru. Robert ma problemy z balansem, oponami, hamulcami, trakcją itd. itp. co wyścig i ukończył je wszystkie. Mimo to że zespół miał jego problemy głęboko tam gdzie jeździ brązowe metro... Dobrze że nic mu się nie stało bo gdyby zrobił sobie krzywdę to Williams byłby zdolny zrobić przeszczep nerki od Roberta by postawić go na nogi...

 • zbanowany napisał/a komentarz do F1: Grand Prix Rosji. Robert Kubica bezwzględny dla Williamsa. "Czasem pewnych rzeczy lepiej nie rozumieć"

  Już po pierwszych wyścigach w tym roku mówiłem że oni jadą na jeden bolid. Drugi to tylko atrapa. Kto widział żeby części bolidu były wiązane trytkami? Ten zespół powinien wylecieć z F1 w trybie natychmiastowym bo przynosi wstyd tej dyscyplinie i jeszcze dostaje za to ogromne sumy pieniędzy. Za co? za takie zagrywki jak dziś? Mszczą się za to że Robert zabił ich zagrywką o odejściu. Nie mają już żadnej karty przetargowej a jak znam życie papa Latifiego widzi co się dzieje, ma kesz i równie dobrze może iść do Hasa czy Strollów bo tam też potrzebują kasy. A perspektywy lepsze niż być przyd...sem Russella i jeszcze mu za to płacić.

 • zbanowany napisał/a komentarz do F1: Gunther Steiner potwierdził rozmowy z Orlenem. Robert Kubica ma czas do końca października na decyzję

  Ten Steiner chyba nie wie z kim ma do czynienia? Stawianie ultimatum Kubicy to jak stawianie zamków na piasku. Podejrzewam że to przyniesie odwrotny skutek od zamierzonego, Robert pójdzie do Strollów skoro Steiner nie chce mu zagwarantować fotela jak wypadnie lepiej podczas testów od etatowych kierowców. Steiner musi być ślepy skoro zaklepał najgorszego w stawce Groszka i do tego kamikadze rozwalającego bolid co drugi wyścig narażając ekipę na straty. No ale oni bogaci są to mogą :-) Mogli wziąć kogokolwiek, skoro nie chcieli Roberta trzeba było brać choćby Sirotkina a oni uparli się na Groszka... Nie mają porządnego testera i jeszcze stawiają żądania. Powodzenia życzę tej ekipie. Robert to samo co mu proponują ma u Strollów a do tego Robert dobrze się dogaduje z papą Strollem który ma do niego duży szacunek. Pojeździ w sesjach treningowych, a fotel poczeka. Czekał kupę czasu to poczeka i rok. Ważne by miał kontakt i w końcu normalny bolid a nie atrapę...

 • zbanowany napisał/a komentarz do Żużel. Te zmiany mogą wstrząsnąć transferowym rynkiem. PZM szykuje nam prawdziwą bombę

  Rusko i wszystko jasne...

 • zbanowany napisał/a komentarz do F1: dla Roberta Kubicy nie ma miejsca w sezonie 2020. Ewentualnie rola rezerwowego (analiza)

  No proszę... Im bliżej końca sezonu tym najbiedniejsze zespoły nagle z zawodnika nie gwarantującego nic, prezentującego według ich szefów słaby poziom widzą w nim ogromny talent i wielkie możliwości. Nagle jeden z drugim chce mieć go u siebie. Szkoda że chodzi im nie o niego ale o kasę Orlenu. Obłudny świat F1... Szedłbym raczej w kierunku Hassa. Strolle mają sojusz z Mercem, więc różnie może być z jednostkami napędowymi jeśli Robert sobie wywalczy fotel poprzez dobrą jazdę w treningach.

 • zbanowany napisał/a komentarz do Żużel. Grand Prix: Zmarzlik w Cardiff słabszy od Madsena i Sajfutdinowa. Polak utrzymał jednak pozycję lidera (relacja)

  Gdyby nie lotny Madsena w finale byłby pierwszy, ale nie ma co się dziwić, Hans ma swoje wpływy a sędzie z Danii.

 • zbanowany napisał/a komentarz do F1. Łukasz Kuczera: Williams tonie niczym Titanic. Raport finansowy odkrył brzydką prawdę (komentarz)

  Mam nadzieję że Robert sobie odpuści tą ekipę. Na moje to jest w chwili obecnej przez nich dyskredytowany z zimną krwią. Wszystko po to by zamknąć mu przyszłościowe opcje startów w innej ekipie. Oni go potrzebują, a raczej potrzebują jego pieniędzy i doświadczenia. Śmiem twierdzić że gdyby nie doświadczenie Roberta to Russell by tak nie gwiazdorzył. Wykonuje czarną robotę podczas treningów, a zespołu i tak nie było stać na dwa równe bolidy. I to już od początku sezonu, a tym bardziej teraz gdy notują jeszcze większe straty. Potrzebują kasy Latifiego i Kubicy po to by rozwijać karierę Russella który i tak odejdzie. To pokazuje że baby od sportów motorowych powinny się trzymać z daleka bo taka taktyka nie przynosi kompletnie nic zespołowi na przyszłość. Za dwa lata bez Merc znowu im wciśnie kogoś młodego, zagwarantuje mu inaczej zoptymalizowany silnik a o drugi bolid niech się Williamsy martwią... Tak jak dziś...

 • zbanowany napisał/a komentarz do Żużel. Grand Prix Danii. Bartosz Zmarzlik: Kiedyś trzęsły mi się nogi. Oswoiłem się z wielkimi turniejami (wywiad)

  Nie porównujcie Bartka do Tomka bo to zupełnie inne czasy i inny żużel. Za czasów Golloba była niejednokrotnie kopa po jaja, nie było tych dennych tłumików i zawodnik mógł robić na torze z motorem wszystko bez względu na pole startowe. Porównując to do tego co mamy dzisiaj to niebo a ziemia. Dzisiaj mamy gów..o owinięte w złoty papierek nie żużel. Żużel to był kiedyś, starzy kibice pamiętają te czasy. Tłumikami, torami działacze zniszczyli ten sport, sprawili że byle deszczyk i koleinka przeszkadzają. Na starym tłumiku bez problemu zawodnicy radzili sobie na ciężkich torach, dzisiaj jak wpadniesz w koleinę to nie masz żadnej kontroli, wyciąga cię do przodu i nic nie możesz zrobić. Są zawodnicy tacy jak Bartek, którzy potrafią sobie z tym radzić, ale tacy rodzą się raz na dekadę, takie samorodki urodzone z motorem pod du..ą. Ale to nie zmienia faktu że w porównaniu z tym co było kiedyś to mamy szajs nie żużel - jazda gęsiego, jaranie się jedną mijanką na bieg... Za czasów Tomka w jednym biegu było niejednokrotnie więcej mijanej niż dzisiaj w całych zawodach. A GP w Bydgoszczy to był miód na moje oczy... Dzisiaj w takiej kopie pod bandą z tym dennym tłumikiem zawodnik by się zakopał i tyle... To se nie vrati... Bartek pisze nową historię i nie mając wpływu na to co podaje się dzisiaj kibicom powinniśmy się cieszyć że w tych czasach mamy komu kibicować. Że po Gollobie jest zawodnik który gwarantuje emocje, walkę o medale. Jedyne co mają podobne to chyba popularność... Bo tak jak Gollob na początku kariery zmagał się z ogromnym hejtem, gwizdami i niechęcią. Nawet zawodnicy nie pałali specjalnie miłością - pamiętny finał we Wrocławiu kiedy próbowali zrobić wałek w finale IMP by pozbawić Tomka złota. Gollob musiał długo pracować na szacunek i na to jak jest postrzegany dzisiaj... Bartek z tego co obserwuję też w środowisku jest jakby na uboczu, wśród kibiców też ma wielu wrogów. Ale ma mnóstwo czasu by udowodnić swoją wartość, jest na dobrej drodze. Szanujmy to co mamy obecnie bo przyjdzie kiedyś czas że będziemy płakać za Zmarzlikiem i wspominać jego sukcesy tak samo jak wspominamy Tomka dzisiaj... Nie musimy go lubić, ale doceńmy to co robi obecnie. i wierzę że po tym sezonie będą mówić o nim nie "Zimny", "Bezjajeczny" ale zwracać się do niego na per "Pan" bo będzie najlepszy na świecie...

 • zbanowany napisał/a komentarz do Żużel. Zmarzlik dogonił Madsena! Janowski zbliża się do czołówki. Zobacz klasyfikację generalną Grand Prix

  Teraz ważny turniej w Vojens, jeśli tam Bartek przetrwa i nie straci do Madsena to będzie już z górki. Widać że mają plan i wybierają numer startowy podobnie do Madsena by w miarę możliwości startować na tych samych polach w seriach. To w jakimś stopniu wyklucza możliwość kombinacji z polami przez Morrisa i sprawia że obaj mają równe szanse. Przetrwać Vojens bez dużych strat i będzie dobrze! Szacun dla Magica - potrzebował tego zwycięstwa jak ryba wody.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Kim Un Yest

Hej kolego, wydaje sie ze miales duzo do powiedzenia w temacie RUSKA-ZACISZE, kiedys zapodales k=jaki on bohater, nieszczesliwy bez nogi itp. Ja bylem tym co go pacyfikowal za kurewski hejt na Motor i Lubelakow. Nie ma czlowieka od dawna, zniknal. Moze idz sprawdz do niego czy wogole zyje i daj cynk, dzieki!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 5 października 2019 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bradocc

ja kolego jestem z opola i znałem tego mechanika i pilarczyka z leszna tumiłowicza z,gora
tak masz racje to osoby co powinni ulice zamiatac a nie zuzlem rządzic.
Opole było kiedys potegą a dzis nawet ligi nima, bo taki jeden były zawodnik teraz jest prezesem oszust i z...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.